Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) baluka26 válasza leslieke (#1549) üzenetére


baluka26
veterán

Sajnos a Lugi egy jobb csapat a Tatabányánál :)
Bár teljes csapattal meglett volna az... :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1552) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Grat!

Eközben a BL-ben a Kielce elverte a Kielt. :)

(#1553) Traxx


Traxx
őstag

A Kiel pedig elég simán kikapott Lengyelországban...ők már nem azok, akik tavaly voltak, na meg 12 játékossal elég nehéz. Szerintem idén nem lesznek FF-ban.

Holnap hajrá Veszprém, illetve a többi magyar csapat :) A Csurgónak pedig nagy gratula :C

Mod: lassú voltam :)

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1554) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Na a mai első BL meccs megvan. Sajnos eléggé sok hibával, elpuskázott lerohanásokkal, gyenge védekezéssel és 0 kapusteljesítménnyel játszott a Fradi, főleg a 2. félidő első felében. A lengyel csapat "erejét" mutatja, hogy így is 15-tel kikapott. Szép volt Elek Gábortól, hogy beküldte a fiatal kapust illetve az irányítót egy-egy hetes erejéig.
Sajnos közel sem volt teltház, a szurkolás viszont korrekt volt, főleg a lengyel-magyar barátságra utaló rigmusokkal. Viszont azt nem teljesen értettem, kire homosexualoztak, Tomorira?

(#1555) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#1554) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hát basszus nyertek a dánok 2 góllal otthon a Budu ellen... Ez nagyon szopás. Ha tovább akar jutni a Fradi akkor pontot kell szerezni Montenengróban vagy 10-el kell verni itthon a dánokat a többi meccset pedig nyerni kell...

(#1556) planbmokus


planbmokus
senior tag

Mindjárt kezdődik az MKB-MVM Veszprém - HC Croatia Osiguranje Zagreb meccs!
Ki nézi?

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#1557) Neoteric


Neoteric
addikt

Én ma csak az ETO-t néztem, első félidő parádés volt, aztán lecserélték az embereket szépen, ami meg is látszott. A difi persze olyan nagy volt, h lazán belefért, úgyhogy könnyedén hoztuk ezt is. gg csajok! :D

PSN: ne0teric_sAN

(#1558) planbmokus válasza planbmokus (#1556) üzenetére


planbmokus
senior tag

33-22!
Schuch 2és fél év után dobott 3 gólt a BL-ben!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#1559) WonderCSabo válasza planbmokus (#1558) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ennek én is örültem nagyon!

(#1560) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Az összes meccsről lemaradtam, de úgy látom ez bizony magyar hétvége volt! :DDD :C :C

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1561) Sdi


Sdi
addikt

Gratula mindhárom csapatnak :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#1562) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Férfi kézi EHF-kupa: Benfica-Szeged, Besiktas-Csurgó a 3. körben

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1563) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Hétvégi program: Provident-kupa (női válogatott felkészülés)

Október 25.: MAGYARORSZÁG–Norvégia 17.00. Tv: SportKlub.
Október 26.: MAGYARORSZÁG–Brazília 13.10 Tv: RTL Klub.
Október 27.: MAGYARORSZÁG–Horvátország 12.00 Tv: RTL Klub.

(#1564) Neoteric válasza WonderCSabo (#1563) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem volt rossz az első meccs, bár nem értem miért nem szerepeltek többet az ETO-s csajok, volt aki 1 percet se volt fenn a pályán. Kiss viszont szépeket védett!

PSN: ne0teric_sAN

(#1565) WonderCSabo válasza Neoteric (#1564) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sztem nem játszottunk kifejezetten jól, rengeteg hibánk volt, és ziccereket is hagytunk ki. A védekezés is elég lyukas volt. Ami viszont különösen nem tetszett, hogy picit kedvetlennek látszott a csapat. Sokat támadott kapusaink viszont meglepően jól védtek.

