Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50001) cyber75


cyber75
tag

nebszter85 kollegának szeretnék egy NAGY piros pöttyöt adni!!!!!!

Az Úr nekem feladatot adott, mikor erre a világra küldött. De olyan kurvára le vagyok maradva, hogy valszeg örökké fogok élni.

(#50002) szergej


szergej
tag

HatakeKakasi kolléga korrekt, megbízható partnernek bizonyult !! Köszönöm neki az adásvételt ! :R

Na milyen csokit kér minden PH! tag a büfében ? ---> 3Bit-et

(#50003) The DJ


The DJ
addikt

Nagy piros pont Gaba fórumtársnak, mivel kiváló csomagolásban adott el nekem egy tökéletesen működő Lightscribe-os DVD írót, méghozzá postai úton. Mindenkinek bátran ajánlom!

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#50004) Bengio


Bengio
tag

Kedves horiza1 fórumtársnak küldenék egy pirospontot egy matrica - cseréért. Megbízható ember, ajánlom mindenkinek. :R

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#50005) Claypigeon


Claypigeon
csendes tag

Pirospont Pettencs Kolégának a sikeres üzletért!
http://hardverapro.hu/apro/elado_celeron_420_hasznalt_es_mukodokepes/hsz_1-50.html
Nagyon korrekt és gyors eladó!

(#50006) zoolki


zoolki
csendes tag

Egy nagy piros pontot adnék tajpan24 fórumtársnak.Egy Zalman 7000b hűtő volt az üzlet tárgya.Minden gyorsan és rendben lezajlott,csak ajánlani tudom mindenkinek.Tényleg megbizhato és korrekt!

(#50007) MetalPeti


MetalPeti
csendes tag

Hello
Sagitnak jár egy piros pont a gyors és korrekt fizetés miatt.
Mindenkinek ajánlom.
Amit vett: S775 630 P4
Üdv.: Petiz

(#50008) apóka


apóka
aktív tag

figito részére kérek piros pontot. Pontos és megbízható vevő, [link].

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#50009) Wyktor


Wyktor
csendes tag

Piros pont jár gohi-nak, ezért az üzletért nagyon korrekt vevő volt, és minden rendben zajlott

[ Szerkesztve ]

(#50010) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Kérnék egy NAGY Piros pontot bevésni Bluemania kollégának, remek és gyors Üzletet kötöttünk korrekt megbízható eladó! :R

(#50011) Bluemania válasza DroiDMester (#50010) üzenetére


Bluemania
csendes tag

Köszönöm, és ugyanez mondható el DroiDMester kollégáról is, így neki is jár a piros pont... :-) :C

Bluemania.hu Minden ami multimédia!

(#50012) Bluemania


Bluemania
csendes tag

Kérnék egy Piros pontot Vertigo kollégának, korrekt megbízható eladó! :R

Bluemania.hu Minden ami multimédia!

(#50013) Gabir


Gabir
aktív tag

Üdvözletem!

Kérnék egy szép kerek PIROS PONTOT
csakkcsikk kollégának, amiért minden rendben zajlott le az adásvételünk, ahol ezt a Nokia USB kábelt vásárolta meg. Köszönöm!

(#50014) beteg


beteg
őstag

kérek szépen egy piros pontot [zachari] kollégának. 1 hónapon keresztűl tartotta a szavát, hogy el tudja vinni [ezt]
köszi

Csak futni kell!

(#50015) balu72


balu72
tag

vinibali-nak kérnék egy pirosat ezért az üzletért.Korrekt,megbízható!

"balu72 felhasználónak 263 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi "ph megbízhatóság" fórumon!"

(#50016) Meza


Meza
tag

Pete87 kollégának, mint pontos és korrekt vevőnek kérem a pirospontot, az alábbi üzletért! Megbízható partner.

