Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#852) Kvelstadt válasza norbi0604 (#851) üzenetére


Kvelstadt
veterán

lassan ingyen van. én 600ért vettem meg kb két hónapja.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#853) norbi0604 válasza Kvelstadt (#852) üzenetére


norbi0604
aktív tag

Jaja, lassan már ők fizetnek, hogy vidd el. :))

(#854) Kvelstadt válasza norbi0604 (#853) üzenetére


Kvelstadt
veterán

de most komolyan. megrendeled a pk sztem van annyi mint a könyv.. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#855) norbi0604 válasza Kvelstadt (#854) üzenetére


norbi0604
aktív tag

Még több is a postaköltség, mint 1db önálló könyv, ezért éri meg úgy rendelni, hogy nem csak egyet, hanem ami éppen jó/kell/aktuális vagy szeretnél. Én is többet rendeltem így, beleértve a Lost-os könyvet, vannak 2-300ft-os régebbi kiadványok is, ott is érdemes szét nézni. Nekem így valami 1,5-2k környékére jön ki postaköltséggel együtt (pick pack pont).

(#856) leslieke


leslieke
Jómunkásember

J. R. R. Tolkien: A Hobbit remek kis történet, avagy mese. Így, hogy közeleg a film bemutatója, különösen érdemes volt elolvasni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#857) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A Hobbit könyvhöz kapcsolódva hamarosan megjelenik a Befejezetlen regék Númenorból és Középföldéről

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#858) bandus válasza leslieke (#857) üzenetére


bandus
veterán

aligvárom!!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#859) Psych0


Psych0
őstag

Hannu Rajaniemi - The Quantum Thief

Sci-fi a jobbak közül, nagyon tetszett.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#860) leslieke válasza Psych0 (#859) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Leírások alapján megtetszett nekem is. Köszi a tippet! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#861) szg88 válasza Psych0 (#859) üzenetére


szg88
őstag

De ez nem magyar ugye?

(#862) b3Ro


b3Ro
senior tag

Henri Charriere - Pillango: Nem egy mai mu, de erdemes elolvasni, vannak benne izgalmasabb reszek, de az is igaz, h voltak benne hihetetlenek is. A jobb konyvek koze sorolnam.

Kovetkezo konyv a Battle Royal lesz. Baratnom kedvenc konyve, mar nyaggat egy ideje, h olvassam el... :)

[ Szerkesztve ]

(#863) leslieke válasza szg88 (#861) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olvasható magyarul is: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#864) szg88 válasza leslieke (#863) üzenetére


szg88
őstag

Köszi. A könyvtárban nem találtam meg.

(#865) leslieke válasza szg88 (#864) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nemrég jelent meg, majd lesz ott is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#866) rocki15


rocki15
tag

Sziasztok.
Ajánlanék egy könyvet amit most olvasok :A koppányi aga testamentuma Fekete István első regénye;
történelmi regény.

[ Szerkesztve ]

(#867) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Hogy-hogy én ide még sosem írtam? :)

Ajánlom mindenki szíves figyelmébe pl. A.J Quinnel regényeit, főleg a Creasy köteteket.

giigz: Most készülök venni pár Lawrence Block regényt...jól ír? Élvezhető?

És ha gondoljátok vessetek ide is pár pillantást, ez saját szerzemény: Villámregény :U

(#868) giigz válasza Rav3n02 (#867) üzenetére


giigz
veterán

Én idáig még csak egy könyvét olvastam, a "Betörő a szekrényben"-t, de az nagyon tetszett, olvasmányos, egy kellemes, laza stílusban.

Az biztos, hogy fogok még az írótól olvasni, "meg vagyok vele elégedve".

[ Szerkesztve ]

(#869) leslieke válasza Rav3n02 (#867) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A.J Quinnel+Creasy! Jó választás! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#870) Rav3n02 válasza giigz (#868) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ok, köszönöm szerintem jövő hétre megérkeznek, én a Bérgyilkos sorozatot választottam tőle elsőre, meglátjuk ;)

leslieke: sok kedvenc írom van, de ő a favorit :K

(#871) leslieke válasza Rav3n02 (#870) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem ezek a könyvei vannak meg magyarul:

Man on Fire (1981) - Creasy 1
Snap Shot (aka The Snap) (1982)
Siege of Silence (1986)
In the Name of the Father (1987)
The Perfect Kill (1992) - Creasy 2
The Blue Ring (1993) - Creasy 3
Black Horn (1994) - Creasy 4
Message from Hell (1996) - Creasy 5

Jelent még meg más is?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#872) Rav3n02 válasza leslieke (#871) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Sajnos nem tudom, én csak a Creasy saga-t olvastam tőle, a többi magyar kiadásúra azóta is vadászom, ráadásul egy költözés során a meglévőkből is elveszett három kötet :( A Message from hell után még megjelent három könyve, de nem tudom magyar fordítás készült-e :N

(#873) leslieke válasza Rav3n02 (#872) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ok, akkor majd böngészek egy kicsit a neten.

Ez gyors volt: [link] E szerint megvan az összes nekem, mert A zsoldos és a Bosszú az ugyanaz a könyv.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#874) leslieke válasza szg88 (#864) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kölcsönözhető a Kvantumtolvaj!! :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#875) szg88 válasza leslieke (#874) üzenetére


szg88
őstag

he-he :)

(#876) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

írtam a múltkor az alexandra-nak hogy nem e akarják kiadni a dead space martyr-t ha már ennyire belejöttek a játékokból készült könyvek kiadásába de még csak nem is válaszoltak. nem ismerek minden könyvesboltot de ez a legfosabb nálam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#877) daninet


daninet
veterán

Üdv!

