Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joe979

    aktív tag

    válasz miska17 #19544 üzenetére

    Üdv, bocs nem voltam gép közelben, néha el kell menekülni előle :)
    Olyan nincsen, csak azt tudom elmondani én hogyan használom. Kicsit el fog térni a megszokott pickeres dolgoktól. Alapjáraton használok 2 botot. Tripod lerakva, hosszú bottartó és égnek állítva. Annyira megszerettem ezt a Dunán, hogy már csak így használom, kényelmesebb, jobban rálátok, közelebb is van hozzám. Ha sok lenne a hal, akkor marad az egy botozás .

    Van nálam mindig method cucc, meg sima bordás kosár is .Ezt a peca előtt döntöm el, mikor , melyiket használom, de néha felváltva. Fő zsinórba simán felmegyek 0.20.-as méretig.Nem kell félteni a picker botokat, simán bírják,SMP esetében, ugyan arról távról az azonos méretű pontyokat , hamarabb ki lehet pörgetni mint egy 360 feeder bottal. Sokszor járok úgy, vagy szomszédom van, vagy fater , és akkor nem jó sétálgatni a parton ... A Duna belém égette, hogy felesleges túlságosan lemenni , lefinomítani a szerkót. Inkább legyen kicsit vastagabb a cucc, mint a sok felesleges pirszingelés. Nem vagyok versenyhorgász, nem élek ilyen dolgokkal . Előke, 18 és 16 . A horog amit használok , az utóbbi 2 évben , azok a Guru cuccai. Kedvencem a Pellet Waggler , 10 és 12 méretben.

    Balzer melyik botjával zúzod ?

    Szissz

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés