Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#40351) vargalex válasza brazos (#40350) üzenetére


vargalex
Topikgazda

De, letöltéssel lehetne, de itt ugye online stream-ról van szó... A Kodi API-ban nem találtam még rá lehetőséget, hogy hozzá tudjak adni egy hangsávot...

Alex

(#40352) cpt rodgi


cpt rodgi
tag

sziasztok. valaki valami konkrétat tud az rtlmost addonrol? el se indul. vissza tettem egy fel eves mentest a kosira, de ugyanúgy nem lett :(

(#40353) gyűrű válasza cpt rodgi (#40352) üzenetére


gyűrű
addikt

Feleségem most is azt nézi, semmi baja az addonnak . Kodi 19.4 stable.

(#40354) blakey válasza cpt rodgi (#40352) üzenetére


blakey
titán

Működik, semmi probléma, Matrix és Nexus alatt is jó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#40355) cpt rodgi válasza gyűrű (#40353) üzenetére


cpt rodgi
tag

aha.. nekem a híradós a kedvencek között volt es onnan indítottam . szóval valóban megy, de a hírműsorok ment alatt csak "dokumentumfilmek" van abban meg 2 film .. ezt lecsekkolna valaki nekem h a híradós van e?

(#40356) ®abstract® válasza cpt rodgi (#40355) üzenetére


®abstract®
őstag

nekem is pont ez hianyzik :U
hírműsorok-hirado-fokusz-hazonkivul..
netoldalon is üres..szoval varni kell gondolom..
most a 25 eves jubileum miatt van teljes felfordulas az oldalon 🤔

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#40357) cpt rodgi válasza ®abstract® (#40356) üzenetére


cpt rodgi
tag

köszi.... akkor türelmesen varok

(#40358) gyűrű válasza ®abstract® (#40356) üzenetére


gyűrű
addikt

Nah ezek amiket akkor se néznék ha fizetnének.. :)

(#40359) bivalyos


bivalyos
tag

Sziasztok, libreelec, 19.4 mátrix, a gondom az rtlmost, el indítok egy műsort, ki írja hogy telepíteni kell a Widevine függőséget, na de rá nyomok, és egyből hiba van, semmi nem történik, próbáltam újra rakni az rtlmost addont, és frissítettem is az inputhelpert is.
:R

Üdvözlettel: bivaly

(#40360) Long1 válasza ®abstract® (#40356) üzenetére


Long1
csendes tag

Az RTL Mostot 3 felé szedték. RTL+ Lite, az RTL Most+ból RTL+ Active lett és van egy fizetős az RTL+. Amennyiben jól értelmezem akkor csak a fizetősben lesznek élő adások. Az RTL+ Activeban maximum visszanézhetők lesznek a műsorok. De majd az okosabbak megerősítik vagy cáfolják. :))

(#40361) Tybor66 válasza Long1 (#40360) üzenetére


Tybor66
tag

Friss infó és az előfizetés 1990 Ft/hó.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#40362) Long1 válasza Tybor66 (#40361) üzenetére


Long1
csendes tag

Szuper, akkor jól értettem. :O
Valaki tud még olyan lehetőséget ahol ingyen lehet online élőben nézni magyar RTL-t?
Külföldi nyaralásnál ez hiányozni fog. Pl. a Digi online-on sincs :(

[ Szerkesztve ]

(#40363) cof válasza Long1 (#40362) üzenetére


cof
veterán

Onlinestream, bár most biztos terheltebb lesz, hogy lelőtte az RTL a jó kis stabil 720p streameket.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#40364) muzoffru válasza Tybor66 (#40361) üzenetére


muzoffru
csendes tag

...és az értelmesebb műsorokat már nem lehet visszanézni. Hirtelen átfutva ezek a műsorok eltűntek róla: XXI. század, Házon kívül, Híradó, Fókusz, Showder klub, Reggeli. Igazából csak a celebes "izék" és a sorozatok maradtak.

(#40365) Mike88 válasza cof (#40363) üzenetére


Mike88
senior tag

Tévedsz, mert ez volt a forrás! :D Muhaha! Gondoltam amúgy, hogy ez a forrás, honnan máshonnan 1280x720p-ben a CoolHD?

