Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1801) ktg3


ktg3
őstag

nagyon nagy pirospont calibos nak a korrekt üzletért!
nameg a jó kis vga-ért! ;]

(#1802) Sanyi2007 válasza Krissz22 (#1800) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Krissz, nehogy visszadd neki, én inkább elégetném, ha ennyire gerinctlelen valaki, és a kezébe nyomnám... Elég csak 3másodperc hütö nélkül .....

(#1803) Lortech válasza Krissz22 (#1798) üzenetére


Lortech
addikt

Talán sajnálod visszaadni, de ezzel többet nyersz, mintha megtartanád a procit (nem anyagilag természetesen).
Én is visszaadnám a helyedben, más kérdés, hogy a másik fél helyében meg nem kértem volna vissza.
Amikor engem hülyének néznek a becsületességem miatt, akkor mindig azt mondom, hogy nem csak az illető miatt teszem, akivel az elvárhatónál is becsületesebb voltam, hanem magam miatt is. (megintcsak nem anyagi értelemben)

szerk: Egyszóval percig se sajnáld. :)

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#1804) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Akit nem ajánlok lista bővült: schenker88 :(

All Black...

(#1805) vazimódó


vazimódó
senior tag

Errtu11: Vizesblokkot csereberéltem vele. Mindketten egyszerre postáztuk egymásnak.Ráadásul ő futárral küldte nekem a blokkot. :R :R Mindketten jól jártunk. Igazán korrekt srác.Mindenkinek ajánlom figyelmébe.

[Szerkesztve]

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#1806) Krissz22 válasza Sanyi2007 (#1802) üzenetére


Krissz22
aktív tag

3sec alatt nem ég el egy a64.....a s478-as P4-nek, kellett vagy 15perc. :DD

Amúgy megoldódott...azt írta, hogy gondolozott a dolgon és maradjon csak nálam (mondjuk így kevésbé esik jól az ajándék proci, mintha nem kérte volna vissza)....szerintem a tesóm Bartonját lecserélem akkor...

[Szerkesztve]

(#1807) Krissz22 válasza Lortech (#1803) üzenetére


Krissz22
aktív tag

Én is így gondolom! :)

(#1808) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Én Krissz22-t bátran ajánlom mindenkinek, korrekt arc, pár alkatrészt már elbizniszeltünk, gond nélkül, pontos volt, és még plussz köröket is megfutott.

Köszönet érte!

:R :R

Press any key to continue ...

(#1809) maross válasza maross (#1787) üzenetére


maross
veterán

a penzem at lett utalva bankszamlara. olivert azota se tudtam elerni, valaki mas intezte el helyette. mindenkinek koszonom a priviket, a telefonszam tulajdonosa kulonosen hasznos volt. :*

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1810) marsu válasza maross (#1809) üzenetére


marsu
addikt

Megérte a fáradozást ...

:C :C

Gondolom most már te is nyugodtabb vagy, maximum kicsit csalódtál...

:( :(

Press any key to continue ...

(#1811) Remington válasza Stalker-2572 (#1804) üzenetére


Remington
őstag

mi a baj vele?

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#1812) hossszú válasza Stalker-2572 (#1804) üzenetére


hossszú
őstag

Miért nem ajánlod?
Nekem is volt vele 2 üzletem de semmi probléma nem volt.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#1813) God Vazzeg válasza Stalker-2572 (#1804) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hali

Én bizniszeltem vele, de nem volt probléma :U Veled mi történt? :F

Üdv :R

(#1814) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Egy megbízható embernek pirospont jár. MarcL akiben meg lehet bízni és amit vettem tőle vga kártáyt is hibátlanul működik köszönet neki :R :R

(#1815) Quentin Ruby válasza Stalker-2572 (#1804) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

ez engem is érdekel...

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#1816) Oly


Oly
senior tag

Ha már negatív a pozitív topikban, akkor indoklást tessék...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1817) Zozzant válasza Krissz22 (#1806) üzenetére


Zozzant
addikt

azt hogyan, abban nincs hővédelem? hmm

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1818) Krissz22 válasza Zozzant (#1817) üzenetére


Krissz22
aktív tag

Kivolt kapcsolva a biosban, hogyha elérné azt a bizonyos hőmérsékletet akkor újraindúljon.

(#1819) LeC válasza Stalker-2572 (#1804) üzenetére


LeC
addikt

mi a baj vele? :U

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#1820) maross válasza marsu (#1810) üzenetére


maross
veterán

igen, akirol nem is gondolnad es joban vagy, az is kepes atverni egy nagyobb osszegert...ez igencsak szomoru. a mai vilagban egy megbizhato ember felbecsulhetetlen.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1821) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Ismét 2 pozitív élmény:
Speed(R)
Hammon Serra

mindkettőjüket csak ajánlani tudom! :R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1822) Calibos válasza Stalker-2572 (#1804) üzenetére


Calibos
addikt

Mert :F

(#1823) marsu válasza maross (#1820) üzenetére


marsu
addikt

Hát, igen ... Sajnálatos dolog a csalódás, de ez is benne van a pakliban... Azért furcs, hogy valakinek 1000.- pénzen bukik a becsülete, és van akinek 100.000.- pénzen. A becsület megfizethetetlen.