(#1566) Neoteric válasza WonderCSabo (#1565) üzenetére


Neoteric
addikt

Össze-vissza mentek ma is a pályára, védekezés 0, kapus teljesítmény is konvergált a 0-hoz, Tomori nem játszott, ráadásul Görbicz se remekelt.. azon csodálkozom, h csak 2-vel kaptunk ki. :(
Holnap be kell húzni.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#1567) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kézilabda: a Duna Tv közvetíti a magyar-spanyol meccset :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1568) ruti válasza leslieke (#1567) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ez tök jó, simán lementem volna miatta Debrecenbe,
de mire észbe kaptam elkapkodták az összes jegyet (ilyen olcsón nem csoda)
-
jópár éve volt ott a Kézigála, akkor is nagy hangulat volt a Főnixben, tele volt

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1569) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

(#1570) ruti


ruti
Közösségépítő

Magyar-Spanyol: félidőben X

Tatai Peti 0/4 -gyel kezdett, aztán hogy elkapta a fonalat
Putics tényleg jó formában van, látszik h játékban van kint
Ancsin Gabi eddig 1 percet kapott, a 2. félidőben azért Nagy Lacinak majd pihennie kell
Védekezések mindkét oldalon jók, a beállókat nehéz megjátszani
Szélsőink viszont nem parádéznak

Lényeg, hogy kettővel többel nem tudtak ellépni, és mi is vezettünk már

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1571) leslieke


leslieke
Jómunkásember

DS2-n megy a Győr meccse.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1572) leslieke


leslieke
Jómunkásember

29-22-re nyert a Győr és továbbjutott. Egyik se meglepetés. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1573) Neoteric válasza leslieke (#1572) üzenetére


Neoteric
addikt

Lett volna ez több is, de megint egy magyar "szerető" bíró párost kaptunk..
Csak remélni tudom, h a BL döntőben (ha eljutunk odáig) nem szomszédos országbeli lesz a bíró, mert különben cumi lesz. :(((

gg ETO :R

PSN: ne0teric_sAN

(#1574) baluka26 válasza ruti (#1570) üzenetére


baluka26
veterán

Amíg Harsányi ilyen borzasztóan fosszar teljesítménnyel válogatott tud lenni, addig nem lesz jó szélsőteljesítmény.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1575) ruti válasza baluka26 (#1574) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Gulyás Peti, Iv. Geri is 1-1, Körte 2 gól

Harsányi hozott már meccseket nekünk, gondolj az olimpiára (-Dán, -Izland)
ott végig, és a VB-n is egy jobbszélsővel mentünk,
de majd Tomika visszatér, és lesz alternatíva :K

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1576) baluka26 válasza ruti (#1575) üzenetére


baluka26
veterán

Csak én hétről hétre látom Gerit, és nagyon nagyon nem válogatott szint.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1577) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ami legjobban tetszett a meccsben, az Tatai védései volt. Sajnos a játék többi részében elég haloványak voltunk. A húzóembereink is enerváltan játszottak.

(#1578) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nemsokára kezdődik:

MKS Lublin - FTC, 17:15

Kötelező a Fradi számára a győzelem, hogy egyáltalán szóba jöhessen a továbbjutás.

(#1579) leslieke válasza WonderCSabo (#1578) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hajrá Fradi!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1580) Sdi


Sdi
addikt

Ezek a lányok mindig meg tudják viccelni a szurkolókat :) , nagyon sokszor igazmassá teszik a meccsek végét :DDD

Gratula a Fradinak :R

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#1581) WonderCSabo válasza Sdi (#1580) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Most nem ellened mondom, de mégis mire gratula? Iszonyat szarul játszott a Fradi, egy nézhetetlen meccsen egy nagyon gyenge csapat ellen. A végén még a győzelem is cinkes volt. Én nagyon szurkolok a csajoknak, de ennél sokkal több kell a továbbjutáshoz. A Buducnost 7-tel megverte otthon a dánokat.

(#1582) Sdi válasza WonderCSabo (#1581) üzenetére


Sdi
addikt

A versenyben maradáshoz :), még ilyen játékkal is :D

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#1583) leslieke válasza WonderCSabo (#1581) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1584) peterszky válasza WonderCSabo (#1581) üzenetére


peterszky
őstag

Na ja, ez még egy NBI-es tingli-tangli meccsnek is majdnem kevés lett volna.

What else you gonna do on a Saturday?

(#1585) ruti


ruti
Közösségépítő

tegnap megint TV-s meccsünk volt Vácról,
és szerencsére nem égtünk (akkorát mint az Érdi TV-s meccsen), mert végre ment a játék,
kár h az ellenfél a világ legjobb csapata volt :D
-
Virág Noémira felhívom a figyelmet, Konkoly nem véletlenül erőlteti a felnőttben, Győrből jött még 2012-ben, 94-es születésű, jó felépítésű, nagyon váratlanul és jól lő, és kemény

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1586) WonderCSabo válasza ruti (#1585) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Második félidőt néztem. Nem volt rossz a Vác, de sztem tudnak még ők simán többet is ennél.

