Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1901) RockHaRD


RockHaRD
addikt

kifelejtettem annyit, hogy csabinak természetesen fogalma nem volt, hogy lopott pláne, hogy ez a laptop lenne. Ő neki csak elküldte, és mondta, hogy adja el, majd a pénzt küldje vissza. Mivel a Csaba jófej (ezt azért tudom, mert már ismerem, és mint azt mondtam nekem is segített sokat, pedig az életbe nem látott, és nem is ismert) ezért segített volna neki is.
aztán most itt a baj, hogy amolyan rossz fiúnak van beállítva, azért mert rendes ember. szal itt az a szemét rángatta bele, és vele végeztette volna a ''piszkos munkát''...

peace :R

[Szerkesztve]

(#1902) Dtomi


Dtomi
őstag

Sorry Csaba ha ez tényleg így van akkor minden minuszba rakva. Csak ismered a mondást a korpáról + disznóról, sajnos ebbe estél most te is.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#1903) Badb0y


Badb0y
addikt

Csaba csak annyiban ludas, hogy:

1. megengedte attikanak, hogy írjon a nevében.
2. Az meg csak szimplán nem szép dolog, hogy nem írták le, hogy az egész belseje cserélve lett.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#1904) djxp01 válasza Badb0y (#1903) üzenetére


djxp01
senior tag

Gondolom, a pontos cserékről valószínúleg nem tudott semmit. Azt meg nem értem hogyha garanciálisan kicserélik, és van egy új géped amit szakszervíz csinál akkor az miért baj? A felhasználó névvel kapcsolatban pedig megengedte neki hogy megnyissa a topicot, ezután meg Attila ezzel visszaélt. Nemde?

regisztrált: 2005-07-05

(#1905) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nagyon korrekt és megbízható srácok a prohardrol,különösen Moha Bácsi,vele rengeteg jó buisness alakult ki az elmúlt időben :R :R

De nézzük sorra :

- moha bácsi
- gefffry
- Draut_HeV
- Ora

...

(#1906) Mayday001 válasza djxp01 (#1904) üzenetére


Mayday001
csendes tag

ha jól vettem ki attika az usaban él és a gépet már Mo-n javitották vagyis cseréltek ki benne dolgokat igy sztem kizárt hogy csaba barátunk ne tudott volna róla ha attika haza nem ugrott a cserére vagy listvan kolega kinem ugrott csak ezert az usaba :U :DDD

[Szerkesztve]

Visszaírni luxus?!

(#1907) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Stavi-t csak ajánlani tudom mindenkinek. Minden rendben volt, és még a nagy bazi ~35kg monitort is levitte helyettem a 2. emeletről a kocsiig :) :R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1908) #72042496 válasza Badb0y (#1886) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ma reggel írt Csaba MSN-en, hogy olvassam el a történteket.
Teljesen ledöbbentem, márcsak azért is, mert úgy Csabával mint Attilával teljesen mások a tapasztalataim.

Attila kétszer is küldött nekem kintről csomagot (darabonként 100K+ értékben), mindkét esetben korrekt és segítőkész volt, a pakk is problémamentesen megérkezett. A csomagot magát Csabától vettem át, s igazán korrekt embernek ismertem meg! A második csomag érkezésekor egy fontos vizsgája előtt is tudott időt szakítani arra, hogy bemenjen az irodába, s átvehessem a küldeményt! :R
Olyan is történt, hogy a hazaérkezett winchestereket a kérésére leformáztam, hogy nyugodt lelkiismerettel adhassa el őket. (Neki notebookja van.) Miután az egyik mégis elromlott, azonnal visszaadta a pénzt, s a dolgot rendezték Attilával.

Ezek az én tapasztalataim, nem akarok flame-et kirobbantani, csak gondoltam, leírom a másik oldalt is. Abban biztos vagyok, hogy Csaba a jóindulatára fázott rá, s esze ágában nem lett volna senkit sem megkárosítani!

Attilával még nem beszéltem erről, de rá fogok kérdezni az Ő verziójára is, hiszen mégiscsak ezzel együtt kerek a kép. Viszont ez alapján, amit itt olvastam, nagyot csalódtam, s el vagyok keseredve. :( :O

(#1909) -zolee-


-zolee-
tag

Újabb pozitiv visszajelzés. Norboe bár újonc de teljesen megbízható. :R

''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

(#1910) dbius válasza Badb0y (#1886) üzenetére


dbius
veterán

Azt hiszem, hogy a másik oldalt is meg kellene (kellett volna) hallgatni, hogy mindenki előadhassa véleményét. Ja, ezt már nem lehet, mert mindkét tag ki lett tiltva...:U

Nekem is van jópár személyes tapasztalatom Csaba és Attika vonatkozásában, és hasonlóan Vigneau-hoz és Balika911-hez csak pozitív dolgokat tudok említeni mindkét személyről! Én mindkettőjükben önzetlen, segítőkész, megbízható és becsületes embert ismertem meg!

