Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#701) T- válasza orkester (#685) üzenetére


T-
tag



:R :R :R KÖSZÖNÖM :R :R :R

[Szerkesztve]

Ügy még sosem volt hogy valahogy ne lett volna...

(#702) XaraX válasza as_Rock (#697) üzenetére


XaraX
addikt

Csatlakozom.
Hmhm-nek dícséret az indexébe.
Végtelenül korrekt üzletfél. :R

(#703) Bubee82


Bubee82
őstag

Akikkel üzleteltem:

Hmhm, Zolaa, oettinger, lacafaca, kutyika. Stamford, virkir, Wolfy_, pampika

Nagyjából ennyi.

Mindegyikükkel rendben ment minden!

(#704) Bubee82 válasza Bubee82 (#703) üzenetére


Bubee82
őstag

Ehhez még hozzátenném LML kollegát is, akiről azt hittem h csak HWSW-n van :B

(#705) Bubee82 válasza Bubee82 (#703) üzenetére


Bubee82
őstag

És még kimaradt valaki:

Parsifal2 - a Szállító :)

(#706) Bubee82 válasza Bubee82 (#703) üzenetére


Bubee82
őstag

Ez most már télleg az utolsó :B :B :B

Vision

(#707) Mikádó


Mikádó
senior tag

XaraX ot csak ajánlani tudom mindenki eddig ő volt a legkorrektebb eladó akitől vásároltam ;) Thx mindent XaraX :R :R :R

[Szerkesztve]

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#708) szapeti


szapeti
tag

Egy Vga kártyát küldtem Dovnak, azzal a megállapodással, hogy kipróbálás után fizet. Kipróbálásnál volt egy kis driverprobléma, de szerencsére megoldódott. A pénz rendben megérkezett a számlámra.

Csak ajánlani tudom Dov kollégát, becsületes korrekt ember.

(#709) sanzik


sanzik
senior tag

Egy negatív példa:
[link]

(#710) Adi


Adi
senior tag

Egy jó nagy pirospont Jegess kollégának! :)

Egy használt, de garis IBM Thinkpad T42-est vettem tőle tegnap. A találkozónk helyén sajnos nem volt időm kipróbálni a vinyót a gépben, mert családi okok miatt sietnem kellett, ezért ez csak később, otthon történt meg. Kiderült, hogy badblockos, amúgy egy 80 GB-os, 4200-as percenkénti fordulatú Toshibáról van szó. Jeleztem neki a gondot, mire föl ma kicserélte egy szinte zsír új 80 GB-os WD Scorpióra, ami ráadásul még gyorsabb is (5400 RPM, 8 MB cache). :)

Szóval aki laptopot akar venni, az nála nyugodtan megteheti, csak ajánlani tudom. :R

ldm start-reconf primary

(#711) Mr_Vercetti


Mr_Vercetti
őstag

Szevasztok.
Szerintem jobb ötlet lett volna olyan címmel nyitni a topikot, hogy ''kivel nem érdemes üzletelni'', mégpedug azért, mert mindenki beírja akivel szerinte érdemes.
De csak olyanokat, akikkel már üzletelt.
Szoval ha valaki bejön, csak azt látja hogy szerintetek kivel érdemes, és ez valamilyen szinten mérvadó lesz neki.
Viszont van egy csomó ember, akiknek nem szerepel itt a neve, de érdemes lenne vele üzletelni.
Szoval egyszerűbb lenne beírni hogy kivel nem érdemes.
Sztem ez a legegyszerűbb :)

Én üzletelésem annyi, hogy Giannitól szoktam venni cuccokat, és ő jó áron be is számítja a használt dolgokat.
Jók az árai, jók a termékek, ha valami gond van, azonnal intézkedik.
Szoval csak ajánlani tudom.(de gondolom vele mindenki így van :) )

[Szerkesztve]

(#712) as_Rock


as_Rock
őstag

Azzazzelo - Útba esett neki, és házhoz hozta a cuccot:R
BlueAthlon - Megbeszélt időben és helyen ott volt, árai is rendben:D

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#713) CardineIIa


CardineIIa
csendes tag

Bár senkinek nem szeretném rontani a renoméját, de a mai nap egy ''kicsit'' felnyomta az agyam. Jöjjön egy (számomra) ''kivel nem érdemes üzletelni'' post.
Privát üzenetek:
zozipapa84
Hali!
Igen pesti vagyok!
A városon belül bárhol tudunk találkozni
ha jó neked?
Mivel a HWSW-n már kíírtam 11kért
szerintem úgy korekt ha itt is 11-ért adom neked feltéve ha még
áll az ajánlatod és elviszed.
Üdv

''O.k. A telefonom xxxxxxxxx, itt utolérsz, és akár ma este is megejthetjük a bizniszt.
A X.ker-ben dolgozom, és a VI.ker-ben lakom; de autóval bárhová elmegyek (ahol parkolni lehet... )''...

rendben!
akkor majd kereslek!
akkut feltöltöm hogy ki tudd próbálni mert még
töltve sem volt teljesen szűz a cucc!
holnap nekem jobb lenne!
Ecseri út környéke jó neked?

