Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) b3Ro válasza leslieke (#500) üzenetére


b3Ro
senior tag

Azt a 1200 oldalt úgyis bedaralod gyorsan, szóval sztem nem fogod sokáig elhanyagolni az aktuális konyvedet.... :)

(#502) leslieke válasza b3Ro (#501) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az biztos. Már megfordult a fejemben, hogy 1-2 nap szabit is ki kellene venni. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#503) b3Ro válasza leslieke (#502) üzenetére


b3Ro
senior tag

Én is várom már, remélem jobb lessz mint a varjak lakomaja... Ez a 4. eddigi leggyengébb számomra. Bár még 200 oldal hátravan....

(#504) giigz


giigz
veterán

Árpa Attilától a Holtomiglan-t nem olvasta véletlenül valaki?

(#505) szg88 válasza giigz (#504) üzenetére


szg88
őstag

Én nem :C :DDD

(#506) giigz válasza szg88 (#505) üzenetére


giigz
veterán

Akkor majd én leszek ez a vállalkozó szellemű. :D

(#507) szg88 válasza giigz (#506) üzenetére


szg88
őstag

Várd meg a könyvtárost ( :DD :DD ) ő biztos olvasta.

(#508) giigz válasza szg88 (#507) üzenetére


giigz
veterán

Szerintem írta volna. :) Egyébként a leírás alapján nekem tetszik, meg fogom venni.

[ Szerkesztve ]

(#509) leslieke válasza szg88 (#507) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DDD Ha rám gondolsz, nem olvastam. Nem is fogom.

Egyébként most Jussi Adler- Olsen: Fácángyilkosok könyvét olvasom.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#510) szg88 válasza leslieke (#509) üzenetére


szg88
őstag

:DDD ;]

(#511) aag


aag
őstag

Ezt is érdemes elolvasni: http://somnium-history.tk/

(#512) giigz


giigz
veterán

Na ezt már szeretem, itt a nyár, nem kell tanulni. :) Lehet olvasni 1-2 könyvet. :)

Most elsőként bookdepository-ról megrendeltem egy Jo (jó :D) könyvet Jo Nesbo: The Devil's Star... 56%-os kedvezménnyel csaptam le rá, 8,60 € helyett 3,75 €-ért vettem meg, kb. ~1.000 Ft :)

Még délután szerintem elnézek a könyvesboltba, és akkor még valamit választok.

[ Szerkesztve ]

(#513) leslieke válasza giigz (#512) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nesbo jó választás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#514) giigz


giigz
veterán

Mindjárt megyek a könyvesboltba, és lenne egy kérdésem: Jo Nesbo-t hogyan kell kiejteni? Dzso Neszbo?

(#515) leslieke válasza giigz (#514) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt meghallgathatod a kiejtést: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#516) giigz


giigz
veterán

Nah Frei Tamás A Bankár lett, 3.500 Ft-ért, mikor a múltkor megvehetettem volna 2.200-ért... Nah mind1. :D

Úton meg egy Jo Nesbo könyv van. :K

(#517) giigz


giigz
veterán

Wilbur Smith könyvet olvasott már valaki?

(#518) szg88 válasza giigz (#517) üzenetére


szg88
őstag

Nagyon jók, ha szereted azokat a sztorikat.

(#519) giigz válasza szg88 (#518) üzenetére


giigz
veterán

Nem tudom, hogy szeretem, vagy nem, még nem olvastam kalandregényt. De akkor ki fogom próbálni. :K

(#520) leslieke válasza giigz (#517) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valamikor régen olvastam 1-2 könyvét. Nem tetszettek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#521) Kassadin


Kassadin
addikt

Andy McNab & Peter Grimsdale: Battlefield 3 - Az orosz

Sikerült elolvasnom ezt a 339 oldalad könyvet több mint másfél hét alatt, elég gáz. :D
Jó kis akció-thriller könyvecske, aki kicsit is vevő az ilyen témájú könyvekre, annak tudom ajánlani. :K

(#522) giigz


giigz
veterán

Ha esetleg érdekel valakit, az Alexandra-kiadó könyveire 40 % kedvezmény van péntekig.

(#523) szg88 válasza giigz (#522) üzenetére


szg88
őstag

Én is pont most néztem :D

(#524) leslieke válasza giigz (#522) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gondolom a szokásos online vásárlásra érvényes csak és nem a boltira.. :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#525) szg88 válasza leslieke (#524) üzenetére


szg88
őstag

Alexandránál asszem úgy van, hogy megrendelheted a neten, lekéretheted egy közeli boltba, és nincs pk. De asszem a boltban is leárazzák egyúttal.

