Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50201) SISpapa


SISpapa
csendes tag

megy egy nagy pirospont fcontrol felhasználonak mert gyors és megbízható téma

(#50202) kovikap


kovikap
csendes tag

:o Mr.Csizmásnak a korrekt csere üzletért.

(#50203) arwin


arwin
újonc

Köszönet, s egy nagy pirospont kopy33 -nak az alábbi gépért: http://hardverapro.hu/apro/dell_xps_m1330_t8300_2048mb_ram_160gb_hdd_wifi_blu/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

(#50204) Papaj x


Papaj x
tag

Egy hatalmas pirosat kérnék Ayg0 -nek a nagyon gyors és korrekt üzletért ,melynek eme jó "kis" házikó volt a tárgya!! Csak ajánlani tudom, s köszönöm! :R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#50205) tilos0


tilos0
csendes tag

Sziasztok!
Egy hónapja vásároltam egy gigabyte alaplapot malipetya kollégától. Az elsô lefoglalt lapot állítólag munkatársa véletlen eladta éppen az orrom elôl. Végul megtudtunk egyezni felárért egy tk. ugyan olyan lapban,csak jobb felszereltséggel(DS4->DQ6). A lap teljesen korrekten,idôben megérkezett. De teljesen halott volt.Mivel új termék visszakuldtem gariztatni. Na most nem az történt,hogy akkor én kapok postafordultával egy ugyan olyan csere lapot, hanem mint egy röghöz kötés az a lap lett megtortúráztatva a szervízben,majd a csere lapot kaptam vissza.A bosszantó csupán annyi, hogy ez 3 hétig tartott,a legrosszabb az volt, hogy írva lett két hét után, hogy a lap kikuldve.Majd hosszas levelezés után kiderult, hogy mégsem. Kulön tetszett,hogy az eladó malipetya, illetve a kollégája eltérô válaszokat adtak a kérdéseimre, amikor egy ízben nagyon rámentem a dologra,hogy most mi a fene folyik itt.
Egyik uzenetben említés esett arról is, hogy milyen pipa, bevitte a lapot a szervízbe s egy p5n-e sli adtak neki. Én erre megkérdeztem,hogy "De végül is aztán jóra sikerült kicserélni, úgy értem típus helyesre?" Erre lehetett volna mondani,hogy nem bammeg innentôl egy p5n-e boldog tulaja vagy, én meg mondhattam volna,hogy sztornó.A válasz az volt "jah, ugyhogy várd a lapot..."
Nem tudom, nem vagyok egy szôrözôs gyerek, de 9K nekem is pénz,jó lap a p5n-e,de én sosem akartam nVidiás lapot,pláne nem is vártam ilyen gariztatást,heh cf-rôl megmár most nem igen kell ábrándozzak.
Mikor kinyitottam a csomagot,komolyan elfolyott az agyam,de hagyjuk a drámát.Próbáltam csörgetni a telószámukat,semmi.Uzenet írása, kifejtettem hogy ez eszméletlen,rettenetes ideg voltam, végul megjött a válasz. Természetesen az állt benne, hogy beszéltunk a dologról, "...h lenne helyete ez a lap..." , na meg az is, hogy a lapok értéke ugyan az. Muhaha.Nem beszéltunk róla.
Itt betelt a pohár, nem kívánok a dologról több uzenetett váltani,használom a lapot,és imádkozom nehogy elromoljon,ugye.
Persze garancia levelet,számlát se a giga laphoz,se a csere asus hoz nem kaptam,bár elôbbihez volt egy megjegyzés,hogy nyomtató gondok vannak.
Mindenki döntse el, akar-e boltot malipetyán keresztul a BMPC-System bt.-vel.
Ha gond van a cuccal akkor lehet a hajadat kitéped,ha nincs lehet arra gondolsz,mi a fenét pattogok én itt?
Én soha többet nem boltolok vele.

LOADING ██████████████ 99%

(#50206) kopy33 válasza arwin (#50203) üzenetére


kopy33
tag

arwin -nek is jár a piros remek vásárló.