''Ha mondasz majd egy címet, térkép alapján odatalálok.
Részemről o.k.''

''Üdv,
A mai akciód nem volt egy gáláns húzás...
Egész nap jártam a várost, családi program, stb., közben vártam a telefonod (mivel te bármikor elérhettél volna, én viszont semmit nem tudok rólad). Reggel beszart a jó EMKTV-s internetem is, így délután még bementem a munkahelyemre, hátha hagytál üzenetet a fórumon...persze, nem.
Pár dolgot már vettem PH-s emberektől, és soha nem volt gond; a találkozókra is időben érkeztünk...de a mai nap egy újabb tapasztalat volt.
A Bosch cuccot meg ha nem tőled, majd megveszem boltban 14K-ért papírokkal, garanciával.
(Így utólag nem is bíznám rád a garancia intézését.)
Na, tudom mindenre van magyarázat...''

Neveket, és személyes adatokat kihagytam, de az említett ember azóta sem jelentkezett, amit nem nagyon tudok tolerálni. Becsület, pontosság, ilyesmi...A magyarázkodás meg nem igazán érdekel (otthonhagytam a telefonszámod, lemerült a telefonom, meghalt a nagymamám, stb...)

(#714) Winner_hun válasza Zolaa (#694) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hidi jó ember, ezt te nagyon bebuktad;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#715) Hidi^ válasza Winner_hun (#714) üzenetére


Hidi^
tag

köszi de ez nála nem jelent semmit :R

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#716) Winner_hun válasza Hidi^ (#715) üzenetére


Winner_hun
félisten

de ha valaki olvassa a topikot, hogy átbaxtál vkt, de mégsem, akor az nem mind1:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#717) Hidi^ válasza Winner_hun (#716) üzenetére


Hidi^
tag

az igaz :)

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#718) tekeyagd válasza Winner_hun (#716) üzenetére


tekeyagd
tag

Engem is sikerült neki. Azóta tisztáztuk egymással.Utána szintén atbaxott! :D

(#719) Calibos válasza Hidi^ (#717) üzenetére


Calibos
addikt

:U mi újság a ventikel?


[Szerkesztve]

(#720) Hidi^ válasza tekeyagd (#718) üzenetére


Hidi^
tag

magadat baxtad át :DDD

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#721) Hidi^ válasza Calibos (#719) üzenetére


Hidi^
tag

cimedet küldöd priviben? ;) feladom holnap öket ugyis megyek postára :)

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#722) Calibos válasza Hidi^ (#721) üzenetére


Calibos
addikt

azért nem küldtem a címet gondoltam jársz megint Budapesten, szerintem meg nem élünk olyan világban hogy feleslegesen dobáljuk ki a lóvét az ablakon.

Ha jársz pesten küldj egy smst előtte!

Moderator: bocs az offért! :B


[Szerkesztve]

(#723) Winner_hun válasza tekeyagd (#718) üzenetére


Winner_hun
félisten

most akkor mi van?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#724) Hidi^ válasza Winner_hun (#723) üzenetére


Hidi^
tag

sztem be van ruzgva :D

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#725) CardineIIa válasza CardineIIa (#713) üzenetére


CardineIIa
csendes tag

Végül, ma este megoldódott a dolog, ezért ez az előző postot mindenképpen más megvilágításba helyezi, ill. ez is az igazsághoz tartozik.
Részemről, peace; zozipapa84.;)

(#726) Hidi^ válasza Calibos (#722) üzenetére


Hidi^
tag

okés :)

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#727) Winner_hun


Winner_hun
félisten

orkester-től vettem nyomtatót, időben a megbeszélt helyen volt:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#728) WilktorD válasza Winner_hun (#727) üzenetére


WilktorD
tag

működik is?:D

(#729) Winner_hun válasza WilktorD (#728) üzenetére


Winner_hun
félisten

biztos, még nem próbáltam, de van hozzá 2 kiürült patron, nekem már azért is megérte:D majd újratöltöm aztán csá. Remélem műxik, majd csekkolom

