Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1001) lesaux válasza .: JuSzT :. (#998) üzenetére


lesaux
veterán

Gianni, de sztem ő nem ebbe a topicba tartozik.

ezt hogy érted?

(#1002) .: JuSzT :. válasza lesaux (#1001) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nekem nem jött be az üzletpolitikája, ennyi.

Kersekedelmet végeztem, és az amit ő csinál az nem éppen az.

De ez az én véleményem, és nem is ide tartozik.

(#1003) lesaux válasza .: JuSzT :. (#1002) üzenetére


lesaux
veterán

ment a privi

(#1004) george11


george11
senior tag

Énis összeszedtem az elmúlt időszakból azokat akikkel üzleteltem(volt akivel többször is).

Ősember
Vazz
Karex
symering
Speed
ÉM
God Vazzeg
vazzz
luci
.:Vision:.
z0ty
DonWega
Vikhtor


Így hirtelen ennyi.


[Szerkesztve]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1005) vazzz


vazzz
őstag

Tök jó ez a topic, most találtam rá, és akkor meg is ragadnám az alkalmat, hogy beírjak ide pár nevet, akikkel érdemes üzletelni.

Tehát:
George11
cyberjohn_
BandiT
quasarus
SimonMágus
Probiker
tts
God Vazzeg
DonWega
x.geo
Beniben (Remélem összejön:) )
Gianni27

Sorry, ha valakit kihagytam, ha eszembe jut, pótolni fogom :R

[Szerkesztve]

(#1006) God Vazzeg válasza vazzz (#1005) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Köszi mindkettőtöknek! :B :R

Visszafele is ugyanez igaz, tehát:

George11
Vazzz
Donwega
mhif (remélem jól írtam :D :R)
***HG***
NOLF
Luci
Kloss
Fitta
Laci80
Szlovi
BÁ Nutrition
Mikádó
Markgx10
Dryman


Hírtelen ők jutottak eszembe! :U :R

(#1007) Hydra SR


Hydra SR
addikt

írok én is 2 nevet aki eszembe jutott:
crosgals
Printszkrín

Sajna nem mindenkinek emlékszem a nevére akivel üzleteltem, de szerencsére negatív tapasztalatom még nem volt (pedig azt biztos megjegyeztem volna :)) )

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#1008) N_A_S


N_A_S
veterán

Pár nevet én is megemlítenék:

:R :
Vada (még újonc, de eléggé korrekt srácnak tartom)
Speed(R) (többször is bizniszeltünk már, volt h 40K-nyi hardvert adott oda nekem, úgy h csak 5-öt tudtam neki helyben kifizetni, a többit pedig ahogy tudtam úgy utaltam át neki 1 hónapon belül... ez azért nem semmi)
XaraX (ingyen adott egy lefogató keretet)
HydroFox
dribli
mhif


:( :
bosco89
Joces
izb


[Szerkesztve]

https://tinyurl.com/phnas

(#1009) Ősember válasza george11 (#1004) üzenetére


Ősember
őstag

nemsokára én is hozok listát ;) :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1010) Ősember válasza Ősember (#1009) üzenetére


Ősember
őstag

ennyi jutott eszembe, akit kihagytam az szoljon rám :DDD :

george11
WhitePower
LuiT
Matthew
gerjus
nagypeti
vazimódó
zsolta
Gyok2
ricsi99
SimonMágus
S.Feri
Tibiajax
kovi
Sárpac
Seren1ty
renton
orbano
Mr.Omega
MCGaiwer
Beretta 92R
twyster
Ragadozó
Wi-Net-Two
GeneraL_XTX
Sancibácsi
Avicularia
ROBI80


