Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1351) janati


janati
őstag

3 nagyon korrekt ismertem meg az elmúlt napokban. Hozzájuk nyugodtan, bátran fordulhatsz bizalommal!

Tehát (abc sorrendben... :) )

apóka

Ivanh

rétisün


Apókának külön köszönet a dupla postára menetelért! :R

Ja, mindenki nyugodtan bízhat a magyar postában!!!! Most sem kellett csalódnom, épségben megjött apókától egy alaplap, rétisüntől pedig egy zalman vga-hűtő. Nem lopták el, nem törték össze.

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#1352) nRu3 válasza Bunyec (#1347) üzenetére


nRu3
addikt

azért ez érdekes ember, joval drágább alkatrészeket is feladunk postára amibe belehetne rakni a fétéglát és csak akkor jönne rá mikor kibontja miután fizetet a postán. de mégsem teszi ezt senki.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1353) janati válasza janati (#1351) üzenetére


janati
őstag

ja, és kimaradt valaki... :B


DieHard

:R

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#1354) hecktor


hecktor
aktív tag

Nem igazán birom ha átbasszák a fejem. Legalább rámcsörögtél volna hogy nem várjak potyára vazze.Nem teszek szivességet hogy 4 k ért megveszem amikor valaki 3kért adja ventivel együtt ugyhogy találj más balekot aki megveszi annyiért.

By: -=Sziszi=-

csak a telefonszámát felejtette el megadni :C :(((

[Szerkesztve]

(#1355) rolko


rolko
őstag

marsu
Krissz22

hozzájuk bizalommal lehet fordulni

(#1356) LeC


LeC
addikt

ShadowLord - Csak ajánlani tudom :)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#1357) nmihaly


nmihaly
csendes tag

:)) LeC -et tudom ajánlani!!! :))
itt a piros pont :)) :D

(#1358) Blaise válasza Hikvision (#1350) üzenetére


Blaise
veterán

bíztatásként: Az én asus alplapom gariztatása 3 hónapig tartott :DDD

(#1359) orkester


orkester
senior tag

Rég írtam már ide...:)
Balika911 korrekt, pontos és megbízható vevő.

[Szerkesztve]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1360) poffsoft


poffsoft
addikt

kelzsoca: piros pont :))
Szanko: tényleg gyors. :))
szmolcsi: szintén :))
Csak így tovább!!!


[Szerkesztve]

[ Szerkesztve ]

(#1361) tomi4506


tomi4506
csendes tag

UP! Kelzsoca-nak.
Gyors, korrekt eladó, ha IDE-SATA v. SATA-IDE átalakító kell valakinek, akkor őt keresse.
:R :R :)) :DD :)) :R :R

u.i. talán még antenna erősítőt is tud ;)

[Szerkesztve]

(#1362) greatchaos


greatchaos
addikt

mindenkinek csak ajánlani tudom, gyors, megbízható és korrekt:
mcwolf79

(#1363) LeC


LeC
addikt

Pirospont Buel-nek, korrekt eladó.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#1364) Vigneau


Vigneau
félisten

Tudom ajánlani Mikádó-t is. Korrekt és kedves fiatalember. :C
Minden stimmelt: helyszín, idő, cucc és ár.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1365) LeC válasza Vigneau (#1364) üzenetére


LeC
addikt

Mikádó-t én is tudnám ajánlani,
vevőként is pontos és korrekt :)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#1366) greatchaos


greatchaos
addikt

Boglya-t csak ajánlani tudom, korrekt eladó!

(#1367) Vigneau


Vigneau
félisten

Egy újabb korrekt eladóval ismerkedtem meg tegnap: Simi2000. :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1368) Vigneau


Vigneau
félisten

Csodálkozom :B , hogy eddig nem írtam Őket:

Csaba...., dribli és attika80

Tőlük bármikor szívesen vásárolnék, igen korrekt üzletemberek, ráadásul a modoruk is kiváló. :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1369) diablo1984


diablo1984
veterán

apóka-nak egy újjabb piros pont! :))

(#1370) shteer


shteer
titán

egy dicséret aya-nak, korrekt eladó

..szerintem jónak tűnik

(#1371) [w]


[w]
őstag

véleményem szerint dícséretet érdemel kelzsoca és maxtreme01, mind a ketten megbízható eladók, kiváló árú áruval. :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#1372) Jam.


