Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1401) 04ahgy válasza DeSanto (#1393) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Semmi kétségem a korrektsége (illetve a korrektségük) felől. Éppen magát a félreértést írtam a hozzászólásomba. Igyekeztem érzelemmentes, és tényszerű lenni.

Amúgy már megbeszéltem velük, és ha még akkor bizniszelnek, akkor direkt náluk fogok vásárolni, csak azért is! :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1402) poffsoft


poffsoft
addikt

Krissz22: korrekt, pirospont jár neki.
:DDD Bár nem pontosan arra volt szükségem, amit hírdetett, felhajtotta álmaim ramját... :R

[Szerkesztve]

[ Szerkesztve ]

(#1403) laci06 válasza 04ahgy (#1401) üzenetére


laci06
senior tag

Igen, megbeszéltük, és én nem vártam tőled, hogy ennyire elnéző leszel ezért, pedig tényleg nem a mi hibánk volt, de én sem örülnék neki, hogyha 10napot kéne vráni a semmiért, remélem akkor tényleg nincsen harag:)
Akkor várjuk, hogyha kell vmi, és ha nem azt kapjuk leverjük a bandát ;]
De jeleztük nekik, figyelni fognak ezután...

[Szerkesztve]

(#1404) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

rétisün [link] kollégának is nagy pirospont, maximálisan korrekt, és gyors a postázással! :R

(#1405) szapeti


szapeti
tag

Shkiz0 kollégát ajánlom mindenkinek. :R

(#1406) ploteus


ploteus
aktív tag

Krissz22 Korrekt, 200km utazott, hogy olcsón hozzon nekem procit :R :R

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#1407) Silencer83 válasza ploteus (#1406) üzenetére


Silencer83
addikt

ellentetben veled ahogy olvastam mar 2x is a neved a topikban :o :U
[link]
hmm?

(#1408) Soak válasza Silencer83 (#1407) üzenetére


Soak
veterán

Nem kell a feszültség m8 :) , pü-zétek le ...:) , elég sok itt az összetűzés

(#1409) Shkiz0 válasza szapeti (#1405) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én pedig szapeti kollégát.
Elöre postázott 1 PCi-os IDE karit kiprobáltam és utánna utaltam. :R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1410) Shkiz0 válasza Soak (#1408) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

igen. de tudni kell hogy Mr_Vercetti-nek nála telt be a pohár :)
De nem akarok beleugatni, igyvan pm-ezzék csak le

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1411) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

3 név kimaradt.
LordVader80 ATX-es ház
afterburner_ Geil Ultra DDR2 800 2x512 KIT
kiszu Revoltec Lightwriter venti
:R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1412) Vigneau


Vigneau
félisten

Újabb PH!-s kolléga került fel a számomra kedves névsorba: SEMTEX. De kellemes emlékeim vannak Achill3uS-ról, pegazus-ról és Balika911-ről is.

Közben - hogy legyen hazai pálya is - itt egy lista, akik szintén megbízható emberkék a ''házam tájáról'' - á lá lokál topik: Bezil, karicska, Lazsa Boy, Fercsa. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1413) rlazol


rlazol
addikt

vidor kolléga maximálisan korrekt volt, visszavette a kifogásolt árút, annak ellenére h vsz csak driver problémák miatt nem működött (bár mindent megpróbáltam) :R

[Szerkesztve]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1414) N_A_S


N_A_S
veterán

Íme 2 db név akiktől a közelmúltban vásároltam...

04ahgy - 9800SE
Undying21 - 9800Pro

Mind a ketten nagyon korrektnek bizonyúltak

:R

https://tinyurl.com/phnas

(#1415) fixerx válasza N_A_S (#1414) üzenetére


fixerx
tag

én még nem bagyon várásroltan PH-n de remélem nem fogok szívni.

"Olyan vagyok mint az ügyetlen fazekas,összetöröm a köcsögöket"

(#1416) T0MEEE válasza fixerx (#1415) üzenetére


T0MEEE
tag

Én eddig csupa jó arccal (na meg korrekt cuccal) találkoztam! :C
Ellenben a vaterával... :((( :( :W

(#1417) Whaskes


Whaskes
senior tag

Tud valaki tapasztalatot mondani Wasabi187 kollegáról? [link] kössz! :R

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#1418) old gray


old gray
addikt

kissdani : miután megbeszéltük a részleteket azonnal postára adta a ram-okat, korrektül becsomagolva. thanx :R :R :R

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1419) Hunci


Hunci
aktív tag

Csak benéztem ! :o
Nyugalommal szemlélem hogy nem vok ott senki szemében mint tüske ! :B
Különben nagyon hasznos egy topik :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#1420) LeC


LeC
addikt

csak ajánlani tudnám mindenkinek: delta9 - nebulo5
korrekt és megbízható vásárlók!

