Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23001) Nachtflug


Nachtflug
csendes tag

Korrekt tomio-nak a sikeres üzletért, pontosságért. Öröm volt vele bizniszelni. :R

Ha nem kérdezel, nem kapsz választ...

(#23002) torcsrent válasza fkaresz (#22929) üzenetére


torcsrent
csendes tag

Vissza is jár a piros pont,
neve: fkaresz, akivel érdemes üzletelni.

(#23003) Toninho13 válasza torcsrent (#23002) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Bsnss1976 kollégának egy piros pont jár a billentyűzetért és egérért.Korrekt, gyors üzlet :C

(#23004) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Gyors, korrekt, pontos üzletet bonyolítottam dinhminh fórumtársunkkal.
Piros pontot kérnék neki :R

THX!

...

(#23005) kcika


kcika
csendes tag

Robresti kollégának piros pont jár a gördülékeny üzlet lebonyolításáért.

(#23006) helkis


helkis
addikt

madve kollégának is jár a pirospötty ismét, korrekt üzletet zártunk, rugalmas, gyors, megbízható! :R
a bizniszelt cuccok! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#23007) orkester


orkester
senior tag

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#23008) messias2


messias2
tag

piros pontot _Warrior_ nak a gyors és korrekt üzletért.
http://hardverapro.hu/apro/memoria_kartyak_olcson_memory_stick_pro_duo_ms_micro_m2_1ev_gari/hsz_1-50.html
köszi :R

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#23009) Dudu67


Dudu67
tag

A pozitív értékelés kijár pszihó -nak is.
Ezért az üzletért.

[ Szerkesztve ]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#23010) animatrix11


animatrix11
őstag

T. forumvezetők!

"animatrix11-nak 54 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon!"

de ha rákeresek a nevemre akkor 59 találatot ír (-1 mert az 1ik 2x ment el)
akkor, hogy van az összerakva? :U :D

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#23011) pschio


pschio
őstag

hoember 2-nek egy gigamegahipernagy PIROSPONT a türelméért meg a korrektségéért. ha adatmentés akkor csak Őt ajánlom. :)

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#23012) oakleydevil


oakleydevil
csendes tag

Gianni27egy hatalmas PIROS PONT! Mindig korrekt és nagyon gyors! :))
:C

(#23013) ATI


ATI
senior tag

merlinmester-nek: piros pont

Kiváló minőségű SATA kábeleket vettem tőle, egyezetetés kapcsán rendkívül rugalmas, korrekt, pontos eladó.

(#23014) flower78


flower78
csendes tag

Köszönet [link]-nek az üzletért. Megbízható eladó! piros pont.

[ Szerkesztve ]

Akárhol élsz a Földön, sokba kerül az élet, de legalább ingyen jár az utazás a Nap körül.

(#23015) dave93 válasza Tomate (#22996) üzenetére


dave93
őstag

pirospont tomate kollégának is, gyors pontos. Köszönet a raptorért :R

(#23016) Zhane válasza Esmein (#50) üzenetére


Zhane
csendes tag

Adnék egy pirosat GabenBFG a pontos megbízható partnernek ezért:Club3D Radeon HD3870 OC 512MB DDR4 Nincs már meg a link így csak a címet tudtam beírni.

Sapphire Radeon HD 4870 Silent efficiency 1024MB DDR5 42K 2hó gari / Sapphire HD 4850X2 2048MB 2hó gari 60K / Sapphire Radeon HD 4870 1024MB 2hó gari 41K / Sapphire Radeon HD 4870X2 2048MB 2hó gari 73,5K

(#23017) daff


daff
tag

Egy pirosat kérek gabir kollégának a Piros neon-ért :R

(#23018) Gabir


Gabir
aktív tag

Üdv, mehet a piros pötty
http://prohardver.hu/tag/daff.html

-cimbinek a

http://hardverapro.hu/apro/vennek_uv_es_vagy_narancs_neon-t/friss.html

adásvételért.
Köszönöm!

