Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Kassadin válasza szg88 (#450) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem olyan "vastagok" ezek a könyvek. A Ken Follett féle A katedrális majdnem 1000 oldala azért anno engem is elég rendesen megizzasztott.

[ Szerkesztve ]

(#452) rétisün válasza Kassadin (#451) üzenetére


rétisün
veterán

a katedrális az egyik legjobb könyv, amit olvastam :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#453) leslieke válasza rétisün (#452) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K Szerintem is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#454) doc válasza Kassadin (#451) üzenetére


doc
nagyúr

az Under the dome, amit most olvasok, tobb mint 1000 oldal, nem veletlen hogy csak elektronikus formaban cipelem magammal :D

(#455) leslieke válasza doc (#454) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig önvédelmi eszköznek is elég lehet 1000 oldal. :))

Én most Joe Abercrombie: A királyok végső érve könyvért várom,. Ha minden igaz, a héten megjelenik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#456) doc válasza leslieke (#455) üzenetére


doc
nagyúr

aaa, puhafedeles :DDD

(#457) Kassadin válasza leslieke (#455) üzenetére


Kassadin
addikt

Azt én is, sajnos a könyvtártól is vonják meg a pénzeket(:U), úgyhogy lehet, hogy azt nem a kezemben fogom elolvasni. 4 ezret kiadni egy könyvért nekem meg sok.

(#458) leslieke válasza Kassadin (#457) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem az első 2 könyv keményfedeles változatban van meg, ezt is úgy veszem meg. Nagyon jó kézbe venni és a polcon is jól mutat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#459) Kassadin válasza leslieke (#458) üzenetére


Kassadin
addikt

Triviális. De másra kell a pénz.

(#460) szg88 válasza leslieke (#455) üzenetére


szg88
őstag

Hány részes az eddig??

(#461) leslieke válasza szg88 (#460) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kettő jelent meg:
1, A penge maga
2, Miután felkötötték őket

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#462) leslieke válasza leslieke (#461) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kezemben a harmadik rész is. Nagyon jól néz ki. Megvan a hétvégi program egy része. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#463) Dave-11


Dave-11
tag

Aki szereti a fantasy regényeket és látta már a Gyűrűk urát, vagy csak simán tetszenek neki az ilyen lovagos, törpös, sárkányos, trollos, satöbbis könyvek, akkor azoknak ajánlom A hobbitot! Már készül belőle a film, de sajna csak decemberben kezdődnek a vetítések, én meg nem bírtam várni, ezért kivettem a könyvtárból és elkezdtem olvasni. Bár még csak két fejezeten vagyok túl, eddig nagyon bejött. Szóval:
J. R. R. Tolkien - A hobbit (vagy A babó, van egy ilyen fordítása is)

:D Semmi :D

(#464) Kassadin válasza leslieke (#462) üzenetére


Kassadin
addikt

Irigyellek. Tényleg. :K :DDD

(#465) leslieke válasza Dave-11 (#463) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én azt ősszel akarom elolvasni, a film előtt.

Kassadin Köszi. ;)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#466) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Joe Abercrombie: A királyok végső érve

Zseniális és letehetetlen! Sodró lendületű történet, melyet még kétszer ennyi ideig is olvastam. Remélem a kiadó nem hagyja abba és jönnek a folytatások is magyarul.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#467) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

vki pár hsz-el ezelőtt jövőben játszódó könyveket keresett: ajánnlanám asimov mester könyveti jelenleg az acélbarlangokat olvasom.
én viszont fantasy könyveket keresnék, tudtok ajánlani párat? pl. tolkien gyűrűk ura kilőve hobbit is, trónok harcát elolvasnám csak az a baj, h már láttam a sorozatot hbo-n...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#468) leslieke válasza dellfanboy (#467) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Trónok harcát attól még elolvashatod. A könyvek sokkal részletesebbek és bővebbek is a sorozatnál.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#469) szg88 válasza dellfanboy (#467) üzenetére


szg88
őstag

Neken nagyon bejött Robin Hobb Látnok ciklus sorozatából amit olvastam anno. Most akarom majd én is elolvasni, 5 részes (keménybe 4)

[ Szerkesztve ]

(#470) leslieke válasza szg88 (#469) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem csak 3 részes, mivel trilógia: [link]

Az első részt olvastam eddig, egy erős közepest adnék rá.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#471) szg88 válasza leslieke (#470) üzenetére


szg88
őstag

Nekem tetszett, nyilván nem egy Gyűrük ura, de azért még jó. De ízlések és pofonok.

(#472) Kassadin válasza leslieke (#466) üzenetére


Kassadin
addikt

Ez is el is várható, ha már az előző kettővel ilyen magasra tette a lécet.

dellfanboy: Természetesen warhammer. :DDD

Más: Natalija Nyikityina: Fizetés nélküli szabadság

Remek volt. :K

(#473) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Pete McCarthy: McCarthy's Pub szórakoztató leírás lenne az író utazásairól Írországban, de csak az utóbbinak felel meg. 1/3 után letettem. Nem ajánlott olvasásra, csak ha el akarsz aludni. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#474) szg88


szg88
őstag

Valami tapasztalat: Arkagyij és Borisz Sztrugackij: Piknik az árokparton - Stalker c. könyvével kapcsolatban?

