Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) SzlobiG válasza lacko6 (#448) üzenetére


SzlobiG
félisten

Be kell kapcsolni külön beállításoknál.

(#452) junkpod


junkpod
nagyúr

http://kodi.tv/kodi-16-0-jarvis-release-candidate-1/

Kodi 16 RC 1 letoltheto, elég bő a changelog.

Box's don't touch!

(#453) arty válasza Bigmasterl (#450) üzenetére


arty
veterán

mid van, hogy van összekötve a lejátszóval, mik a kodi beállítások, stb.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#454) Bigmasterl válasza arty (#453) üzenetére


Bigmasterl
tag

Pc-s Kodit használok és ez van a Tv hez csatlakoztatva. Nem találtam külön kodis fórumot azért ide írtam.

(#455) tsilver válasza Bigmasterl (#454) üzenetére


tsilver
aktív tag

akkor ellenőrizni kellene hogy
Beállítások/rendszer/ hang/ csatornák száma 2ch legyen és a eredeti hangmegtartása lekeverés esetén be egyen kapcsolva. valamint filmlejátszás közben a hangmenüben a közvetlen hang egyen kikapcsolva

[ Szerkesztve ]

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#456) hami85


hami85
tag

Sziasztok!
Lejátszót szeretnék vásárolni, mert a TV beépített lejátszóját szeretném lecserélni valami jobbra. Nézegettem sok féle típust, DUNE, Popcorn stb. Olyasmi megoldás érdekel, amivel minél kevesebbet kell babrálni, viszont fontos a jó kép és hangminőség. HDMI-vel kapcsolódna a tvhez, míg optikai kábelen keresztül az erősítőhöz. 40-50e Ftot szánok rá, de tényleg nagyon fontosnak tartom a kép és hangminőséget, böngészni játszatni nem fogok rajta, viszont a filmeket külső merevlemezről játszanám le. Fontos lenne számomra, hogy a filmek esetén borítókat tudjon kezelni, és az látható is legyen elindítva.
Köszönöm előre is a segitséget mindenkinek.

(#457) tsilver válasza hami85 (#456) üzenetére


tsilver
aktív tag

HiMedia Q10 Futekonál még van !!!
az egyik legjobb kép és hang jelenleg és nem kell babrálni
http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=221407

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#458) hami85 válasza tsilver (#457) üzenetére


hami85
tag

Szia!
Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#459) interstate76 válasza hami85 (#458) üzenetére


interstate76
addikt

Íme. Ha közben meglett, akkor tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#460) Bigmasterl válasza tsilver (#455) üzenetére


Bigmasterl
tag

Köszi a segítséget. Sokkal jobb :)

(#461) vashal


vashal
tag

sziasztok

miért van az hogy nem folyamatos a film lejátszás?főleg avi ,dvd iso de mkv-nál is látható hogy folyamatosan megakad utána felgyorsul a film egyfolytában néhány másodpercenként.a hang az nem ugrik csak a kép.mxiii-g kodi 15 wifi-vel csatlakozik egy ubee routerhez az pedig lanon a géphez.a gép procia 25-35% közül van, giga lanos a vinyó is alig van használva.
ja és nagyobb mkv-nél elmegy a hang csak kép van. :F

[ Szerkesztve ]

(#462) junkpod válasza vashal (#461) üzenetére


junkpod
nagyúr

Próbáld ki lan kábellel, ha azzal jó akkor a wifi kevés.

Box's don't touch!

(#463) arty válasza vashal (#461) üzenetére


arty
veterán

ugyan azt a filmet tedd fel pendrive-ra, mobilhddre és dugd közvetlenül az mxIII-G-re, ha onnan jó, akkor wifi

ha onnan is hibás: [link]

jöhet fénykép, screenshot, vagy bepötyögöd :)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#464) vashal válasza arty (#463) üzenetére


vashal
tag

Az a bajom nem tudom előhozni ezt a menüt.azt irtátok hogy a 0 val de a távon nem működik ez ,a billentyüt meg nem akarja felismerni.

