Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2051) Blaise válasza Kaics (#2045) üzenetére


Blaise
veterán

Én Fehérvári vagyok, ott van a temető melett :D

(#2052) Oczu


Oczu
senior tag

Ha valaki támogatná az ötletemet, király lenne, miszerint létre kellene hozni egy értékelési rendszert.Vagy legalább a főmenüben kiemelt helyet kapna ez a topic. Nagyban hozzájárulna a Ph pozitív hírnevéhez. Kiszürhetnénk az átverésből tengődő emberi toprongyokat.Ja, hogy újonc létemre hallgassak? Én a korrekt üzlet híve vagyok, s azonnal megbízom a partnerben (nem mindíg kellene, mint a fenti példa is mutatja), amit a másiktól szintén el is várok.


segítsetek mááááá! :))

(#2053) Kaics válasza Blaise (#2051) üzenetére


Kaics
tag

Ezek szerint jól emlékszem. Csak odatalálok. :D

Oczu: Kezdetnek az is elég lenne, ha azok, akik ismerik személyesen az ilyen tagokat, segítenének az ügyek rendezésében.

[Szerkesztve]

(#2054) Vigneau válasza DarkSmile (#2048) üzenetére


Vigneau
félisten

Csak nem egy újabb Hidi^ ütötte fel a fejét a PH!-n? :F

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2055) Oczu válasza Kaics (#2053) üzenetére


Oczu
senior tag

igaz :U

(#2056) Genius007


Genius007
őstag

Ismét egy korrekt kollégával sikerült üzletelnem ! :)
Gondolom nem kell bemutatnom :D
XaraX ( fia ) vett tölem egy telefont ( SE D750i --> W800i ) :)
Időben ott volt a megadott helyen! :))
Szóval egy nagy pirospont felvésve neki ! :R

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#2057) siskin válasza Oczu (#2052) üzenetére


siskin
tag

Én is valami hasonlóra gondoltam tegnap,egy nappal megelőzve téged.[link]A #288-as hozzászólás.Valami tényleg jó lenne a gazemberek ellen.

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#2058) Kaics válasza Genius007 (#2056) üzenetére


Kaics
tag

XaraX ma vett tőlem egy videokarit. Remélem minden rendben lesz vele! :)

Majd elfelejtettem: a fia jött a kariért és rendben ment minden. :D

[Szerkesztve]

(#2059) Genius007 válasza Kaics (#2058) üzenetére


Genius007
őstag

9600XT mi ? :DDD
mesélte ... :DD

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#2060) Kaics válasza Genius007 (#2059) üzenetére


Kaics
tag

Igen, egy szinte új 9600 XT-t vásárolt tőlem. Remélem elégedett lesz! :D

[Szerkesztve]

(#2061) Vigneau válasza Genius007 (#2056) üzenetére


Vigneau
félisten

XaraX ilyen idős már? Mik ki nem derülnek... :)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2062) XaraX


XaraX
addikt

Thx mindenkinek.
Számtalan emberrel volt már üzletem a Ph.-n,és anélkül,hogy bárkit kiemelnék,tényleg korrekt üzletfélnek bizonyult mindenki.
Egy-két kivételtőll eltekintve(1 db rossz winyot sikerült vennem),de már nem emlékszem,kitől.Ujonc volt,azóta se láttam a Ph.-n.

(#2063) XaraX válasza Vigneau (#2061) üzenetére


XaraX
addikt

Bizony ,szegény már lassan közeledik a 40-hez. :O :O :)
Ideje átengedi a terepet a kis XaraX-nak. :D :D
Itt jegyezném meg,hogy ha a fiam intéz is valamit helyettem,természetesen a felelősség akkor is az enyém,minden tekintetben. :R

(#2064) DeadMeat válasza XaraX (#2063) üzenetére


DeadMeat
veterán

Xarax meg fiatal :) Majd ha a fiad fia lovagol a terdeden akkor :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2065) Flex Wheeler válasza pöpö (#2028) üzenetére


Flex Wheeler
tag

pöpö kollégával beszéltem MSNen hogy hol mikor lenne jó, leirtam hogy még nem biztos ezért a következö nap majd MSNen lefixáljuk , de ö fel se jött 1 percre se,
csak leirtam hogy történt valójában....

(#2066) Kaics válasza Flex Wheeler (#2065) üzenetére


Kaics
tag

pöpö fórumtárssal eddig csak pozitív tapasztalatom volt.

pöpö: hogy szuperál a 80-as vinyó? :D

(#2067) Flex Wheeler válasza Kaics (#2066) üzenetére


Flex Wheeler
tag

én nem rosszat akarok irni csak ha egyszer megbeszéltük hogy másnap fixáljuk le a dolgot mert közbejöhet valami ,akkor ha nem jelentkezik , és én sem akkor magától érthetödik hogy ne menjen el

(#2068) Oczu


Oczu
senior tag

Ismét egy korrekt partnerral vetett össze a sors:

Padre71

Köszönet!

