Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#871) kenwood válasza janati (#1) üzenetére


kenwood
veterán

hmm. ilyen topic is van ? :)

latom Gab,mint supported arc.

leirnek egy storyt vele kapcsolatban :

2-3 vasaroltam tole.
jott a 3-4. biznisz..
vinyot vasarolt volna tolem.
mivel mar megegyeztunk,ezert ugy vagtam neki a hetvegenek,hogy pentek este elindultam penz nelkul a pajti nyaralojaba es utbaejtettuk dunakeszit,ahol Gab lakik. ( 1X mar jartam ott korabban,relative kozel is van hozzam,bar pesti vok)

Jeleztem,h megbeszelthez kepest par percet kesni fogok.
Erre meg oket mondott,majd amikor befutottunk keszire hivtam,de mar ki volt kapcsolva.
10-15 perc utan feladtam.

ez mar kozel 2 eve volt,pontosan emlexem mikor tortent,mivel azon a hetvegen volt a budapest parade.
ugy terveztem,hogy a nyaralobol vasarnap feljovok bulizni,mivel akkor zenelt Steve Porter a homeban.

elbaszta az egesz hetvegemet,a kertiparti rameso reszet sem tudtam bedobni a kozosbe.

nagy szerencsejere azota nem talalkoztunk ...

es egy masik pelda,ma nap :

Joces.

vettem tole lapot+procit+ramot.

hazahoztam,dugdosok jobbra-balra.
sehogyse indul.
felhivtam,hogy ma dolgoznom kell a geppel.
mondta,hogy atjon a varoson es ad cserecuccot,mig leteszteli ezt.
szerencsere nem volt ra szukseg,mert mint kiderult,a tegnap este meg hasznalt cdirom,mara ugy meghalt,hogy ahogy lehuztam a laprol,rogton beindult.

ezt tartom korrekt hozzaallasnak.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.