Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) Putyin90


Putyin90
senior tag

Van valakinek tapasztalata az alábbi Montale illatokkal?

Chocolate Greedy: maga az illat tetszik, nem fújnám minden nap, de nem rossz. A tartóssága viszont nagyon gyér. 3-4 óra után újra kellett fújnom, mert már nem éreztem (nem azért, mert megszokta az orrom, hanem mert elillant).

Full Incense: nagyon akartam egy tömjénes illatot, de nem ilyenre gondoltam (még jó, hogy csak mintát vettem). A tartóssága viszont a dm-es filléres vackokkal vetekszik, 2 óra múlva már egyáltalán nem is éreztem pedig vagy 12-t fújtam magamra.

Vanille Absolu: ez tetszik a legjobban, de ez is max 5 órán át, ha tart. A felső kettőtől mondjuk tartósabb, de ez sem kiemelkedő.

Normális, hogy ennyire gyengén muzsikálnak ezek az illatok? Vagy a minta az ilyen?

Van egy 100 millis Black Oud-om is, abból 3-5 fújással jó vagyok egész napra, ezek meg tényleg a dm-s parfümök tartósságának a szintjén vannak.

(#21602) niof válasza Elektrosokk (#21600) üzenetére


niof
addikt

Ha kaposvári vagy, akkor elképzelhető. ;)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21603) niof válasza Putyin90 (#21601) üzenetére


niof
addikt

Nekem van Full Incense-m, és bár a bőrünk valószínűleg nem egyforma, de ha ilyen gyenge volt a tartóssága, akkor azzal a mintával valami nem stimmelt. Nem mondom, hogy egy egész napos illat, de 5-6 óra rajtam megvan.
Mondjuk mostanában egy másik Montale-al együtt használom, alulra Patchouli Leaves (2 fújás) rá az Incense (1). Így egy nagyon kellemes illatot kapok, és ez gyakorlatilag egész napos.
Amúgy valószínűleg többet nem pazarlok pénzt Montale-ra, van 1-2 jó illatuk (persze messze nem szaglásztam az összeset), de azon túl egy túlhypeolt brand. Szerintem.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21604) Jhonny06 válasza Putyin90 (#21601) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha tömjénes illatot keresel ebben az árkategóriában, akkor Comme des Garcons Avignon.

(#21605) El Gringo


El Gringo
senior tag

SOS. Gucci Intense Oudra beszáll valaki? 26k Notinón :)
3, 5, 10 ml üvegekben tudok osztani. Átvétel: 21. ker

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#21606) pohár válasza El Gringo (#21605) üzenetére


pohár
félisten

jóóó cucc, én is év elején vettem valamikor, 23k volt valami kuponnal Notinon, csípem nagyon :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21607) Dottorei


Dottorei
tag

Baccarat Rouge 540 van itt valakinek?

(#21608) nagy.csaba14


nagy.csaba14
újonc

#puma #flowing #man
Tud valaki ettől olcsóbban Puma Flowing férfi parfümöt? Már kb 8 éve használom, csak mivel megszűnt, eléggé felment az ára, árukeresőn csak 10 ezer felett találok, oké ez még elég tűrhető ár, de hátha van valami kevésbé ismert webshopnak van beragadva eredeti áron (~4 ezer Ft körül).

(#21609) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Aki szereti a Gucci Pour Homme II-t, de nem akar csillagászati árat fizetni érte, annak nagyon ajánlom a Hanae Mori HiM-et, brutál jó alternatíva. És ezt sok év Gucci hordás után mondom.

(#21610) mufi válasza Jhonny06 (#21609) üzenetére


mufi
senior tag

Teves.

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#21611) jolti


jolti
senior tag

Tegnap megjött a Rochas Mustache edp..
Tényleg eszméletlen jó illata van! Mondjuk nekem igazából ami egy jó 2 óra múlva marad, az az illat tetszik nagyon.
A tartóssága az egész jó, viszont a silage az elég gyenge.
De ettől függetlenül nagyon jó kis parfüm!