(#2069) Vigneau válasza XaraX (#2063) üzenetére


Vigneau
félisten

Óóó, én meg csak 1 éve hagytam el a 30-at. Viszont a fiam még jó darabig nem fog helyettem ügyeket intézni - még nincs. :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2070) Kaics válasza Oczu (#2068) üzenetére


Kaics
tag

Beszéltem K E N N Y testvérével (***ANDRÁS*** fórumtárssal), aki megígérte, hogy segít tiszta vizet önteni a pohárba. ;]

Flex Wheeler: biztos félreértettétek egymást. Megesett már velem is. :U

(#2073) Eagle16 válasza Kaics (#2070) üzenetére


Eagle16
addikt

Na az nekem is jó lenne, remélem elküldi jövőhéten a pénzem, és utána többet ne is lássuk egymást....

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2074) Eagle16


Eagle16
addikt

Upsz, elnézést, sok lett. :U

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2075) vazimódó


vazimódó
senior tag

Hali!
balu9999-ről véleménye van valakinek?
Köszi!

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#2076) Oczu válasza Eagle16 (#2073) üzenetére


Oczu
senior tag

Hát Kaics, nem tudom, nekem azt ígérte a báty, hogy segít....azóta se keresett meg. az én kérdéseimre nem válaszol. Így marad a már folyamatban lévő alternatíva.

(#2077) vazimódó válasza vazimódó (#2075) üzenetére


vazimódó
senior tag

Akkor majd írok én. :DDD
Igazán korrekt srácnak tűnik.
Hangkarit bizniszelek vele. Előre elpostázza, majd ha kipróbáltam és minden ok akkor utalom neki a zs-t. :C :R

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#2078) padre71 válasza Oczu (#2068) üzenetére


padre71
tag

És egy korrekt vevővel! :B
Szintén köszönet a bizalomért! :R

(#2079) padre71 válasza vazimódó (#2077) üzenetére


padre71
tag

Tapasztalatom nincs, de úgy tűnik rendes srác. Előlem vitted el a hangkarit. :D
Szólt, hogy valaki többet ajánlott. Szóval tuti hogy nem átvágásról van szó. Főleg hogy utólag kell fizetni. Szerintem vágj bele. Kicsi a kockázat részedről. :D

(#2080) vazimódó válasza padre71 (#2079) üzenetére


vazimódó
senior tag

Szia!
Köszönöm a biztató sorokat. :R Valóban korrektnek tűnt.Sőt. Nagyon is korrektnek.
Írok majd ha megkaptam a karit. Semmit sem veszthetek gyakorlatilag. :D


[Szerkesztve]

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#2081) Genius007


Genius007
őstag

Egy két korrekt partner, akikkel az elmult két napban üzleteltem :)

mexel - vga - t vettem töle, még este se $z@rt@ le a pofámat ... :)
bonat - vinyót vettem töle, sajnos 20percet késtem, de szó nélkül megvárt
mob_zzz - 2x256MB DDR2 ramot vettem töle, ott volt a megbeszélt helyen, és idöben ! ( újonc létére nagyon korrekt )
Undying21 - Asus P5ND2 SLI , és egy P4 630 -as procit vettem töle, Ő is várt vagy 15percet, mire sikerült felváltani a pénzt :D ( egy két alkatrész kimaradt, de majd postázza ) :)
KiFe - FSP 400W tápot vettem töle, utolsó pillanatban hivott,hogy eltudja hozni a tápot, korrekten zajlott minden. ( megjegyzem Ö is újonc )

Még a gépen nincs OS ( nincs optikai meghajto :DDD ) de biztos minden kifogástalanul megy :))



[Szerkesztve]

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#2082) mob_zzz válasza Flex Wheeler (#2067) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

hopp nem is tudtam, hogy van ilyen topik :). flex wheeler velem sem voltál túl korrekt, ahogy visszaolvastam, másnak is ugyanaz volt a problémája veled, mint nekem. mi is megegyeztünk már valamiben, a napot és a helyszínt is megbeszéltük, te pedig a találkozó előtt 1 (lehet 2) nappal írtál, hogy eladtad másnak... én nem feltételezek rosszindulatot, csak szerintem kicsit egyértelműbben kéne írnod/jobban kéne értelmezned az emberekkel váltott üzeneteidet.
genius007: öröm volt üzletet kötni :)

[Szerkesztve]

(#2083) Kaics válasza Oczu (#2076) üzenetére


Kaics
tag

Remélem megoldódnak ezek a problémák, mert igazán sajnálom, hogy ilyen dolgokra kell pazarolnunk az időt!

Eagle16: Nekem azt mondta a testvére, hogy ha lesz pénze K E N N Y-nek, akkor azonnal kifizeti. Miben egyeztetek meg?