:( :(

Press any key to continue ...

(#1824) Sanyi2007 válasza marsu (#1823) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Tökéletesen egyetértek!

(#1825) éN79


éN79
addikt

csigi barátom már megint bizonyította a ''kétség sem fér hozzá'' elvet. Egyszerűen élmény vele üzletelni számomra, mindíg mindenki elégedett, a családom már el lesz halmozva a szerzeményekkel és közben még az én kis extra igényemet is megoldotta.
Ismét csak le a kalappal elötte! :R :C

(#1826) strike-force


strike-force
őstag

akivel az elmúlt egy hónapban üzleteltem és nem bántam meg:
Bordoi (HP házak)
petakpa1 (amd lap+proc)
St1 (ram+vincsi)
Akheron (vga)

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#1827) Vigneau válasza éN79 (#1825) üzenetére


Vigneau
félisten

Ti nyakra-főre üzletelgettek... :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1828) Pigcop válasza éN79 (#1717) üzenetére


Pigcop
csendes tag

Szervusztok!

éN79. Most néztem, hogy milyen figyelmes vagy és bekerültem a jó üzleti partneke körébe. Nagyon köszönöm, és a véleményem ezúton veled kapcsolatban is közzéteszem:

éN79 Gyors és korrekt, még betegszabdságról is hajlandó volt a postára menni, higy feladhassa nekem a csomagot. A rendelt termék pontosan megérkezett, alapos csomagolás. Tesztelés után, utalás.

Kérem, mindezt 3 nap alatt, postával együtt. Egyszóval én79 megbizható partner. :R :R :R

Pigcop /i7-12700K 2,6@5,3 G Alphacool vízhűtés, Asus ROG Strix Z690-A Wifi D4, 64 G Kingstone 3200, Samsung Nvme 850 2T

(#1829) Calibos válasza Vigneau (#1827) üzenetére


Calibos
addikt

Már az asszonyt is rábízta :D

(#1830) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

_Oscar -egy házat vitt, nem nagy tétel, de ami lényegesebb, korrekt hozzáállás maximálisan!
''újonc'' létére sok ''öregebb'' tanulhatna töle.

Üdv
Sanyi

(#1831) kircso13


kircso13
senior tag

Korrekt üzletemberek! Akiktől vettem, ill. vettek tőlem (személyes tali, ill. postai utánvétel)
- Speed(R)
- HERR Z
- fuzik
-Sentinel80
-kiafranc
-MasOyama
- iwu
-Ace Ventura
-Balu77
Csak +

[Szerkesztve]

..,

(#1832) Dudu67


Dudu67
tag

Sziaszok!

Egy korrekt ember---> Sanchy

Vettem tőle egy garis MSI lapot, ami betérdelt, bevittem kisker boltba, ott közölték, hogy hiányos a lap, kell hozzá az összes tartozék. Megkerestem Sanchy-t, aki megkereste a lap eredeti tulajdonosát, beszerezte és eljuttatta hozzám a hiányzó tartozékokat, pedig az eladástól számítva már több hónap eltelt.Gariztatás így sikeresen lezajlott.

Csak ajánlani tudom.

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#1833) I_Am válasza Dudu67 (#1832) üzenetére


I_Am
veterán

A boltot viszont messze kerüld el, mert alaplap garihoz nem kell tartozék.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1834) 5teve


5teve
senior tag

szeretném megdicsérni

durkonorbi

fórumtársat.
Postán üzleteltünk, sajnos önhibáján kívül rosz lapokat küldött, és szó nélkül visszautalta a vételárat.
Korrekt, becsületes hozzáállás. :R

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#1835) old gray


old gray
addikt

Aktuális dühöngésem:

Nem konkrét személyről akarok írni (ezért az off), hanem arról, hogy az idióta, szavukat nem tartó újoncok úgy ellepték a piacot mint sáskák a zöldet. Meghirdetnek valamit, érdeklődök, úgy néz ki a dolog, hogy korrekt ajánlat, írok pár PÜ-t, hogy mindent letisztázzunk, erre a cél előtt felszívódnak. Még 1-2 PÜ, semmi reakció. Sok hülye gyerek. Ilyen szövegek:

''Szeva hova kellene bátya a posta
amugy átuutalod a pénzt a kártyámra és postázom neked ''

váááá ez aztán az színvonal, sok kunyhófejú tapló. :W :W :W




Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1836) dojo70


dojo70
csendes tag

Korrekt, gyors, pontos!