Jam.
aktív tag

Ismeri valaki:

nick: beneeto01
név: Máté Zsolt (Pécs)
msn: mzsolti@axelero.hu

(#1373) Vigneau válasza diablo1984 (#1369) üzenetére


Vigneau
félisten

apóka nekem is szimpatikus. Eddig még csak beszélgettem Vele egy majdnem üzletről, de ettől függetlenül le a kalapom előtte, nagyon korrekt ember. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1374) Mr.Skynet válasza Vigneau (#1373) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Ezzel én is így vagyok nagyon korrekt rendes ember :R ---> apóka
BP-n elvitte XY helyre a 10kilós házikómat amit vettem tőle, olcsón adta pontos is volt, telefonálgattunk is, jóformán ő alkalmazkodott az időpontokhoz nem én (bár nem is én vettem át) de ebből se volt semmi baj :C jah és ventiket is vettem tőle azok is szuperek :R

(#1375) Haart válasza janati (#24) üzenetére


Haart
addikt

Mr.Skynet korrekt srác. Tegnap kaptam meg a pénzt a postástól pedig levélben küldtem a cuccot neki. Szóval ő biztos fizet.

(#1376) Vigneau válasza Mr.Skynet (#1374) üzenetére


Vigneau
félisten

Örülök neki, hogy nem csak nekem nyerte el a tetszésem.

Ismét egy sikeres üzleten vagyok túl, ahol kivételesen én voltam az eladó. :DDD xdragon fórumtársat, valamint kedves Öccsét szintén jó szívvel tudom a figyelmetekbe ajánlani. Korrekt ügyfél, jó szervező és pontos.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1377) Mr.Skynet válasza Haart (#1375) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Köszi :R

(#1378) janee_


janee_
tag

soak

nagyon rendes segitőkész
benne meg lehet bizni :)

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#1379) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Grolschtól most vettem egy epiát. eredetielg úgy volt, hogy postán küldi, de mivel jött amúgy is debrecenbe, ezért lehozta. hamarabb itt volt, és sokkal nagyobb biztonságban. mindenkinek csak ajánlani tudom.

(#1380) joshua7


joshua7
veterán

Még nincs negatív tapasztalatom e téren, Pozitív viszont annnál több.

dribli
warhead100
muxi-muxi
keszegduda
Flankusz
Bundi
mirrmur
gerjus
Brekk
Fiery
decide
pegazus
Tyto
schenker88


:R

Semper Fi

(#1381) 04ahgy válasza LeC (#1365) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mikádótól rendeltem egy X2 4200+ S939 procit. A Bp. Nyugati pu. 1. vágányához, 2006-12-01 17:00-ra megbeszélt tali végül 17:28-kor létre is jött. Ám sajna a kezembe egy 4200+, de AM2-es CPU-t nyomott. Jeleztem finoman, hogy nem ezt rendeltem. Megnézte a papírját, és tényleg 939 volt ott is! Telefonálgatott, majd abban maradtunk, hogy este, 20:00 környékén én hívjam fel, addigra tutira meg tudja mondani, hogy mikorra lesz processzorom. Este 21:03-kor hívtam, hogy így még biztosabban lebeszélhesse a dolgokat, de azt mondta, hogy nem sikerült. Abban maradtunk ekkor telefonon, hogy küldök egy privátot neki, hogy tudja kiről van szó, és a mai nap folyamán válaszol. A privát üzi elment neki 0:32 körül, ma, utána lefeküdtem. Azóta még nem jött válasz, most 22:00 van. Mivel lassan nyugovóra térek, a mai válaszát holnap kapom csak meg - ha egyáltalán válaszol - és így már ezen a héten nem lesz procim. Most fogalmam sincs, hogy mi legyen. Holnap koncertre megyek, előtte felhívom. Majd kiderül, mi lesz.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1382) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Börni fórumtárs: tisztességes, mésékelt, nyugodt ember. Abit AV8 3rd Eye lapot vettem tőle, hibátlanul. Egy két tartozék (hátlap, driver CD) lemaradt, de utána újra találkoztunk, és elhozta. Ugyanekkor egy Zalman Fatal1ty FS-C77 hűtőt is vásároltam, ebből is egy-két dolog kimaradt. Második találkozásunkkor ezt is pótolta. Mindezeket sűrű bocsánatkérések közepette.

