Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) szg88 válasza Psych0 (#650) üzenetére


szg88
őstag

Csak drága benziny :DDD

(#652) dReFiX válasza szg88 (#649) üzenetére


dReFiX
senior tag

Ez komoly ? :Y

(#653) giigz válasza leslieke (#646) üzenetére


giigz
veterán

Tényleg, megnézted a Fejvadászok filmet? Hogy tetszett?

(#654) szg88 válasza dReFiX (#652) üzenetére


szg88
őstag

Naná :))

(#655) leslieke válasza giigz (#653) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megnéztem! Tetszett. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#656) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Závada Péter - Ahol megszakad, ismeritek?

(#657) leslieke válasza -secret- (#656) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem. Mit kell róla tudni?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#658) -secret- válasza leslieke (#657) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

'slam poetry' műfaj, ilyen AKPH segítségével ilyen repper verses 'kötet' érdemes elolvasni.

(#659) leslieke válasza -secret- (#658) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem az én világom, nálam biztosan kimarad.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#660) szg88 válasza -secret- (#658) üzenetére


szg88
őstag

Mik vannak :)

(#661) -secret- válasza szg88 (#660) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

egy kis bemutató, a könyvvért meg az az 1200 forint, nem pénz. :R

[ Szerkesztve ]

(#662) szg88 válasza -secret- (#661) üzenetére


szg88
őstag

Érdekes. Nem gyenge szövegek :Y :)
Nem az én világom, de azért köszi.

(#663) Kassadin


Kassadin
addikt

Dr. Lenkei Gábor: Cenzúrázott egészség

Nagyon érdekfeszítő olvasmány, akit kicsit is érdekel a téma, annak ajánlom.

(#664) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Anthony Sheenard: A holtak galaxisa sodró lendületű sci-fi, a szerző jól megszokott stílusában.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#665) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

Rukkolázik közületek valaki?

(#666) leslieke válasza r3dsnake (#665) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én nem, de ismerem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#667) r3dsnake válasza leslieke (#666) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Érdemes elkezdeni, elképesztő kollekciót lehet összevadászni, ha valaki rááll a dologra.

(Pl most sikerült megszereznem az 1Q84 első és harmadik kötetét)

(#668) leslieke válasza r3dsnake (#667) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az a baj, hogy én nem adom és nem cserélem el a könyveimet. Vétel előtt meg szeretem látni a könyv állapotát.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#669) r3dsnake válasza leslieke (#668) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szerzel régieket antikváriumból. Amúgy a könyvek 90%-a, amiket kaptam olyan, mintha újak lennének.

(#670) szg88 válasza r3dsnake (#665) üzenetére


szg88
őstag

Az nem saláta? :D

(#671) r3dsnake válasza szg88 (#670) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hm? : D

(#672) leslieke válasza r3dsnake (#669) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha szerzek a könyvet, azt magamnak szerzem. Amúgy sincs sok, ami hiányozna a gyűjteményemből.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#673) r3dsnake válasza leslieke (#672) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezeket is szerezheted magadnak, cserébe elszórsz párat ami számodra nem lényeges. (Nem a meglévők közül, hanem direkt szerzel olyat)

Lassan 40 ingyenkönyvnél tartok... Angol harrypotterekkel, c#, photoshop, fotóskönyvekkel, és még ezen kívül rengeteg regény, stb. Bőven megéri a dolog : )

(13 könyvet passzoltam el)

(#674) giigz válasza r3dsnake (#673) üzenetére


giigz
veterán

Megy PÜ, mert én ezt a "hoppolásos" rendszert nem értem, de hátha csak én vagyok a régi egyértelmű dolgokhoz szokva. :D

[ Szerkesztve ]

(#675) leslieke válasza giigz (#674) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig egyszerű a rendszer: teszel fel könyveket, amik neked nem kellenek. Ezért kapsz pontokat. A kapott pontokért meg vehetsz könyveket.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#676) r3dsnake válasza giigz (#674) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ment válasz : )

(#677) giigz válasza r3dsnake (#676) üzenetére


giigz
veterán

Köszi, így talán már értem. :)

Van itthon egy csomó könyv, amit senki nem olvas, és akkor jó lenne helyette olyan könyvet kapni, amit el lehet olvasni. :) A posta 300-400 Ft ha jól tudom, talán megéri így nyomni. :)

(#678) leslieke válasza giigz (#677) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Milyen könyvek? Listád van róla?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#679) giigz válasza leslieke (#678) üzenetére


giigz
veterán

Régebbi könyvek, tehát legalább 20 éves, vagy annál több. Szerintem jó állapotban vannak, vagyis az biztos, hogy olvasható. Inkább ilyen gyengébb könyvek, de van egy csomó, nem olvassa senki...

