Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Arolotifar válasza t256 (#350) üzenetére


Arolotifar
őstag

Az áramos boltban vettem, ott tette fel az OE/Kodi kombót Lifeforce kolléga :) Az Android törölve lett, mivel nincs rá szükségem. Nálam is csak médialejátszóként üzemel, számomra megfelelően :)
Néha előfordult, hogy újra kellett indítani, mert belefagyott a tartalomfrissítésbe :) De ez csak 2-3 alkalom volt.
Ebben a topicban kaphatsz még róla infókat: [link]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#352) tozso76 válasza t256 (#348) üzenetére


tozso76
aktív tag

Tavaly augusztus óta használok egy BFS 4KH-t teljes megelégedettséggel.
Megbízhatósággal semmi gond. A hozzáadott tápot azonnal kukáztam, mert hibás volt. Nincs fagyás, restart egyéb anomáliáktól mentes. Lassulást nem tapasztaltam. Igaz, csak média lejátszásra használom. Nincs app telepítgetés, email, facse stb. Az orosz fórumán fellelhető, Himedia M3 rom-mal használom.
Totál megérte az árát. Megint ezt venném, ha vennem kellene egy médiajátékos.

(#353) vashal


vashal
tag

sziasztok

vettem egy mxiii-g lejátszót amin kodi-t próbálok használni de nem egészen sikerül.van egy p3 gépem amin filmek vannak megosztva.lanon csatlakozik a routerhez onnan wifi-vel az mxiii-ba.ha a kodiban belépek a p3 gép megosztásaiba egyszer kér felhasználónevet+valami kódot egyszer nem.és még ha vissza akarok lépni az előző meghajtóra akkor is néha kéri és nem enged be.mi lehet a gond :F

(#354) t256 válasza Arolotifar (#351) üzenetére


t256
őstag

Kösz a tippet. ez az OE/KODI kombó tetszik.
A két változat közül melyiket érdemes venni? Cortex A9-cel szerelt változat, vagy az olcsóbb Amlogic S802-őt.

Utóbbi van készleten, így mondjuk könnyebb dönteni.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#355) Arolotifar válasza t256 (#354) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nekem a Cortex A9-es van. Ugyan drágább, mint a másik, de hosszabb távra jobban megéri :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#356) t256


t256
őstag

Végül megvettem az MXIII-mat (Amlogic S802).
KODI szépen játszik mindent, még a telefonommal is sikerült összehangolnom, hogy távirányítóként használjam.

Csupán két problémám van vele.

Első: Ha megállítok egy filmet (pause) majd elindítom, akkor a hang megy tovább, viszont a kép nem indul el. Csak akkor megy tovább, ha beletekerek.

Második: Szeret lefagyni, amikor a főmenüt böngészem.

Ezekre a problémákra van megoldás? Frissítés esetleg?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#357) arty válasza t256 (#356) üzenetére


arty
veterán

1.) feltehetően kodi bug, nem tudom mikori verziót használsz, szedd le a legújabbat (15.2 talán)

2.) főmenüt? milyen főmenüt? a szines-négyszöges android launchert? esetleg másik launcher?

ha ez az mx III az, ami apámnak is van, nem lesz egyszerű jóra összerakni... (olvass vissza, korábbi hsz-eimben szapultam eleget)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#358) DoItYourself válasza arty (#357) üzenetére


DoItYourself
addikt

Épp most akartam megkérdezni, hogy érdemes-e az 5 éves Realtek chipes lejátszómat valami ilyesmire lecserélni...

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#359) arty válasza DoItYourself (#358) üzenetére


arty
veterán

sima MX III-ra akkor, ha kalandvágyó vagy
MX III-G-re abszolut :)

(lásd még korábbi kalandjaim, de persze lehet h a sima MX III-ra is van csodafirmware ;) )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#360) t256 válasza arty (#357) üzenetére


t256
őstag

A Kodi főmenójére gondolok, ahol ki tudom választani mit szeretnék. Videos/Music/System/stb.
Találtam egy külföldi fórumot, ahol kivesézték már a problémát.

Tehát nem egyedi a probléma, ahogy írtad Kodi bug. Részben van megoldás. A video acceleration beállításoknál ki kell kapcsolni az amcodecet. A lejátszás teljesítménye elvileg romlik. Ezt még nem volt időm kipróbálni tüzetesebben. Egy 1080P videóba belenéztem, az simán ment.