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#1421) LeC


LeC
addikt

újabb korrekt vásárló: vodi

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#1422) Krissz22


Krissz22
aktív tag

poffsoft kolléga korrekt vevő!
Utalta a pénzt, ráadásúl valamivel még többet is számolt rá a cumó árára, mint amennyibe a postaköltség kerűlt!

(#1423) 04ahgy válasza N_A_S (#1414) üzenetére


04ahgy
nagyúr

N_A_S is maximálisan korrekt üzletfél. A helyszín megválasztásában rugalmas, menet közben oldottuk meg a talit, kutyafuttában. :)
Szegény egyébként egy 9800SE-t vett tőlem, aminek minden adottsága megvolt (látszatra), hogy megy a +4 pipe, és mégsem ment. Én nem tudtam letesztelni ezt (mondjuk nem is úgy hirdettem, hogy 8 pipe-os). Nála derült már ki, hogy nem megy a +4. :(
De sikerült végül megoldani a helyzetet. Még lógok neked egy AV8 hátlappal! Nem felejtettem el :R

Hasonlóan korrekt üzletfél még: HUN]Repa X2 4200+ CPU-t vettem tőle. Minden a legnagyobb rendben zajlott, már vele ez a 4-5. üzletem volt! Eddig sosem csalódtam benne!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1424) LeC


LeC
addikt

újabb korrekt partner: kissdani
igaz a találkánál a barátnője kicsit késett, de elnézzük neki :))

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#1425) ranger74


ranger74
csendes tag

Hello!
Ma vettem egy P4-es procit 8 e-ért, a telefonáláskor 7 e volt........(ekkor meg is egyeztünk) :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

akivel vigyázni kell: asisac

az IQ mennyiség mindig ua, csak egyre többen vagyunk rá

(#1426) nándika válasza janati (#1) üzenetére


nándika
aktív tag

Hi mindenki! :R
Sérelmem az lene whawha nevezetü egyénnél le foglaltam egy házat 2kra.
10én vettem volna át a cumot ,de nem értem oda másnap reggel beszéltünk telon.
''ma dolgozom nem lesz jó, de legyen holap-mondtam én''
''ok-mondta-ö''
Másnap reggel ez a privi fogadot: bunko vagyok vissza rkta a hirdetés buktam a 2k.
Ha vissza merem követelni rendörházban lakik fel jelent.
E :R z igy korrekt kedves forum társak!????

A bárányok hallgatnak!

(#1427) urban racer


urban racer
senior tag

Chieftec: Korrekt vevő-eladó, több üzletem volt már vele.
JOTI:Egy alaplapot adtam el neki, korrekt vevő.
Ufo2:100 méter UTP-t vettem tőle, pontosan érkezett, korrekt eladó.
ArmanD.:Egy hálókarit vettem tőle, minden a megbeszéltek szerint történt.
csibe78:Nem ajánlom, 1 hét után se adta fel az alapom, pedig mondtam, hogy sürgős. Ezek után visszamondtam.
b-max:Többszörös üzletet bonyolítottunk le, kimentem Ajkára hozzá, és volt olyan jófej, hogy segített elhozni a cuccokat a vasútállomásig. Mindenkinek kötelezően ajánlom!

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#1428) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Sziasztok, általában eladok itt, de akitöl venni szoktam, 5teve.
Ajánlom mindenkinek, korrekt, olcsó.

(#1429) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Akire még emlékszem, hogy üzleteltem vele, Rive volt. Szintén korrekt arc :)

(#1430) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Sajna még egy negatívum.
toda777 zandarka

Átvétel napján moondta vissza a rendelését, mert rájött, nem tudok áfás számlát adni.
Holott erről tudomása volt.
Mondjuk ez egy idióta kifogás.