Amúgy nem ez a gáz, hogy ingyen már nincs "értelmes műsor", hanem hogy a szolgáltatói reg-el, sem elérhető minden. Tehát, hogy a f.szom hegye még nem kellene nekik? Fizetsz a csatornáért a szolgáltatón keresztül. Fizetsz külön a HD-ért a szolgáltatón keresztül. Fizetsz nekik azzal, hogy megnézed a p....csa reklámokat, amik most már negyed órás blokkokban jönnek. Fizetsz azért a szolgáltatón keresztül, hogy korlátozottan és reklámokkal (párdon) "kevesebb reklámmal" a k... anyjukat, nézhess pár tartalmat, de nem mindet, mert van amiért le kellene nekik perkálni havonta 2000 forintot, mert az annyira odab...sz, hogy megér ennyit, az ótvaros, sz-r, belterjes színészi brigádjukkal forgatott hulladék, trash sorozataik. Na ez az, ami A gáz!

(#40366) cof válasza Mike88 (#40365) üzenetére


cof
veterán

Aha, már csak az SD maradt RTL-ből ami ugye a MindigTV-s forrás de ezek után tuti terhelt lesz, hiába a BME-s hálózat mögötte. Régebben is szeretett akadni csúcsidőben estefele mikor még néztem.

Nem tudom ez mi, de híradó meg minden értelmesebb műsor eltűnt, házon kívülbe is voltak jó részek. De úgy látszik ilyen celebszarokra meg kornyikálásra van igény. Árat se tudom, hogy lőtték be azért egy Netflix, HBO, Disney-hez képest bár gondolom inkább a TV2-höz. Az is a mocsár alja tartalomügyileg...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#40367) allfinanz


allfinanz
senior tag

új csomagok:
https://rtl.hu/rtlplusz/szolgaltatasok

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#40368) ®abstract® válasza muzoffru (#40364) üzenetére


®abstract®
őstag

engem pont ezek erdekeltek :U csalodott vagyok,hogy nincsenek sehol 🤔 a netoldalon se..

csak tudnam,hogy minek akarnak versenyezni egy hbo max-disney plus-netflix l?!
rtl a reklammentes fhd havi 2000ft ot kernek amikor a 3 szolgaltato havi 2400 ft ert jobb kínálatot nyújt 🤔 bohóckodás ez az egész!
a magyar rtl nek ez a pofátlan pénzéhsége undorító!

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#40369) <Adamsky> válasza allfinanz (#40367) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én mondjuk akkor se nézném, ha fizetnének érte. :(((
Annyi minőségi(bb) tartalom van kb. bárhol máshol, akár ingyen is, hogy számomra értelmezhetetlen az rtl létezése is, de nyilvánvalóan nem én vagyok a célközönség.

(#40370) DJMDJM válasza ®abstract® (#40368) üzenetére


DJMDJM
tag

A híradó kellene csak, semmi esély sehogy?

(#40371) ®abstract® válasza DJMDJM (#40370) üzenetére


®abstract®
őstag

kolega leirta feljebb mik azok..szoval se a hirado se a többit nem latom sehol jelenleg..lehet lesznek majd vagy nem..🤔

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#40372) seger


seger
addikt

Rtl most másnál is azt írja, hogy rtl+ előfizetés szükséges? Előfizu van, weben működik, de kodi alatt nem.
Tuti addon baj, mert weben működik

(#40373) Zsömica válasza seger (#40372) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Nálam szintígy.., még a bejelentkezés/kódot sem fogadja el..! :F

(#40374) seger válasza Zsömica (#40373) üzenetére


seger
addikt

Bejelentkezéssel nincs gond, és van amit nézni is lehet. De több műsornál kapom, hogy rtl most + előfizetés szükséges....