[ Szerkesztve ]

(#465) vashal


vashal
tag

sikerült :D

wifivel:



lanon:



(#466) junkpod válasza vashal (#464) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintem nem 0,hanem o.
Használj droidos távot.

Latom sikerült, és mint látszik wifi majd fele sávot tudja és dobálja el a kockákat. Állíts a wifi den vagy használj kábelt.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#467) vashal válasza junkpod (#466) üzenetére


vashal
tag

igen végre sikerült beüzemelni a yatse-t.nem rossz.hogy linkeltél visszaolvastam 2 oldalt hogy miről szólt és láttam hogy irta valaki a kodi frissítést.benéztem a playbe és irta is hogy frissíthető.megcsináltam és most jónak tűnik. :C .mert ezt az eszközt beüzemelve vettem és lehet nem tudom hogyan sikerült a kodi telepítése :)
a másik hogy nem akartam kábelezni ezért választottam ilyen wifi-s eszközt.mire gondolsz a wifi állításon?mit lehet?
a harmadik pedig hogy hogyan kell értelmezni azt a sok mindent amit fényképeztem :B .nem igazán értem mi mit jelent.

(#468) Beni2360 válasza junkpod (#466) üzenetére


Beni2360
félisten

A Wifi értékeket melyik sorban olvasod le mert én nem találom?

vashal
Rendszer vissza állított állapotban kaptad a készüléket.
A 4. sor a lényeg és a -drop a 0 a jó, ott látni amikor eldobálja a képkockákat.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#469) vashal válasza Beni2360 (#468) üzenetére


vashal
tag

Ezen a mai napon úgy érzem magam mint gyerek a játékboltba.az mxiii úgy tűnik szuper és rájöttem hogy a telefonomra is fel lehet rakni a kodit és azon is ugyan úgy tudok filmet nézni :DD

(#470) Beni2360 válasza vashal (#469) üzenetére


Beni2360
félisten

Egy jó kifogott példány,már bánom szánom tettemet. :))

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#471) junkpod válasza vashal (#467) üzenetére


junkpod
nagyúr

Wifi analyzer. Ellenőrizd a jel erosseget, a zavaró szomszéd wifiket.
De a wifi nem erősen korlátos az átviteli sebessege, fhd filmek savszelesseg igénye magasabb lehet.

Box's don't touch!

(#472) arty válasza vashal (#465) üzenetére


arty
veterán

első filmet a gpu dekódolja, többit a cpu - ha utóbbiak akadnak/szaggatnak csak, akkor meg is van a gond
ha csak előbbi szaggat, akkor a sávszél a probléma, hiszen a fullhd-s bitrátája bizonyosan a legdurvább

ha kodi frissítés óta jó, akkor meg... élvezd :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#473) tsilver válasza arty (#472) üzenetére


tsilver
aktív tag

van valakinek ötlete, hogy hogyan lehet lejátszani KODi-val ezt a külső hangfilet a filmhez

00002.track_4352.dts

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#474) junkpod válasza tsilver (#473) üzenetére


junkpod
nagyúr

Mkv merge progival rakd egy mkv kontenerbe.

Box's don't touch!

(#475) DJMDJM


DJMDJM
tag

Sziasztok,
Erre tudnátok vmi megoldást, hogyan lehetne a mediaklikken tárolt műsorokat kipublikálni ezzel a progival? Esetleg mivel lehetne ha ezzel nem.
PL:http://www.mediaklikk.hu/video/mindenbol-egy-van-1-az-arveres-2-a-hatalomatvetel/

Thx, előre is.