Ennek ellenére személy szerint sajnálom, hogy ilyen módon domborodott ki a közös bizniszetek! :(

- azt szintén sajnálom, hogy Te itt mindenki előtt nyíltan emlegetted a vámot, valamint azt, hogy Attika nem biztos, hogy legálisan tartózkodik az USÁ-ban, valamint, hogy Csaba is minden valószínűség szerint közreműködött abban, hogy Te póruljárj -

Azt azonban meg kell jegyeznem, hogy amennyiben nagyon kellett volna neked ez a laptop, Te is megrendelhetted volna Attika megkeresése nélkül...Jaaaa, hogy akkor vámot kellett volna fizetned, és nem is biztos, hogy olcsóbb lett volna, mint itthon?? Ja, egész véletlenül ez se teljesen legális dolog, ugye? :)

Pár részletet én is ismerek a laptopoddal kapcsolatban, mert beszéltem Attikával, amikor az általad emlegetett furcsa dolgok történtek körülötte. Ennek ellenére én azt tudom mondani, hogy nem hiszem, hogy Attikának vagy akár Csabának szándékában állt volna Téged vagy bárki mást félrevezetni, vagy bárkinek is anyagi/erkölcsi kárt okozni... Feltételezem ezt amiatt is, hogy mindkettőjük jó pár bizniszt bonyolított le itt ph-n, és nem hiszem hogy ezt felvállalták volna.

Személy szerint azt hiszem, hogy Ti mindannyian (Attika, Csaba és Te is) ennek az egész jóakarásnak az áldozatai lettetek a körülmények szerencsétlen alakulása miatt és azt hiszem hogy az a tanulság mindannyiótoknak, hogy mindenki intézze saját magának az üzleteit..., és őszintén sajnálom hogy kitiltották őket, mert két, véleményem szerint sok ph-s tagnak segítő értékes tagot veszítettünk el :( Respect.

Tudom, a végtelenségig lehetne mindkét oldal mellé vagy ellen írogatni, ami nem célom, csupán én is hozzá akartam szólni a dologhoz!

(#1911) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

...csak hogy én is mondjak vmit. télleg 31eFt-ban állapottunk meg Speed(R)-el..DE
a hirdetésben ott állt a mondat hogy: Posta van amit a vevő áll..
innentől kezdve automatikusan azt gondltam hogy akkor Ő fizeti a posta ktg-et mert nem beszéltünk róla..(vagy mit gondolhattam volna :F )

postai úton tudnám átvenni, természetesen előre utalnék 16ot, majd átvétel/kipróbálás után 15öt. ezt külte privbe..Most ebből én ezek után azt vettem le, hogy igy kifizetné a karit és akkor gondolom majd a posta ktg-et is fizeti..(mivel ez benne volt a hirdetésben)
Persze én sem azt akartam hogy minél drágább legyen a posta ktg, meg mondomőszintén nemtuttam hogy ennyibe fog kerülni mert nem is attam fel még igy cuccot de ez most igy jött ki..és kültem is neki egy sms-t hogy akkor legyen 30 a kari ára(mondom én még mindig abban a tudatban vagyok hogy ő fizeti a postát)..Aztán mondja hogy vmit csináljunk mert igy se jó..mondom akkor legyen 29...Szal ő 29000+2830Ft=31.830Ft-ért vette meg a karit és azon a 830Ft-on hepajkodott még utána :U szal nemtom ki a nemkorrekt.Az már az ő baja hogy azthitte hogy nála lesz 31be a kari..

A lényeg hogy én nem érzem hibásnak magam ebben mert nem én tévettem hanem Speed(R)..de a lényeg az hogy pontosan és figyelmesen kell az ilyen üzletet csinálni és meg kell beszélni minden részletet...