X@b3e

Bátran üzleteljetek vele! :R

(#1837) M0D


M0D
csendes tag

Miután megkeresetem, rögtön másnapra már találkozót beszéltünk meg, ahol átvettem a tápegységet. Hazavitem, és megkönyebbültem, mert kiválóan működött. Azóta elkezdett zizegni, de a régi tulajdonosa írta, hogy ez szokott lenni és általában természetes. Köszönöm az üzeletet mégegyszer, korrekt gyors megbízható eladó, jó modder, csak ajánlani tudom:
bzoley

(#1838) vazimódó


vazimódó
senior tag

A múltkor kihagytam két korrekt emberkét:
doktorúr
Karex
:R :R

[Szerkesztve]

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#1839) ANT válasza old gray (#1835) üzenetére


ANT
őstag

Az a ''kunyhófejű tapló'' nagyon ott van! :C

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1840) -zolee-


-zolee-
tag

Hali. Én is közölnék egy ''kis'' listát. Korrekt üzletfelek:
kismaja
jorgie
aeroxr
frizso
radamsky
:R

[Szerkesztve]

''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

(#1841) poffsoft


poffsoft
addikt

Krissz22: Nem az első bizniccünk, de ismét 1000% .
Korrekt, házhoz jön!!!, és még dumálni is lehet vele!!! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#1842) Krissz22


Krissz22
aktív tag

poffsoft -al bátran lehet üzletelni, teljesen megbízható! :R

(#1843) tottiboy


tottiboy
tag

deedee kollégával volt egy üzletem a napokban és nagyon korrekt! igényes csomagolás, pontos, szavahihető! Korrekt eladó, ajánlom!

[Szerkesztve]

Dell Latitude D630

(#1844) kircso13


kircso13
senior tag

korrekt ember!!!!!

Borokafa

..,

(#1845) Calibos válasza I_Am (#1833) üzenetére


Calibos
addikt

Biztos?

(#1846) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Ismét 2 sikeres üzlet jött létre.
Mindenkinek csak ajánlani tudom őket:
Sanyi2007
tabrev

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1847) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Pff..bajban vagyok srácok :U
sid.: Rc211v kollega AGPs 6800GS kariját vettem/veszem meg, ő 31ért felrakta a hírdetést. Szétnéztem előtte boltokban, arra jutottam, hogy 36-37e Ftért lehet kapni az 512MBos verziókat, az övé gyárilag emelt órajelű, de 256MBos példány, ezt 35ért dobálgatják a vevőkhöz.
Namost mivel rendkívül lusta vok ;] , arra a következtetésre jutottam, hogy inkább sid.: Rc211v kariját veszem meg 31ért és ebbe a 31be belefér majd az, hogy ő elpostázza nekem.
Felvettem vele a kapcsolatot, megbeszéltük, hogy előre utalok neki 16ot, átvétel/kipróba után pedig 15öt. Őt zavarta ez a dolog, mondván nem érti, nem bízok benne vagy mi van?
Miután tisztázódott, hogy erről szó sincs és megegyeztünk, elküldte a számlaszámot, mára jött össze hogy utaljak neki. Erre délben kapom tőle az SMSt, hogy feladta a karit, de a posta kicsit drága lesz, 28xxFtot kell fizetnem :U ,így legyen az utalás csak 2x15.
Mondanom sem kell, felmerült bennem hogy simán lehordom, de nyugodt ember vagyok, szóval ez nem történt meg. Azzal zárult a beszélgetés, hogy ő 29et kér utalva.
De én ezt nem érzem fernek :U Így már 29+3+0.5(2 utalás költsége)=32.5kt adnék ki a kezemből egy használt kariért, ami újonnan 35k :o
Most kérdem én: az én hibám, hogy ő nem ajánlottan adta fel a karit, ami ~700Ft lett volna, hanem portós csomagként ~3kért :F Fa*zság, ha 28kt utalok neki összességében :F
Hiszen eredetileg 31k volt megbeszélve, ha ennél többet fizetek érte, az én zsebemből mászik ki a pénz, haver sem hülye, a végén azt gondolná, hogy nyerészkedek rajta és a nyakamonmarad a kari... :W
Szerintetek mit (mennyit..) tegyek :F

[Szerkesztve]

(#1848) Rive válasza Speed® (#1847) üzenetére


Rive
veterán

Az adott szituban szerintem nyelj és fizess. Az, hogy nem tisztáztátok előre a postaköltség dolgait, legalább annyira a te hibád, mint a másik félé. Az eladó pedig már engedett a hiba miatt: most te jössz.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#1849) Speed® válasza Rive (#1848) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nyeljek..eleget nyeltem mások hülyeségét már..nem vagyok vörös[kép] :U
Idézek magamtól (priv): ''..postai úton tudnám átvenni, természetesen előre utalnék 16ot, majd átvétel/kipróbálás után 15öt...'' Ebbe egyezett bele, így egyeztünk meg.
Értem mit mondasz, csak az a baj, hogy ha én a saját hülyeségem okán szívok és azt beismerve lenyelem a dolgot, akkor más miért nem :U Sz*r ez így :o

[Szerkesztve]

(#1850) Calibos válasza Speed® (#1849) üzenetére


Calibos
addikt

Szerintem ezt előre tisztázni kellett volna, azért a te hibád is mert nem kérdeztél rá a postára,- legalábbis ez így jött le.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.