Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2301) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Thibu: 9800pro radeon az üzlet tárgya, idöben érkezik, még pár percet én csúsztam...
Igazán korrekt volt, próba, és még plussz pár nap gari is rá.
Bátran merem ajánlani!
Ui.: Egy kis tündér húgocskája van :)))

(#2302) hossszú válasza Vigneau (#2297) üzenetére


hossszú
őstag

Megerősíteni tudom az ajánlásodat :C
Kicsirics77 korrekt megbízható partner

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#2303) Kicsirics77 válasza hossszú (#2302) üzenetére


Kicsirics77
veterán

mindjárt elpirulok :B
mindenkinek THX

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2304) Balupapa


Balupapa
senior tag

Pegazustól vettem egy laptopot, korrekt, türelmes és kedves :R

_-=*WheelWhores*=-_

(#2305) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Suba22 :

Elöre utalta a lét, és a postaköltséget, én meg lepostáztam neki egy házat.
Minden ok volt, problémamentes biznisz.
Köszönöm

(#2306) greatchaos


greatchaos
addikt

nagyon korrekt emberke Megapici [link]

annyira korrekt, hogy a lap, amit vásároltam tőle - nála kipróbáltan - szemem előtt működött - érthetetlen módom, mire hazaértem vele - meg se nyikkant - szó nélkül cserélte

nagyon tudom ajánlani mindenkinek!

(#2307) Picco


Picco
addikt

mindenkinek ajanlom figyelmebe Whaskesmut kollegat, rendkivul rendes es egbizhato vevo.
vett tolem egy procit a notijaba, de a memo i szar volt benne meg minden, es mikozben beleszerelte (baz de K. nehez volt, hihetetlen), megserult 1 picit, es nem kzdett neki izelni hanem csak halkan megjegyezte, nah most mar ezt is tuti megveszem.

korrekt vevo, eladokent is lelkiismeretes lehet :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2308) DeltaPower


DeltaPower
őstag

akik felkerültek a megbízhatósági listámra (csak úgy összevissza sorrendben ahogy eszembe jutnak):
Joces (pontos, full segítőkész és iszonyat jól csomagol :) )
Bakesz (thx a ram-cseretesztért, GAMF rulez)
greatchaos (thx a wifit, GAMF rulez)
ficsmix (pontos és korrekt)
pigatt (ilyen gyors és zökkenőmentes üzletem még nem volt, továbbá GAMF rulez)
nagy piros pont nekik.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#2309) csigi


csigi
addikt

Utóbbi idők számomra jó tapasztalatai:
Talán már említeni sem érdemes rob210 & Echo párost, ramot vettem Tőlük (mindkettejüktől külön-külön :D), minden hibátlanul zajlott.
L!NK->Q3: Procit postáztam Neki, utólag korrektül jött is az ára.
10GoBall: Videókártyát vettem Tőle utcán át (ilyet is csak egy 30-on felüli ''öreg'' PH!-ssal merek megcsinálni), szintén hibátlan, pirospontos biznisz volt.

Köszönet Nekik. :R

nofene

(#2310) Incubus válasza Sanyi2007 (#2305) üzenetére


Incubus
tag

Sziasztok!

Itt az én listám, bocs ha valakit kihagytam:

Rive
Sanyi2007
Atuci
marsu
Tommka
maross
Krissz22
schenker
radamsky
Pyton
Fori23
miccur
Flex Wheeler
Akheron
Jasszer

Velük nem volt semmi gond.

Up nekik!

(#2311) Incubus válasza Incubus (#2310) üzenetére


Incubus
tag

Ja Overdose-t kihagytam...

(#2312) Stylie


Stylie
tag

Nekem is bővült a listám :)

dvdbackuper :R
lakisoft :R
A Tejesember :R


Mindegyikőjük korrekt üzletfél köszönet Oly-nak a szállításért :R

(#2313) Abri


Abri
aktív tag

Speed --> GigaByte 8800GTS -t vettem tőle :C
Oly --> közreműködésével, aki elhozta nekem. :R :R

[Szerkesztve]

(#2314) Incubus válasza Incubus (#2311) üzenetére


Incubus
tag

Korrigálás

schenker88

(#2315) DeltaPower


DeltaPower
őstag

sorry rossz helyre toltam :S

[Szerkesztve]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#2316) Qru válasza Qru (#2294) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

+1 megbízható, korrekt ember:

- pzotyo

Aki már egy E65 boldog tulaja. :)

#nincsbennetarcsi

(#2317) Winner_hun


Winner_hun
félisten

germanh-tól fényképezőt vettem, megvolt mindene, karcmentes, stb... ajánlani tudom...:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2318) Vigneau válasza csigi (#2309) üzenetére


Vigneau
félisten

Pici korrekció: Echoo. ;)
Egyébként tényleg nagyon korrekt srácok. :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2319) Dudu67


Dudu67
tag

Sanyi2007. :R Maximálisan korrekt eladó és cserepartner.