(#526) leslieke válasza szg88 (#525) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na, utánanéztem. Webáruházas akció van, boltban át lehet venni, de csak meghatározott helyeken. Bolti akció viszont nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#527) rétisün válasza leslieke (#524) üzenetére


rétisün
veterán

a boltban május 31-ig 25%-os kedvezmény van, ha van alexandrás törzsvásárlós kártyád (amire alapból van 10%)
épp ma vettem meg a legújabb john sansom-t, így 2985 ft volt.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#528) leslieke válasza rétisün (#527) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az sincs. Ebből az akcióból kimaradok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#529) Kassadin válasza rétisün (#527) üzenetére


Kassadin
addikt

1945 nyarán járunk, VIII. Henrik

Csak pár száz évet tévedett az, aki ezt a baromságot leírta. :D

(#530) rétisün válasza leslieke (#528) üzenetére


rétisün
veterán

lehet, hogy törzsvásárlós kártya nélkül is van kedvezmény, csak kevesebb, nem tudom. mindenesetre nem hülyeség kérni ilyen kártyát, asszem 25k vásárlás után lehet kérni, ha jól emlékszem, mikor a haver kérte (ketten szoktuk használni :D ) összeszedtek annyi blokkot, hogy meglegyen. persze akkorra már ismertek bennünket, tudták, hogy simán otthagytunk annyit.

#529) Kassadin: a könyvön 1545 van, azt legalább nem írták el :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#531) leslieke válasza rétisün (#530) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Holnap benézek a Nyugati téri boltba. Meglátjuk mit mondanak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#533) giigz válasza leslieke (#528) üzenetére


giigz
veterán

Netről ha megrendeled, 1-2 nap múlva viszi nekik a GLS, kapsz egy értesítőt telefonra, és érte tudsz menni.

Ugyanaz, mintha boltban vennéd, csak 40% kedvezményed lesz rá, viszont meg kell rendelned péntek estig. Amiket kiválasztasz ők odaküldik, amelyik Alexandrába akarod, és átveheted a kedvezményes áron, futárdíj nélkül.

(#534) szg88 válasza giigz (#533) üzenetére


szg88
őstag

Így van, régen én is így csináltam.

(#535) giigz


giigz
veterán

Vettem újabb két könyvet, krimik, remélem jó lesz. Most el vagyok látva könyvekkel rendesen. :D Persze leslieke-hez képest... :DDD

Michael Connelly: Lezáratlan akták
George Pelecanos: Az éjszakai kertész

[ Szerkesztve ]

(#536) leslieke válasza giigz (#535) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezeket nem ismerem, várom a beszámolókat. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#537) rétisün


rétisün
veterán

én krimiből leragadtam a john sandford könyveknél, illetve (középkori) krimik a fentebb említett c. j. sansom könyvek.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#538) leslieke válasza rétisün (#537) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem skandináv krimik. Mostanság.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#539) rétisün válasza leslieke (#538) üzenetére


rétisün
veterán

lány sárkány tetkóval? :U

tesóm olvasta, azt mondta jó.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#540) leslieke válasza rétisün (#539) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Többek közt az is. Jól mondta, jó könyv.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#541) szg88 válasza rétisün (#539) üzenetére


szg88
őstag

Az vót filmbe höhö, akkó minek óvasni :DDD

(#542) leslieke válasza szg88 (#541) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Könyvben még jobb.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#543) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ha már krimik, most kezdem Leena Lehtolainen: Az első gyilkosságom könyvét olvasni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#544) szg88 válasza leslieke (#543) üzenetére


szg88
őstag

Majd fél óra múlva várjuk, hogy milyen volt. he-he :DDD

[ Szerkesztve ]

(#545) leslieke válasza szg88 (#544) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Fél óra múlva nem, de legkésőbb holnap megmondom. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#546) giigz válasza leslieke (#545) üzenetére


giigz
veterán

272 oldal. Ez neked hány óra?

(#547) leslieke válasza giigz (#546) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Passz, nem szoktam mérni. Sok nem lehet, már a 102. oldalon tartok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#548) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Leena Lehtolainen: Az első gyilkosságom érdekes történet egy női nyomozó szemszögéből tálalva. Egyben ez is az egyetlen negatívuma a könyvnek: túl sokat foglalkozik a nők lelkivilágával.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#549) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Új könyvek: Leslie L. Lawrence: Álmaim asszonya és Mogyoróallergia. Megvan az olvasnivaló a Sárkányok táncának megjelenéséig. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#550) szg88 válasza leslieke (#549) üzenetére


szg88
őstag

Na majd írd meg milyen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.