Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#34501) CirrMee válasza Mr Dini (#34500) üzenetére


CirrMee
addikt

K19 -es CoreElec Kodi kifutott, letölthető, illetve menet közben is feldobja a frissítés kezelője, hogy elérhető.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#34502) Imi1981 válasza gyűrű (#34483) üzenetére


Imi1981
veterán

Sajnos pkscout estuary mod-al sem tudok egyéni menüket kirakni a fokepernyőn (kedvenc filmek, mesék, sport stb). Megpróbálom megint az estuary modv2 skint. Van valahol egy letölthető csomagban minden kiegészítővel ami kell hozzá? Mátrixhoz találtam amit még te raktál fel drive-ra (nagyon köszönöm) csak még nem szeretnék mátrixot használni hanem 9.2.7 - et.

(#34503) Dolphine válasza gyűrű (#34487) üzenetére


Dolphine
addikt

Igen, értettem! :U

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#34504) gyűrű válasza Imi1981 (#34502) üzenetére


gyűrű
addikt

Sajnos nincs csomag, a 19 esre frissítést meg nem ajánlom csak emiatt, főleg hogy a 18 jól működik. Próbáld ki esetleg az Arctic skineket.

[ Szerkesztve ]

(#34505) Botigta


Botigta
aktív tag

Üdv,
Sajnos(?) a napokban automatikusan felfrissítette magát a box (Kodi? CE? nem tudom). Azóta ez a jobb felső sarokban vég nélkül homokórázik, úgy tűnik semmi online film nem indul el, maga a box is lefagy olykor. Segítsetek légyszíves, hátha nem kéne újra telepíteni...
Köszi

(#34506) cof válasza Botigta (#34505) üzenetére


cof
veterán

Kapcsold ki a PVR kezelőt, IPTV Simple kliens vagy TV Headend... stb. Nem tudom melyik volt beállítva.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#34507) vargalex válasza snakebait (#34489) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Simán előfordulhat, hogy éppen nem ment a forrás oldal. Hiba esetén először érdemes megnézni böngészőben, hogy megy-e egyáltalán.

Alex

(#34508) dave0825


dave0825
őstag

Kösz mindekinek, maradok a 18-on, ha van CE frissítés, földobom, de jó a mostani is, csak mondom, furcsálltam, hogy nem lehet a kiegészítőt frissíteni, azért kérdeztem rá. Jó ez így. :)

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#34509) Márton válasza blakey (#34482) üzenetére


Márton
nagyúr

köszi, ránézek, de akkor a yahoo is maradhat ezexerint :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#34510) Márton válasza aldebaran (#34497) üzenetére


Márton
nagyúr

"Teljesen jól működik" ... "és olyan nyelven, ahogy -nekem a CE- be van állítva."

Egyik nap részben cloudy, másik nap részben felhős? :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#34511) aldebaran válasza Márton (#34510) üzenetére


aldebaran
őstag

áh, ez olyan picinység, hogy szót se érdemel. ;)

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#34512) melan válasza Imi1981 (#34502) üzenetére


melan
senior tag

Én az Amber skint használom, ami ugyan egy alap skin, de tudtam berakni számomra szükséges menüpontokat és almenüket.

(#34513) aldebaran válasza Márton (#34510) üzenetére


aldebaran
őstag

#33706 gyűrű elírását a Zephyr-hez készített magyarosításban a jobb felső sarokban nem is említed? :D Én is most láttam meg, csak azon filóztam, hogy kerülhetett oda az a k-betű. :D Azóta javítottam...
Ezek a szövegek egyébként - cloudy, partly... stb - le vannak fordítva külön-külön, de a widget-ben valamiért ha így egymás mellé kerülnek maradnak angolul... :F ezek nem a skin-fordításban vannak, hanem a resource .po-ban.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#34514) kismrina válasza MadMancs (#34478) üzenetére


kismrina
csendes tag

hol írtam én olyat, hogy baj van? egyébként horizon go app tökéletesen működik mibox-s boxon, viszont gyakorlatilag nem is használjuk, lineár tv adást nem nézünk, mert vhs minőség, tele reklámokkal. szeretnélek megnyugtatni, ha megszűnik horizon go, nem esünk kétségbe :DD , van bőven sok más néznivaló :Y tartalom, pl. yt prémium.