(#2084) mexel


mexel
veterán

Mint eladó írok: Genius007 kolléga korrekt vevő, ha lehet ilyet írni vevőröl is írni, nem csak eladóról :)
Sajnos lehet, mert sok olyan vevőjelölttel is találkoztam, aki mindent ígér (tedd félre, 100% hogy megveszem, csak ma mert sürgős, ell ne add mert tuti vevő vagyok, stb) és sajna soha többet nem látom, és nem hívnak még azért sem mert nem aktuális már nekik. Csak az elmúlt pár napból egynév, bár nem teljes, mert lenne még több 10 is: Lenry nevű újonc, aki miatt félretettem vmit, de az utolsó pár percben eléggé hülyének akart nézni. Sajnos sokan mernek ígérni bármit, mert nincs bennük tartás, és nem tudják, hogy mit jelenthet egy felelőtlen ígéret. Vagy csak túl gyerekek még egy üzletkötéshez. :( És ez nem összegfüggő egy ilyen fórumon.

(#2085) Eagle16 válasza Kaics (#2083) üzenetére


Eagle16
addikt

Abban egyeztünk meg, hogy a mostani héten kifizeti, pénteken írta, hogy a jövőhéten feladja.
(remélem így is lesz)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2086) KrAt


KrAt
veterán

Ádibádi-val egy újabb, sikeres üzlet jött létre :) És csak másodszorra, elsőre nem tudtam ott lenni, elérni se tudtam, 1 órát várt, de másnap létrejött (szintén kb fél óra keresgélés után :D) az üzlet :)

(#2087) Kaics válasza Eagle16 (#2085) üzenetére


Kaics
tag

***ANDRÁS*** fórumtárs újra jelentkezett és biztosított róla, hogy egyszer és mindenkorra rendezni fogja K E N N Y ügyeit. ;]

Oczu: Mikor küldte neked K E N N Y a deszkát és mikor derült ki hogy rossz?

(#2088) Eagle16


Eagle16
addikt

Bátran felvehetitek a megbízható emberek listájába Freeman25 nevű fórumtársat, aki nagyon korrekten, időben kifizette az általam postán elküldött tápot!(pedig nem utánvéttel küldtem!)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2089) Oczu válasza Kaics (#2087) üzenetére


Oczu
senior tag

Hát... asszem, 12-13-a környékén érkezhetett meg a deszka és 24.-én tettem gépbe, akkor írtam neki, hogy rossz.

(#2090) Macka válasza vazimódó (#2080) üzenetére


Macka
veterán

Szia, nekem Balutól van 2x512 garos Corsair Ramom, és egy -szintén garos - 7900 GTX-em és egy kegyetlenül brutális alaplapom. Mindenkinek csak ajánlani tudom, korrekt és megbízható.

(#2091) lacafaca


lacafaca
őstag

tommka ajánlom mindenkinek...korrekt, gyors és megbízható eladó. postán eljuttatott árút, ami rendben és gyorsan megjött...szóval vegyetek tőle nyugodtan, ''frankó'' a srác újonc létére :R
[link]

[Szerkesztve]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#2092) Kaics


Kaics
tag

Moddingfan - gyors és megbízható. Csak ajánlani tudom.

(#2093) csigi


csigi
addikt

Antimatrix fórumtársat ajánlom, AthlonXP procit vettem Tőle. Harmadik személy szállította, minden korrektül lezajlott.
És eddig még ki sem fizettem... :B :R

nofene

(#2094) Eagle16


Eagle16
addikt

Truba megbízható, rendes fórumtárs, vegyetek tőle sok-sok Zalman ventit! :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2095) Picco


Picco
addikt

hali

kedvesen csalodtam egyik zsirujonc forumtarsunkban:)
nev szerint Tommytes rol van szo.
account csere ment vegbe, segitokesz es keszseges volt.
o adta meg eloszor az accountot, sajna nem vagyok tul bizakodo.
minden rendben ment :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2096) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

V.Stryker-t csak ajánlani tudom mindenkinek. Még a pénzt meg se kapta és már uton volt a csomag (usb-s melegitő :) )
:R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2097) Macka


Macka
veterán

R. Zoli még mindig ideális üzlettárs.

(#2098) greatchaos


greatchaos
addikt

mindenkinek csak ajánlani tudom, korrekt vevő, és előre utalással oldottun meg a bizniszt
Ivanh [link]

(#2099) mhif válasza Kaics (#2087) üzenetére


mhif
senior tag

Újra beleolvasgattam a topikba...

***ANDRÁS*** fórumossal kapcsolatban is vannak fenntartásaim. Előreutalós, postázós biznicünk volt. Ilyen-olyan okok miatt (amiben a már ismert Öcsike is szerepet játszott...) a csomag postáraadása kb 1 hetet csúszott. Rendszeresen tartottuk a kapcsolatot msn-en ezzel nem is volt gond, de számomra zavaróan link módon állt a dologhoz. Nem fogok vele többet üzletelni.

(#2100) Eagle16 válasza mhif (#2099) üzenetére


Eagle16
addikt

Énsem, sem a testvérével.Visszaküldte a neont, nem fizette ki...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.