[Szerkesztve]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1011) Billu


Billu
aktív tag

(#54) talpas válasza xjtd (#1) üzenetére


Ha van dicséret ugy gondolom az ellentéte is idefér
1db.256 és 1db.512-est vettem.
Eladóval találka átvétel.A /bontott/ 256-os bemutatása ki-be kapcs rádió stb.
Nem én bontottam, a szétesett gyári kartonban volt a 256-os.
Tüz haza vidékre /auto/.
Mind2 tip. ajándéknak szántam. Ezt a vásárlást a jó minőség miatt mertem kockáztatni.
Nos a gond a 256-os tipu lett. Rádióvétel 1 csatorna.
512-es tökéletes tiszta vétel és másodpercenként talál adót.
Telefonon érdeklődtem mit tudnánk tenni annak érdekében, hogy kapnék másik 256-ost,
jó rádióval és ő eladhatná másnak akinek r. nélkül is megfelel.
Természetesen tisztában voltam a nulla garanciával.
Bármi történhetett már a készülékkel hallgatom az eladót. Igen, bármi, gondoltam.
De később ezen is filóztam, hogy mi is történhet a készülékkel hisz ez 1 márkás készülék
Vagy csak a vevőnél történhet probléma: rátapostam 220v-ra tettem kisütöttem mint 1 kondit. Nos az eladó részéről érdekes a vevő minősitése.
Ugy itéltem meg a beszélgetésünkből, hogy kár is volt fölhivnom.Ennyire elutasitó emberrel ritkán találkozom.
Emlitettem még az mp3 centerben talán pont aznap listába került odys tipust kénytelen leszek megvenni. /http://www.mp3center.hu/index.php?p=1&scn=113&pc_id=2&order_by=1&asc_desc=1/
Annyiért tőlem is hallom tőle. Nos ezt nem akarom minősiteni, hisz az a bolt garival forgalmaz és a két vásárlási forma nem 1 kategória.
A telefonálásom után gépre tettem a lejátszót. És dobtam 1 hátast az alábbi dolgok akkor derültek ki.
A 2. ami ráébresztett az átvágásra a készülékre valaki már másolt zenei mp3.at, 2 album
2 könyvtárban: 1 Marc Anthony - Amar Sin Mentiras, 2 Los Monjes Budistas - Sakya Tashi Ling.
Vagy tényleg ennyire balek vagyok és a gyártó rámásolta.
A 3. probléma az EQ beállitást követően kb.fél perc mulva alapra hangolódik, csak az ikon marad a kiválasztott a hangszin viszont elmászik.

Mindezeket magamban már összegeztem.
Balek voltam.....
Fölösleges telefonálni, autóval sz@art szállitani.
Találkoztam 1 kedves értelmes fiatalemberrel aki az üzltéért mindent ..........................
Kaptam 1 jó és 1 hibás készüléket.
A zsiványbecsület már nem az ami régen.
Az ajándék átadást elbuktam.

Köszönöm ha elolvastad
Fireman_Talpi

:(

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#1012) as_Rock


as_Rock
őstag

T@_m1-tól vettem Zalman 7000b-cu hűtőt, otthon vettem észre, hogy a fanmate kimaradt a csomagból, rácsörögtem. Mint kiderült beszámított cucc volt, és úgy tudta van hozzá fanmate, de nem vitatta a dolgot korrektül felajánlott egy másik fanmate-et amit másnap átvettem :C

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#1013) _BOZONT_


_BOZONT_
tag

Retekegér
uratti
xXxPongi

[Szerkesztve]

(#1014) Cyber_Bird


Cyber_Bird
senior tag

Megbízható: Jockey007
Alaplapot procit és ramot vettem tőle, előreutalással fizettem, csomagot küldte amint megérkezett a pénz, és időben, éppségben megérkezett ,azóta is szépen muzsikál.

[Szerkesztve]

(#1015) tuskooo válasza N_A_S (#1008) üzenetére


tuskooo
addikt

Joces-sel mi gáz volt?