Egy másik megoldás egy add-on. XBMC unpause jumpback a neve. A videó folytatásakor visszateker 1 másodpercet.

Harmadik megoldás pedig a Kodi eltávolítása és az SPMC telepítése. Az SPMC egy Kodi spinoff. Koying készítette, aki az egyik tagja az XBMC csapatnak.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#361) junkpod válasza t256 (#360) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ez tavaly nyári topik, milyen kodi verziót használsz?

Box's don't touch!

(#362) DoItYourself válasza arty (#359) üzenetére


DoItYourself
addikt

Nincs szívem félretenni a régi playert, ami inkább 6 éves mint 5 - 2010 márciusában vettem. Abban is volt egy-két extra feature, ami inkább érdekesség volt, mint a gyakorlatban is használható funkció (online tv-k, youtube, stb.). Amire használom, az a filmnézés, nagy ritkán diavetítés. NAS-ról atombiztosan játszik le, az új formátumok (HD-audio, 10 bites videók, 4K felbontás) pedig nem érdekelnek különösebben.

Milyen új funkciókat tudnak ezek a dobozok a Kodi-val? Mármint olyan funkció, amit használtok is naponta, nem csak a feature listát gazdagítja.
Ki tudja pl. jelezni, hogy egy könyvtárban melyik fájl volt már lejátszva, vagy elkezdve?
Lehet csinálni saját csatornákat, ahol megadott könyvtárakból véletlenszerűen ajánl valamit?
Használható az android rendszer TV-n értelmesen valamire, vagy inkább egy openelec javasolt helyette?
Mennyire egyszerű a fájlok közötti navigáció? (a Realtek pl. nem jegyzi meg a NAS könyvtárat, 6-8 gombnyomás mire elnavigálok a média könyvtárba)
Betölti a feliratot, vagy csak ha ugyanaz a neve, mint a videónak?

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#363) a2d2 válasza DoItYourself (#362) üzenetére


a2d2
addikt

Én vettem egy ipega androidos gamepad-et. Nálam a gyerekek gokartoznak repülőznek meg jetskiznek rajta. Illetve feltettem magamnak a dungeon huntert de még nem volt időm kipróbálni.

Az androidos youtube player számomra sokkal kezelhetőbb mint a KODI alatti. Inkább kilépünk Kodi-ból és azt használjuk.

Ezen kívül használtam még IP kamera rendszernek is a dobozt, csak kevésnek bizonyult így a beépített 8Gb tárhely, meg le is terheli a rendszert. Ha megjön a külső rack az 1Tb-os vinyóhoz akkor lehet visszakapcsolom.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#364) t256 válasza junkpod (#361) üzenetére


t256
őstag

15.2 "Isengard" verziót használom.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#365) arty válasza DoItYourself (#362) üzenetére


arty
veterán

"Ki tudja pl. jelezni, hogy egy könyvtárban melyik fájl volt már lejátszva, vagy elkezdve?"

Igen. Manuálisan is bejelölheted megnézettnek az adott sorozatrészt/filmet, de adott időig nézve a filmet automatikusan is "megnézett" jelölést kap.

Nem csak a legutóbb megtekintett film "állapotát" menti, de ha 5 filmet nézel a közepéig, mindet tudja folytatni onnan, ahol hagytad (be lehet állítani, hogy auto onnan folytassa vagy rákérdezzen, hogy folytassa/kezdje elölről).

"Lehet csinálni saját csatornákat, ahol megadott könyvtárakból véletlenszerűen ajánl valamit?"

Azt hiszem van erre kodi add-on, de én nem használok ilyet.

"Használható az android rendszer TV-n értelmesen valamire, vagy inkább egy openelec javasolt helyette?"

Én csak kodizni vettem, mert olcsóbb, mint a raspberry pi és egyben kapod a pakkot.
Az MX III elég lassu (nand a háttértár, nem emmc), böngészni pl képtelenség vele chrome-al.
Biztos vannak jo és kevésbé jó és tévére készült appok, én annyira nem foglalkoztam vele.
Majd a netflix app lehet érdekes, ha egyszer lesz rendes magyar tartalom (feliratos) benne.