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#1912) lacqa


lacqa
tag

Egy nagy up :R Zotty-nak a korrekt gyors kiszolgálásáért,a dugóról nem tehet!Tegnap rendeltem tőle s ma már le is boltoltuk!Pedig Győri!Az árai verhetetlenek!Köszi! :R

(#1913) truba


truba
tag

Nos az én tapasztalataim a köv: teljesen megbízható korrekt arcok
aneda
vigyoricsiga
macka
s.krisztian

(#1914) Stavi válasza Shkiz0 (#1907) üzenetére


Stavi
tag

:))

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#1915) Speed® válasza sid.:Rc211v (#1911) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Senkit nem érdekel a magyarázkodásod, tények ellenére mondod amit mondasz, teljesen feleslegesen. Ne próbáld bizonygatni az igazadat és engem rossz színben feltűntetni, ferdíteni, főleg azután ne, amilyen módon megnyílvánultál a beszélgetéseink vége felé. :((( A nagy bölcselkedő formádat meg akkor kellett volna előkaparnod, amikor a postán voltál és gondolkodás nélkül bólogattál, mint egy birka. ;) Tartsd meg a szennyest és örülj hogy nem hagytam a postán a kártyádat, ha már olyan sötét voltál. :(( A tudatlanságod nem mentesít, de főleg nem jogosít fel arra, hogy másokat megkárosíts, akár 5, akár 50eFtról van szó. :(
Szóval két tanácsot adhatok barátom:
1. Szállj magadba és örülj, hogy velem játszhattad el amit.
2. Tanulj meg írni és tisztelj meg ezzel a tudásoddal később mindenkit.
(álapottunk,télleg,tuttam,külte,attam,tévettem, stb., az írásjeleket nem is említem)
Be is fejezem, nem ma van az a nap, mikor sáros lesz a nevem a Ph!n...bye_
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szerk.: Tököm tele van az ujoncokkal és az utolsó utáni pillanatokban lemondott találkozókkal! Ma 1 órát hidaltam feleslegesen, ááárghhh :W


[Szerkesztve]

(#1916) Badb0y válasza dbius (#1910) üzenetére


Badb0y
addikt

Azt azonban meg kell jegyeznem, hogy amennyiben nagyon kellett volna neked ez a laptop, Te is megrendelhetted volna Attika megkeresése nélkül...Jaaaa, hogy akkor vámot kellett volna fizetned, és nem is biztos, hogy olcsóbb lett volna, mint itthon?

Barátom miről beszélsz? Hol látsz te ebayen vagy bárhol dell gépet, amit küldenek USA-n kívül ?? Ha küldött volna, azt garantálom, hogy nem kértem volna meg, mert ebayes dolgaimat én szoktam rendezni. De ha megnézed ennek a küldését, rájössz majd. Meg sztem nem azon van a hangsúly, hogy attika hogy van kinnt, hanem az átverésen nem :F

1903-ban írtam vmit. Az nem úgy van, ha már annyira véded csabát :F

Meg ha ennyire véded ccsabat meg attikat, akkor a történtekhez szólj, ne azt emlegessétek, hogy ti mit bizniszeltetek velük, nem a ti bizniszetekről van szó. Hanem erről a gépről. Erről beszéljetek. Gondolom nem ilyen árban volt az, amit adtatok-vettetek.

[Szerkesztve]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#1917) Stylie válasza Badb0y (#1886) üzenetére


Stylie
tag

Sajnálom :( Szánalmas milyen emberek vannak...De mondjuk azért Te is belátod hogy ennyi pénzt nem szabad elutalni ráadásul külföldre...én soha nem utalnék ennyit senkinek még belföldre sem...maximum családtagnak de csak aki közeli rokon.

Nekem amúgy most egyvalami nem tiszta...akkor most visszakaptad a notit vagy a pénzt?:F

(#1918) Stylie válasza Stylie (#1917) üzenetére


Stylie
tag

Dili vagyok mostmár látom hogy kaptál egy notit...De ha velem ezt megcsináltál volna én esküszöm elmentem volna amcsiba és megtanítottam volna vele egy-két dolgot...

(#1919) Badb0y válasza Stylie (#1917) üzenetére


Badb0y
addikt

Igen, belátom, hogy nagyon bízok mindenkiben. Nem szabadna :(
Csak az ember gondolja, hogy egy magyarban, aki kinnt él, egy magyar megbízhat. DE NEM!!!!

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#1920) Stylie válasza Badb0y (#1919) üzenetére


Stylie
tag

Alapvetően én is olyan vagyok mint Te hogy nagyon megbízok a másikban...egyszer majdnem pórul yártam ezzel...azóta egy kicsit visszavettem és sztem most Te is vissza fogsz :( ahogy maross kolléga is visszavett...