(#34515) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Létezik valahol olyan magyar nyelvű leirás hoyg tudnám azt megcsinálni hogy pl. a filmek mappába saját szekciók legyenek.
mondjuk Br vagy dvd .
Más. Bizonyos filmek nem látszanak csak ha a fájlok menüben.
Hiába nézem a cimek vagy műfajok nál , ott nem látszik. Ez mitől van?
üdv

(#34516) kokokka


kokokka
őstag

Lehet valahonnan beszerezni egy normális, valamit is érő kiegészítőt Videóklippek beolvasására? Mert az egyetlen ami fent van egy hulladék (TheAudioDB.com for Music Videos), az ég világon semmit sem talál meg, egyetlen koncertemet sem tudja beolvasni. Ha átállítom a mappatartalmat Videoklippekről Film-re akkor vannak találatok, de úgy meg beleszórja őket a filmek közé, és én ezt nagyon nem akarom. Csúnya is, nem is oda valók. Van erre valami megoldás?

(#34517) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Ma nagy boldogan telepítettem Kodit Apple TV-re és kiderült, hogy nincs rá Widevine. Csak ha más is ezért jailbreakelne. :W

(#34518) Gaben92 válasza adriankoooo (#34517) üzenetére


Gaben92
őstag

Apple TV-re Kodit? O.o Tudtommal csak egy addonoktól megfosztott MrMC van rá.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#34519) blakey válasza Gaben92 (#34518) üzenetére


blakey
titán

Kodi is telepíthető csak nem a áruházból.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#34520) adriankoooo válasza Gaben92 (#34518) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Jailbreakelt eszközre létezik, egy az egyben port.

(#34521) Gaben92 válasza adriankoooo (#34520) üzenetére


Gaben92
őstag

Igen, közben leesett, hogy jailbreak. :B

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#34522) blakey válasza Gaben92 (#34521) üzenetére


blakey
titán

Iitt a hogyan.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#34523) hunaqua válasza vargalex (#34507) üzenetére


hunaqua
addikt

Szia!

Esetleg ha lesz időd , meg tudnád nézni az Indavideó kiegészítőt? Hátha működne Matrix-ra. Köszönöm!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#34524) footy


footy
addikt

Sziasztok!

A keresovel nem talaltam ra semmi infot:
Van olyan Kodi addon amivel hasznalhatom az Apple TV+ eloizetesemet?

koszi

(#34525) Noxy válasza footy (#34524) üzenetére


Noxy
veterán

Nem fogsz ilyent találni.
Erre ott van az Apple TV média lejátszó.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#34526) atala


atala
addikt

Sziasztok!
Új vagyok. A KODI mennyire másabb mint a CoreELEC? Fel raktam SD kártyára a CoreELEC-et, TV boxra. Mint kiderült amire nekem kell, nem jó. Én leginkább youtube, és netflix nézésre használom a tv boxot.
Andoidon sem rossz, de meg néznék mást is.
Mennyire jó youtube filmek nézésére a Kodi? Távirányítóval lehet normálisan használni? Ehhez is kell API key?

(#34527) Aryes válasza atala (#34526) üzenetére


Aryes
nagyúr

A kettő ugyanaz. A kodi maga a program, a coreelec egy csupasz linux rendszer, egyetlen program, a kodi futtatására.

[ Szerkesztve ]

(#34528) levii0812


levii0812
kezdő

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy van e olyan kiegészítő, vagy beállításokban, hogy a Kodi a háttérben fusson, hogy amíg más filmezik pl a tv-n addig én tudjak dolgozni a gépen, ha megnyomom a windows gombot a billentyűn, akkor előjön a start menü és pl.: rámegyek a chrome-ra akkor úgy jó, de amint kilépek belőle, visszaugrik a Kodira.....

