Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1751) Genius007 válasza shteer (#1749) üzenetére


Genius007
őstag

Akkor hálát adok a Jó Istennek hogy felhivott :DDD :D :DDD

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#1752) éN79 válasza csigi (#1746) üzenetére


éN79
addikt

Kicsit elkésve bár, de jobb későn mint... :B
szóval csigi korrektségéhez kétség sem férhetett számomra eddig sem, de most gondos ''vagyonvédelmi'' készségéről is tanúbizonyságot tett, azaz egy nem feltétlenül kompatibilis dobozt oly gondos módon tette alkalmassá a TFT szállításához, hogy az már kimerítette a rendkívül biztonságos szállítás feltételeit. Az új tulajdonos pedig azóta is elégedetten használja a hibátlan és esztétikailag is tökéletes állapotban leledző monitort.

Köszönet érte. :F

(#1753) Oly


Oly
senior tag

Hát, hogy itt mennyi ismerős van...
Köszönöm nektek. Én nem sorolnám fel, ahogy már írtam is!
Nem férne bele egy HSZ-ba! :O

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1754) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

2 new partner, mindkettő hihetetlenül korrekt, nem volt semmi probléma

Brekk - CM Hyper TX
Sopi -X800 pro

[Szerkesztve]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1755) venember83


venember83
nagyúr

Eddig keves emberrel uzleteltem (nemtom, h irtam-e mar ide) de kellemes tapasztalataim voltak:
Brae
Wikuzz89

s vettem 1 arctic cooling hutot is postai utanvettel, de sajnos azt mar nem tudom, h kitol, sry... :R

(#1756) venember83 válasza venember83 (#1755) üzenetére


venember83
nagyúr

Recska volt akitol az Arctic Coolingot vettem, megvan :P
itt: [link] szoval ez a lista bovul Wikuzz89-el, rendes srac, semmi problema nem volt, amit megbeszeltunk az ugy tortent, pontos, korrekt.
Elnezest, de mire megkaptam a linkem, addig letelt az ido s mar nem tudtam modositani :P

(#1757) éN79 válasza éN79 (#1752) üzenetére


éN79
addikt

Most nézem mi sikerült a ''meghajlok elötted'' helyett, szóval értelemszerűen tiszteletem próbáltam kifejezni, nem értetlenségemet. :R

(#1758) Hunci válasza Oly (#1753) üzenetére


Hunci
aktív tag

Ez ilyen Aki olyan rendes s szorgos , dolgos mint te az sokmindenkivel üzletel

HERR Z :R Jól türte a kiképzést , sőt úriember volt :)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#1759) greatchaos


greatchaos
addikt

Honda_Fire átvágott! nem ajánlom senkinek [link]

meg volt beszélve, hogy feladom neki a cumót, meg is történt, viszont ellenszolgáltatást (cash-t) nem kaptam.

Egyeztettünk msn-n, hogy megkapta, meg hogy szerdán feladta a pénzt, levelben :Y - hát normális ez? - , természetesen nem került azóta sem elő...

na, sztem igencsak kerülendő

(#1760) Dirtyz


Dirtyz
őstag

BandiT kollégának piros pont, korrekt árak, tökéletes kiszolgálás! :R

Védd a fákat, egyél hódot!

(#1761) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

no namee kollégával nem ajánlom senkinek se a bizniszt, több soron beoptam vele, mindenki sajá felelősségére bizniszeljen vele: [link] :( 2k kompenzálást ígért az elmaradt alkatrészekért, valamint hogy a bontatlan routerek helyett az egyik tuti használtan, karcosan, lejelszavazva érkezett hozzám, de sajnos ennyit ér a becsülete :( Mindezek után én vagyok a szemétláda, és én kérek elnézést, hogy szóvá mertem tenni :D

(#1762) Tyto válasza Speed® (#1732) üzenetére


Tyto
tag

Huh,
Nem szoktam ide írogatni, most is véletlenül és megkésve ám, olvasom a nevemet. Hát Köszönöm a pozitiv megítélést Speed kolléga meg 'mindenkinek' akivel volt szerencsém üzletelni.
Majd összeszedem én is a neveket, de attól félek nem férne itt el :)

:R

Telon elérhető vagyok ! ;)

(#1763) Genius007


Genius007
őstag

Ismét egy sikeres üzleten vagyok túl :)
Careesh kollégátol vettem egy procit (s939 3500+ box, fél év garral) nagyon jol müködik :DD
Szoval egy nagy piros pont neki, és külön köszönet hogy segitett utba igazitani a vevömet :R :R :R

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#1764) Genius007


Genius007
őstag

Nem utolsó sorban CollectoR kolléga is megérdemel egy piros pontot :)
Tegnap este 20:00 fele hivtam fel, hogy kellene a lap ( Giga K8N SLI ), szó nélkül mondta rendben, hozza az Örs vezér térre .. 21:00 kor ott voltam felhivtam, mondta késni fog mert visszakellett mennie (közben Ö is hivott) . 22:00 fele hozta a lapot, hibátlan álapotban :) ( Utána még kb 30percet kellett várnia a hév-re .. )
Szóval rendkívül korrekt, és megbizható, csak ajánlani tudom mindenkinek :R :R :R