(#1016) zsiga667


zsiga667
addikt

Tegnap vettem vinyót LeC ([link]) fórumtárstól.
Korrekt eladó, jó ár, minőségi cucc, nagy jópont neki. :)

[Szerkesztve]

(#1017) Winner_hun válasza N_A_S (#1008) üzenetére


Winner_hun
félisten

ha valaki nem ok, jó lenne leírni, hogy mi a probléma:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1018) #32577792


#32577792
törölt tag

deicide - piros pontot neki

(#1019) Cyber_Bird


Cyber_Bird
senior tag

Lugi01 Korrekt üzletél, elpostáztam neki egy hangkártyát, megegyeztünk hogy próba után fizet, a megérkezés napján, este már a számlámon volt a pénz :)

(#1020) Pala


Pala
veterán

Egy nagy pirospont Printszkrín kollégának!:R
Egy 400-as P2-őt és egy slot1-es Gigabyte lapot vettem tőle 64MB SDRAM társaságában, és kifogástalanul üzemelnek az alkatrészek!:R

Továbbá egy rendkívül szimpatikus, rokonszenves és segítőkész embert ismertem meg benne!:R

Ezúton is köszönök neki mindent, még azt is, hogy készséggel reagált a seregnyi privátüzimre is, amelyekben az alkatrészek felől éreklődtem!:)

Illetve GAI fórumtárssal is lebonyolítottunk egy zökkenőmentes üzletet egy TNT2-vel kapcsolatban, ez is hibátlanul működik, köszönöm neki is!:R

(#1021) Chieftec


Chieftec
őstag

Bordoi(ujonc) tol vettem par napja egy gyonyoru ibm hazat, tappal. A penzt elore utaltam o pedig mint azt megbeszeltuk postan adta fel a cumot gondosan becsomagolva. Megemlitendo k meg a gratis kabelek stb amit hozza adott. :)

(#1022) venember83


venember83
nagyúr

Megbizhato, postan vagy ismeroson keresztul (mindket esetben teszt nelkul) vettem toluk ezt-azt, ugy hogy nem lattam elotte se oket, se a cuccost:
Brae
RECSKA

VGA meg Silencer azota is csendben vegzi a dolgat :R :R :R

[Szerkesztve]

(#1023) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Újabb userrel vagyok elégedett, név szerint MekkMaster az illető.
Előre utaltam neki a pénzt, és a megbeszélt időben precízen postázta pontosan azt amit kértem, kifogástalan állapotban.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#1024) #64791808


#64791808
törölt tag

real-x, újonc, monitort vettem tőle, egy eizo f931-et. Lényegi hibája nem volt, de egy-két elszíneződés, picit életlen kép a sarkokban, ami egy ekkora és ilyen idős moncsinál belefér, de én direkt kértem, hogy nagyonjót, vagy semmit.

Rászóltam, hogy ki lehetne-e cserélni. Egy héten belül itt volt házhoz szállítva egy másik monitor, döbbenetes élességgel, fókuszállítási lehetőséggel, stb... Így kell.

Szóval megbízhatóan jó monitort: real-x

(#1025) PNEUM


PNEUM
aktív tag

Akivel én eddig üzleteltem és megbízható volt!

éN79
Gorneck23
compker
és régen HengR

[Szerkesztve]

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#1026) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Csazsol kollega ( egy 21''CRT monitort megvásárolt, és eljuttat hozzám ( 180km) mindezt minden elöleg nélkül. Köszönet neki érte :R )

[Szerkesztve]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1027) Rosep


Rosep
senior tag

igen-igen

Csazsol kollégának este 6-kor utaltam a pénzt, és másnap reggel 8-kor már itt volt a csomag (vidéken!). Hogy hogy csinálta nem tudom, de eztán mindig tőle veszem a lemezeket.

Ja és 50db felett nincs postaköltség... ingyenreklám mert megérdemli

(#1028) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Senkivel nem volt gond akivel eddig üzleteltem, remélem a jövőben is így marad.
Néhány név aki rémlik:

Hydra_SR /Proci/
Shteer /Proci/
Thunder78 /hdd/
Tyto /hdd/
Szupy /Wireless router/
Sanchy /t610/
diablo1984 /proci/
oregcsoka /egér/
Org /vele már töbször is, több mindent/
Fero02 /egér/
szandisas /memo/
Joci /vga,proc/
veghlacus /erösitő/
norbz /alaplap/
Rive /proci/

stb.. biztos van még akivel bo'toltam, de most névszerint nem ugrik be kik is ök. Sorry érte.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1029) Joces válasza N_A_S (#1008) üzenetére


Joces
senior tag

N_A_S!!!
Vele nem üzletelek többet....
Elad nekem egy szar 1800+-os proccot, aztán beír ide????
mikor én korrekt voltam ve :F le....