Tel:70négy57251négy

(#50207) #16155904


#16155904
törölt tag

Egy pirosat kérek kulerr kollégának az újabb jól sikerült üzletért.
Köszönöm.

(#50208) CsatiZsol


CsatiZsol
tag

Sziasztok!

vfeco fórumtársnak kérek egy hatalmas nagy piros pontot a sok segítségért és türelemért, amivel a problémát kezelte, nagyon korrekt üzletfél RITKASÁG.

Üdv Zsolt

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#50209) Attix82


Attix82
őstag

Hali! Pirospontot adok Hackeeeee [link] emberkének ezért : [link] :C

(#50210) Heffi


Heffi
őstag

Gazdagodjon egy pirossal Vilnius fórumtárs. Ez volt az üzlet tárgya.

(#50211) kulerr


kulerr
őstag

Egy pirosat kérnék én is dolargaan fórumtársnak az ismételten lebonyolított korrekt gyors bizniszért...Köszönet érte.

[ Szerkesztve ]

(#50212) TheRockFirm


TheRockFirm
csendes tag

bsanzika piros pontot érdemel ezért az üzletért,korrekt és megbízható partner volt.Köszönöm!

3dfx Fan *<:-)--------->http://3dfxfansite.webnode.hu/

(#50213) InVino86


InVino86
aktív tag

Pirospont Pepe78 kollégának ezért a jó kis tápegységért. Elnézést kérek a késésért, de megvárt míg odaszaladtam. :C

(#50214) akon13


akon13
csendes tag

Szertnék zachari kollegánal egy hatalmas pirospontot mert az üzlet ugy alakult ahogy azt megbeszéltük bátran ajánlom mindenkinek gyors és pontos üzlettárs.

(#50215) akon13


akon13
csendes tag

szeretnék golyo191-nek is piros pontot kérni mivel kivételt tett velem ezért a jo üzletért.

(#50216) greeny


greeny
csendes tag

Egy hatalmas Piros pontot kérek szépen a R3n3g4T fórumtársunknak ezért az E6750 proci adásvételért, mivel különleges rugalmasságot és gyorsaságot tanúsított (gyorsan kellett a proci postán), és nagyon kellemes meglepetésként az olcsó ára mellett a proci nemhogy kifogástalan de brutál tuningos képességekkel is rendelkezik. :R

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára.

(#50217) Belus85


Belus85
tag

Ezért jár egy hatalmas piros pont mrbig25 kollégának :DD

Honda - The Power of Dreams

(#50218) mrbig25 válasza Belus85 (#50217) üzenetére


mrbig25
őstag

Viszont is jár a piros pont Belus85 kollégának. Korrekt, megbízható vásárló. Nyugodt szívvel üzleteljetek vele.
Üzlet tárgya: Gigabyte 4850 + AC TwinTurbo

...

(#50219) solarix45 válasza Lasy (#49923) üzenetére


solarix45
senior tag

Lasy számára kérnék egy pirospontot a BST-38 akkumlátorért, meg mert eurót is elfogadott :)

(#50220) rento


rento
őstag

Pirospontok járnak a következő kollégáknak:

shteer - eladó (Intel Core 2 Quad Q9400)
deicide - eladó (WD tv live media player)
soloisdead - vevő (Intel Dual Core E5300)
lac13 - vevő (Intel Core 2 Quad Q9400)
keszo - eladó (Abit IC7)
phanfantom - eladó (HP Compaq Pavilion DV5-1145ev)
Tálydi - vevő (Intel Dual Core E5200)
wardred - vevő (Intel Core 2 Quad Q8200)
pintyesz - vevő (Intel Dual Core E5300)

A fenn említett személyekkel bátran ajánlom az üzletelést, mert mindegyikük korrekt, gyors és megbízható! :R

(#50221) believil


believil
tag

Kérnék egy PIROSat a ProZsolt neve mellé Ezért az üzletért.
Jó a portéka, megbízható az eladó, és gyors!
Mindenki nyugodtam üzelteljen vele.