(#23019) bsagi


bsagi
csendes tag

Nagy pirospont kely1988 -nak a jó bizniszér: Galaxy 8600GT oc

(#23020) #08668160


#08668160
törölt tag

Krisztofer55-nek piros pont mert megjött a Gears of War és elégedett vagyok vele minden megvolt benne ami kell.

(#23021) thunder1991


thunder1991
tag

Ha nem lenne baj akkor-----> Bagira01 <----- mégegy piros pontot adok,megértés,és türelem van arrafele:-))) :R :R

[ Szerkesztve ]

(#23022) kely1988 válasza bsagi (#23019) üzenetére


kely1988
aktív tag

Mehet vissza is egy piros pötty bsagi fórumtársnak a videókártya bizniszért! Korrekt partner!

Livin' in the UK :)

(#23023) God MonXter


God MonXter
tag

Piros pont ezért az [üzletért] [vittuka]nak!
Korrekt,gyors eladó! :C

(#23024) vittuka


vittuka
aktív tag

God MonXter kolleganak jar a piros pont az alabbi uzletert! p4 3.0ghz

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#23025) fobee000


fobee000
tag

Cheesy kollégának nagy pirospont egy 1 terrás Samsung vásárlásáért ezek közül :)

[ Szerkesztve ]

''Nincs az az elba**ott helyzet, amin ne lehetne szívós, kitartó munkával még tovább rontani''

(#23026) vittuka


vittuka
aktív tag

Egy piros pont sziada5925 forumtarsnak, gyors, pontos es sikeres uzletet bonyolitottunk le! x1600pro

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#23027) audi100td


audi100td
nagyúr

gyiku-nak kérnék egy piros pontot, korrekt és pontos üzletember, ajánlom mindenkinek. :R

Az üzlet tárgya: [link] :R

[ Szerkesztve ]

(#23028) gyiku válasza audi100td (#23027) üzenetére


gyiku
nagyúr

jar a piros audi100td-nek is, elore utalva most mar egy ilyen eger boldog tulajdonosa :C

hüllő

(#23029) krisztofer55


krisztofer55
tag

Manga Boy kollégának kérnék szépen egy pirosat ezért a bizniszért:

www.hardverapro.hu/apro/tobb_jatek_elado_vagy_csere/hsz_1-50.html

Korrekt, megbízható partner! :R

[ Szerkesztve ]

"A békés felkelés az, ami szabaddá tesz!"

(#23030) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

jozef72 -nek kérnék egy pirospontot árú. Előre utalt, megbízható vásárló.

(#23031) RgS


RgS
tag

gg72 kollégának jár a pirospont, hiszen minden flottul ment az egérrel.

(#23032) kadi15


kadi15
csendes tag

Egy Piros pontot Kérnék Hanka Kollégának a Telefonért és amiért Félre rakta :D :K :U

(#23033) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Piros pontot érdemel [tibispeed] PH! fórumtárs, mert korrekt volt - nem adta el másnak a HDD-t még jobb ajánlat esetén sem, mert nekem ígérte - és pontos volt. :R Ajánlom mindenkinek!
Az üzlet pedig ez volt: [link].

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#23034) dave93


dave93
őstag

pirospont megema kollégának a vinyóért. :R

(#23035) Blacki


Blacki
tag

Én [romero28] kollégának szeretnék bevarratni egy pirosat. Szívem szerint 2-őt varrnék neki a neve mellé, de az szabályellenes lenne.
Nagyon korrekt eladó, Csak ajánlani tudom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#23036) sanzi007


sanzi007
csendes tag

Egy nagy piros pontot zilahipeti-nek, amiért
megvette a nokia 5200-es telefont!