:)

(#1030) N_A_S válasza Joces (#1029) üzenetére


N_A_S
veterán

Hát ez szánalom... H mindenki tisztába legyen a dologgal...
Magam szállítottam el Jocesnak a procit (amit aznap vettem ki húgom gépéből, tehát tökéletesen működött), és 1 hét garanciát vállaltam rá. A biznisz után 2 hét múlva felhívott h nem működik, én pedig nem vettem vissza.

A korrektségről pedig sztem ne beszélj... mert amit utána előadtál az nem volt egyszerű... minden voltál csak korrekt nem :((

[Szerkesztve]

https://tinyurl.com/phnas

(#1031) Joces válasza N_A_S (#1030) üzenetére


Joces
senior tag

MIt is adtam elő????
Mondtam, hogy nem tudom még kipróbálni, nem gond ugye?
Erre te: Nem persze, úgyis jó....
Ja, szar volt.....
Ennyit rólad....
Utánna nem adtam elő semmit....
Ha ilyen lennék, akkor már nállam lenne az ára :) :DD

:)

(#1032) Joces válasza morp (#805) üzenetére


Joces
senior tag

Ha már itt járok....
Miért is nem vagyok túl korrekt?

:)

(#1033) Joces válasza kenwood (#871) üzenetére


Joces
senior tag

Köszönöm, Örülök, hogy segíthettem, s meg vagy velem elégedve.... :R :R

:)

(#1034) N_A_S válasza tuskooo (#1015) üzenetére


N_A_S
veterán

vett egy 1800+ -os procit tőlem, majd rá 1 hétre egy 2800+ -ost (amit áron alul, 11-ért odaadtam ,mert nagyon kellett a pénz, és azonnal el kellett adnom).

mindekettőre vállatam 1 hét garit... miután megvette az 1800+ -ost rá 2 hétre felhívott h 4 lapba próbálta, de nem működik. próbáltam neki segíteni, de nem igazán volt benne partner, valószínüleg ő tette tönkre és mindenképp azt akarta h adjam vissza a pénzét. én mondtam neki h nem adom vissza, mert 1 hetet vállaltam rá (azt hiszem 1 hét alatt bőven ki lehet próbálni egy procit), erre ''fenyegetően'' megkérdezte h a 2800+ -osra van még garancia, igaz?

Mondtam neki még van, kb 4 óráig de ajánlom h úgy adja vissza ahogy megkapta... (ha esteleg azon töri a fejét h tönkretegye...)

Így végülis nem lett belőle semmi, de nem tetszett a hozzá állása...



Másik:

TI 4200-ket árult (elvielg zsír újakat), vettem tőle egyből 2-t. Abból 1 szar volt (hibázott, nagyon kerregett a hűtője úgyh szét is szedtem, a venti belül csupa por volt, csak kívül letisztítva - akkor fordult meg a fejemben először, h ez nem zsír új), rögtön másnap visszavittem, vissza is adtam a pénzem. A másikat megtartottam, és ment a húgom gépébe. 1 hónapja kb lecseréltem rajta a hűtőt egy VF700AlCu-ra hátha attól jobban fog menni a tuning. Hát sajnos nem így lett (a memóriát max 15Mhz-el lehet emelni), viszont arra fényderült, h a kártyák tuti nem voltak újak, mert mikor leszedtem a hűtőt láttam, hogy sz@rrá volt kenve rajta a paszta (memóriákon is volt bőven) és az egyik hűtő rögzítő kis pövök is már kicsit meg volt fáradva.

Tudom h én is naív voltam, elég valószínűtlen h manapság zsír új Titánokat árulnak, de akkor nem kéne így reklámozni... :(


[Szerkesztve]

https://tinyurl.com/phnas

(#1035) Jockey007


Jockey007
aktív tag

sziasztok EXCALIBUR 36-ot messze mindenki kerülje el!! vettem egy inno 6600le-t uánvéttel és szarrá van sarkazva!! ő azt mondta nekem hogy a vga nem lett piszkálva!!!
és hogy én gariztassam a MASTERCOMP-nál!! ja csak az a baj hogy a mastercomp rég megszünt!!

ja és semmien papír nincs a VGA-hoz!!