(#21612) bbdzyx válasza jolti (#21611) üzenetére


bbdzyx
senior tag

gyenge sillage? Nekem egy topiktársunk fújt egy próbafújást a csuklómra a munkahelyem előtt, visszamentem és az egész irodát betöltötte, meg is jegyezték. nem mondanám gyenge cuccnak.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#21613) Jhonny06 válasza bbdzyx (#21612) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mindenki bőrén más

(#21614) Elektrosokk válasza Jhonny06 (#21613) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Neked tetszik az illata ?

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21615) Jhonny06 válasza Elektrosokk (#21614) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen, el is adtam a Tuxedo decantom, miután megvettem.

(#21616) jolti válasza bbdzyx (#21612) üzenetére


jolti
senior tag

Az első egy órában nekem is jó, de aztán nagyon hamar bőrközeli lesz. Kár, hogy nem maradt olyan végig!

(#21617) jolti válasza Jhonny06 (#21615) üzenetére


jolti
senior tag

Az gyengébb?
Fragrantican nagyon hasonlónak írjak le.
Biztos az is tetszene.

(#21618) #86883328 válasza jolti (#21617) üzenetére


#86883328
törölt tag

A szemszögemből:
A Tuxedo-ért kifizetném a Moustache árának dupláját, utóbbi viszont ingyen sem kéne.

(#21619) Elektrosokk válasza #86883328 (#21618) üzenetére


Elektrosokk
addikt

nyilván egy illat mást jelent két különböző embernek, én is vettem már pár dolgot amit nem kellett volna... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21620) tibbike01 válasza bbdzyx (#21612) üzenetére


tibbike01
őstag

Én voltam az :C és meg tudom erősíteni, brutál erős a Moustache EDP, kb fullasztó.

[ Szerkesztve ]

(#21621) jolti válasza #86883328 (#21618) üzenetére


jolti
senior tag

Én nem tudom, hogy kifizetném-e..
Nyilván, ha jó, akkor igen. És nem az ár miatt mondom. Pl. Spicebomb Extreme - ért is ki adtam majdnem 30 ezret, mert tetszett!

(#21622) Jhonny06 válasza jolti (#21617) üzenetére


Jhonny06
veterán

Tele van nyomva ámbrával, ami totál elrontja az illatot, a Moustache-ból szerencsére ezt kihagyták. Kb. ha azonos áron menne a két illat, akkor is a Rochas-t választanám. Az eredeti árát közel sem éri meg a Tuxedo így.

(#21623) Elektrosokk válasza jolti (#21621) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Arról jókat olvastam! ;]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21624) jolti válasza Jhonny06 (#21622) üzenetére


jolti
senior tag

Na majd egyszer megillatolom. Lehet valahol amúgy? Douglasban szerintem még nem láttam.

Elektrosokk
Azt nem csodálom!
Eszméletlenül jó parfüm!
Tartós, jó spillage-al. Rengeteg dicséretet kapok rá, ha az van rajtam.

(#21625) Jhonny06 válasza jolti (#21624) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem árulják itthon hivatalosan ezt a YSL szériát, de Facebook csoportokban lehet találni.

(#21626) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Most landolt, még ki sem bontottam. Barátnőmnek nagyon tetszett rajtam a minta. :D

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21627) bluntside válasza Elektrosokk (#21626) üzenetére


bluntside
csendes tag

várjuk a véleményt!

(#21628) Elektrosokk válasza bluntside (#21627) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Számomra telitalálat, nagyon masculine, már az első pár percben azt éreztem hogy alap illatom lesz. Ugyan a Tuscan Leathert nem szagoltam de valaki aki ismeri azt mondta kicsit erősebb és picit édesebb mint a mostani TL. (aki ezt mondta annak vintage TL verziója is van. ) Nos én egyáltalán nem érzem édesnek.

