Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) leslieke válasza fatal` (#800) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, ezt is megnézem.

Akkor szombaton tényleg 3 meccs! :)) :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#802) WonderCSabo válasza leslieke (#801) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azért lesz egy Larvik - Krim meccs is, bár én tuti nem nézem meg, de azt hittem az a harmadik. A Fradi remélem visszavág az Érdnek. :)

A mai meccsről van vhol jegyzőkönyv?

Szerk.: Itt van, csak pont a védőszázalékok hiányoznak, ami érdekelt volna...

[ Szerkesztve ]

(#803) leslieke válasza WonderCSabo (#802) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

NSO_n szokott lenni, bár nem túl részletes.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#804) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#798) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Megnéztem, télleg ezek az időpontok. Akkor nem nagyon lesz átfedés a két meccs között, királyság! :C

(#805) fatal` válasza WonderCSabo (#804) üzenetére


fatal`
titán

Köszi, be is állítottam a felvételt :D Remélem idegenben is elkalapáljuk a horvátokat, bár nem ez a papírforma.

(#806) WonderCSabo válasza fatal` (#805) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Idegenben és tisztes helytállást, és 3-4 gólos vereséget várok, de a szívem mélyén ennél jobban reménykedem.
Ami sokkal fontosabb azért, hogy jó lenne a Valceát megverni idegenben...

(#807) fatal` válasza WonderCSabo (#806) üzenetére


fatal`
titán

A Győr meccs szerintem sima lesz, mint az összes eddigi, aztán jöhet a Larvik a döntőben. :D

(#808) WonderCSabo válasza fatal` (#807) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Legyen úgy. Sztem a Valcea azért felszívta magát, a fizetések is megjöttek...

Szerk.: Persze sztem is győz az ETO, de nem lesz könnyű.

[ Szerkesztve ]

(#809) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Magyar-horvát: másfél millióan

Rekordnézettséget hozott a csütörtöki Magyarország-Horvátország (20-18) férfi Eb-selejtező mérkőzés. Az m1 csatornán élőben közvetített találkozóra az MTVA közlése szerint 1 millió 414 ezren voltak kíváncsiak, a tartós nézők száma pedig meghaladta a 476 ezret.

Forrás: Kéziválogatott fb oldala

:K

(#810) fatal` válasza WonderCSabo (#809) üzenetére


fatal`
titán

Helyes, remélem emiatt a válogatott meccseket, és a nemzetközi tornákat (vb, eb) az mtv fogja adni. :)

Meglepő, hogy többen néztek, mint a múltheti török-magyar focimeccset.

(#811) WonderCSabo válasza fatal` (#810) üzenetére


WonderCSabo
félisten

És azt is tegyük hozzá, hogy jó pár százezren nézték még a SportKlubon tegnap párhuzamosan.

A magyar-románt egyébként 2.4 millióan látták.

(#812) fatal` válasza WonderCSabo (#811) üzenetére


fatal`
titán

A török - magyart ennyien: M1 Töröko. – Magyaro.: 891e (17,7% SHR), 18-49: 321e (16,8% SHR)

(#813) leslieke válasza WonderCSabo (#809) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szép! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#814) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

(#815) fatal` válasza WonderCSabo (#814) üzenetére


fatal`
titán

:(( Ez nagyon nem jó hír.

(#816) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

(#817) vans? válasza WonderCSabo (#816) üzenetére


vans?
őstag

Csak a szokasos. Remelem szanaszet verjuk oket.

hábm bábm

(#818) leslieke válasza WonderCSabo (#816) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak nyomdafestéket nem tűrő szavakkal tudnám leírni azt, amit ezekről gondolok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#819) mefistofeles

A románok lelkileg akarják kizökkenteni a mieinket de szerintem a mostani csapatot Martinnal az élen ez nem fogja befolyásolni. A szellemi fogyatékos román szövetségikapitány 7-8 gólos Valcea győzelmet prognosztizált odahaza........ Remélem a lányok adnak egy kis leckét szép és eredményes kézilabdából a románoknak! Szerintem 1-2 góllal hozzuk az idegenbelit és ha ez így lesz akkor a visszavágóra már kár is elutazniuk!
Ja amúgy az első meccsen a Krim idegenben lenyomta a Larvikot két fával! Na ez meglepetés! A Larvik nagy kakiban van!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#820) vans?


vans?
őstag

Csak az ETO!

hábm bábm

(#821) vans?


vans?
őstag

Eddig rendben vagyunk, a vegen a sorozatos labdaeladasok nem kellettek volna, meg Amorim 2. ketperce... Tokeletes volt a vedekezes az elejen. Redei-Soos meg tovabbra sem ETO szint...

hábm bábm

(#822) mefistofeles válasza vans? (#821) üzenetére

Nehéz elképzelnem, hogy innen ne lenne döntetlen vagy 2-3 fa ide! Vereség kicsukva! Martin szünetben amúgy is fel szokta rázni a lányokat! Nehogy meglegyen az a 7-8 amit a nyomorék román mondott csak fordított előjellel......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#823) mefistofeles

Na erről ennyit. Lehetne simán 4 is ide de a kettő is elég. Ebből itthon nem lehet gond!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#824) leslieke válasza mefistofeles (#823) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak el ne kiabáld, és legyen igazad!