(#50222) csakkcsikk


csakkcsikk
csendes tag

Gabir

[ Szerkesztve ]

(#50223) csakkcsikk


csakkcsikk
csendes tag

Nagy piros Gabir kollégának.....megbízható,korrekt eladó....ha valamire szükségem lesz biztos megkeresem hátha van neki.

[ Szerkesztve ]

(#50224) István1


István1
csendes tag

Egy bazi nagy pirosat kérnék Zojika91-nek ezért korrekt partner és legfőképpen gyors.

(#50225) Tirpitz1 válasza István1 (#50224) üzenetére


Tirpitz1
csendes tag

Kérnék egy piros pontot userZ -nek ezért:
[link]
minden ahogy megbeszéltük úgy történt, a motyó tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#50226) Pepe78


Pepe78
senior tag

PIROS pontot kérek InVino86-nak ezért a Tápegység bizniszért.
Kicsit késett, de mivel most harmadszor üzleteltünk így el van nézve. :))
Három üzlet -> mind a megbeszéltek szerint.
Ajánlom bárkinek.

(#50227) csacsi77


csacsi77
senior tag

Nagy piros pont zsigee kollegának ezért.
Gyors üzletkötés, semmi időhúzás, így kell ezt!!!

Öreg fater megoldja!!!!

(#50228) olatomi


olatomi
csendes tag

Nagy pirospont jár:mojan kollégának ezért [link]

(#50229) jFox


jFox
őstag

Piros pont bozsozso kollégának a memóriákért. Korrekt és rugalmas üzletfél! :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#50230) ixtom


ixtom
tag

Piros pont jár MR_Joe -nak [ezért]. Rendes, korrekt üzletfél. Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#50231) mad1


mad1
veterán

Helo 1 pirosat szeretnek kerni 5teve kolleganak ez a proci volt.
Koszonom.

Ne szemetelj ! = Steam

(#50232) Atika_No1


Atika_No1
csendes tag

Hatalmas pirospontot kérnék P3tyka kollégának egy Evga-680i lapért (a hírdetést sajnos már törőlte és én meg nem raktam be a kedvencekhez, úgyhogy sajnos link nincs)!
Gyors, pontos, megbízható! :C

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Atika_no1

(#50233) jegenye77


jegenye77
addikt

Egy pirosat kérnék attix82 kollégának [link] I920-ért!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#50234) zsigee


zsigee
tag

Egy nagy pöttyöt a pirosabbikból csacsi77 kollégának, ezért: http://hardverapro.hu/apro/point_of_view_m2-station_elado_gigabyte_tapegysegg/friss.html

Hiába, az egy nap, az egy nap!!!
:C

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#50235) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Pirospönty mehet ixtom kollegának az üzletért..

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#50236) merlinmester


merlinmester
csendes tag

Nagy PIROSpötty jár Csaszykj kollégának ezért az Üzletért,mert nem elég,hogy Ő volt a vásárló,de még a barátját (akit megkért ,hogy vegye át az Ő termékeit) is beszervezte,így a havert is vásárlóim között tisztelhetem! :D
Hozott magával még egy embert! :C

Ha sürgős, akkor kérlek PM-ben keress! Köszönöm!

(#50237) Kroni1


Kroni1
veterán

Nagy pirospont Szabi1975 -nek, ezért az üzletért! Nagyon faja teló, tökéletesen működik!

(#50238) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Pirospönty Jamba kollegának a sorozatos üzletekért... olyan sok volt már, hogy nem is tudom őket belinkelni (Asus Pundit barebone, P3 lap+proc, 256 SD memo...), valamint pönty Dryman kollegának a tegnap vásárolt lap+proc+memo kombóért. :R (plusz a bios javításért, de ez egy másik történet...)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#50239) hastalavista


hastalavista
csendes tag

Piros pont jár ofeco forumtársnak hiszen korrekt, segítőkész és jó partner. :))

Nem szívesen vívok szellemi csatát fegyvertelen emberrel. Peace.

