Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77032) Zoli bácsi válasza Redneck (#77029) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Azok után amennyi mindent összevásároltam kerékpáros pecához, az én, teljesen szubjektív véleményem:
Mindenes bot nincs. Vagyis vehetsz ilyen köztes botot, de ami fenekezni jó, az úsztatni durung lesz. Én azt mondom, vegyél egy olcsó feedert, meg egy olcsó úszós botot.
A Nevis, ami megvan az meg jó fenekező botnak.
Ami nekem van: [link] Olcsó, kicsire csukható, nem kell sajnálni, márkás bothoz egy spiccet kapsz ennyiért. Árához képest teljesen jó, ha kell, dolgozik szépen.
Úszós filléres ajánlatom, napi akcióba vettem: [link] Kicsire csukható, match és bolognai módszerhez is befogható.
Orsó egy Lidl-es Crivit pergető, vagy egy Nevis pergető orsó. A keretedből kb. kijönne két bot két orsó. A meglévő botoddal együtt három bottal már jól megoldhatnál mindent, a pergetésen kívül. Oda meg ne akarj teleszkópos "mindenes" botot, letöri a kezedet ;] , oda meg kell venni egy finom pergetőbotot, hogy ne menjen el a kedved a pecától. :K
SZerintem.
Beszéltem, UFF! :D

Köszönöm a sózásos tippet az erjesztett kukoricához, jó ötlet! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.