Amúgy szép volt lányok! :C

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#825) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Horvátok meg nagyon bekezdtek. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#826) mefistofeles

Most kéne szénné égetni a zéro IQ-s román szövkapitányt. A nyomorék 7-8 gólos hazai győzelmet jósolt. Alig ciki..... Ha szerényen egy szűk hazai győzelmet mond azt lehet magyarázni, így pusztán totális hülyét csinált magából!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#827) mefistofeles válasza leslieke (#825) üzenetére

Az azért egy másik kávéház.
Az itthoni eredmény szenzációs volt de a papírforma az, hogy előttünk járnak. Egy X már szenzáció, egy szűk vereség szép eredmény lenne!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#828) leslieke válasza mefistofeles (#827) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nyilvánvalóan igaz, de akkor se jó ezt látni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#829) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez a 30-26 vállalható vereség. Zdolik bemutatkozása tökéletes lett!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#830) WonderCSabo válasza leslieke (#829) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sztem is teljesen okés, ha az elején nem alszunk be ennyire, akkor még szoros is lehetett volna akár.

Az ETOnak grat, picit sajnálom, hogy nem győztek nagyobb aránnyal, mert azért elég nagy előnyük volt sokáig.

(#831) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mesterséges kómában volt, de jobban van Böhn

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#832) vans?


vans?
őstag

Ma este...

hábm bábm

(#833) leslieke válasza vans? (#832) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mi lesz ma este? :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#834) fatal` válasza leslieke (#833) üzenetére


fatal`
titán

Döntőbe jut a Győr :)

(#835) leslieke válasza fatal` (#834) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Úgy legyen! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#836) fatal` válasza leslieke (#835) üzenetére


fatal`
titán

Sima edzőmeccs lesz :D

(#837) Traxx válasza leslieke (#833) üzenetére


Traxx
őstag

Részemről valami edzőmeccs nézés...sörözéssel egybekötve ;] :D

Mod: lassú voltam :)

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#838) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na jó, akkor veszek hazafelé pár sört én is, és megnézem ezt az edzőmeccset. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#839) mefistofeles válasza leslieke (#838) üzenetére

Azért remélem a lányok nem úgy állnak a meccshez mint ti!
Szerintem is győzni fogunk de egy nagyon kemény Valcea lesz itt! Ambros Martin nagyon összerakta a védekezést és ha sikerül Bulatovicsot is "takarréklánga" állítanai akkor nem lehet probléma! Meg sem merem tippelni, mert szerintem egy de akár hat fával is nyerhetünk. De igazából mindegy is, csak nyerjenek!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#840) leslieke válasza mefistofeles (#839) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mi se - én biztosan, de szerintem a többiek se - gondoljuk, hogy ez egy sima edzőmeccs lesz. Csak poénkodunk.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#841) fatal` válasza mefistofeles (#839) üzenetére


fatal`
titán

Nem kell az ilyen poénokat komolyan venni :) Nehéz meccs lesz!

(#842) Traxx válasza leslieke (#840) üzenetére


Traxx
őstag

Én sem gondolom a viccen túl edzőmeccsnek...erős a Valcea, a gondjai ellenére. Bulatovic mellett Vestergaard lesz szerintem a kulcsfigura, ha az ő húzásaira megfelelően tud reagálni Martin, akkor nem lesz gond. Ha pedig azt a szintű védekezést tudják hozni, mint az odavágó első kb. 20 percében, akkor végképp jó lesz ez.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#843) mefistofeles

Azt hiszem ezt a meccset egyedül fejben veszíthetik el a csajok! Egyénileg, csapatként, taktikában, sebességben is jobbak vagyunk a románoknál.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#844) WonderCSabo válasza leslieke (#831) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nagyon megijedtem a cikk címének olvasása alatt, de picit megnyugodtam. Szörnyű. Bárcsak meggyógyulna ebből a szörnyű rohadt betegségből. :(

A győri lányoknak szurkolok, én is nézem a meccset ma. Egyszer már tényleg ki kéne menni élőben nézni. :)

(#845) fatal`


fatal`
titán

Hajrá Győr :) Persze csak a BL-ben :)

(#846) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

De szarul kezd a Győr. :(

(#847) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#846) üzenetére


WonderCSabo
félisten

2-5 és 2 perc, ez egyre szarabb lesz.

(#848) leslieke válasza WonderCSabo (#847) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valóban nem kezdődik jól, de szerencsére messze még a vége.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#849) fatal`


fatal`
titán

Sajnos a folytatás sem jobb. :( Nem láttam az összes Győr meccset (csak a nagyrészét), de megkockáztatom, hogy ez a leggyengébb meccs az idén, persze ez még a második félidőben változhat. :)

A játékvezetés is kritikán aluli.

[ Szerkesztve ]

(#850) WonderCSabo válasza fatal` (#849) üzenetére


WonderCSabo
félisten

4-el megy a Valcea. Nem hiszem el. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.