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#2320) plömplöm


plömplöm
őstag

pirospont ungawa kartársnak

szombaton bizniszeltünk, mindkettőnk adott is és vett is, otthon vettem csak észre hogy kifelejtődött egy bigyó a dobozból, írtam neki, feladta postán és rendben ide is ért ma :R

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#2321) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

sanyixXx kolléga nagy pirospont neki
tegnap utaltam a pénzt ma meg jött futárral a cucc :R :R :R

[Szerkesztve]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2322) sanyixXx válasza Kicsirics77 (#2321) üzenetére


sanyixXx
senior tag

:R

no még a végén elérzékenyülök :B

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2323) KrAt válasza sanyixXx (#2322) üzenetére


KrAt
veterán

Hnap én is így fogok beszámolni :DD

(#2324) Elmör


Elmör
senior tag

Hammon Serra ismét kitett magáért!
Nagyon nagy piros pont neki! :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2325) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

_Warrior_ Fórumtársban ismét a nem kellett csalódnom, nagyon korrekt, gyors, megbízható, mellesleg iszonyat árai vannak memóriakari ügyben... :Y
Ezúton is köszönet neki.... :R

[Szerkesztve]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#2326) urban racer


urban racer
senior tag

Reac^ kolléga megbízható, gyors eladó. Ajánlom mindenkinek.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#2327) Reac^ válasza urban racer (#2326) üzenetére


Reac^
őstag

:C
Te meg gyors és megbizható utaló vagy :C

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#2328) pzotyo


pzotyo
csendes tag

Újabb embereket dícsérhetek meg :

Qru - Egy Nokia e65-öt vettem tőle. Rendkívül korrekt csak ajánlani tudom :)

cidalain - ASUS USB kivezetést vett tőlem, pontos és korrekt.

panizzi - Videót vett tőlem, szintén pontontosan a megbeszéltek szerint zajlott minden

(#2329) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

Iginotusnak piros pötty :R postás-utalós csere simán zajlott :DDD

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2330) csigi válasza Vigneau (#2318) üzenetére


csigi
addikt

Pardn. :B

nofene

(#2331) KrAt


KrAt
veterán

sanyixXx korrekt mint üzletember, és ugyanilyen korrekt, mint ember :R

(#2332) Kicsirics77 válasza KrAt (#2331) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ehhez csak csatkakozni tudok én is :R

[Szerkesztve]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2333) Kaics


Kaics
tag

Sol4r - megbízható, korrekt, szeretjük. :R

(#2334) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Bordoi: Nagyon figyelmes vevő, még az én figyelmetlenségemből adódó kellemetlenségeket is előre kizárva, alaposan megnézte hogy mit vesz. Köszönöm még egyszer! (elvileg hétfőn érkezik a cucc)

(#2335) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

draco88: Érdekes sztori :)
1napos, újoncként feltett egy hirdetést, hogy notit szeretne, amire írtam egy eléggé jó ajánlatot. Tetszett Neki, ha jól emlékszem, 1-2napon belül -szándékát nyomatékosítva- ráutalt a számlámra 4500Ft-ot.
Utána elvileg, sima volt az út az üzletig. Megbeszéltük, hogy eljön a gépért, amit korábban webcamon meg is mutattam. A bizalom valamelyest erősödött, szóba került a postán elküldés gondolata, amit persze csak úgy vállaltam, hogyha a teljes vételár a számlámra kerül. Itt kezdett a helyzet kicsit érdekessé vállni, ami persze érthető, hogy tök újoncként egy vad idegen számlájára majd 50e-ret átküldeni, lehet hogy tényleg nehéz megtenni könnyű lelkiismerettel... Igy mielött rossz irányba ment volna az ügy, megbeszéltük, hogy maradjon a személyes átvétel.
Megbeszélt időben, pontosan itt volt, leteszteltük a dolgokat, kifizette, és vitte.
Azt gondolom, hogy igen korrekt volt minden tekintetben, amiben nem értettünk korábban maradéktalanul egyett, az meg az ismerettség hiányában érthető volt.
Úgyhogy, kellemes emlék (remélem kölcsönös), valahogy néha hiányzik is ez a fajta mentalitás az emberekből, ami -inkább a fővárosi- emberek egy részéből kihalt.
Tisztelet a kivételnek, azért a fő vásárlóim nagy része Pesten lakik, általánosítani meg nem lenne bölcs dolog... Jajj, elnézést, kicsit elragadtattam magam, ez se nem kivánságmüsor, se nem pszicológiai tanulmány :)))