(#40375) blakey válasza seger (#40372) üzenetére


blakey
titán

Biztos, hogy van RTL+ előfizetésed? Mert ami eddig volt, az kevés. 1990 HUF-ért elérhető minden tartalom, a korábbival csak néhány.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#40376) vargalex válasza seger (#40374) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ahogy blakey kolléga is írja, sajnos sok tartalom átkerült a fizetős kategóriába. Nyilván a kiegészítő még a régi, ő egyetlen kategóriáról (RTL Most+) tud, így azt írja, hogy nincs olyan előfizetésed. De csinálj egy ellenpróbát, mert elvileg ami a kiegészítőben nem elérhető, az a böngészőben (vagy alkalmazásban) sem lesz az a jelenlegi előfizetéseddel (szolgáltatótól kapott kód).
Vagy tudsz írni esetleg olyan konkrét példát, ami weben megy, de kiegészítőben nem? Mert itt azt írtad, hogy van ilyen... Vagy nem ellenőrizted, csak azt, hogy be tudsz-e ott lépni?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#40377) gyűrű válasza seger (#40374) üzenetére


gyűrű
addikt

Az RTL+-on három szolgáltatási szint érhető el a felhasználók és előfizetők számára. Az RTL+ teljes tartalmi kínálatát reklámmentesen érik el a szolgáltatás előfizetői 1990 Ft-os havi előfizetési díjért. Az RTL Most eddig regisztrált felhasználói mától az RTL+ Light,
az RTL Most+ felhasználói pedig RTL+ Active néven élvezhetik kedvenc tartalmaikat, külön díj fizetése nélkül. Az RTL+ Light használatához továbbra is csak regisztráció szükséges, az RTL+ Active pedig ezentúl is a telekommunikációs szolgáltatótól kapott aktiváló kóddal használható.

(#40378) brazos


brazos
senior tag

Bocsi, tudom, hogy nem kifejezetten ide tartozó téma, de elvileg erre is lehet kodit tenni. :)
új nokia_smart_box_androidos

[ Szerkesztve ]

(#40379) seger


seger
addikt

#blakey #vargalex #gyűrű

Köszönöm a válaszotokat!
Utánanézek mi lehet a baj, ugyanis 2025-ig van érvényes RTL+ Active előfizetésem....

(#40380) cof válasza seger (#40379) üzenetére


cof
veterán

Ha weben megy, de kiegészítőben nem akkor kieg. hiba. De amíg nem írsz konkrét példát nehéz lesz vargalexnek javítani.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#40381) seger válasza cof (#40380) üzenetére


seger
addikt

Már weben sem megy

(#40382) nfsu17 válasza seger (#40379) üzenetére


nfsu17
veterán

Az rtl+ active, az a középső csomag és nem a fullos.
Azzal egy csomó minden már nem nézhető.
A fullos az kétezer per hó, most egy hónapig ingyen

(#40383) seger válasza nfsu17 (#40382) üzenetére


seger
addikt

Igen. Sajnos jól lekorlátozták.....
Így meg is van az oka....

(#40384) Dedike12


Dedike12
csendes újonc

Sziasztok! Nálam is ugyanaz a probléma. Webes felületen működik a lejátszás, mobil applikációban is, viszont Kodin keresztül nem. Próbáltam az RTL+ tartalmak közül többet is lejátszani (A Király c. sorozat, A nagy fehér főnök c. sorozat), de kodin egyiket sem engedte. Felugró hibaüzenet jelenik meg: A hozzáféréshez RTL Most+ előfizetés szükséges. (Van RTL Most+ is aktiválva és a fizetős RTL+ is)

(#40385) seger válasza Dedike12 (#40384) üzenetére


seger
addikt

És neked melyik rtl csomagod van?

(#40386) vargalex válasza Dedike12 (#40384) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ezt nézd meg még egyszer légyszi! Nekem RTL+ Active szolgáltatásom van (korábban RTL Most+), ami ugye a TV szolgáltató által adott aktiváló kóddal létezik, mégsem mennek weben sem az általad említett sorozatok. És kis ellentmondást is érzek a felületen:

A profilom adatai:


Ehhez képest, amikor rákattintok az általad írt sorozatok első részére (mert csak ez érhető el, lehet, hogy nem is volt még több), a következő üzenet jön:

Szóval, akkor hogy is lenne ez? Nézzem meg, hogy mely szolgáltatóknál érhető el? De, hát nekem az van... Igaz, írja, hogy az RTL+ kell hozzá, ami ugye a havi díjas és nem is szolgáltatón keresztül elérhető, ha jól értem.