(#1921) fkaresz válasza deedee (#1881) üzenetére


fkaresz
tag

Szerencsém , hogy a tagság régi motorosaiban meg lehet bízni,
ezért bár még csak (400napos) újonc vagyok, de mindenki figyelmébe
ajánlom ''deedee'' kollégát, mert korrekt eladó. :C

(#1922) sid.:Rc211v válasza Speed® (#1915) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

..nem magyarázkodom hanem az igazat irom..minden úgy volt ahogy az elöbb le is irtam Vagy nem? én nem tüntetlek fel téged semilyen színben. de mint te ahogy irtad már voltak ilyen esteid itt a ph-n és ezért húztad fel magad(ami ugyancsak a te hibádból következhetett be) a sétegetéskeről meg annyit hogy te hülyéztél engem a privátokban is (most is) én semmilyen sértő megjegyzést nem tettem rád..Te birkázol meg hülyézel :(((
na én is befejeztem..
egyébként itt a hirdetés hogy tévettél: [link]


[Szerkesztve]

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#1923) poffsoft


poffsoft
addikt

most akkor én offolok? :DDD

Szóval pirospont: helkis,Zozo777,Jockey007 kollégának.

[ Szerkesztve ]

(#1924) Kernel


Kernel
nagyúr

Nem találtam megfelelő topikot, itt talán többeknek ismerős a dolog.

A teszvesz.hu-n a regisztrációhoz valódi nevet kérnek (2 db kötelezően kitöltendő mező a családi és utónévnek), miközben a honlapon mindenhol csak sima nickek láthatók.

Most akkor hogy is van ez, hogy lesz a két mezőből egy nick? Vagy a nicket esetleg később lehet beállítani, regisztráció után?

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#1925) Speed® válasza sid.:Rc211v (#1922) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Te write-onlyban vagy :F Értelmezd már amit írtam bakker :((
''A tudatlanságod nem mentesít, de főleg nem jogosít fel arra, hogy másokat megkárosíts, akár 5, akár 50eFtról van szó.''
Szerinted nem sz*rom le azt az utalási költségekkel egyébként 1k felett járó összeget, amit buktam az esettel :F Ne nevettess :U Az a baj, nem jutottál el odáig, hogy beismerd, hülyeséget csináltál és elnézést kérj.
Felesleges elbújnod amögé a tény mögé, hogy : ''de hát én odaírtam a hírdetésbe'' Láttál te már olyat, hogy itt a PH!n valakinek a meghírdetett áron feltett cuccából ne alkudtak volna? De esetünkben erről szó sem volt, teljesen egyértelműen tettem ajánlatot, nem baszkul írtam amit írtam, mégis félreértelmezted.
Az én olvasatomban az a mondat, hogy: ''postai úton tudnám átvenni, természetesen előre utalnék 16ot, majd átvétel/kipróbálás után 15öt.'' , csakis azt jelenti, hogy kapsz utalások formájában 31kt, ha elpostázod nekem a karit. És pont. Ezt nem lehet máshogy érteni, legfeljebb bizonyos fokú iskolázottság, urambocsáss értelmi szint alatt. Ha én valakinek feladok valamit postán, egyértelműen a saját költségemnek tekkintem azt, és nem úgy adom fel, hogy az utalt pénz után még a postán is fizetnie kelljen :U
Így logikus. Vagy én vagyok villamos :F Egyébként: tévettél=tévedtél :P
No pihitéma, szopogass el pár csapágygolyót mielőtt írsz, jót tesz ;)


[Szerkesztve]

(#1926) Kernel válasza Kernel (#1924) üzenetére


Kernel
nagyúr

Tárgytalan. (Ha tudom, akkor miért kérdezem? :) )

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#1927) Kernel válasza Speed® (#1925) üzenetére


Kernel
nagyúr

Pártatlan kívülállóként had jegyezzem meg, szerintem ez nem túl egyértelmű fogalmazás, viszont a hirdetésben közölt feltétel (vevő fizeti a postát) annál egyértelműbb. Egyébként én sem díjazom, amikor képtelen valaki normálisan, magyarul írni, de itt most ezzel kár foglalkozni, az ügytől teljesen független körülmény.

Nem látom az eladóban átverés megfontolt szándékát, inkább arról van szó, hogy egyszerűen elbénáztátok, közös erővel.

Én a helyében (gondolom) előbb közlöm a díj mértékét, és csak utána postázok, ha pedig a helyedben lettem volna, valószínűleg egyértelműbben fogalmaztam volna, mindent pontosan tisztázva. Továbbá, ahogy magam ismerem, valószínűleg nem kavarnék emiatt fórumon, mivel részben hibásnak érezném magam, hogy nem fogalmaztam megfelelően.