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#731) jasszer


jasszer
senior tag

Érdeklődés hiányában eladtam apámnak a notebook-omat. Pontosan érkezett haza (a megbeszélt helyre) és két perc alatt nyélbeütöttük a dolgot. Azóta is használja. Ajánlom mindenkinek, teljesen korrekt volt.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#732) #53172992


#53172992
törölt tag

Text-Boyyal miért nem jó üzletelni, tapasztalat?
Vuck
jasszer : LOL

(#733) jasszer válasza #53172992 (#732) üzenetére


jasszer
senior tag

''jasszer : LOL''
Ez teljesen pontosan így történt... :))

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#734) #53172992 válasza jasszer (#733) üzenetére


#53172992
törölt tag

Elhiszem..A pólón rajtavagyok :DD

(#735) Winner_hun


Winner_hun
félisten

<>jana<>-tól vásároltam, ott volt időben, vásároljatok tőle nyugodtan, csak nem ünnepekkor:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#736) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Tőle nyugodtan vásároljatok:
Vangelis

[Szerkesztve]

(#737) tekeyagd válasza Winner_hun (#723) üzenetére


tekeyagd
tag

Csak próbáld ki a halálugrást! Sok sikert hozzá :D

(#738) Mr_Vercetti


Mr_Vercetti
őstag

Csak annyit hogy KIVEL NEM! ÉRDEMES:

Kor!n

(#739) roPHka


roPHka
senior tag

Decemberi tapasztalatok:

Akivel érdemes:
Gozso máj frend - vele is jó boltolni, csak mindig rohan :D
Axlrose32 komám - a monitorokkal kapcsolatos dolgokat csakis rá bízom, főleg ha szervízelésről van szó, vagy ha olcsó 19-es monitorra van szükségem.
Studi22 komám - ő is megbízható és korrekt arc.
Csigafej - a megbeszélt időben és helyen sikeresen átvette a tőlem vásárolt cuccokat.
Mhif - teljesen korrekt srác. Nemrégiben is tett egy nagy szívességet amikor egy processzort kellett letesztelnem, és nála sikerült megoldani.
Zamery - ma végre sikeresen lezárult egy -már- kb 2 hete folyamatban lévő bizniszünk. A megbeszélt helyen és időben megjelent.
Toness - A megbeszélt helyen és időben megjelent, a vásárolt alkatrészt átvette, majd egy pár percnyi beszélgetést követően, elégedetten távozott. Pontosabban én távoztam, de láttam az arcán, hogy elégedett volt :DDD
Rive vagy ZRive - még mindig megbízható és korrekt partner.
Zsiga - szintúgy!

És akivel most nem, de általában igen:
roPHka, azaz én :DDD :F- egy bizonyos szituációban helytelenül jártam el. megígértem Szatmazs fórumtársnak, hogy bizonyos eladandó alkatrészei közül megvásárolom valamelyiket, aztán a nagy ígérgetésből, csak időpont húzás-halasztás lett /akaratomon kívül mindig közbejött vmi/ aztán a végén nem vásároltam tőle semmit, illetve kissé unkorrekt módon nem is tájékoztattam Őt, hogy elálltam a vételtől... :F
Kis önkritika?! :U

Azért remélem aki már vásárolt tőlem az valóban elégedetten távozott.

[Szerkesztve]

(#740) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Leírok egy velem frissen megesett dolgot.:

ELÖLJÁRÓBAN annyit, hogy akiről szól PÉLDAÉRTÉKŰEN lelkiismeretes srác és nagyon örül a szívem, hogy ebből a mocskos világból még nem tűntek el az ilyen emberek.

Álljon hát itt röviden a sztori:

Csütörtök reggel vettem egy alaplapot(AW8-MAX) + procit(p4-640) + procihűtőt(xp120, thermalright+120as noiseblocker) egy szolnoki sráctól.
Itt a pH-n dell nick alatt fut. Annyi elég, hogy Tamásnak hívják.
Namármost, pénteken megjött más forrásból a VGA-m is végre. Otthon nagy bőszen összedobtam a cuccot. Vigyázva minden mozdulatra, mintha tojásokat rakosgatnék. Szép rendben be is szereltem mindent.
RAM-om ekkor még nem volt.(Rendeltem GEIL-eket, de azok még sokára jönnek meg)
Másnapp kértem kölcsön egy cimborámtól ddr2-es ramot (1 db 256-ost)
Siettem, haza, hogy leteszteljem mit bír a cucc. Beraktam, gép bekapcs, BIOS hibakód C1. Ez ugyebár ramhiba. Na gondoltam haver gépében még ez a régebbi ddr2-400as ihnineon volt, biztos nem komázza, nem baj, lesz másik.
Telefon-Giannit felhívtam, neki volt A-DATA ddr2-533-as.
Nosza Szentendréről kocsiba be(ez tegnap volt) találka Giannival, ram megvesz, tépés haza.
Berakom a modult..semmi..ugyanaz..C1, memóhiba...ejj mondom baxxxxuss ez nem létezik már. Persze a végén már csak csupasz lap+proci+memó+vga volt, semmi mást nem dugtam a lapra és továbbra is C1. Hívtam a srácot (dell-t), hogy mondjam mi a szitu. Nem megy a lapocska, most mi legyen?
Mondott még néhány debug tanácsot ami sajna nem segített és miután mindketten kifogytunk az ötletekből, mondta, ha továbbra sem jó majd vmikor feljön pestre és elviszi a lapot (persze ha nem a memók a ludasok).
Na szombat estémbe így belefeketedve elkeseredve konstatáltam, hogy egy darabig most nem lesz gépem. Pár perc múlva hív a srác megint. (dell), hogy kinézett egy reggeli vonatot és 8:10-re bérne a nyugatiba. Hozza azokat a ramjait amik ebben a gépben voltak és kipróbáljuk velük, ha nem jók viszi a lapot, mert a gari Szolnokra szól és ő mégiscsak ismeri az ottaniakat.
ÓÓÓÓ mondtam ezt nem is reméltem, de nosza jöjjön, én reggel tépek elé kocsival Szentendrére ki ram kipróba és ha jó jó (megveszem a ramokat) ha nem akkor viszi a lapot gariba (A lap amúgy 2005 novemberi 3 év garos).

A LÉNYEG: ramokat beraktuk és lám, elindult a cucc mindenféle hasfájás nélkül. :C :DD :U
Hihetetlen nagy kő esett le a szívemről, nem győztem hálálkodni. Aztán visszavittem a srácot a Nyugatiba és a 10:50-essel már hazafelé suhant Szolnokra.

Amiért ebbe a topikba írtam az talán az, hogy érdemes elgondolkozni ezen. Komolyan mondom szerintem nem általános ez a szemlélet. Igaz vhol mindig is jobban megbíztam a pH-n seftelős társadalomban, de az ilyen emberek ebben még jobban megerősítenek.

Dell! Ezúton is üzenem, hogy nagyon hálásan köszönöm ezt az önzetlen segítséget!!!
:R :R :R :R

Üdv neked és azoknak is kik e sorokat végolvasták

Tisztelettel
gege

(#741) ^grafo válasza jasszer (#731) üzenetére


^grafo
csendes tag

:D

www.movementinside.com

(#742) Bubee82 válasza gege71.hu (#740) üzenetére


Bubee82
őstag

Nekem is van egy ehhez hasonló ügyem. Én egy hordozható Sony MD-t vettem egy Péter nevezetű (fotel itt PH!-n) sráctól. A probléma abból adódik h nem hajlandó felvenni zenét nálam bárhogy bármivel próbálva. Sok mindent kipróbáltunk, de sehogyse ment (két gépen is próbálva - Intel és AMD platform is).

Ezért megbeszéltük h találkozunk és átveszi tőlem tesztelésre a cuccot, ha pedig nála se megy a dolog akkor elviszi megcsináltatni, amit ő állt volna (ez rohadtul drága dolog tud lenni - aki nem ért hozzá attól könnyen elkérik egy fejcseréért a készülék árának dupláját is), vagy pedig sztornó az egész tehát visszafizeti az árát. Én előbbi mellett döntöttem, mivel szeretem a cuccot és nem azért vettem h aztán ne használhassam, egyszóval KELL.

Találkoztunk is átvette és elvitte megnézni h megy -e. Közben én intéztem a saját dolgom és 14 órakor indult volna vissza a vonatom (Mosonmagyaróvár - Bp) amire fel is csücsültem. Előtte felhívott h gáz van mert nála minden tökéletesen megy. Aztán megállapodtunk annyiban h még egyszer tesztel és utána felhív és ha nem megy akkor menjek fel hozzá nézzem meg a saját szememmel. Szal csüccs fel a voncsira és hívott h minden ok a géppel. Erre volt olyan rendes h nézett nekem egy későbbi vonatot és mondta h Kelenföldön szálljak le, ő elvisz kocsival hozzájuk és vissza is hoz az állomásra. Minden így történt, láttam a saját szememmel amikor fullra teleírta a lemezeket. Megbeszéltük h még egyszer megpróbálom nálam, megpróbáljuk vhogy megtalálni a probléma gyökerét.