[ Szerkesztve ]

"Olvashatatlan aláírás"

(#50017) Br1aN


Br1aN
csendes tag

Hi!
Plejik kollégának kérnék egy piros pontot, azért, mert vízhűtés szettet vásároltam tőle. Bár ki aki üzletelni akar vele, nyugottan tegye meg, 100%-osan megbízható korrekt, ember, ajánlom mindenkinek:) Tényleg nagyon korrekt:D
Mégegyszer köszönöm neki az üzletet.
Üdv: Br1aN

(#50018) kola.11


kola.11
tag

Piros pontot szeretnék kérni mrbig25 fórumtársnak a korrekt üzleti magatartásért. Ezt az ATI videokártyát adtam el neki.

(#50019) Warbeast


Warbeast
tag

rudiadi kollegát mindenki hatalmas nagy ívben kerülje. Hibás termékeket árul, és vásárlás után nem lehet elérni semmi módon, és nem reagál, telefonját nem veszi fel, tehát lop, és egy nagy csaló.
Ha esetleg valakinek sikerülne kicsalni egy találkozóra Budapesten MP4 ügyben, nagyon szépen megkérem, jelezze, ha kap átvételre fix helyet időpontot, kimennék én is, elbeszélgetésre, egy 46-os villáskulccsal! Esetleg ha a telefonszáma alapján tud segíteni valaki a felkutatásában, szívesen fogadom!
PM jöhet.
Minden tiszteletem!
Ügyeljünk a Hardverapró megbízhatóságára!

Ki tud olyan programot mondani, ami megjegyzi a leütött billentyűket? --- Microsoft Word.

(#50020) kgergo23


kgergo23
tag

Egy piros pontot szeretnék kérni Aztech22 kollégának a korrekt üzletünkért, minden rendben ment, korrekt eladó volt:)

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#50021) #95904256


#95904256
törölt tag

Piros pontot adnék Madmax81-nek egy Phenom II X4 810-esért.
Illetve B.Gaboo-nak egy Q8300-ért és egy Q9300-ért.

szerk.: Mind a ketten korrektek, megbízhatóak.

[ Szerkesztve ]

(#50022) konrad


konrad
aktív tag

Piros pontot pires kollégának ezért

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#50023) successful


successful
csendes tag

Piros pont orkester tagunknak ezért!

Indoklás;

Az általa árult terméket elpostázta címemre mindenféle utalás nélkül látatlanban, amit lehet én nem tennék meg senkinek! Önhibáján kívül gond volt a termékkel, és segített lebonyolítani az Írországi garanciát úgy, hogy nem kellett visszaküldenem javításra/bevizsgálásra, szóval nagyon-nagyon korrekt hozzáállás, mindenkinél így kellene működnie a dolognak, és mindkét félnek tartania kellene a szavát! :C

(#50024) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Winner_hun-nak piros pötty, mert segített ebay-ről rendelni. Minden flottul ment. :R

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#50025) tkesy


tkesy
őstag

.

PH!megbízhatósági oldal idáig frissítve.

.

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#50026) duli


duli
tag

Pirospont pinker77 kollégának ezért az üzletért . Gyors, korrekt, megbízható.

(#50027) zajzon


zajzon
csendes tag

Piros pont anti22-nek
Korrekt és segítőkész!!!!

[ Szerkesztve ]

(#50028) Lasy


Lasy
veterán

ezért a termékért adnék egy pirospontot penny010 forumozónknak.

köszi... :R

+36702778032

(#50029) Roxy27


Roxy27
tag

Üdv!

Szeretnék kérni egy nagy Piros pontot 03061981 fórumtársnak a korrekt üzletért!
Ilyen hozzáállású forumozókat mindenkinek!! :C
A noti makulátlan, az ár korrekt : Toshiba
Zsolt

Hogy egyszerűbb legyen...Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=roxy27

(#50030) Montim


Montim
csendes tag

The DJ fórumozó és egyben korrekt üzletelő is, gyorsan reagálva és jó terméke miatt, csak ajánlani tudom.

