Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1151) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Petya25 és z0tya korrektek és tisztességes áron adják portékájukat. Csak igy tovább.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#1152) Joces válasza Janoska26 (#1148) üzenetére


Joces
senior tag

N_A_S az egyáltalán nem érdekel miket írogat.....

:)

(#1153) #00809728


#00809728
törölt tag

Myki 19 de azota már 20 vigyázatok vele.Megígér mindet tartozik és semmi ráhajlás. :O

(#1154) N_A_S válasza Joces (#1152) üzenetére


N_A_S
veterán

Priviben még nem ezt írtad... [link] :DD Itt a válaszom is még mielőtt elkezdenél hazudozni: [link] Nevetséges egy figura vagy te... Utána meg ha már nem válaszolok az üzenetedre kitalálod h fenyegtelek :C

https://tinyurl.com/phnas

(#1155) Realradical


Realradical
őstag

Mi Jocesszal közben lerendeztük priviben...hülyén jött ki a dolog,ő vár, én várok, a vevőm vár, és közben egymás lelkivilágát rágtuk...Ilyen hülyeségen nem is akarok haragot csak 'égnek áll a hajam' napon ez volt az utsó csepp.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1156) Joces válasza Realradical (#1155) üzenetére


Joces
senior tag

Igazad van, legközelebb én is körültekintőbb leszek, s jobban megnézem mit veszek a Ramiban. :R :R

:)

(#1157) Joces válasza N_A_S (#1154) üzenetére


Joces
senior tag

Várj csak...Bemásolom én majd, ha lesz időm veled szórakozni...Most nincs...

:)

(#1158) fura01


fura01
csendes tag

durkonorbi.jo ár jo cucc pontos megbizhato.mi kell még? :R

cerka D 320.2400@2700.tt. spark5+ asrockp4vm800.512+256ddr.tt.passziv hütövel asus 9600xt 555/650.asus zalman dupla höcsöves szendvics 16x dvd rom.codegány 400w 40+120gb 7200.vinya ez meg egy ajánlott oldal: http://brendes.extra.hu/nuke/index.php

(#1159) bobace


bobace
őstag

Nem gondoltam volna hogy ennyi Ph-s multtal fogom ezt mondani de nekem elég inkorrekt és megbizhatatlan a srác: YouCanCanon [link], as ex DVD2U

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1160) fura01


fura01
csendes tag

twyster.ddr ramot kerestem.ö postázott nekem 1 sd ramot.... :(((

cerka D 320.2400@2700.tt. spark5+ asrockp4vm800.512+256ddr.tt.passziv hütövel asus 9600xt 555/650.asus zalman dupla höcsöves szendvics 16x dvd rom.codegány 400w 40+120gb 7200.vinya ez meg egy ajánlott oldal: http://brendes.extra.hu/nuke/index.php

(#1161) greatchaos


greatchaos
addikt

korrekt eladó: letix

(#1162) Jockey007


Jockey007
aktív tag

[link]<< erre nem mondok semmit inkább!!

GIGABYTE team

(#1163) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Hali!
Pegazus fórumtárs nálam egy nagy pirospontot érdemelt ki, mivel minden variációra nyitottan tárgyalt, és megtett mindent, hogy 250km-es távolságot leküzdve létrejöjjön az üzlet!
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#1164) Jockey007 válasza Jockey007 (#1162) üzenetére


Jockey007
aktív tag

na közben rendeződött!! úgy néz ki!!


digitXT-t külön ki emelném korrektsége miatt!! :R

GIGABYTE team

(#1165) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Raúl 7, VicKing korrektek, időben a megbeszélt helyen...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1166) Soni válasza Joces (#1157) üzenetére


Soni
tag

Nem tudom,te miért fujsz rá(N_A_S),de velem korrekt és pontos(eladó)volt a minap,szóval én csak ajánlani tudom!

(#1167) Joces válasza Soni (#1166) üzenetére


Joces
senior tag

A barton proci+lappal nekem is korrekt volt, úgyhogy nállam 1+ 1-.
Csak nem tetszik, ahogy velem kapcsolatban előadja magát, s játsza az eszét....

