Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53852) horcsog válasza jpeetr (#53845) üzenetére


horcsog
tag

Nehéz kérdés botban tudnék ajánlani , de orsóban nem nagyon. Nekem van két Okuma Longbow nyeletőfékesem 60-as méretűek és egy spro long cast 460 lcs . Több nyeletőfékesem nincs de nem is lesz valószínű. :) Ezek közül a spro jobb az okumák állítólag 65 -ös mérettől jók onnan más a belső , erősebb. Ez a 60-as nem egy túl jó találmány bojlis botra vsz. 65 -öst viszont nem használtam. Még kb ebben a kategóriában talán a banax helikonok azt sokan használják . Csak nehezek azok és nem tudom mit változtattak rajta mert a régit sokan dicsérték, de amiket ma árulnak ugyanaz e passz.

Shimano Ultegra 5500 xtd (nem nyeletős) vsz olyan 35 környékén meg tudod venni ha kivársz egy akciót szezonkezdéskor csak akcióznak . :) Hát ez és az okuma vagy spro ami nekem van zongorázni lehet a különbséget és árban 20.000 ft különbség. Súlyban pont passzol egy 360-as bothoz ha az nem túl nehéz.

Vagy https://www.nordfishing77.at/daiwa-crosscast-carp-sp-5000ld-qd-7986 Ez kb mostani árfolyamon 23 k Ft ár értékben ennél jobbat nem tudok mondani. De ezt az orsót is felesleges lenne összehasonlítani mondjuk a 60-as okuma longbowommal ami majdnem ennyibe került. :) Ez nehezebb mint az ultegra viszont ha nehezebb a botod ez lesz ideális rá nem az ultegra.

Ha érdekel eladhatom neked a két okumámat, ilyen duma után gondolom nem érdekel. :) 15.000-ért eladom a két db-ot együtt jó állapotban vannak még a rajta lévő zsinórt is megkapod ennyiért az is olyan mehetsz vele horgászni azonnal. De ha az kérdés ajánlom e , akkor vsz kár rákölteni inkább vegyél valami rendes orsót.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.