(#680) r3dsnake válasza giigz (#677) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Van közepes méretű postakész boríték (kicsivel nagyobb mint egy A5-ös méret), és a könyvek többsége bele is fér. A boríték díja 200forint, és ez esetben nem nézik a súlyt. Ami belefér, azt tudod postázni benne, 200forintért.

Ha utánaszámolsz, és belelendülsz a rukkolába egy ezresből 15 könyvet kaphatsz házhoz...

(#681) szg88 válasza r3dsnake (#671) üzenetére


szg88
őstag

[link] :DDD
Na megnéztem az oldalt is.

(#682) leslieke válasza giigz (#679) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akadhat azok közt is nekem való könyv.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#683) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Már egy ideje gondolkodom azon, hogy felfrissítsem a Műegyetemi éveim alatt megkopott történelemtudásomat. Ehhez keresek komplett könyvsorozatot (az sem baj, ha tankönyv) :U

Xbox GT: nozsolt

(#684) Kassadin


Kassadin
addikt

Szun-Ce: A háború művészete

Még mindig jó. :K

(#685) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Orson Scott Card: A kegyelem ára egy új sorozat nyitódarabja. Olvasmányos fantasy. 4/5.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#686) leslieke válasza nofi (#683) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bán Mór: Hunyadi című sorozatát jó szívvel tudom ajánlani, Nagyon jó és olvasmányos mű, amellett, hogy igyekszik hűen ábrázolni a történelmi eseményeket.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#687) nofi


nofi
őstag

Köszönöm a tippet! :R

Xbox GT: nozsolt

(#688) Totyakovszki


Totyakovszki
újonc

Sziasztok

Tannenbaum - számítógép hálózatok 2. kiadását keresem.Ha valaki megválna tőle a bolti ár
egy részéért az szuper lenne.Budapest.

(#689) brownus


brownus
veterán

ma jelenik meg:)

(#690) Kvelstadt válasza brownus (#689) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ez mifele konyv? mit erdemes tuni rola?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#691) stangli válasza Kvelstadt (#690) üzenetére


stangli
senior tag

(#692) Kvelstadt válasza stangli (#691) üzenetére


Kvelstadt
veterán

az oke, de probaltam forumozni. meg jobban szeretem ha mesel rola valaki aki jaratos az adott temaba. mer egy ilyen adatlap meg rovid story leiras nem olyan jo sztem. :)
de azert kosz a linket.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#693) stangli válasza Kvelstadt (#692) üzenetére


stangli
senior tag

mivel ma jelenik meg, gondolom nem sokan olvashatták :)

(#694) leslieke válasza stangli (#693) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Viszont mivel ez egy sorozat 3. része, így toturi kérése annyira nem elrugaszkodott a valóságtól, lévén, valaki már olvashatta az első kettőt. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#695) Kvelstadt válasza leslieke (#694) üzenetére


Kvelstadt
veterán

bezony. nem is figyeltem hogy 3 kotet. plusz aki belinkeli biztos tobbet tud rola mint amit webshop-os adatlapon megtudhatok.
de megint csak oda akarok kijukadni hogy forum, konyvajanlo topik. belinkeltek es ennyibe sztem nem merul ki a a konyajanlas. erdeklodok, irnak rola, beszelgetunk.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#696) leslieke válasza Kvelstadt (#695) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K Egyetértek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#697) lorcsi


lorcsi
veterán

Dimitrij Glukovsky: Metro 2033

piszok jó könyv, nagyon tetszett...végig izgalommal olvastam és le sem tudtam tenni :)
a folytatása már be van tárazva :D

ha tudtok ajánlani ehhez hasonlót, de más írtól szívesen venném

(#698) szg88 válasza lorcsi (#697) üzenetére


szg88
őstag

A második rész jobb. Pörgősebb. Mások a szereplők is.
Ilyen világvége jellegű könyv Merle: Malevil-je is. (de persze nem ugyanaz a sztori)

(#699) Kassadin válasza lorcsi (#697) üzenetére


Kassadin
addikt

Lehet, "hogy csalódni" fogsz a másodikban.

Hasonló témájúak (poszt-apokaliptikus) még a Cormac McCarthy: Az út és Bogáti Péter: Az utolsó ember könyvek is. De biztos van még, nekem hirtelen ez a kettő ugrott be.

szg88: Nekem kicsit összecsapottnak tűnt a második rész, aztán lehet csak én vagyok így ezzel. Meg rövid. ;] Az általad ajánlott könyvet meg megrendeltem, kíváncsi vagyok rá, milyen lesz.

ON: Könyvben is nagyon jó volt a A remény rabjai, akárcsak filmben. Meg kivégeztem a harmadik Sötétpenge Malus regényt is.

[ Szerkesztve ]

(#700) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nekem már a Metro 2033 se tetszett, a folytatás megvan, de nem bírom rávenni magam az olvasásra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.