:)

(#1168) maross válasza Speed (#1057) üzenetére


maross
veterán

anyam :))

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1169) Jockey007 válasza Joces (#1167) üzenetére


Jockey007
aktív tag

most már tényleg rendezhetnétek a dolgot!! :D

GIGABYTE team

(#1170) orkester


orkester
senior tag

Cs_Laci is a megbízhatók listáján.:)
Remek tollakat vettem Tőle...és szerintem még fogok is! :))

[Szerkesztve]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1171) diablo1984


diablo1984
veterán

pipacs16 is korrekt eladó, csak ajánlani tudom! :R

(#1172) macilaci78


macilaci78
nagyúr

pfater, egy újonc fórumtag és az ő apróhirdetése: [link]

Ha ilyen eberek is bizniszelnek a Ph!-n, miért kellenek olyanok, akik átvernek másokat? :O

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#1173) The DJ


The DJ
addikt

Korrekt, megbízható, gyors, pontos és még el is hozta a monitort, amit vettem tőle: Luighi :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1174) Jockey007


Jockey007
aktív tag

CSANÁD újoncal ne üzleteljetek!! elsőként szóltam neki hogy kell a TV tuner azt mondta oké!! fel adja utánvéttel!! mult hét csütörtökön azt mondta hogy már fel adta!! ja azóta meg ki találta hogy 5darab van!! és az 1ik az enyém!! mert utánam írt valaki és neki is el akarta adni!! erre írtam a topikjába!! azt írta hogy őő már fel adta!! no comment

GIGABYTE team

(#1175) Jockey007


Jockey007
aktív tag

na hát jelzett hogy el küldi a képet!! remélem ide ér a tuner!! :)

GIGABYTE team

(#1176) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Egy igen pozitív tapasztalat annak ellenére hogy nem jött létre az üzlet:
meduza3 jelezte, hogy megvenné a hirdetett hálókártyámat, fel is hívtam, megbeszéltük az időpontot 2 nappal későbbre. Másnap küldött egy privátot, hogy megoldotta máshogy a hálókártya igényét, ezért lefújná az üzletet, de ha valamilyen módon engem ezzel anyagilag megkárosított akkor felajánlja hogy kártalanít. Ritka az ilyen úriemberi hozzáállás. (egyébként nem éreztem magam megkárosítva mivel időben szólt, tehát csak megköszöntem a felajánlását)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#1177) diablo1984


diablo1984
veterán

2 új név:

- kngalex
- Szandisas

mindkettőjüket ajánlani tudom!

(#1178) orkester


orkester
senior tag

gabi123 vinyót vett tőlem. Időben a megbeszélt helyen volt. Megbízható, korrekt vevő.:)

[Szerkesztve]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1179) Janoska26


Janoska26
addikt

Egy új név, B@dsector, DDR2-es RAM-ot vettem tőle utánvéttel, korrekten becsomagolva, miegymás.Rendes csávó :DDD :R

(#1180) LeC


LeC
addikt

Korrekt eladó: DonK [link]

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#1181) onlysony válasza console (#616) üzenetére


onlysony
tag

Köszönöm szépen h megemlítettél, de én már nem is emlékszem mit vettél tőlem :) :R

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#1182) onlysony válasza Papa-Georgo (#617) üzenetére


onlysony
tag

''onlysony..pff...nemsokat üzleteltem még...'' ez mi? :D:D:D:D

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#1183) SzalaiG


SzalaiG
addikt

rrobi - szfvár és környéke :)

(#1184) SzalaiG válasza macilaci78 (#1172) üzenetére


SzalaiG
addikt

Még sok ilyet! :R

(#1185) mycso


mycso
veterán

TheSilencer [link] --> piros pont.
Korrekt eladó.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1186) Silencer83 válasza mycso (#1185) üzenetére


Silencer83
addikt

:R :C
mycso elore utalt, nagyon korret vevo, es turelmes is :)
a mocskos posta :DDD ...

[Szerkesztve]

(#1187) Thrawn


Thrawn
félisten

SEMTEX: [link]
Csak ajánlani tudom! :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1188) roPHka


roPHka
senior tag

S0!L fórumtag számomra unkorrektnek bizonyult. Megbeszéltük, hogy szombaton bizniszelünk, ezt a napot már biztosra mondtam neki szerdán is, csak az időpontot nem tudtam, hogy mégis milyen időtájt. Igaz én csak szombat napközben, délelőtt hívtam, hogy mi a helyzet, hogy akkor összetudunk e futni délután vagy sem. Próbáltam egy párszor. ki is csengett mindig, aztán a hangposta bekapcsolt. Próbáltam délután is párszor mikor már BP-n voltam az áruval, de akkor is ugyanez volt. Azóta küldtem neki privátot, de válaszra nem méltatott. Végülis nem az a baj, hogy nem vette át az árut, amire azt mondta, hogy kell neki, és az sem baj hogy cipekedtem vele, mert nem volt nagyon megerőltető, csak legalább hívott volna vissza, mert nem hiszem el hogy nem látta, hogy kerestem, vagy legalább azóta reagált volna a privimre, hogy ''sorry, mégsem kell a cucc, és bocsi....vagy kabbetököm'' vagy mittomén :D, de még ennyire sem volt képes, pedig most is itt van a kedves tag, és upolgatja a topikjait.
Mondhatni jelentéktelen összegről lett volna szó, pár ezer forintos tételről csupán, úgyhogy nem ez bosszant, hogy hiába utaztam (mert volt más dolgom is ezenkívül), csak legalább némi korrektséget tapasztaltam volna a részéről, dehát semmi, innentől kezdve nem áll módomban további pénzt-időt-energiát fektetni a vele kapcsolatos bizniszekbe, se most se a jövőben.