(#34529) tsilver


tsilver
aktív tag

Openweather-hez regisztráltam, generálódott egy API, ezt el is fogadja de a helyhez bármit beírok, budapest, bécs, wien, azt mondja nem található

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#34530) CirrMee válasza tsilver (#34529) üzenetére


CirrMee
addikt

Miért nem a Gismeteo -t használod? Működik, és ilyen vacakolások helyett elég volt a településnevet beírnom.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#34531) kokokka válasza CirrMee (#34530) üzenetére


kokokka
őstag

+1

(#34532) Márton


Márton
nagyúr

A yahoo-t egyébként most már ki is vették a hiv.repoból? Nem látom.
Csak az xml átírós trükkel működne, de ahhoz előbb fel kéne tenni a hivatalost, ugyebár. :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#34533) Semplar válasza levii0812 (#34528) üzenetére


Semplar
őstag

Nálam az Enter fölötti gombbal (ű) kilép teljes képernyősből ablakos módba.

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#34534) picur10


picur10
aktív tag

Kérlek, segítsetek, mert küzdök, mint malac a jégen. :)
Azt szeretném elérni, hogy a legyen egy módosított főmenüm, amelyben több film/sorozat típusú menü legyen, csak más-más forrásból (pl. Film/Mese)
Letöltöttem egy halom skint (Amber, Rapier, Confluence, Aeon..). A menüt több skin-nél is tudtam módosítani, már úgy tűnt minden rendben, de egyszerűen nem tudom összehozni, hogy egy sima filmlejátszás jöjjön. Használja így valaki?

(#34535) melan válasza picur10 (#34534) üzenetére


melan
senior tag

Én Ambert használok, épp ugyanezért. Így:
Tegyük fel, van egy mappaszerkezeted pl. Video/
/film
/mese
Készits intelligens lejátszólistát, amiben elemek keresése ahol:
Elérési út tartalmazza: ...video/mese
Legyen a neve pl. Mese.
A főmenü beállításainál a menüben ítárod a nevet mesére, es jobb okdalon az egyéni parancs legyen video kónyvtár/lejátszólisták/Mese

A film mappánál ugyanígy... természezesen ezzel a módszerrel almenüt is betehetsz.

(#34536) pixta78 válasza melan (#34535) üzenetére


pixta78
senior tag

Arra van megoldás/addon, hogy a letöltött Filmek/sorozatokat felismerje és ne kelljen kézzel szkenneltetni? A felét legalább kell.
Mert a virágbolti filmeket valamiért pontokkal és millió karakterrel címezve teszi könyvtárakba, amit nem ismer fel a kodi. Ezért kézzel kell beírnom a címeket, hogy aztán megtalálja. Watchdog sem ismeri fel.
Köszi

[ Szerkesztve ]

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#34537) pixta78 válasza nagyfejü (#34515) üzenetére


pixta78
senior tag

"Hiába nézem a cimek vagy műfajok nál , ott nem látszik. Ez mitől van?" Újra kell szkenneltetni a "Média átvizsgálása" menüvel, amit a Yatse/Kore appal el tudsz végeztetni, vagy keymap editorral felprogramozol a távra.
"Bizonyos filmek nem látszanak csak ha a fájlok menüben." -ebben a részben kell a Filmen megnyomni azt a bizonyos gombot, majd a legördülő menüből a leg alsót választva átírod a hosszú címet egyszerűbbre és végig nyomkodod a varázslót.

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#34538) melan válasza pixta78 (#34536) üzenetére


melan
senior tag

Valójában a scraper elég jól kezeli ezeket a "szabványos" tagolókat. Ha a mappa neve a film címe, akár a fenti karaktereket használva elválasztónak, felismeri. De ha a tartalmazó mappanév nem, a fájl nevének tartalmaznia kell. Én úgy vettem észre az rontja el, ha a fájlnév eleje tartalmaz oda nem kellő "nevet". Nekem elég sok sorozat is van, de mindet kezeli, a filmeknél fordul elő, hogy a filmcím rövidítésével nem boldogul. Azoknál marad a manuális mód.
Én átnevezném a fájlokat, ha több ilyen problémád van, főleg, ha sorozat: a TC csoportos átnevezésével pillanatok alatt át lehet nevezni és számlálóval megoldani. Vagy, ami macerásabb, ha nfo fájlt készítesz mellé (ha valamilyen okból nem célszerű átnevezni a fájlokat).