Könnyű persze utólag okosnak lenni, de ha már így alakult, akkor tanulópénz esete, veszett már több is Mohácsnál, fog is még nem ennyi stb. kár tovább ragozni.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#1928) Speed® válasza Kernel (#1927) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én vagyok villamos...
Nem, átverés szándéka valóban nem volt benne, csak zavar a fejében, és ezzel nem engem szivatott csak meg, hanem magát is. Engem az a tény basztat(ott), hogy nemhogy belátta volna a hibát, hanem még elvárásként támadt nekem a +pénzes igényével.
Az ominózus mondatnál egyértelműbben nem kell fogalmazni, ha azt akarom mondani, hogy szürke, akkor nem azt fogom írni, hogy RGB130/130/130...
Ha valamiben hibáztam, az a szokásos bizalomtúltengésem, bíztam abban, hogy mivel nem 5 napos újonccal van dolgom, minden zökkenőmentes lesz. Tévedtem.


[Szerkesztve]

(#1929) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Flex Wheeler-t nem ajánlom senkinek, tegnap lebeszéltem vele fix-re egy sd ramot, ma este azt a választ kaptam töle h. más visz töle kettöt ezért neki adja el... :(((

(#1931) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

ha már ilyen jol belejöttél a copy paste-ba akkor a tegnap délutáni pü-ket is másold be...


a fix idö miattad nem volt megbeszélve, a ramot meg lefoglaltam, mivel tegnap itam, hogy holnap vinném...



[Szerkesztve]

(#1937) marsu


marsu
addikt

Ez a '' Téma: Kivel érdemes üzletelni topic!

Itt folytassátok, vagy inkább priviben! [link]

;)

Press any key to continue ...

(#1938) Superman válasza sid.:Rc211v (#1922) üzenetére


Superman
nagyúr

István!

Ez az a 6800GS Golden Sample, amit tőlem vettél? Miért adtad el? Ennyire nem tetszett a telejsítménye? A 6600GT-től csak jobb volt? :F

(#1940) sid.:Rc211v válasza Superman (#1938) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

Szia! a teljesítményével nem volt semmi baj ;) csak volt egy behalt club 66GT-m és most cserélték be gariba egy MSI-re 66GT-re, aztán úgy döntöttem h a 6800GS-t adom inkább el a cash miatt..

ha már ebbe a topikba vok akkor Superman egy korrekt, megbizható üzletember :) csak ajánlani tudom :R

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#1941) Superman válasza sid.:Rc211v (#1940) üzenetére


Superman
nagyúr

Kösz az ajánlást. :R Szóval kellett a zseton...hát ezt meg tudom érteni manapság.

(#1942) -zolee-


-zolee-
tag

Ismét egy pozitív élmény. Egy plusz pont Degradator -nak. :R

''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

(#1943) Ősember


Ősember
őstag

megemlitenék pár embert, aki az tobbi idöben vett tölem ramot:
Oliverda
Matej
Dada(SzB)
Niceman
8HAA
Sdi
Tomoty
Rick4

és persze rol33, aki elvitte a 8800gts-t :D mindenkinek nagy piros pont :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1944) Ősember


Ősember
őstag

Termi16 jo gyerek. hozott pénz, kapott motyot. boldog vagyok és ö is, mert olcsobban adtam mint kellett volna :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1945) Pinya007


Pinya007
tag

L!NK->Q3 fórumtaggal bonyolítottam le egy RAM üzletet. Előre küldtem árut, ő pedig utólag próba után utalta érte pénzt. Teljesen korrekt a srác. Előtte adatokat persze kértem tőle, nem is küldtem így még senkinek előre árut, úgyhogy az első ilyen biznisz flottul ment! :)

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#1946) Abri


Abri
aktív tag

Akivel érdemes üzletelni:

.:T.H:.
FREE21
HWSW
shift+ő
vASalo
Soak
vazimódó
Dryman
lukacr
Oly
tabrev
M3nyus
kismaja
DJTJ
szandisas
dalac5
Borosz
djbozso
HERR Z
alienpapa
Tom5
Skiller
darky@

én magam :D


[Szerkesztve]

(#1947) marsu


marsu
addikt

Akivel érdemes üzletelni:

Abri

:) ;)

Press any key to continue ...

(#1948) Abri válasza marsu (#1947) üzenetére


Abri
aktív tag

:R

(#1949) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Pirospont Speed(R) fórumtásnak, csere biznicünk volt, nagyon korrekten állt a dolgokhoz, egyszerre adtuk fel a cseremotyókat, és hiánytalanul megérkezett minden (igaz 2 körben :DDD), nagy megelégedésemre :R

(#1950) lakisoft


lakisoft
veterán

Egy korrekt tag :

PRINTSZKRÍN

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.