(#1189) Mr_Vercetti válasza roPHka (#1188) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

A legtöbbjüknek ez tnik a legjobb megoldásnak...

Ha mégse kell valami, szépen nem válaszolnak semmire, mintha nem történt volna semmi.

Sajnios ilyen emberek mindig lesznek, ráadásul elég sokan.

(#1190) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Nagyopn korrekt üzletet folytattam ngabor2-vel(milyen meglepő... :DDD ). Ajánlom őt mindenkinek

Original's never fit - Socket 370

(#1191) schenker88


schenker88
aktív tag

Tok jo hogy van ez a topic is megtaláltam!
Koszi hogy pozitivakat irtatok rolam is!
A garanciat tenyleg megtartom! :))
Ajanlom magamat!

Elarulom, hogy itt a legnormalisabbak a vasarlok mellesleg, senki nem akart meg feleslegesen kavarni, ill. mindig probaltak magukat tartani a megallapodashoz! NAGY UP a vasarloknak! :)

(#1192) Mr_Vercetti válasza schenker88 (#1191) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Akkor te szerencsés helyzetben vagy :)

Nem úgy mint szegény Hammon Serra :(

Rendeltek nála minden szir-szart, aztán egy rakás cuccot a nyakánhagytak.

(#1193) ngabor2 válasza <MZ/X> (#1190) üzenetére


ngabor2
nagyúr

köszi. rugalmas üzletfelekkel nem nehéz :D neked is egy ''up''.

(#1194) schenker88 válasza Mr_Vercetti (#1192) üzenetére


schenker88
aktív tag

hu ba h zzz :o
hogy tortent?
ez nem szerencse kerdese annyira mert tobbszor is le szoktam egyeztetni a vasarlokkal hogy biztosan kell e nekik :(
ha meg vki olyan pofatlan hogy egy picivel kesobb lemondja mikor epp megvettem a cuccot de amikor elotte hivom akkor pedig meg kell neki, arra nagyon ideges lennek :(((
joggal varnam el hogy megvegye azt hiszem!

(#1195) poffsoft


poffsoft
addikt

Jockey007 újabb 2 pirospont... :)

[ Szerkesztve ]

(#1196) Mr_Vercetti válasza schenker88 (#1194) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Hát igen :(

A topikjában le van írva részletesen.

Egyszerűen annyi történt, hogy sokan rendeltek tőle, aztán amikor át kellett volna venni, eltűntek :(((

(#1197) kew válasza janati (#1) üzenetére


kew
senior tag

egy kis negatívum:
vettem egy lapot procival Roli1986 nevű emberkétől. A lap nem megy, a proci viszont jó, az eladó állítja hogy nála még ment a lap, biztos szállítás közbe romlott el (4 villamos megállót vittem abba a dobozba amibe rakta..)
közben teszteltem pár helyen, sehol sem ment, így kuka sajna..de lett egy 2,6os cerkám 17k-ért... :((
sajna újonc volt.. de azért a bizalmam próbálom nem elveszteni senkiben :)

(#1198) Muréna


Muréna
őstag

samprass korrekt eladó ajánlani tudom mindenkinek időben a megbeszélt helyen volt !

(azt leszámitva h késett a vonatom )

jah és Suzuki 4 ever :D

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#1199) shteer


shteer
titán

Jim Tonic-nak vastaps és örök hála, küldött egy sztereó hangfalpárt ingyen, csak postakötséget kellett állnom, sőt azt sem teljes mértékben :R

szerk: 1. listám óta további személyek akikkel érdemes
kopaszcsuti
Harti
excalibur36
pbujna


[Szerkesztve]

..szerintem jónak tűnik

(#1200) Silencer83 válasza shteer (#1199) üzenetére


Silencer83
addikt

shteer Kolleganak is piros potty
:R

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.