A másik illat ami itthon nem ment akkorát de külföldi fórumokon nagyon ajánlott vétel az a Rasasi Rumz Al Rasasi Leo Pour Lui.
(Top: Peach, Citrus
Middle: Cedarwood, Sandalwood,Patchouli,Gaiac, Labdanum
Base: Musk,Tonka,Amber,Vanilla & Praline )
Kellemes illat nagyon, de valahogy nem tudom magamon elképzelni, nekem túl édes, nem tudom mi lesz vele. utoljára vásároltam vakon illatot az tuti. :DDD Valami sokkal fásabb dolgot képzeltem el (bár az is lehet hogy ma meleg van hozzá). De amúgy ez is érdekes mert az Ambergris showers pl számomra is uniszex illat és mégis beleszerettem, abból is akarok egy üveggel. :D

Ami nem jött be az az Ajmal hatkor wood, pedig sokat vártam tőle...

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21629) kk831228 válasza Elektrosokk (#21628) üzenetére


kk831228
addikt

Biztos hogy édesebb, a TL - be kevesebb a málna meg több a bőr... :K

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21630) Elektrosokk válasza kk831228 (#21629) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Nekem ezt mondták, nagyon nem tudnám megszakérteni tapasztalat hiányában. Annyi biztos hogy számomra Férfias és fantasztikus illat. :D

ja hogy arra reagáltál amit én írtam. :DDD Nos amiket mostanában kipróbáltam számomra azok mind édesebbek voltak. . . :DDD TL nem volt mondjuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21631) kk831228 válasza Elektrosokk (#21630) üzenetére


kk831228
addikt

Ár /érték arányban jó cucc, de nekem azért az eredeti jobban tetszik...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21632) Elektrosokk válasza kk831228 (#21631) üzenetére


Elektrosokk
addikt

most árulnak egy vintage verziót , az állítólag még bikább. ;]

azért krémmánián vannakl elég kemény vélemények róla. "Sajnos nem érzem benne a málnát. Nekem olyan, mint egy cigifüstös bőrkabát, ami a 90-es évek eleje óta áll (rohad) egy penészes/dohos faszekrényben.
Nagyon zavaró .A leszáradásában érzek némi szárított gyümölcsöt, de ennyi. Pedig nagyon akartam szeretni :/ Egy plusz csillag a tartósságáért."

Amúgy én azért ebből rendeltem anno mintát is mert úgy ítéltem meg vélemények alapján hogy ez hordhatóbb. Valódi Tom Ford amit ki szeretnék próbálni az az Ombre Leather meg a Lost Cherry.

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21633) niof válasza Elektrosokk (#21632) üzenetére


niof
addikt

Hát, a KM értékelései is csak olyanok, mint bármelyik fórum. Van néhány ember, aki értelmesen leírja, hogy mit tapasztalt, vannak, akik megfejthetetlen szóvirágokat írnak, és vannak a trollok, akik mindenhez valami szöges ellenkezőt kell írjanak, vagy csak érintőlegesen beszélnek a témáról és félrevezetnek (meg persze vannak, akik ott kereskednek a cuccaikkal, és mindenről jó véleményt írnak, ami nekik van...). Sajnos ezeket ki kell tapasztalni, ki melyik... Én inkább Fragrantica-t, meg Parfumo-t olvasok a vélemények miatt, bár ott is van, amit fenntartással kezelek. De talán a troll kevesebb.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21634) Elektrosokk válasza niof (#21633) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Igen, igazad van. Olvasni olvasom mindhármat , de a jövőben minták alapján fogok dönteni.
most ez a Rasasi Leo eléggé megfogott, amikor beleszagolok a kupakjába nagyon kellemes illatot érzek, de a bőrömön más, nem mondom hogy taszít mert kellemes, csak vakon szagolva Nöinek mondanám.. érdekes.

Lehet megkapja barátnőm :D

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21635) kk831228 válasza Elektrosokk (#21632) üzenetére


kk831228
addikt

Van benne valami, amúgy a TL - be nem olyan sok gyümölcs van valóban, valószínűleg azért is tetszik jobban... :D Ombre 16 nekem nagy kedvenc volt, szerintem az se fog tetszeni neked akkor annyira 😬, bár a simára nem emlékszem csak a "16“-ra... :(

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21636) mabandi1


mabandi1
tag

Sziasztok. Valaki rendelt már esetleg a toptester.pl oldalról?