[Szerkesztve]

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#1765) deedee


deedee
őstag

Krissz22:házhoz szállította az árut és mindenben segítőkész volt,korrekt,gyors ügyintézés.... :D :R
Bátran lehet vele bizniszelni.... :)

(#1766) God Vazzeg válasza God Vazzeg (#1761) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Megoldódott az ügy, mindenki megelégedésére :R Azért egy-két hangosabb szó elhangzott :DDD

(#1767) troland26 válasza God Vazzeg (#1766) üzenetére


troland26
őstag

az a baj ,hogy a hirdetései meg még élnek hihetetlen milyen alakok vannak , engem nagyon felháborított hogy 4 nickje is volt és ajánlgatta saját magát :(

(#1768) God Vazzeg válasza troland26 (#1767) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezt már nem akartam beírni ide, békében hagyom, megígértem neki :DDD Persze ettől függetlenül lehet véleményetek :R

(#1769) God Vazzeg válasza God Vazzeg (#1768) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ja és még azt akartam írni, hogy száradjon le a pötsöm ha mégegyszer újonccal üzletelek :( Szóljatok rám, ha ilyet tennék! :O :R

(#1770) Krissz22


Krissz22
aktív tag

deedee kolléga korrekt vevő, kp-ban fizetett és nem is alkudott. :)

[Szerkesztve]

(#1771) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Macka fórumtárstól vettem vinyót, kifogástalan állapotban, és árral...
korrekt ember, akárcsak jacksonfive akitől ramot vettem, kipróbálhattam is.

Mindketten korrekt, megbízható emberek! :R

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1772) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Ma is sikeres üzlet történt achon kollégával, aki pontos, gyors és jól alkazmazkodott exrém ''időrendhez'' is, vga kártyát adtam el neki... :R pirospont neki :)

(#1773) maross


maross
veterán

hova lehet nyitni mostanaban ''xy-t keresem'' cimu topicokat? eselyes hogy eleg nagy osszeggel atvagtak. oliverhxt az illeto, ha esetleg valaki tudna valami nevet cimet hasonlot telefonon es mailien kivul, orulnek neki. mivel hatszamjegyu osszegrol van szo, nem akarok ilyen honapos huzavonakat mint amit itt egyesek eljatszanak.

ui: esetleg egy 70es szamnak ha vki utana kene nezni, valoszinuleg az o neven van. ty.

[Szerkesztve]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1774) as_Rock


as_Rock
őstag

HERR Z:R
Önhibáján kívül nem olyan procit küdött pestre, amit lebeszéltünk, azonnal jelezte, pedig elképzelhető, hogy sose veszem észre, hogy nem venice hanem wincsimagos a cucc.

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#1775) csigi válasza éN79 (#1757) üzenetére


csigi
addikt

:DDD
Dettó ugyanezt csináltam nemrég.
Ezek a kis fránya sárga figurák, meg öregszünk is... Vegyél Te is egy 19''-os monitort.

Köszönöm! :B :R

nofene

(#1776) maross válasza maross (#1773) üzenetére


maross
veterán

a neve kozben eszembe jutott ;)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1777) Shkiz0 válasza maross (#1776) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

privátban elküldenéd hogy hogy is volt ez az egész?
csak kiváncsiság
:R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1778) marsu válasza maross (#1773) üzenetére


marsu
addikt

[link]

36-70-455-3009

Sajnos nincs találat!
A keresett szám a Vodafone Magyarország Rt. szolgáltatóhoz tartozik.

Press any key to continue ...

(#1779) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Speed(R) -korrekt arc!
Ha éppen nem is tud jönni a megbeszélt időpontra, időben telefonál, látszik hogy lelkiismeretes, és nem ''szarik'' a másikra...
Remélem látjuk még egymást :)

(#1780) Chris'o75 válasza marsu (#1778) üzenetére


Chris'o75
tag

Ottand bizony!

Maross kollega innen már boldogulni fog remélemmmm ..... ;)

Sok sikert a vadászatra ;]

10 féle ember létezik a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem

(#1781) maross válasza Chris'o75 (#1780) üzenetére


maross
veterán

holnap meg korbetelefonalok par embert akik lehet tobbet tudnak rola, csutortokon feljelentem a rendorsegen. nem tudom papir nelkuli adasvetel es az ilyen en szavam a te szavad ellen dolgoknal mi tortenik, ha valaki temaban van dobjon ra pls egy privit, hadd okosodjam. ez volt az utolso eset, hogy par uzlet es tobboras msntarsalgasok utan megbiztam valakiben. csak el kell erni a megfelelo osszeget, es mindenki megprobal ugyeskedni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1782) Speed® válasza Sanyi2007 (#1779) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Te pedig türelmes eladó vagy, legközelebb nem húzom ennyi ideig a talit :B
Általában gyorsan és zökkenőmentesen intézem a dolgokat, most cseppet összekutyulták nekem :o Ha rendszeressé válna, újraregelnék Slow(R) néven :DDD
A házikót pénteken ''lakom be'', akkor lesz a puding próbája, majd írok.
Köszönöm a türelmet és a fél m2-nyi helyet a ''raktárodban'' az elmúlt ~2 hétre :R
üdv.