GIGABYTE team

(#1036) N_A_S válasza Joces (#1031) üzenetére


N_A_S
veterán

Mondtam, hogy nem tudom még kipróbálni, nem gond ugye?

Igen ezt aznap mondtad amikor elvittem neked...

Erre te: Nem persze, úgyis jó.... , úgyis van rá 1 hét gari.

1! Nem másfél, és nem is 2. 1 hét. Ha 1 héten belül szoltál volna akkor vissza adtam volna a pénzed, mert nem csinálok segget a számból... De ne reklamálj nekem itt h nem cseréltem ki / nem adtam vissza a pénzed, mikor 2 hét múlva telefonáltál, h nem működik... Szerintem az is kamu volt h 4 lapban próbáltad, ugyanis amikor kérdeztem h milyenekbe csak márkaneveket kezdtél el sorolni. A másik meg az h 1 nap alatt ki tudtad próbálni hírtelen 4 lapba akkor nem értem mért nem tudtad betenni 1-be addig amíg volt rá gari. :((

[Szerkesztve]

https://tinyurl.com/phnas

(#1037) éN79


éN79
addikt

Eddig szinte mindíg a lehető legkorrektebb üzletfeleket fogtam ki, úgyhogy aki eszembe jut így hírtelen, mint korrekt partner, azt felsorolom (elnézést ha kihagyta volna valakit :D )

SimonMágus
Csaba
Vikthor
Savanya
Donnie
Deicide
kmik
HarisnyásPippi


+ szinte mindegyik ''vevőm'' is hihetetlen korrekt volt eddig, de hát őket már végképp nem tundám felsorolni. (azért van aki összekaphatná magát, mert van egy függőben lévő ügyem, és a hajlandóság csírája kezd hamvába holni... úgy veszem észre)

És akikkel minden további nélkül bizalommal üzletelnék:
Vigneau
csigi


( és az összes jófej PH!-s arc! )





[Szerkesztve]

(#1038) Hydra SR válasza Shkiz0 (#1028) üzenetére


Hydra SR
addikt

Egy apró korrekció: így írom a nickem: Hydra SR
Nem hiúságból javítottam, csak ha valaki rákeres ebben a topicban, nem fogja megtalálni. Így hogy ide beírtam helyesen, ezt a hsz-t már megtalálja, és csak visszakeres aki megnézi, hogy mire válaszoltam :) Márpedig sokat üzletelek, úgyhogy sokat számít, ha itt van a nevem.
Éppen ezért thx a megemlítést!

[Szerkesztve]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#1039) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Én akiktől eddig vásároltam, azok korrektek voltak. Név szerint:

Louies
simondr
Skót
(és itt köszönet szandisas-nak is, mert ő volt a futár)
Zethepolee

Üdv!

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#1040) csigi


csigi
addikt

Gorneck23 & PNEUM fórumtársakat merem ajánlani nyugodt szívvel mindenkinek.

éN79: köszönöm! :B Magam is így vagyok Veled és Vigneau-val

nofene

(#1041) morp válasza Joces (#1032) üzenetére


morp
aktív tag

Egy vga-t vettél tőlem kp+dvd rom beszámítással. Azt mondtad a dvd tálcája néha nem adja ki, de egyébként szépen olvas. Ehhez képest egyáltalán nem működött. Miután priviben nagy nehezen meggyőztelek hogy nem működik, megigérted hogy másnap visszaveszed 1k-ért (én 1,5k-ért számítottam be). Másnap rákérdeztem hogy mi lesz? de persze te addigra el is felejtetted miről is van szó...

(#1042) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

sergio_,gab,x.geo,wrobi,farkas 007 mind nagyon korrektek voltak. velük érdemes üzletelni.