(#21637) Freddycom


Freddycom
őstag

Van vki Bp-n, aki az alábbi parfümökből tud fújni dekantot és eladja személyes átvétellel?

[ Szerkesztve ]

(#21638) Elektrosokk válasza Freddycom (#21637) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Pasha Pont van itt a kollégának.

#21635kk831228

krémmánián nem egy kutyafajta a nicked ? :)

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21639) Freddycom válasza Elektrosokk (#21638) üzenetére


Freddycom
őstag

Rákérdek nála h adna-e el belőle, köszi.

Tőlem kérded? Én nem vagyok fent kremmanian.

(#21640) Elektrosokk válasza Freddycom (#21639) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Nem Tőled.
Igen adna el a Pasha-ból, és budapesti bbdzyx

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21641) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Ma volt Givenchy Gentlemen only absolute teszt is. Barátnőm nagyon lepontozta... Azt mondta pódiumszagú. :DDD :(( :O

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21642) jolti válasza Elektrosokk (#21641) üzenetére


jolti
senior tag

A múlt hónapban vettem azt. Picit szúrós az eleje, de azután jó.
Érdekesek ezek a Gentleman-ek. Mindegyik túltol' egy illatjegyet. És mindegyik jó lenne, ha egy picivel kevesebbet tartalmaznia abból a bizonyosból...
A sima Gentleman is nagyon jó lenne, ha nem lenne benne annyi szegfűszeg.
Így olyan, mint valami nagy karácsonyi süti...
Egyszer be voltam vele fújva és bementem valahová, azt mondja egyik ismerősöm: De jó süti illat jön valahonnan, érzed?
:((

[ Szerkesztve ]

(#21643) Elektrosokk válasza jolti (#21642) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Nekem pont kifújás után tetszett jobban. :O
A Givenchy Gentleman Boisée-t is próbáltad esetleg ?

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21644) jolti válasza Elektrosokk (#21643) üzenetére


jolti
senior tag

Egy picit az is szúr, de szerintem az is jó illat. Az nem ilyen szirupos.

(#21645) Elektrosokk válasza jolti (#21644) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Kipróbálom azt is.

Ma felfújtam megint a Rasasi Leo-t, barátnőm szerint kellemes, ahogy telik az idő egyébként tényleg egyre jobb lesz...

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21646) kk831228 válasza Elektrosokk (#21638) üzenetére


kk831228
addikt

Nem vagyok KM - en, talán egyszer beregisztráltam, nem emlékszem... :D Miért gondoltál rám? :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21647) Elektrosokk válasza kk831228 (#21646) üzenetére


Elektrosokk
addikt

ment privát. :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21648) niof


niof
addikt

Tegnap érkezett: Swiss Arabian Shaghaf Oud és Rasasi Shuhrah.
Shaghaf Oud: Le sem tagadhatja a rokonságot az Abyad-al, a leszáradásban néhány óra után kísértetiesen arra hasonlít, a rózsa és a vanília idővel háttérbe szorul.
Shuhrah: egyedi, zseniális, nem nagyon fog szembe jönni. Bár a leszáradásban nagyon emlékeztet Roberto Cavalli Just Cavalli-jára. Tetszik! ☺️

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21649) Elektrosokk válasza niof (#21648) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Swiss Arabian nekem is szimpatikus, a fekete meg az ezüst Shaghaf. Az arany félek hogy számomra túl édes lenne. (még egyiket sem próbáltam)
A mézes-dohányoson gondolkodtam még amit korábban írtál.

A Shuhrah azt gondolnám megosztó illat. :D A Rasasi Leo-t nem próbáltad?

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#21650) Oistrakh1


Oistrakh1
tag

Van egy 5 fújás hiánnyal Versace dylan blue 100ml edt-m emag online számlával 14 ezer ft Ha valaki érdekel írjon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.