Nos, ezidáig sem sikerült megoldást találni és még mindig hajlandó segíteni és akár vissza is venni tőlem, mindazok ellenére h akár azt is mondhatná hogy sajnállak.

Nagy körvonalakban ennyi a story.

Egyszóval Ő eddig a legsegítőkészebb és legkorrektebb ember akivel üzleteltem PH!-n illetőleg HWSW-n. Mindenkinek ajánlom figyelmébe! Ezúton is köszönöm Peti (fotel) a segítségedet és h nem küldtél el melegebb éghajlatokra a problémáimmal. Nem sok olyan ember van mint TE!

(#743) fotel válasza Bubee82 (#742) üzenetére


fotel
aktív tag

Nem is tudom mit mondjak, köszi szépen :)

(#744) Yutani


Yutani
nagyúr

Akitől semmit NE vegyetek:

Istvánová [link]
[link]
Telefonszáma: 06 70 3116100

A sztori:
01.13-án megvettem tőle 7.000 Ft-ért egy Samsung 512MB DDR333 modult. Vasárnap tudtam kipróbálni, két gépben is. Elindul, működik, de egy bizonyos címen a ram Memtest86 alatt hibázik 266 és 333 MHz-en, csak 200-on volt jó.
Ma (01.16.) reggel küldtem neki privit és SMS-t, valamint délután felhívtam. Már fel volt készülve a válasszal: biztos tuningoltam, azért ment tönkre, ő működőképesen vette ki egy szerverből, és ott jó volt, szóval nem veszi vissza.
Gari szerinte 2 nap volt. Szerintem meg még ez, ha korrekt ember lett volna, belefért volna.

Nincs sem időm, sem energiám utánajárni az embernek (valszeg csak veréssel lehetne visszavenni tőle a pénzt), így csökkentett áron megválok majd a ramtól, mert számomra így nem használható.

Most megfogadtam, hogy újonctól soha többet semmit nem veszek!

#tarcsad

(#745) as_Rock válasza Yutani (#744) üzenetére


as_Rock
őstag

Ráadásul pont nálad próbálta ezt a ''húztad a memót'' dumát elsütni? pfff:(

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#746) orkester


orkester
senior tag

Egy webkamerát vettem g@bo -tól. Máskor is szívesen kötnék Vele üzletet.:)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#747) pilóta


pilóta
nagyúr

Akitől NE:

robertkill

Csináltam neki ház matricázást. A pénzt azóta sem küldte.
Csomó mail ment oda vissza, hogy majd küldi, csak most épp nem ért rá, de a héten biztos stb. stb.
Egy ideje nem is válaszol a mailekre.
Nem az az ezerpárszáz forint, hanem ha valaki ennyire tahó, hogy tudja előre, hogy nem akarja kifizetni, és direkt szívatja a másikat.

Szóval robertkill-t kerüljétek

Aki él és nem boldog, az téved!

(#748) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Sziasztok!

Én eddig csak 2 embertől vásároltam, és vegyesek a tapasztalataim...

Az egyikük Gianni27 - szerintem senkinek sem kell bemutatni - teljesen korrekt, két garos esetem is volt, mindkettő gond nélkül megoldódott...

A másik ember nevének az írásmódjában nem vok biztos, ezért inkább nem írom be most... De amint sikerül előszednem, azonnal pótolni fogom!!!


[Szerkesztve]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#749) Zamery válasza roPHka (#739) üzenetére


Zamery
senior tag

Azért azt sose gondoltam volna, hogy ebbe a topicba is bekerülök. ;]
Bár hozzátenném hogy azért húzodott egy kicsit a biznic roPHka-val mert közbejött egy karácsony meg egy szilveszter, illetve nem egy helyen lakunk. :D Nekem ugyis ráért a dolog.
A proci amit vettem jól működik, tanx. ;)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#750) kew


kew
senior tag

GeneraL_XTX nevű gyereket nem ajánlom.

nem nagy összegben vásároltam töle adatkábelt. Persze nem müxött, irtam enki hogy vissza az egész, de még neki állt feljebb, hogy én nemtudom feltenni rendesen. (3 gépen probáltam 2 teloval, képtelenség felismertetni a géppel).
utolso két sms-re már választ sem írt.
Nemvisz csődbe ez a 2000huf, de akkoris.... eddig csak jó tapasztalatim voltak a ph!-n, ezentúl majd jobban odafigyelek :(((

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.