(#2336) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Dabsol5-tőlvettem hűtőt, amiért VladimirR ment el, megvan hozzá minden (legalább is amiket elmondott nekem úgy tűnt:D) szóval ajánlom őt:R Vladnak meg köszönet a segítségért:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2337) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Haszka kollégának nagy pirospont, bátran ajánlom mindenkinek pontos, olcsó nagyon korrekt :C Ramot vettem tőle, köszönet neki :R

(#2338) szandisas


szandisas
senior tag

DeXoSZ tól vettem egy pár memcsit, nem voltam ott a biznisznél, tesóm hozta el, abszolút random volt( akár rossz is lehetett volna), de mennek a memók :) :R

aláírás

(#2339) Ronin-


Ronin-
senior tag

Egy pár üzletet már én is lebonyolítottam itt, ph-n, úgyhogy akkor most már én is beírom ide pár embekre nevét.
Az üzletekről annyit még tudni kell,hogy minden alkalommal, előre átutalással vásároltam tőlük.

C.Brigante - 22k értékben
Noodra - 7,8k
djbahool - 1,7k

eladtam:
oregcsóka - 2,5k

asszem egyenlőre ennyi.
továbbá még volt egy vga vásárlásom is még 1 éve, de már nemtom a nickjét :(

(#2340) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

vkmtrend
iszonyat nagy piros pötty neki ha minden eladó ilyen lenne akkor nem is lenne a világon semmi baj
melegen ajánlom mindenkinek és az árai[link] :R

[Szerkesztve]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2341) #72042496


#72042496
törölt tag

Csuha nevű kollégával ([link]) köttetett egy korrekt üzlet.

Memóriát árultam, 46K-ért. Azt írta, 45K-t előre utal, postára nem fizet rá, ha így OK, akkor elvinné a RAM-okat. Mondom OK, átküldtem a számlaszámom, két nap, s rajt volt a pénz. :R
Még mielőtt megkérdezitek, a RAM-okat természetesen elküldtem, két nap alatt meg is érkeztek. :)

(#2342) draco88 válasza Sanyi2007 (#2335) üzenetére


draco88
csendes tag

Sanyi2007: szeretnék róla jót emliteni :) , mert tényleg minden úgy zajlott, ahogy előre megbeszéltük, foglalót előre elküldtem, majd mondták 1páran: (ős)-ök h. azért csakúgy elküldeni majdnem 50-et bármi papir nélkül stb, nemkéne, ebből volt 1 kis bizonytalanság, és végül megegyeztünk h. személyesen veszem át laptop-ot, és kp-ban fizetekk, úgyis lett, és még ráadásul mivel bajai vagyok, nemsűrűn járok Bp.-re még el is mondta h. h. jutok el hozzá legegyszerűbben, el is mentem a megbeszélt módon hozzá, és lakásában már bekapcsolva várt a laptop, mindent kipróbáltunk rajta, (upc-s, és még átis regisztrált arra gépre h. kipróbálhassuk netet), a gép OK-volt :) , én fizettem, majd visszafelé elkísért 1 jódarabig, korrekt volt, szóval első ph-en keresztüli üzletem hála' égnek elég jól ment:R
köszönet Sanyi2007-nek!!

ui.: és a laptop azóta is gond nélkül működik :)

[Szerkesztve]

(#2343) Ronin- válasza Ronin- (#2339) üzenetére


Ronin-
senior tag

rrobi
akosf
Ők kimaradtak, sorry

(#2344) mazda626


mazda626
addikt

Vazimódó [link] kollegával sikeres üzleten vagyunk túl. Nagyon korrekt ember, a megbeszélt helyen és időben ott volt. :R Bátran üzleteljetek vele!

[Szerkesztve]

(#2345) vazimódó


vazimódó
senior tag

Néhány emberke akikkel a napokban üzleteltem és kiérdemelték a részvételt ebben a topikban.Csak továbbra is így tovább! :) :R
mazda626: ;) Látom megelőztél. :R
pegazus
AirBooms
Wylkix
Crosgals

[Szerkesztve]

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#2346) vazimódó


vazimódó
senior tag

Pontosítok. :)
wilkyx
FireFox1996 :R

[Szerkesztve]

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#2347) aXXon


aXXon
senior tag

Ajánlom :

God Vazzeg
Don wega
luci
God vazzeg
Whaskes
Nolf
Poctar
george11
szokee
stanley

más nem jut eszembe, majd gondolkozom!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2348) poffsoft


poffsoft
addikt

pár új név, mind szép pirosponttal:
durkonorbi
radírfej
Vuccli

:C :R

[ Szerkesztve ]

(#2349) diablo1984


diablo1984
veterán

pirospont menkdog-nak! :))

(#2350) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Korrekt üzletfél: polip :R

<< Heimdal >>

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.