A srácnak hét hétre (amíg nincs meg a fentebb említett X2-esem), kölcsönadtam az X1800XL kártyámat tesztelésre. Egy kis papírkát azért írtunk róla, de már azóta visszahozta, és ismét nálam a kártya.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1383) laci06 válasza 04ahgy (#1381) üzenetére


laci06
senior tag

szia
ahogy látod a névben együtt visszük mikádóval a topikot...
én szoktam leadni a rendelést, én csinálom az árlistát, ő pedig átveszi és eladja...
nem a mi hibánkból történt a dolog, te rendeltél egy s939es x2 4200+ procit, én leadtam arra a rendelést, rá egy hétre kedden megjött az igazolás, hogy érkezni fog, átlehet venni, még mindig s939 volt beírva, aztán amikor átvette, akkor ezt meg sem nézte, és am2 volt, pedig a garanciapapíron amit kaptunk még mindig s939 van feltüntetve, és a gyáriszám amit odaírtak az is egyezik az am2-esen találhatóval, valszeg akitől kapjuk figyelmetlenek voltak, és elnézték, sajnáljuk, de ez van...:( azóta utánajártunk, legközelebb szerdán tudnánk leadni rendelést rá... és dec. 15.-ére érkezne meg, sry, remélem többször nem fordul elő ilyen:(

(#1384) 04ahgy válasza laci06 (#1383) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Szia!

Semmi gond, azért remélem, nem azt vetted ki a hozzászólásból, hogy nem érdemes vele üzletelni. Pusztán beírtam a tényeket, hogy ez történt, de látom, hogy a te HSZ-oddal is fedésben van a dolog. Murphy bácsi mindenhol tevékenykedik, ezt tudjuk.
Viszont, ha már így esett, akkor az volna illendő, hogy ne innen értesüljek arról, hogy most mi is van, hanem abban a privátban, aminek tegnap kellett volna megérkeznie (és még azóta sem)... Vagy e-mail, stb... Tehát, hogy ne nekem kelljen még utánajárni. Azt hiszem, hogy elég részletesen ki van töltve az adatlapom, hogy a legváltozatosabb módon fel lehessen venni velem a kapcsolatot.

''legközelebb szerdán tudnánk leadni rendelést rá... és dec. 15.-ére érkezne meg'' A feltételes módból úgy látom, ez nem történt még meg (értelemszerűen, mivel még nincs szerda). Most egyáltalán le fogjátok adni automatikusan? Vagy még az én reakciómra vártok? Vagy mi lesz?

Tisztelettel: HGyu

[Szerkesztve]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1385) neménvagyok


neménvagyok
újonc

Akivel nagyon megérte üzletelnem mostanában az Csepy volt. Pécsi a srác, de amikor nagyobb tételben kellett postáznia nekem, akkor sem volt semmi gond. Még gépházat is postázott :Y. De úgy olvastam a pécsieknél, ott is meg vannak vele elégedve.

(#1386) Jockey007


Jockey007
aktív tag

roPHka kolléga ismét bizonyított! csak ajánlani tudom most már legalább 6 bizniszen vagyok vele túl és tökéletes mint a csomagolás mint az áru mint pedig a sebesség is! :R :R :R

GIGABYTE team

(#1387) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

pipacs16 [link] kollégát csak ajánlani tudom, vettem tőle nagyon korrekt áron 3db webcamet, ami teljesen oem kiszerelés, csak doboza van, priviben küldött linket a driver letöltéséhez, és nagyon meg vagyok elégedve az áru minőségével is :R A postázás menete is példa értékű volt, csütörtökön utaltam, pénteken feladta, hétfőn (ma) már itten tesztelgetem a cumót (ami azért a posta érdeme is, ezúton köszönöm nekik is :R) :D :R

(#1388) delta9


delta9
senior tag

LeC-et szeretném megemlíteni. egy napon belül megkaptam a hdd-t, amit árult és úgy becsomagolva, hogy szerintem egy kisebb robbanást is kibírt volna sérülés nélkül. és nagyon korrekt árban volt. thx.