[Szerkesztve]

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#1431) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Akikkel nagyon érdemes: Harti, Real-x

Akit viszont mindenki KERÜLJÖN KI az: SALIXE1

160-as sata-s winyómat akarta megvenni, megegyeztünk az árban, 2szer is írta, hogy 100%, hogy viszi. (ez azért volt nagyon fontos nekem, mert előtte meg kellett vennem azt, amire kimenthettem az adtokat, természetesen tudott róla)

Miután leürítettem neki a winyót, alkudozni kezdett a lefixált árról, utána elutasította a találkozókat, majd mégis kért egy időpontot. Elmentem, vártam rá (2 óra volt a kis kirándulás Újpestre), nem jött, telefonját nem vette fel, sms-re nem reagált. Emailekre nem jelentkezett, iwiw-en sem. Ezután megkerestem a családját, mivel ő csak 17 éves, gondoltam a szülei nem adtak rá pénzt. De sajnos az egész család mentalitása ilyen, a kedves pedagógus mama válaszra se méltat, pedig iwiw visszajelzi, hogy a leveleimet olvasta...

Gondolom a winyó rajtam marad, és volt egy szép kis metrózásom. Amúgy Bartók Bencének (tel: 30/5996324 ) hívják az 'úriembert', ha esetleg más nicken kezdene el garázdálkodni... mert elég aktív, mindenkivel üzletelget, aprókat ad fel stb.

(#1432) bandus


bandus
veterán

Ma lezajlott az első PH!-s bizniszem. Mongi minden tekintetben korrekt, segítőkész, szimpatikus partner :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1433) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

urban racer kollégát felvenném a korrekt srácok listájára (azért csak összehoztuk a bizniszt ;) )

<< Heimdal >>

(#1434) Genius007


Genius007
őstag

Mivel már rég irtam be , hogy kivel bizniccelgettem ezért most megteszem :

Axlrose ( monitorok , ( rokon ) )
Gianni ( vga-t vett tölem )

Brasil ( 6600GT vettem töle ) ( Külön kiemelném hogy a gyári vga hütö iszonyat $z@r volt .. alig hütötte a karit, idöpontot egyeztettünk .. vissza vittem , látta hogy nem jo .és adott egy Full réz hütöt rá ingyen ! szóval nagyon korrekt egy gyerek
:R

Jockey007 ( Saphire X800XL -t vettem töle ) Nagy piros pont a csomagolásért
Akaido ( X800XL -t vett tölem ) Korrekt nagyon
Gabber01 ( GigaByte 6800GS - t vettem töle )

Csak ajánlani tudom öket...

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#1435) ktg3


ktg3
őstag

pipacs16 kolleaga nagyon korrekt-->nem szeretek postázni de előre elküldte a cuccot és jó volt hogy csak azután küldtem az alaplapot miután megérkezett az ő csomagja hozzám! :R :R

továbbá ajánlanám még Fehérvári Károly-t a nickjére nem emlékeszem :B
vettem tőle alaplapot ami pár hónap után kipurcant-szónélkül kicserélte és még meghivott
2 sörre meg valami isteni alma(házi)pálinkára---továbbá még adott 1-2 cuccot is


negatív élmény h azt kell mondjam gratchaos nevű kollegához fűződik
megbeszéltünk egy időpontot-lementem pestről kiskunhalasra-és nem sikerült megjelennie
az adott időben az adott helyen de még 1 mocskos üzenetet sem tudott volna küldeni
h nem ér rá v ilyesmi....
utólag mondta h másnak eladta a cuccot kicsit drágábban--amit meg is lehet érteni csak
értesített volna....

bár nekem sztem. pl. a szavam többet ér mint 1-2 ezres dehát az emberek nem egyformák

(#1436) Vigneau válasza nándika (#1426) üzenetére


Vigneau
félisten

Ez elég gáz... És mire jelentene fel, kérdem én... NC. Szomorú, hogy ilyen emberek is vannak. :(

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1437) Achill3uS


Achill3uS
veterán

najó azt hiszem mostmár énis beteszek egy kisebb listát azokról akiktől vakon is vásárolnék:)

brasil
Overlocker
gerjus
Fercsa
Kriszboy
Shteer
szicsu
orbano
t-shirt
Vigneau
Alvin_Ti4200
Gorneck23
Viewsonic
Toness


és a bazár tulajok közül z0ty, Mikádó, BandiT kollégákat 100%-ig ajánlom, tts nem is kérdés :)

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1438) Achill3uS válasza Achill3uS (#1437) üzenetére


Achill3uS
veterán

juj, Echoo, dermedt és gadg3t kimaradt :R tudtam, hogy nem sikerül mindenkit beírni 1x-re :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1439) fero02 válasza ktg3 (#1435) üzenetére


fero02
veterán

Hy!