(#50031) nehemiah


nehemiah
csendes tag

Piros pontot kérnék syl5 ([link]) fórumtársnak a korrektségéért. Ramot vettem tőle.

Thunder

(#50032) K3NZO


K3NZO
senior tag

Kérnék szépen egy pirospontot w.daywalker -nek a gyors, pontos üzletért!

Hírdetés

"Per aspera ad astra"

(#50033) plaszy


plaszy
őstag

bzs73 kollégának ismét piros pontot adok, mert minden korrektül lezajlott az adás-vételben, amelynek tárgya egy E8600ES volt!
Köszönet érte!

:R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#50034) pityeszka


pityeszka
őstag

Bandit-nak hatalmas piros pont jár az üzletért!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#50035) szpac86


szpac86
csendes tag

Pirosat kérnék Sonkynak ezért az üzletért.

(#50036) MrBrooks


MrBrooks
tag

Nagy PIROSpontot kérnék mobo kollégának ennek az üzletnek a függetlenítés részéért. Gyors, korrekt, megbízható! :R

[ Szerkesztve ]

Kivel érdemes üzletelni: --> MrBrooks

(#50037) naksys


naksys
senior tag

Pirosat kérek w.daywalkernek ezért az üzletért!

Csak ajánlani tudom!

(#50038) TOZ


TOZ
addikt

Cilo9-nek koszonet a kivalo minosegu foliaert es a szakszeru felrakasert is.

(#50039) RgS


RgS
tag

sebo kollégának kérnék egy pirosat, miután korrekt módon és jó áron postázta a Noctua ventiket. :)

(#50040) bzs73 válasza plaszy (#50033) üzenetére


bzs73
őstag

Pirosat kérnék én is plaszy fórumtársnak ezért az üzletért.Ismét pontos volt,és minden rendben zajlott. :R

If a second or you are the first to lose.

(#50041) solikka


solikka
csendes tag

Szeretnék egy hatalmas pirosat iBlast-nak
ezért az üzletért. Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Megbízható, korrekt, gyors, mindenki bátran üzleteljen vele! :R

[ Szerkesztve ]

(#50042) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Kérnék egy Piros pont-ot drakkar11-nek a sikeres üzlet-ért

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#50043) Victorio


Victorio
aktív tag

Hosszas levelezés után rendben megkötetett az üzlet SimonYana kollegával. Megérdemli a piros pontot a korrekt vásárlásért.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#50044) syl5 válasza tkesy (#50025) üzenetére


syl5
őstag

Ezt már korábban is meg akartam kérdezni, de most már megkérdem. Hogyan, milyen elv szerint frissítitek ezt az oldalt? Nem kötekedésképp írok, csak azért kérdem, mert nekem itt a topic-ban 9 piros pontom van a frissítés dátumáig (2010-04-09 00:30:33), a megbízhatósági oldal pedig csak 3-at ír.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#50045) rizso


rizso
addikt

w.daywalker kollégának újabb piros ezért az üzletért! Második alkalommal üzleteltünk, és ezúttal sem volt semmi gond! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#50046) neo756 válasza Elpresidente (#49884) üzenetére


neo756
tag

Elpresidente részére kérnék egy piros pöttyöt,korrekt módon előre utalt az x360 vinyóra amit utána sikeresen feladtam és meg is érkezett hozzá!Korrekt ügyfél!

[ Szerkesztve ]

(#50047) pityaa23


pityaa23
senior tag

Pirospont chookynak a gyors és korrekt üzletért!

(#50048) savoo


savoo
addikt

Pirospötty ravne-nak a korrekt üzletért! :)

(#50049) 03061981 válasza Roxy27 (#50029) üzenetére


03061981
tag

És megy vissza is a
Roxy27 fórumtársunknak! Ezt a notit vette tőlem.

Privire illik válaszolni! Legalább ennyit: Kevés! Sok! Elkelt! Ha sürgős hívjatok! http://tinyurl.hu/NSMn/

(#50050) pycur


pycur
tag

Köszönet Bodin a ramért: [link]

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.