Édesanyámnak vettem egy ebook olvasót karácsonyra mert sokat olvas és rogyásig van a polc regényekkel amit többet nem olvas el senki. Szeretnék pakolni rá neki pár olvasnivalót, ehhez kérnék ajánlatot, mert én fantasy/sci-fi világban mozgok, tőlem távol áll a stílus :)

Olyan könyveket olvas amik női sorsokról szólnak, mint a Gésa emlékiratai, meg volt valami háremben szenvedő nőről is egy regény annak nem emlékszem a címre. Legalább is ezek a kedvencei, a hollywood-i szinglis könyveket meg a Fejős Klára féle jajjveszékelős csajos könyvek nem jók. Ha valaki jártas ilyen témában várom az ajánlatokat :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#878) Rav3n02 válasza daninet (#877) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Amit nőktől hallottam, hogy jó könyv: Ugron Zsolna, úrilányok erdélyben :U

(#879) whited


whited
addikt

Üdv uraim !
Van itt valaki aki olvasott James Clifford-ot?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#880) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szevasztok.
Egy olyan könyvet keresek, melynek témája a Metro 2033 és a Metro 2034 hasonló. Ez a két könyv most karácsonykor biztos, de az egyik tuti vétel (esetleg aki olvashatna az adhatna tippet melyik jobb mert akkor azt veszem meg elsőként), de ezeken kívül is keresek ilyen témájú könyvet.
Köszönet a segítséget :R

All→M8

(#881) szg88 válasza callmeakos (#880) üzenetére


szg88
őstag

#697-es komment, és onnan előre még pár.

(#882) callmeakos válasza szg88 (#881) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Köszönöm.
Beletettem az ott említetteket a talonba. :)

All→M8

(#883) daninet válasza Rav3n02 (#878) üzenetére


daninet
veterán

ez jó lesz köszi :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#884) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Alfred Bester: Tigris! Tigris! érdekes és érdemes olvasmány. Lendületesen, eseménydúsan megírt történet. Tetszett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#885) szg88 válasza leslieke (#884) üzenetére


szg88
őstag

Annó a sci-fi mesterei sorozat tagjaként is megjelent. Annak minden darabja érdekes olvasmány sztem.

(#886) leslieke válasza szg88 (#885) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az a kiadás nekem nincs meg. A sorozatból is talán 2-3 lehet a polcon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#887) szg88 válasza leslieke (#886) üzenetére


szg88
őstag

A Triffidek napját nagyon bírom. Meg ezt a tigrisest is, meg a vér zenéjét, meg a kutyásat.

(#888) leslieke válasza szg88 (#887) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Majd körülnézek antikváriumban, hogy melyeket lehet beszerezni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#889) lorcsi válasza leslieke (#884) üzenetére


lorcsi
veterán

hogy csinálod ezt a hiper gyors könyvolvasást ?:)

(#890) leslieke válasza lorcsi (#889) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Amikor csak időm van olvasok, na meg gyorsan is. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#891) giigz válasza leslieke (#890) üzenetére


giigz
veterán

És akkor azt a millió sorozatot mikor nézed? :))

(#892) Tim82 válasza leslieke (#884) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ős-cyberpunk klasszikus tulajdonképpen, még mielőtt maga a műfaj kikristályosodott volna.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#893) leslieke válasza giigz (#891) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Amikor nem olvasok. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#894) giigz


giigz
veterán

Egyébként én is vettem most egy 100-as könyvpakkot, van pár ami érdekel, szóval lesz mit olvasni. :))

(#895) leslieke válasza giigz (#894) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ilyeneket már én is néztem, de általban több, mint a fele nem érdekel, vagy már megvan. :((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#896) daninet


daninet
veterán

Ha már itt járok leírom a Zoo City-vel kapcsolatos érzéseimet.
Első Ad Astra könyvem, és kicsit felemás érzést hagyott bennem. Lehet azért, mert nagyon megválogatom amit olvasok, és általában csak a legjobbak kerülnek elém, de nem minden volt benne jó. Ha filmhez kellene hasonlítani akkor a Justin Timberlake féle Lopott idő a megfelelője hangulatban és történetben is. Adott egy nagyon jó alapötlet, hogy akinek bűne van, ahhoz hozzászegődik egy állat akivel közös lesz a lelke. És olyan sok dolgot ki lehetett volna hozni, de egy "sablon" gyilkosságos sztori lett az egész már a felénél sejthető végkimenetellel. Eleje érdekes a világuk leírása miatt, a közepe tök lapos, a végére került egy kis akció és lövöldözés.

Kvantumtolvajt néztem ki következőnek, majd olvasok vmi kritikát róla, most nincs lelki erőm még egy lapos sztorit végigolvasni :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#897) szg88 válasza leslieke (#888) üzenetére


szg88
őstag

A nemzeti cönyvtárban megvan pár. Meg a vaterán is vettem párat.

(#898) doc válasza leslieke (#884) üzenetére


doc
nagyúr

egyik legnagyobb kedvencem :)

egyebkent ismeritek a rukkola.hu-t? en csak nemreg talaltam meg szinte veletlenul, de nagyon bejon :C
multkor felraktam par konyvemet, az egyiket (Simak: A varos) el is vittek kb. 2 perc alatt :D

(#899) giigz válasza doc (#898) üzenetére


giigz
veterán

Én is mostanság kezdtem el használni.

(#900) Kvelstadt válasza doc (#898) üzenetére


Kvelstadt
veterán

vagy két hónapja regeltem. jönnek mennek a könyvek :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.