(#34539) pixta78 válasza melan (#34538) üzenetére


pixta78
senior tag

Az alsó vonallal elválasztottakat rendre nem ismeri fel, a ponttal elválasztottaknál kb 20%-ot nem ismer fel.
Ha átírom a letöltött mappát akkor nem tudom visszaosztani.

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#34540) picur10 válasza melan (#34535) üzenetére


picur10
aktív tag

Kipróbáltam egy új menüponttal és tök jól működik! Az volt a gond, hogy én mindenképp forrásra akartam hivatkozni, de azt nem tudtam. A playlist viszont teljesen jó!
Egy nagy korsó sörrel jutalmaználak, ha lehetne! :D
Köszi! :R

(#34541) divan válasza pixta78 (#34539) üzenetére


divan
senior tag

A torrent kliensben is át lehet nevezni, ha semmi módon nem működik másként. Akkor megy a visszaosztás is.

(#34542) dh66e


dh66e
veterán

Androidos sticken(kodi 18.6) hgo EU a következőket produkálja..
Belépek az addonba bármit nyomok az alábbi felirat jelenik meg:
Kommunikációs hiba,visszaadott állapot: 403

Sok sok klikkelés után továbblép a listákra,de filmet nem indít el.
Valakinek hasonló volt már?

[ Szerkesztve ]

(#34543) pixta78 válasza divan (#34541) üzenetére


pixta78
senior tag

Köszönöm. Letöltöttem az Univversal Movie Scrapert, beállítottam az addonban mindent, hogy lehet ezt használni a már bescannelt filmeken?

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#34544) aky01


aky01
tag

Frissült a MédiaKlikk kiegészítő. Az új verzió már Matrix kompatibilis.
MS repoból elérhető (v1.1.2)

(#34545) csubyy válasza aky01 (#34544) üzenetére


csubyy
tag

Köszi a munkádat.

(#34546) atyca válasza aky01 (#34544) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!
Bárcsak az Exoshark is erre a sorsra jutna a közeljövőben... :O

Más:

Tudom az én hibám, hogy csak a magyar nyelvet beszélem, de azért jelezném, hogy az MS repoban frissült addonok egyikében sem (már ahol releváns) működik nálam a SuperSubtitles kiegészítő.
És ez nem a kieg. hibája, mert pl. a The Oath addonnal kifogástalanul működik...
Az érintettek vetnének egy pillantást a terelgetett addonjaikra esetleg?
Szerintem sokan hálásak lennénk :R

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#34547) NoX válasza atyca (#34546) üzenetére


NoX
senior tag

Én azt vettem észre, hogy a Super Subtitles csak sorozatokhoz talál feliratokat, filmek esetén hibát dob.
OpenSubtitles kiegészítőt raktam még fel, ez regisztráció után rendben működik filmhez és sorozatokhoz is.
Beállítottam, hogy sorozatokhoz a Super Subtitles legyen az alapértelmezett kereső, míg a filmekhez az OpenSubtitles. De persze ha kell, át tudok váltani a másikra. Csak egy kis kényelem.

(#34548) consono válasza NoX (#34547) üzenetére


consono
nagyúr

Ez azért van, mert a SuperSubtitles kiegészítő csak sorozatokhoz van :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#34549) atyca válasza NoX (#34547) üzenetére


atyca
senior tag

Igen, ez mind megvan.
Azt elfelejtettem írni, hogy mindez Matrix/win10 alatt történik.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#34550) CirrMee


CirrMee
addikt

Elméleti kérdés: 905 X3 +CE (ha FullHD tévé mellett üzemel) 4k HDR anyagot tud önerőből 1080p SDR módban tolni?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.