(#1389) sekli válasza God Vazzeg (#1387) üzenetére


sekli
addikt

csatlakozom, pipacs16 nagyon korrekt, és gyors...:R

(#1390) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Akiket ajánlani tudok (nagyon korrekt kategória)

^Bundi^
kócián
kecsege666

Nagyonrossz tapasztalatom még nem volt, de pár kellemetlen annál inkább, ezeket most nem részletezem...
ps.: vevőket most nem írok, kevesen mernek kevesebb pénzzel a helyszínre eljönni :DDD

All Black...

(#1391) Mr_Vercetti


Mr_Vercetti
őstag

Elnézést kérek előre is a szerkesztőktől, de mitől van az, hogy az utóbbi időbben a PH egy rakász szar lett finoman szólva? Úgy vonnza a buta, szerencsétlen kis barmokat, meg azokat akik szeretik átb@szni a jónépet, mint egy mágnes.(Hardver piac) Utóbbi időben nem is nagyon néztem már a fórumot, most feladtam egy hirdetést, de egyből meg is talált egy ilyen okos, művelt hülyegyerek.

Linket nem tudok adni, mert már törölték, jó kis vita volt :(

A lényeg hogy hitegetett hogy elviszi a lapom, aztán szólt hogy nem kell, és azonnal letiltott.(MSN).

Utána beírtam a topikba mi volt, persze egyből írt, mint aki tudta hogy be fogom írni az esetet. Természetesen mondom sem kell gondolom hogy neki állt feljebb, és elhordott mindennek.

Volt már több ilyen eset is persze, csak most lett elegem.

A nickje ''ploteus'' vagy mi a lóf@sz..

Gondolom hamarosan ide is várható, és úgy meg fogja magát védeni a dumájával mint annak a rendje. Persze az már más kérdés hogy sikerül-e..

(#1392) DeSanto válasza Mr_Vercetti (#1391) üzenetére


DeSanto
őstag

Én 2x is üzleteltem vele és nagyon korrekt volt.

Nekem nincs negatív véleményem róla.

(#1393) DeSanto válasza 04ahgy (#1381) üzenetére


DeSanto
őstag

Mikádó mindig is korrekt volt :R

Szerintem most csak egy félreértés áldozata lettél ami nem az ő hibájából történt :(

(#1394) Mr_Vercetti válasza DeSanto (#1392) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Örülök neki, nem is azért írtam hogy ne üzletelj vele, csak amiket leírtam azok tények.
Ennyi.

(#1395) DeSanto válasza Mr_Vercetti (#1394) üzenetére


DeSanto
őstag

Megértelek téged is. :R

(#1396) Jockey007


Jockey007
aktív tag

gabi123 nagyon meg bízható ! :R több üzletünk is sikeresen le zajlott!

GIGABYTE team

(#1397) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nagyon korrekt ember Simondr is (talán így írja a nevét).
A megbeszélt időben a megbeszélt helyre elhozta az árut. Ja és igen korrekt árat adott 2x512 PC3200-es ramra (10k :R ).
A ramok kifogástalanul működnek azóta is.
THX!!! :R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1398) Pho3bus


Pho3bus
tag

PCmaniac is korrekt ember!!lehozta pestről szegedre a laptopot asmi kifogástalanul müködik!!csak ajánlani tudom mindenkinek!!!

(#1399) diablo1984


diablo1984
veterán

mycso is megbízható és Oly-nak is jár egy nagy pirospont! :R

(#1400) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Figyelem :) egy PH-ra nem regisztrált de megbízható rendes ember akit Soós Attilának hívnak ha valaki találkozik vele, fordüljon bizalommal felé... nekem egy cpu bizniszem volt vele, leveles postával, ki se próbálta már utalat is a pénz... :R

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.