(#1783) wwenigma válasza maross (#1781) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Küldtem PÜ-t, talán segít.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1784) maross válasza wwenigma (#1783) üzenetére


maross
veterán

koszonom :*.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1785) marsu válasza maross (#1784) üzenetére


marsu
addikt

Aztán majd ird meg a fejleményeket ...

Én is kiváncsi vagyok!

;)


:R

Press any key to continue ...

(#1786) maross válasza marsu (#1785) üzenetére


maross
veterán

mint szemely elo lesz keritve, cimen kivul minden adat megvan rola, csaladjarol is, de hagyni kell a rendorsegnek is valamit. ha birosag ele megy az ugy, nem csak ezzel kapcsolatban kell majd magyarazkodnia.

ui. bar ha jobban belegondolok, delutan korbetelefonalom a csaladot hadd tudjak meg a kisfiuk viselt dolgait.vagy lehet hogy jobb lenne ha egybol a rendorseg hivna..hmhm nem is tudom.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1787) maross


maross
veterán

pentek delutan tudok konkretumot mondani a fejlemenyekrol, majd jelentkezem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1788) [w] válasza maross (#1787) üzenetére


[w]
őstag

szerintem nem csak a fejlemények, hanem az alapsztori is elég tanulságos lenne.
a topic ellenpárjában kifejthető, ha jónak látod. vagy inkább egyben az egészet?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1789) marsu válasza [w] (#1788) üzenetére


marsu
addikt

Hogy '' kivel nem érdemes üzletelni? '' topik? Van ilyen? A kereső nem adta ki ...

Press any key to continue ...

(#1790) Speed® válasza marsu (#1789) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

(#1791) marsu válasza Speed® (#1790) üzenetére


marsu
addikt

:R :R

Köszi, ezt így nem találtam ....

Nem így kerestem ...

:) ;)

[Szerkesztve]

Press any key to continue ...

(#1792) CollectoR


CollectoR
aktív tag

A régebbi Gigabyte K8N-SLI lapomat Genius007 vette meg, késésem ellenére türelmes volt, és minden egyébben is korrekt volt, megbízható üzletpartner. :C

(#1793) greatchaos


greatchaos
addikt

Honda_Fire [link]

nem érkezett meg a tőle (elmondása szerint) a postai levélbe csomagolt 1k

mikor jeleztem neki, nekemesett, hogy biztosan ki akarok csalni tőle még egy mátyást

röhej

nagy nagy feketepont

(#1794) Oly


Oly
senior tag

Újabb megbízható vevő: erdoke [link] ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1795) vazimódó


vazimódó
senior tag

Chesterfield. :R -ma vásároltam tőle egy eVGA 8800GTS karit. Tökéletes üzletet kötöttem. A kártya fenomenális,Chesterfield korrekt volt. Garipapír is megvan.



[Szerkesztve]

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#1796) laci80


laci80
tag

Hammon Serra fórumozót maximálisan tudom ajánlani mindenkinek, szava tartó korrekt ember :R :R

"Olyan egyszerű vagy, hogy a százas szög hozzád képest integrált áramkör."

(#1797) Chris'o75


Chris'o75
tag

Artika újonc létére ajánlott! :R Pedig azok a frány előitéletekkk! :(

Wifi antennát kaptam próbára tőle ma reggel, árú most letesztelve pénz pedig átutal!

Szóval nagy pios ponty :C nekije!

Üdv C

[Szerkesztve]

10 féle ember létezik a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem

(#1798) Krissz22


Krissz22
aktív tag

Sziasztok!

Valakitől veszek sok tízezer forintért komplett gépet és fekszik neki otthon egy ''rossz'' 3000+ -os proci. Nála, meg az ismerősénél nem ment. Megkérdeztem, hogy oda adja-e. Oda adta. Erre én itthon be a gépbe és ment. Ezt el is mondtam neki, erre ő kéri vissza...nem gond, mert vissza adom. Megcsinálhattam volna, hogy nem mondom el. De ha én valakinek oda adok valamit, akkor azt már nem kérem vissza.

Vélemény?

Nem tudom hol tudtam volna megkérdezni, ezért ide írtam....

[Szerkesztve]

(#1799) Speed® válasza Krissz22 (#1798) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Becsületes vagy..és hülye. Ma már ez a kettő nagyjából = , sajnos. Kitartás ;)

(#1800) Krissz22 válasza Speed® (#1799) üzenetére


Krissz22
aktív tag

Kösz.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.