(#1043) Shkiz0 válasza Hydra SR (#1038) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

ne haragudj én irtam el. de nem ez számit, hanem hogy jorrekt vagy !!!!! :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1044) roPHka


roPHka
senior tag

Piros pont egyrészről Ste-nek a közreműködésért, és x_o_n-nak a jó áruért, másrészről pedig fueled18 kollégának is.
Mindenkit korrektnek és megbízhatónak tartok. A megbeszélt időben, helyen ott voltak.

***Fekete pont jómagamnak, mert apróval fizettem nekik, illetve azért, mert elvileg diétázok, és most ettem meg 2 nagy szendvicset, úgyhogy ez nem volt túl korrekt magamtól*** :DDD

[Szerkesztve]

(#1045) shteer


shteer
titán

Akikkal érdemes volt üzletelnem:

Abnormal
Achill3us
Arius
Árpi-bá
Axxon
BendiT
bobsurf
brasil
dárenbézer
Deicide
Dodi72Gab
gabi123
Gabi.mf
Gamracor
Gianni27
hmhm
jana
Maross
montaron
Narancs
oregcsóka
pbujna
Pegazus
Popey37
Ronson
Samprass
S.Feri
tomcsi
TheSilencer
Tomoty
vicces
Vikthor
Wrobi
xc-biker
_George

rossz tapasztalatom szerencsére még nem volt

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

..szerintem jónak tűnik

(#1046) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Sziasztok.

Felesleges lenne neveket beírnom, mert több a pozitív tapasztalatom, mint a negatív.
Egyenlőre 1 emberkéről kérdeznék valamit.Ha ismeri valaki, vagy tud róla bármit, kérem szóljon neki.rendelt nálam 1 Core 2Duo 6300-ás procit és nem tudom elérni.Nem mondta,hogy elutazik vagy bármi, de én már mindent megpróbáltam.
A többi rajtammaradt cuccot úgy néz ki sikerűl eladnom.

tomm107
(újonc) Üdv

Core 2 Duo E6300 (1,86GHz, 1066MHz, 2MB, S.775, Conroe) 3 év 51 724 Ft ez érdekelne mikor lehetne átvenni?



Ennyi volt.És miután mgírtam neki mindent küldte a választ.

tomm107
(újonc) igen érdekel köszi

Azóta nem tudokm elérni.
Ha valaki ismeri szólhatna neki.
Köszönöm. :R

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#1047) Vigneau válasza éN79 (#1037) üzenetére


Vigneau
félisten

Igazán megtisztelő ez a számomra és köszönöm. Részemről szintén a maximális bizalom irányodban. :R

csigi: Ugyanezt mondhatom a mi kapcsolatunkról is. :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1048) wipes


wipes
senior tag

Gyeki [link]

nem ajánlatos postázni a fiatalembernek semmit :( csak ha már előre kifizette
vacak 2e ft-ra várok kb 2 hete :F

[Szerkesztve]

(#1049) voxom válasza Shkiz0 (#1028) üzenetére


voxom
csendes tag

Szandisas-t én is tudom ajánlani korrekt vevő,eladó.
Vele nyugodtan szabad bizniszelni :)

[Szerkesztve]

(#1050) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Szeretném megemlíteni wipes kolléga korrektségét, amit a mai napon volt alkalmam tapasztalni. :R

A történet: a 9600 Pro-mat cseréltem volna vele egy 9800 Pro-ra némi készpénz ráfizetése ellenében. Átjött hozzám, mert szerettem volna kipróbálni a kártyáját, illetve én is szerettem volna, ha meggyőződik arról, hogy az enyémmel sincs semmi probléma. A vízhűtő blokkom leszerelése után derült ki, hogy bizony a 9600 Pro-m két helyen is le van sarkazva (ennek ellenére eddig semmi probléma nem volt vele). :(
A történtek ellenére az üzlet megkötetett, igaz az én kártyám rajtam maradt (hozzáteszem teljesen jogosan), de mivel nem volt nálam ennyi készpénz megengedte, hogy a hiányzó összeget utalással teljesítsem.

Köszönöm így utólag is a bizalmat, és elnézést a kellemetlenségekért! :R



Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.