[ Szerkesztve ]

(#476) bifa


bifa
csendes tag

Sziasztok,
Egy médiaplayer vásárlás előtt állok. Most Popcorn A300 van. És ahogy merülök a témában, ezek az androidos lejátszók egyre jönnek fel....és igazából tetszenek is. Mi az ami most frankó használható típus? 3D nem érdekel, sima full HD filmek (DVD iso és avi esetleg). Külső USB-ről lenne rajt egy pár terrás vinyó, amiről mennének a filmek és letölteném az újakat (valami klienssel, ha ez megy rajtuk). Pc-ről érjem el wifi hálózaton.
Ennyi lenne.
Előre is köszönöm.

bifa

(#477) envagyok válasza vashal (#465) üzenetére


envagyok
veterán

Az első wifis képen a vq 0, ami azt jelenti, hogy kifogyott a buffer, és lassú a wifi ahhoz hogy feltöltse.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#478) vashal válasza envagyok (#477) üzenetére


vashal
tag

:R

(#479) SzlobiG válasza envagyok (#477) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na ezt jó tudni. :)

(#480) tsilver


tsilver
aktív tag

van egy friss Q10-e a barátomnak, mindent szépen beállítottunk a gyári médiaplayer lát és játszik mindent ,de a Kodiban a Video/fájlok / alatt nincs Video Hozzáadása... magyarán semmit nem tudunk felcsatolni csak a beépített HDD-t látja
valakinek ötlete?

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#481) kalker


kalker
csendes tag

Helló fiúk 1 hete megrendeltem az alábbi szerkentyűt és most kezdtem utána olvasni, hogy mi is az a Kodi, azóta felraktam a win PC-re és ismerkedem vele
A kütyü 7-23 nap között jön meg, remélem hogy elég lesz mert olvasom, hogy 2GB/16GB jobb lenne ????

http://www.banggood.com/MXVI-Android-5_1-RK3368-Octa-Core-64bit-1GG8GG-4K-Bluetooth-KODI-NETFLIX-TV-Box-Android-Mini-PC-p-997132.html

Kérlek véleményezzétek :)

Köszi

A borban bölcsesség, a sörben szabadság, a vízben baktériumok vannak...

(#482) envagyok


envagyok
veterán

Nem tudjátok miért jelez hibát a supersubtitles felirat plugin?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#483) vadasz1974


vadasz1974
csendes tag

szep napot tudna valaki segiteni egy anroidos tv-re telepitettem a kodit es rendszeresen fagy le es kidob,mi lehet vele a gond?koszi

(#484) t256 válasza vadasz1974 (#483) üzenetére


t256
őstag

Konkrétan milyen androidos kütyü?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#485) tsilver


tsilver
aktív tag

megtudnátok mondani, hogyan kell a hálózati NAS-t felmontolni androidra és a VLC-vel párosítani?

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#486) dh66e


dh66e
veterán

Sziasztok!
Egy moddolt (himedia fw) bfs 4km lejátszón használom a kodit.Sajnos tegnapra valami frissítés miatt pár addon nem működik.Kaptam egy infót egy fájlnévvel ami a hibát okozhatja és ezt le szeretném csekkolni.
Tudja valaki hogy androidos lejátszókon hová települ a kodi,azaz milyen könyvtárban találom meg?
Előre is köszi ha tud valaki segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#487) htom127 válasza dh66e (#486) üzenetére


htom127
tag

\Android\data\org.xbmc.kodi ha jól emlékszem

" Bazinga !"

(#488) dh66e válasza htom127 (#487) üzenetére


dh66e
veterán

Megtaláltam,nagyon köszi a gyors segítséget.Igaz megnyitni nem tudtam minden mappa tök üres.Mit kell engedélyezni hogy hozzáférjek?

(#489) htom127 válasza dh66e (#488) üzenetére


htom127
tag

Root-olt kütyün total commander, vagy Es file explorer nekem látja

" Bazinga !"

(#490) hami85


hami85
tag

Sziasztok!
Himedia Q10 lejátszóba milyen winchestert ajánlanátok? Mindenképpen WD lenne, csak hogy a Green és Red között vacillálok?
Köszönöm.