(#50240) Gaboo007


Gaboo007
aktív tag

Egy pirospontot kérnék ezért az üzletért gordonfreemn fórumtársamnak! Korrekt vevő! :R

(#50241) #43676928


#43676928
törölt tag

Piros pont jár dolphy17-nek a Diamond 3dfx Voodoo II-es SLIért és csabyka666-nak Ezért és egy Voodoo kariért. Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom mindenkinek e remek üzletpartnereket.

(#50242) csabyka666


csabyka666
addikt

Pirospont Sipi8-nak, aki megvette tőlem mindezt. :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#50243) lumosnina


lumosnina
tag

Nagy PIROS :)) chooky kollégának, Ilyen ventit vettem tőle.

Az áru nagyon jó és az eladó is rugalmas és türelmes is...kedves, segítőkész!

Bátran ajánlom mindenkinek!!!

[ Szerkesztve ]

Megbizhatosagomrol : http://phmegbizhatosag.atw.hu/ -> lumosnina felhasználónak 42 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#50244) hackeeeee válasza Attix82 (#50209) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szintén kérnék Attix82 kollégának egy pirosat, mivel sikeresen lebonyolítottuk ezt az üzletet.

Köszönöm. :R

Véleményem szubjektív...

(#50245) TopaMo


TopaMo
aktív tag

Pirosat kérnék speeddk fórumtársnak
ezekből csemegéztem: [link]
korrekt, pontos, megbízható partner. :)

(#50246) 5teve válasza mad1 (#50231) üzenetére


5teve
senior tag

viszontpiros mad1 -nek, procit vett tőlem.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#50247) 5teve válasza mad1 (#50231) üzenetére


5teve
senior tag

téves, törölhető.

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#50248) Robertová


Robertová
csendes tag

Szeretnék megajánlani nagy piros pontot zsoca929 kollegának, ezért a bizniszért, korrekt volt és rugalmas. Egy MXMII típusú ATI márkájú kártyat vásároltam.

Rob.

(#50249) audiofil


audiofil
tag

piros pontot kérnék [Borz1989]-nek [ezért] az üzletért :K

(#50250) csures


csures
újonc

Pirospont pinker77-nek és köszönet a microsd kártyáért! Elégedett vevő vagyok. Nagyon korrekt eladó, ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#50251) Amd_Boy


Amd_Boy
csendes tag

Kérnék egy pirosat Do2000 nevű felhasználónak.

(#50252) lucky07


lucky07
aktív tag

Szeretnék egy piros pontot adni Rajjmen kollégának az üzletért ami egy Zalman ZM-MFC1 Plus volt.Gyors,korrekt,pontos,megbízható.
Ajánlom mindenkinek!!! :C :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#50253) Pcdealer


Pcdealer
csendes tag

Egy nagy Prirospont Robcsi00 kollégának ezért az üzletért
korrekt vevő volt!

[ Szerkesztve ]

Vajon van élet az orángután???.....

(#50254) vacsape


vacsape
csendes tag

Pirospontot kérnék bonin kollégának a korrekt üzletért. Nagyon köszönöm.

Mindenhol jó, de legjobb máshol...

(#50255) hebi82


hebi82
csendes tag

Piros jár kano-nak ezért az üzletért! Megbízható a srác, csak ajánlani tudom! :R

(#50256) LÁZ


LÁZ
addikt

Pirospont illeti Szneki Bolt kollegát ezért a tv-ért

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#50257) tuctuc


tuctuc
aktív tag

[sonky] -nak megy a piros pont, vettem tőle egy hibátlan vga-t, és mellette még jó fej is volt.

20 éve a PH-n

(#50258) Prego


Prego
senior tag

Piros pötty clooney-nak a monitorért, elhozta, összeszerelte, megvárta amíg letesztelem.
Másik pötty VateRicsi nek a telefonért,az üzlet simán zajlott

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#50259) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

piros pontot kérnék cptbaloo -nak a 2x1gb memóriáért ...sajnos a hirdetést törölte a kolléga :))

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#50260) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Kedves Felhasználók!
Túlléptük az 50 000. hozzászólást, az jó üzletfelek ajánlása itt történik ezentúl.
További jó üzletelést mindenkinek.
z0d1AK

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.