Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1883) ferkoboy válasza harry3 (#1880) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

1. "Értem, de én nem olyan helyen lakok, ahol egymást érik a optikák."
Szerintem lakóhelyed közelében is találsz olyan helyet, ahol forgalmazzák a CooperVision kontaktlencséit, pl. a Biofinity-t.
Ha segítséget kérsz, szívesen segítek!

2. "Elég lett volna egy NEM."
Mire lett volna elég? Megtudod belőle, hogy a próbalencse főként nem számodra próba?
Egy rosszul megválasztott KontaktLencse
a., hámhiányt okozhat
b., oxigénhiányt a corneán -> következésképpen ereződés megindulását -> ... végül a szaruhártyád (cornea) elveszti átlátszóságát, és vakság a végső stádium, melynek jelenleg egyetlen megoldása létezik -> szaruhártya átültetés ....
c.....

Szeretném megértetni, hogy nem egy zokniról van szó, mely vagy jó, vagy nem.
Nem feltétlen fogod te érezni azt, hogy az a lencse rossz.

Érted mire szeretném felhívni a figyelmed? Nem belédkötésről van szó.

3. "Miért nem ajánlod a Suflon folyadékokat?"
Nem a Sauflon céggel van bajom. Csupán csak az általad linkelt 2 ápolószer nem jó!
Szilikonhidrogél lencséhez semmiképp sem!
Amit írtam, Synergi - szintén egy Sauflon által gyártott / forgalmazott ápolószer. S semmi problémám nincs vele.

"MaciG: Felénk is így van, vagy venni kell egy kis dobozos folyadékot."

Ez bár nem nekem szól, de engedd meg, hogy reagáljak rá!
Ha szerinted így kell díjazni egy szakember munkáját, hogy vásárolsz ott egy ápolószert?

Nem tudom neked mi a foglalkozásod, de gondolom te is a hónap végeztével munkabért kapsz elvégzett munkád után.

Más kérdés, hogy ha valaki ingyen vállalja... Az a maga baja. Csak sokszor ezeken a helyeken csak egy betanított, nem szakvégzett / nem diplomás ember végzi az adott munkát. (és elhiheted, hogy nem ugyanazon a színvonalon).

Ha egy kicsit is belegondolsz abba amit leírtam, én azt már megköszönöm!

Köszönöm, ha végigolvastál!

Üdv: Ferkó

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.