(#491) dh66e válasza htom127 (#489) üzenetére


dh66e
veterán

Köszi az infókat. :R

(#492) tamasgal


tamasgal
senior tag

Skacok, Kodiban valamit el nyomkodtam és most film lejátszás közben szakadozott a hátér mozgása (pl. ha a háttérben valaki elsétál). Van ötletetek mert hiába keresem nem jövök rá? Köszönöm

(#493) DoItYourself válasza hami85 (#490) üzenetére


DoItYourself
addikt

Nekem mar egy WD green 2TB-os vinyóm odalett a medialejatszomban, pedig aktiv hutes van benne. Inkabb 2,5"-osat tegyel bele.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#494) junkpod válasza tamasgal (#492) üzenetére


junkpod
nagyúr

Kapcsold ki a frekvencia igazítás filmhez vagy valami ilyen neve van, szerintem 24hz lejátszást akar tolni, de nem megy neki...

Box's don't touch!

(#495) tamasgal válasza junkpod (#494) üzenetére


tamasgal
senior tag

Köszönöm szépen, a film volt beteg! Luzer vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#496) junkpod


junkpod
nagyúr

Feltette vki a 16rc-t?nalam eléggé instabil és a leghosszabb, hogy lejátszás közben néha alig akar a vezérlő menü megjelenés.
Csinalhatok downgraded... :(

Box's don't touch!

(#497) junkpod


junkpod
nagyúr

na, úgy néz ki sikerült féltágla állapotba hozni az Xtreamer SW4-emet (Processor: Dual-Core AML8726 Mx-D (AMLOGIC) ARM Cortex-A9 dual core/1.5GHZ). Megpróbáltam rátenni egy ilyet: [openelec Anlogic], itt az MX2-es változatot választottam.
Most éppen az van, hogy véletlennek tűnő bekapcsolásokkor az alábbiak váltakozva jelennek meg:
- nincs hdmi kép jel sem, fogalmam sincs mi történik
- van hdmi képjel, mert tv kiírja (720p60) de fekete üres
- van képjel és kép is, egy openelec boot kép, ami egy fél másodpercig tökéletes, azután kissé becsíkozódik függőlegesen, de nem történik semmi több.

Recoverybe nem tudok belépni mert nem reagál a kapcsoló 5-7-10 mp nyomvatartása melletti indításra...

Van esetléeg bárkinek ötlete, hogyan lehetne feléleszteni? Akár eredeti Android firmware, vagy még is az openelec?

Box's don't touch!

(#498) csabsz13


csabsz13
aktív tag

helló,

ilyen eszközzel próbálkozott már valaki? PLAYON!HD 1
erre is lehetne valamilyen linux alapú rendszert tenni? :B

realtek 1073as chipsettel rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#499) DoItYourself válasza csabsz13 (#498) üzenetére


DoItYourself
addikt

Régi vas, de nem kell rátenni, már rajta van :) busybox fut rajta. Mivel a Realtek tudtommal nem adta ki a driverek forrását, ezért a hekkelés kimerült abban, hogy ftp meg torrentklienst lehet rajta futtatni - és amit még parancssorból ráerőszakolsz. XBMC és ilyesmi nyalánkságok szóba se kerültek.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#500) csabsz13 válasza DoItYourself (#499) üzenetére


csabsz13
aktív tag

értem. ilyesmi kép kezdett nekem is összeállni 1-2 óra guglizás után, csak hát biztos, ami biztos rákérdeztem itt is. tudod: szakértők, magyar nyelv... jobban értem így, mi a helyzet ;) :K :R

Egyébként csak hobbiból nyúlnék hozzá, szerencsére az utolsó gyártói fw a lejátszást tökéletesre tette, simán visz BD50-es diskimage fileokat is a beépített HDD-ről. csak a hálózati része talán lehetne jobb, gyorsabb.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.