Ha hulladékot árulsz, akkor jelezd kérlek, vagy vissza se írj, köszönöm! Új = soha nem volt használva! Válogatott darabok, akkor legyen is kiválogatva! Tesztelt = igen, ha majd én is teszteltem! Korrekt vagy = biztos? Tanult ember = szakmai tapasztalat külföldön (kkisegítő)

(#23037) domesz


domesz
aktív tag

Nagy piros pont Nyugdíjas kollégának, gyors pontos,megbízható bátran ajánlom mindenkinek (2 db ventit vettem tőle)

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#23038) paramparya


paramparya
őstag

csonka01 felhasználónak egy szép kövér fekete pont, ezért:

http://screencast.com/t/QJABgoYFPw

egy counter-strike: source account bizniszeléséről lett volna szó, szépen végigolvasható alulról felfelé.
kerüljétek el.

(#23039) paramparya


paramparya
őstag

Ultram3jor fórumtársunknak egy szép nagy pirospontot küldök, memóriakártyát vettem tőle, köszönöm a bizniszt.

[link]

(#23040) tracz


tracz
csendes tag

csyo.-tól vettem egy procit. Az adásvétel teljesen korrekten zajlott. Megbízható partnernek ítéltem meg, ajánlom mindenkinek. Nagy pirospont neki.

[ Módosította: philoxenia ]

Üdv: tracz

(#23041) Pőze


Pőze
aktív tag

csyo-nak adnák egy piros pontot, mert elsőre véletlen rossz cuccot küldött, de teljesen korrekt volt, vissza küldtem a cuccot és küldte is helyette amit elsőre is szerettem volna. Nyugodtan bizniszeljetek vele, jó csávó. Egyébként RAM-okat vettem tőle.

[ Szerkesztve ]

(#23042) #08668160


#08668160
törölt tag

Krisztofer55-nek piros pont korrekt volt a Gears of War ajánlom mindenkinek http://hardverapro.hu/apro/tobb_jatek_elado_vagy_csere/hsz_1-50.html.

(#23043) zilahipeti


zilahipeti
csendes tag

Egy pirosat kérek ezért az üzletért sanzi007 kollégának :R

(#23044) atesz73


atesz73
újonc

Sareth-nek egy nagy-nagy piros pontot!!! :D Ezt vettem tőle!

[ Módosította: kaller1 ]

(#23045) vatomi


vatomi
aktív tag

1 piros pont: t-jay, spyduck, magi20, BoriszWS, Poxictron, Daniel60, Ezredes1943, IDZ , szeidlee
2 piros pont: animatrix11
Külön köszönet SeniorTilla fórumtársnak, aki minden ellenszolgáltatást nélkül segített, s ingyen küldött egy alkatrészt számomra!

(#23046) totige


totige
csendes tag

[bullit1029] -nak kérek szépen egy piros pontot nagyon céltudatos, és korrekt vásárló!
Az [alábbi] link alatt található hirdetésemre jelentkezett és megvásárolta a terméket!

(#23047) alibabo


alibabo
tag

Piros pötty Mutonnak az igényes cuccért és a türelméért. :R

A legtöbb zenészből soha nem lesz sztár. Őket egy dolog vígasztalhatja: a legtöbb sztárból soha nem lesz zenész. - by Horváth Attila, a Mester

(#23048) N_A_S


N_A_S
veterán

kopaszkutya8 -nak kérnék egy pirosat a P4P800as üzletért. A helyszín megválasztásában rugalmas, korrekt eladó!

https://tinyurl.com/phnas

(#23049) jozef72


jozef72
tag

***ANDRÁS***-nak a korrekt üzletért :C kérnék egy Piros pontot :R

[ Szerkesztve ]

Aranyszabály,akié az arany,az hozza a szabályt.

(#23050) Rajjmen


Rajjmen
aktív tag

Kérnék egy piros pontot OC-nek a sikeresen lezajlott vásárlásért. Mivel privibe és telefonon egyeztettem, így nem tudok linket küldeni. De ha kell akkor a következőket tartalmazta: 20db "rugós fémbilincset (17-19mm)" és 2m Clearflex 19/16-s cső és UV zöld törésgátló spirált.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.