"Mennyire egyszerű a fájlok közötti navigáció? (a Realtek pl. nem jegyzi meg a NAS könyvtárat, 6-8 gombnyomás mire elnavigálok a média könyvtárba)"

Nagyon! Ez a része fantasztikusan eltalált: csinálsz "gyűjteményeket", ahol megadod, hogy ő miket tartalmaz - képeket, zenéket, filmeket, sorozatokat, ehez megfelelő helyről beszerzi minden fájlról az infót (pl imdb pont, tartalom a port.hu-ról, szereplők, stb), ill. persze minden gyűjtemény mutathat bármilyen könyvtárra - megosztás, nfs share, dlna, stb stb stb stb stb. De ideteheted a youtube addontól kezdve mindenféle "tartalomforrás" "linkjét" is, noha erre szofisztikáltabb pár skin, ami akár főmenübe ikonként is kirakja ezeket.

"Betölti a feliratot, vagy csak ha ugyanaz a neve, mint a videónak?"

Ha azonos néven van, akkor automatikusan betölti. Ha nem azonos, akkor be kell/lehet hozzá tallózni, ami akár a feliratok.hu vagy az opensubtitles.com is lehet - gondolom nem kell ecsetelnem, mennyire jó dolog ez, gép nélkül szerzel feliratot a filmedhez :) Hogy időzítést könnyen és gyorsan tudsz állítani (hangsávhoz is!), az meg gondolom nyilvánvaló.

Én azt ajánlom tedd fel a pécédre a Kodit és próbálgasd kicsit, szerintem gyorsan belátod majd, hogy "szükséged van" egy ilyenre :D

(de én az MX III-at nem ajánlom, MX III-G-t igen)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#366) arty válasza t256 (#364) üzenetére


arty
veterán

play store-ból tetted fel? ha nem: töröld és tedd fel onnan.
elvileg ez a legújabb, míg a 16.0 ki nem jön...

az amcodec-et kikapcsolod, akkor a cpu fog dekódolni, pedig egy ilyen arm cpu nem tul erős, ergo szaggathatnak filmek....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#367) DoItYourself


DoItYourself
addikt

A2d2, arty köszönöm a válaszokat!

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#368) t256 válasza arty (#366) üzenetére


t256
őstag

Kálváriám lezárult. Ma visszavittem az üzletbe az MXIII-mat. Keresek valami Android mentes lejátszót.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#369) Arolotifar válasza t256 (#368) üzenetére


Arolotifar
őstag

MXIII-G openELEC/Kodi? Nálam megbízhatóan működik :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#370) SzlobiG válasza Arolotifar (#369) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az se jobb nekem G van és szívunk azzal is.

Nagyobb hd anyagok akadnak. Openelecen is akármit rakok fel.

(#371) t256 válasza Arolotifar (#369) üzenetére


t256
őstag

Nem, nem. Sima MXIII (Amlogic S802). Android 4.4 OS és Kodi 15.2.
Csinált furcsa dolgokat, például lefagyott a Kodi, az Android menüje is elkezdett akadozni. Valahogy nem volt szimpatikus.

Igazából vennék kifejezetten média lejátszót, csak ez nem ilyen egyszerű. Mindegyiknek van valami baja. Nincs olyan támogatás egyik mögött sem, mint a Kodi mögött.

Utánajárok az rpi2-nek.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#372) Arolotifar válasza SzlobiG (#370) üzenetére


Arolotifar
őstag

Jó, de te 30GB-os BR anyagokkal küzdesz és az nem általános :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#373) Arolotifar válasza t256 (#371) üzenetére


Arolotifar
őstag

Úgy értettem, hogy miért nem MXIII-G-t rendeltél openELEC/Kodi kombóval? :) Írtam, hogy a sima MXIII nem túl jó :) Ha nem 30 GB-os anyagokat akarsz megnézni (csak 10-20GB-osat) akkor simán jó lenne neked :)
De jó az RPi2 is :) Bár ahhoz kell még ház, MicroSD, táp :) Kivéve, ha kitben veszed.

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#374) SzlobiG válasza Arolotifar (#372) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem kell hozzá 30 gigás, van hogy 15-20 gigás anyagnál is beakad néha és nem csak nálam tehát a készülék a gyenge.
Viszont ezek erre valók, vagy is azt hittem mer a sima kisebb hd anyagokat viszi a tv-m is lazán. :U

Nem tudom mit kéne venni ami viszi a bd anyagokat. Esetleg windowsos cucc?

(#375) Arolotifar válasza SzlobiG (#374) üzenetére


Arolotifar
őstag

Valószínűleg igen. Én is gondolkozom egy Windows példányon :)

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#376) t256 válasza Arolotifar (#373) üzenetére


t256
őstag

Mert nem volt készleten :)
Sima MXIII pedig volt, megrendeltem és már mentem is érte. Nem akartam már sokáig húzni a vásárlást.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#377) SzlobiG válasza t256 (#376) üzenetére


SzlobiG
félisten

Egy mxiiig van eladó ha kell. :D

Az a baj, hogy nincsen optimalizálva semmu rendesen androidon a hw bőven bírná pedig. :U

[ Szerkesztve ]

(#378) mferii


mferii
csendes tag

Szasztok!

Ezt néztem ki az Lg 49" LF540V -s tévém mellé:

http://www.aliexpress.com/item/New-MXIII-Android-4-4-Android-Smart-TV-Box-Amlogic-S812-Quad-core-Cortex-A9r4-2GHz/32570184400.html?spm=2114.13010208.99999999.262.uxbgQ9

Megspékelve egy air fly mouse-val.
A véleményetekre vagyok kíváncsi (az MXIII g-nél olcsóbb, a simánál erősebb).

Köszönöm

(#379) interstate76 válasza mferii (#378) üzenetére


interstate76
addikt

Amlogic vonalon klón klón hátán, ami annyit tesz, hogy ha nem lesz minden a legnagyobb rendben a gyári szoftverrel (márpedig nem szokott), akkor nagyon kockázatos custom fw-t tenni rá.

A Gearbest és a Geekbuying a legmegbízhatóbb helyek, ha Kínából szeretnél mini pécét rendelni. Ha eu raktárból rendeled, még jobb.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#380) t256 válasza mferii (#378) üzenetére


t256
őstag

Olvass vissza párat, annyira nem ajánlott. :N
Az MXIII-G megéri a különbözetet. Sokkal jobb benne a SOC.

SzlobiG!
Köszi, kihagyom. :)

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#381) SzlobiG válasza interstate76 (#379) üzenetére


SzlobiG
félisten

Egyáltalán nem kockázatos a custom fw én már feltettem többet is semmi gond nem volt. Sőt openelec is volt fent ami a legjobb volt az összes közül.

Mferii: Nem ajánlom, mert a nagyobb hd anyagokat nem fogja vinni a kisebbeket meg a tv-d is viszi.

(#382) mferii válasza t256 (#380) üzenetére


mferii
csendes tag

Úgy látom, hogy mindkettőbe (a G-ben és az általam linkelt ben is) ugyamaz a processzor van: Amlogic S812. A sima MXIII-ban meg Amlogic S802-es. Ezért gongoltam, hogy elég erős lehet a linkelt new is....
(Meg kell néznem, hogy mi az a SOC :) - nem vagyok szakétője a témának)

(#383) interstate76 válasza SzlobiG (#381) üzenetére


interstate76
addikt

Kínai vásárlásnál nagy eséllyel klónt vásárolsz, amire hiába teszel típusazonos fw-t, könnyen tégla lesz belőle. Elég nehéz életre kelteni, mert nem tudod, mivel próbálkozz. M8S-ből pl. minimum 10-féle van, és akad olyan, amelyikhez nincs minden igényt kielégítő fw, openelecet meg teljesen esélytelen tenni rá.

Gearbest, Geekbuying: ok (nem 100%, de van support, ha innen vásárolsz).

Ali, eBay: nem ok.

Hangsúlyozom, hogy fentiek az amlogic cpu-s eszközök esetén ülnek, amúgy én szeretem az eBay-t is.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#384) arty válasza SzlobiG (#374) üzenetére


arty
veterán

még a sima mx III is viszi a legmagasabb bitrátás anyagokat is, akár a bluray speckón is túl!
nem akadozik. valami gond nálad lesz ...

kezdetnek pl látni kéne, hogy mik a videogyorsítás beállításaid, ill az akadozó film közben egy kép a használt kodekekről, statról, stb - ezt pl billentyüzettel (vagy rádugod vagy pl yatse droid appal a telódról küldve) O betű! (rövid Ó!)

ekkor ezt kell látnod:

keretes sor a lényeg, azt kéne elmondani, kifényképezni, hogy mit ír

és persze az is lényeg, hogy honnan játszod a filmet: pendrive? mobilhdd? vezetékes hálózaton levő nas? wifin a nas? winfin másik pc? stb