(#475) Kassadin válasza szg88 (#474) üzenetére


Kassadin
addikt

Pont a múltkor akartam kikölcsönözni a könyvtárból. Legközelebb ha megyek, ki is veszem.

Azt mondják, hogy a film jó. Akkor a könyv csak még jobb lehet.

(#476) szg88 válasza Kassadin (#475) üzenetére


szg88
őstag

Az 1979-es filmre gondolsz?

"Azt mondják, hogy a film jó. Akkor a könyv csak még jobb lehet"

A könyv általában jobb :K

[ Szerkesztve ]

(#477) Kassadin válasza szg88 (#476) üzenetére


Kassadin
addikt

Természetesen. Miért, van több film is?

(#478) szg88 válasza Kassadin (#477) üzenetére


szg88
őstag

Ja nem. Azt hittem van. De a 2010-es az másról szól.
Nna mindegy akkor belenézek a könyvbe. A Piknik a senkiföldjén az jó volt.

(#479) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Május 29-én jön a George R. R. Martin Sárkányok tánca könyve!! :C [link] és [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#480) b3Ro


b3Ro
senior tag

Valaki hallot rolla, h a Darksiders: The Abomination Vault mikor kerul leforditasra. Olyan hireket talaltam, h majusban jelenik meg USA-ban, remenyeim szerint meg iden olvashatjuk....

(#481) giigz válasza leslieke (#479) üzenetére


giigz
veterán

1.152 oldal :Y

(#482) leslieke válasza giigz (#481) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Legalább kitart egy ideig. Úgy 2-3 napig. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#483) giigz válasza leslieke (#482) üzenetére


giigz
veterán

Te főállásban olvasol? :D

(#484) leslieke válasza giigz (#483) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos nem. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#485) Kassadin válasza giigz (#481) üzenetére


Kassadin
addikt

Katedrális se sokkal kevesebb, mi ez a meglepődés, kérem szépen. :DDD

(#486) leslieke válasza Kassadin (#485) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Melyik Katedrális? A Harrison Fawcett-féle vagy a Ken Folllett-féle? ;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#487) Kassadin válasza leslieke (#486) üzenetére


Kassadin
addikt

Follett-re gondoltam. A másik leírásától már sírva fakadok, nem nekem való.

(#488) leslieke válasza Kassadin (#487) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tudom, hogy arra gondoltál. :P

A másik is nagyon jó. :K Már tervezem az újraolvasását (igazából mindkettőnek), csak ne lenne annyi új könyvem olvasatlanul.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#489) szg88 válasza giigz (#483) üzenetére


szg88
őstag

Ő az a bizti őr aki megnyerte az 50 millát vmi vetélkedőn, és most minden pénzét könyvre költi. :D

(#490) leslieke válasza szg88 (#489) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#491) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Tracy Hickman, Margaret Weis: A törpetárnák sárkányai: A Dragonlance világán játszódó fantasy trilógia első darabja. Remek, élvezetes olvasmány volt, de kezdőknek csak az előzmények ismeretében ajánlott olvasni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#492) Dave-11


Dave-11
tag

Valaki be tudná nekem azonosítani ezt a könyvet? Még külön angolon hallgattam magnót, és egy fiatal srácról szólt, ha jól emlékszem 20 éves vagy akörüli, nagy bizniszt és hírnevet csinált magának, mert írt egy fantasy könyvet, és hogy talán már a fordítása is készül. A címét is említették a könyvnek, de nem emlékszem tisztán, az alábbi leírás illik az Eragon című olvasmányra?

:D Semmi :D

(#493) leslieke válasza Dave-11 (#492) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Stimmel, Christopher Paolini az író: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#494) leslieke válasza leslieke (#491) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tegnap este a folytatást, A sötét égbolt sárkányait is befejeztem. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#495) leslieke válasza leslieke (#494) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És a trilógia véget ért Az aranyszemű mágus sárkányai történettel. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#496) b3Ro válasza leslieke (#495) üzenetére


b3Ro
senior tag

Te hogy tudsz ilyen gyorsan olvasni ? :) Szinte naponta 1 könyvet kivegzel... en naponta olvasom a varjak lakomajat, és. még mindig van 200 oldal hátra ....

(#497) leslieke válasza b3Ro (#496) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezek a könyvek a kedvenc sorozatomba tartoznak, így nagyon érdekelt a történet. A mágus történetét a tegnapi és a mai délutánok-esték alatt olvastam el.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#498) b3Ro válasza leslieke (#497) üzenetére


b3Ro
senior tag

Ha eljutok odaig én is elakarom majd olvasni, de előbb a mass effect 3 kötetét akarom elolvasmi a sarkanyok tanca előtt . Úgyhogy lenne mit olvasni....

(#499) szg88


szg88
őstag

Sose jutok az olvasáshoz, elveszi az időmet az a h*lye rajz :O

(#500) leslieke válasza b3Ro (#498) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én a Sárkányok táncát várom már nagyon. Akármit is fogok olvasni akkor, félreteszem. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.