Szerk.: Próbáltam aktiválni az RTL+-t, de meglepődve tapasztaltam, hogy az ingyenes hónap ellenére 500 Ft-al meg is terhelné a kártyát (lehet, hogy utána visszautalná), így itt abbahagytam.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#40387) Dedike12


Dedike12
csendes újonc

Sziasztok! A korábbi RTL Most+ csomaggal nem is tudnátok nézni ezeket a sorozatokat, hiszen az csak a fizetős verzióban van benne, az RTL+ csomagban, ami 1990 Ft, de az első hónap díjmentes. Az 500 Ft-ot egyébként csak zárolja a bankszámláról, nem vonja le. Közben megnéztem mégegyszer amit írtál Alex, de továbbra is ez a helyzet. Weben nálam működik, kodin nem.

(#40388) Dedike12


Dedike12
csendes újonc

(#40389) cpt rodgi


cpt rodgi
tag

szumma: hirado sehogy se lesz?!

(#40390) ®abstract® válasza Dedike12 (#40388) üzenetére


®abstract®
őstag

faxa 🤔 azt meg tudod nezni van e= eddig hírműsorok volt a csoport neve de nincs az oldalon sehol,vagyis nem talaltam :F ebben volt-hirado-fokusz-hazon kívül...

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#40391) Dedike12 válasza ®abstract® (#40390) üzenetére


Dedike12
csendes újonc

Sajnos sem a fókusz, sem a híradó műsorait nem találom. Kategóriája nincs, keresőbe próbáltam, de 0 eredmény... :(

(#40392) vargalex válasza Dedike12 (#40387) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Akkor majd rakok át pénzt a Revolut számlámra és az egyszer használatos kártyával aktiválom (azzal akartam, de éppen nem volt rajta csak 4xx Ft) és ránézek a kiegészítőre. Persze kérdés, hogy érdemes-e foglalkozni vele, lesz-e aki az előfizetést választja? Vagy az ingyenes hónap után mehet a továbbfejlesztés a kukába?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#40393) Zsömica válasza vargalex (#40392) üzenetére


Zsömica
aktív tag

Nekünk előfizetőknek lehet nem volna rossz - ha menne Kodi alatt is..! :R

(#40394) Dedike12 válasza vargalex (#40392) üzenetére


Dedike12
csendes újonc

Szintén támogatom a fejlesztést, szerintem többen elő fognak rá fizetni, hisz rengeteg tartalmat már csak abban a csomagban érhetnek el.

(#40395) Iceman83 válasza vargalex (#40392) üzenetére


Iceman83
tag

Én is támogatom kiegegészítő új rendszerre való fejlesztést.
Minden elérhető lenne Kodin keresztül is
Én is és több ismerősőm is használná fizetős részét Kodi keresztül tartalmakat elő stream stb...
Köszönöm eddigi munkádat is és mindig fejleszted. :R

[ Szerkesztve ]

(#40396) cof válasza Iceman83 (#40395) üzenetére


cof
veterán

Az élő csatornák megszűntek.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#40397) Iceman83 válasza cof (#40396) üzenetére


Iceman83
tag

De lesznek majd elő stream-ek.
Most előszőr ahogy nézem ValóVilág élő közvetités 24 órás Live, majd foci stb..

(#40398) BullZeye


BullZeye
veterán

Most mutatták be a havi 2k-ért az RTL+t úgyhogy gondolom emiatt az is fizetős lesz, ezért került le a Híradó.
Havi 2k-t nem ér a híradó.

(#40399) seger válasza BullZeye (#40398) üzenetére


seger
addikt

Írni akartam én is, hogy nekem nem ér ennyit...
Megleszek rtl nélkül

(#40400) gyulazsolti válasza BullZeye (#40398) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Boxon van a Mátrix.
Az miért van, hogy a médiaklikk nek nincs hangja.
NAS-ról nézett filmeknek van amikor csak Bluetoothval, van amikor Jackon keresztül van hang, Egyik film Bluetooth másik Jack.
Soundbar Jackkal csatlakozik.
Tv-t kizárnám mint hibát.
Ha TV-n nézem direktbe NASról saját lejátszójával, akkor minden filmet tudok nézni Hanggal.
Nemrég felrakott Disney+, és Netflixnél is ez a helyzet. Egyik Bluetooth másik Jack kimeneten hangfal.
Hol lehet a hiba? Box vagy Kodi?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.