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#385) DoItYourself válasza t256 (#371) üzenetére


DoItYourself
addikt

A Wetek lejatszok milyenek? Hivatalos openelec tamogatas van hozza. Most jon az uj gepuk S905 procival.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#386) Hyena válasza t256 (#380) üzenetére


Hyena
senior tag

Raspberry Pi 2 openelec-el tokeletesen jatszik le eddig mindent KODI-val, szerintem erdemes kiprobalni pl egy ilyet
http://malnapc.hu/yis/raspberry-pi-2-quad-core-suli-kit

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#387) SzlobiG válasza interstate76 (#383) üzenetére


SzlobiG
félisten

220volt-nál vettem, ott meg csak nem hamisat árulnak. :U

(#384) arty [link]

Mint említettem nem csak nálam ilyen, tehát nem egyedi eset a linkelt topikba másnak is beakadnak. :(

(#385) DoItYourself Az engem is érdekelne, most egy ilyet nézegetek.

[ Szerkesztve ]

(#388) interstate76 válasza SzlobiG (#387) üzenetére


interstate76
addikt

Egész végig kínai rendelésekről beszéltünk. :U

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#389) DoItYourself válasza SzlobiG (#387) üzenetére


DoItYourself
addikt

Itt van a szaktopikjuk, ha még nem jártál volna erre.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#390) arty válasza SzlobiG (#387) üzenetére


arty
veterán

:(

ha van többféle rom, amivel kísérletezhetsz, hajrá! hátha az egyik beválik.
esetleg openelec? vagy kell mindenképp az android mögé?

ill, ha kísérletező kedved van, akkor lásd: #238
remix 115k4 rom és az ott említett openelec "rom" próbából....
remixhez kell a script hogy javítsd a jogosultságokat ....

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#391) DoItYourself válasza Hyena (#386) üzenetére


DoItYourself
addikt

A málnán nincs infravevő, hogy megy a távirányítás? A banánon viszont van, nem jobb alany ez erre?

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#392) Hyena válasza DoItYourself (#391) üzenetére


Hyena
senior tag

Szerintem KODI-hoz magasan a legjobb taviranyito a Yatse nevu androidos alkalmazas, infraval meg amugy is lassabban lehetne iranyitani a rengeteg funkcioval amit az app nyujt nem is beszelve...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#393) SzlobiG válasza DoItYourself (#389) üzenetére


SzlobiG
félisten

Köszi, beleolvasok.

Arty: Volt rajta már kb 3 féle android rom. Openlec is es az összesen megakadnak a filmek egy idő után. :(

(#394) vashal válasza arty (#384) üzenetére


vashal
tag

Hali

ezt az infot hogy hozod elő?

másik kérdés hogy honnan tudom hogy eredeti vagy klon a lejátszó?

(#395) DoItYourself válasza Hyena (#392) üzenetére


DoItYourself
addikt

Kösz, így már világos.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#396) SzlobiG válasza vashal (#394) üzenetére


SzlobiG
félisten

Billentyűzet O betű.

(#397) arty válasza SzlobiG (#393) üzenetére


arty
veterán

hat, ha mindben ua. a hiba, lehet megis hw gond?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#398) SzlobiG válasza arty (#397) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez jó kérdés 220-nal vettem szóval van rá gari, de így tuti nem cserélnék.

Viszont ahogy említettem másnál is ilyen. :(

[ Szerkesztve ]

(#399) arty válasza SzlobiG (#398) üzenetére


arty
veterán

lehet ez valami hibás, klón-széria? persze kitudja...

miért nem cserélnék, ha hibás? (esetleg másikra ráfizetve?)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#400) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Az alábbi gondom lenne. Sztereó szett otthon. PC- HDMI - Pioneer VSX827 - HDMI - TV
az összekapcsolási mód.
PC-n KODI játsza le a filmeket.
DTS hangsávoknál van az a bajom, hogy beszéd halk, akció túl hangos és folyton állítanom kell ilyenkor a hangerőn. Hangkimenetnek 2.0 vagy 2.1 van megadva.
Nem tudom hogy ez anomália -e és együtt kell élnem vele vagy be lehet állítani valamit, hogy ne legyen ez a gond?
köszi

bocs, de külön PC-s KODI forumot nem találok.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.