Greatchaos kolegát ''személyesen'' is ismerem, és hát mitnemondjak...

Nagyon kelekótya egy ember, 10 ft-ért még magát is le***** :DDD

Még a kecskemét és környéke adok-veszek topikban is időnként fel-fel szokott bukkani, bedumál vmi hülyeséget, észheztérítik, aztán besértődik.

Szal, no comment!

Üdv!

(#1440) Silencer83 válasza Achill3uS (#1437) üzenetére


Silencer83
addikt

Hi Bro! en is vettem toled anno cpu hutot, asszem talan thermalright xp120 :B

korrekt, megbizhato Sracok : Achi, brasil, szicsu... :R

(#1441) Calibos válasza nándika (#1426) üzenetére


Calibos
addikt

Bocs de ha jól értem akkor:
Egy házat akartál venni aminek előre oda adtad az árát(ez esetben 2.000FT) előre megbeszéltétek az elszállítás napját,- viszont az átadás napján nem tudtál elmenni és csak másnap szóltál neki?!


(#1442) roPHka válasza Calibos (#1441) üzenetére


roPHka
senior tag

Ha így volt akkor jogos a 2000 Ft bukta, nem? :F
Mert 1 nappal később szólt neki, hogy mi a helyzet.
Ettől függetlenül, azért inkább az eladót kellene minősíteni, mert az mégiscsak unkorrekt hozzáállás volt: a megbeszélt időpontot követő napon még azt mondja telefonban, hogy ''ok, jó a holnap'', erre az azt követő napon már érdekes hangvételű privit ír, amiben egy pici ''fenyítés'' is érződik azt hiszem.
Szvsz Nándika hibázott, hogy nem szólt időben, de ebben az esetben az eladó hozzáállása volt igazán a negatívum.

[Szerkesztve]

(#1443) roPHka válasza roPHka (#1442) üzenetére


roPHka
senior tag

Amúgymeg piros pont:
Arpadmagic kollégának, mert korrekt árut kaptam tőle, és még házhoz is hozta nekem, igaz azért mert erre volt dolga, de ezzel nekem megspórolt nem kevés időt és egyben nem kis utat :)

Jockey007 -nek, mert a megbeszéltek szerint utalta a pénzt, már vagy 6 alkalommal :)

(#1444) Calibos válasza roPHka (#1442) üzenetére


Calibos
addikt

Nem akarom basztatni mert elsőre nem értettem, de lehet hogy én vagyok csak nehéz fel fogású!

Illet, volna aznap telefonálni, hogy nem megy a dolog ha már lebeszéltem és nekem kell a ház! Idegenek nem adok előleget és sajna bebizonyosodott, hogy egy idiótának adta oda a pénzt( ha már a rendőrséggel fenyegetőzik 2000FT miatt)

Szóval mindketten hibáztak az eladó meg feketelista...


(#1445) roPHka válasza Calibos (#1444) üzenetére


roPHka
senior tag

Szóval mindketten hibáztak az eladó meg feketelista...
Én is erre próbáltam utalni, csak kicsit másképp :)
Amúgy jó az avatarod :DDD

(#1446) Calibos válasza roPHka (#1445) üzenetére


Calibos
addikt

itt egy kép rólam:
[link] :)

tudom hogy nem vagyok valami jóképű de azért vannak nálam rondább pasik is :U

tiedé se rossz :)

(#1447) greatchaos


greatchaos
addikt

God Vazzeg kollegát mindenkinek ajánlom

fero02 és ktg3, köszönöm az építő jellegű hszeket:D

(#1448) greatchaos


greatchaos
addikt

pár ezer forintért azért meggondolja magát néha az ember... sztem...

[Szerkesztve]

(#1449) fero02 válasza greatchaos (#1447) üzenetére


fero02
veterán

Igazán nm!

Asszem csak magadnak köszönheted...

(#1450) ktg3 válasza greatchaos (#1447) üzenetére


ktg3
őstag

pontosan-egy botlás nem botlás:DDD
de azért akkoris mérges voltam...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.