(#1587) ruti válasza WonderCSabo (#1586) üzenetére


ruti
Közösségépítő

pedig az első félidőben még jobban is ment...

hétvégén EHF kupában jönnek a hollandusok Vácra, remélem 10 alatt nem mennek haza ;]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1588) WonderCSabo válasza ruti (#1587) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sok sikert!

A Fradi sorsdöntő mérkőzést játszik szombaton, amennyiben sok góllal verik a dánokat, reális esély van a továbbjutásra, amennyiben kevéssel, akkor csoda kell Montenegróban. Ha esetleg döntetlen vagy bukta lesz szombaton, akkor vége a BL-nek sajnos, de szerintem ez nem fog megtörténni.

ETO-ról pedig most jött a hír, hogy Audi Aréna lesz az új csarnok neve. [link]

És még egy jó hír KEBről [link]

[ Szerkesztve ]

(#1589) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Itt a női VB menete, és a legfrissebb 28-fős keret. Schatzl-n kívül mindenki benne van, akit hiányoltunk. Már csak jól kéne Hajdúnak válogatni ebből...

(#1590) ruti válasza WonderCSabo (#1589) üzenetére


ruti
Közösségépítő

hááát jobbátlövőben főleg nehéz lesz választani, és a pill. formákat és meccsbenlétet figyelembe véve majdnem mindegy is... :(

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1591) ruti


ruti
Közösségépítő

ja, és ez meg mekkora pech :N

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1592) WonderCSabo válasza ruti (#1590) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Kovács Annát vinném jobblővőbe, illetve talán Soóst, bár az Ő formája elég szar, de tavaly is az EBn lángolt fel. Egyébként meg itt is az lesz, mint a Fradiban, kényszeredetten Tomorit rakják majd jobboldalra, mivel Ő majdnem ugyanolyan jól játszik ott is.

(#1593) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Szombati program:

FTC - Midtjylland, 18:30

Továbbjutás múlik a meccsen, nagyon szívesen kinn lennék, de sajnos még élőben sem fogom látni valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

(#1594) leslieke válasza WonderCSabo (#1593) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Alig maradt esély a továbbjutásra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1595) fatal`


fatal`
titán

Csoda kell Montenegróban sajnos. :(

Eddig nem is figyeltem a többi csoportot, de:

Ez a C csoport ez micsoda? Ilyen hogy jöhetett össze? Látom az EHF is ugyanúgy tud kalapozni, mint a FIFA meg az UEFA, köze nincs a valósághoz.

[ Szerkesztve ]

(#1596) peterszky válasza leslieke (#1594) üzenetére


peterszky
őstag

Ugyan már, kb. ugyanakkora esély van most is, mint az első meccs után. Ha most nyertünk volna a dánok ellen, akkor sem lett volna biztos, hogy pontszerzés nélkül továbbmegyünk. Ez annyiban módosult, hogy iksz vagy győzelem kell a Moracsában.

Román bírók lesznek, akikkel pozitív tapasztalataim vannak. Szerintem meg lehet fogni őket, ha minden összejön. Sérülés volt itt is (Zácsik) és ott is (állítólag Woltering lesérült a lengyelországi meccsen).

What else you gonna do on a Saturday?

(#1597) leslieke válasza peterszky (#1596) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Idegenben egy jó csapat ellen nagyon jó teljesítmény kell, a Fradiban (sajnos) ezt nem látni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1598) WonderCSabo válasza peterszky (#1596) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Viccelsz? A dánokat simán kellett volna ütni itthon, hogy látsz esélyt Budu ellen kint? A Fradi megint szarul játszott, pedig nagyon szurkoltam nekik. Szinte biztos a kiesés.

(#1599) peterszky válasza WonderCSabo (#1598) üzenetére


peterszky
őstag

Simán kellett volna ütni? A Podgorica is csak azért nyert ellenük nagyobb arányban, mert otthon engedték nekik, hogy szó szerint szétverjék őket és emellett az FCM-nek nem volt létszükséglet a jó eredmény. Nem állnak sztárokból, de szerintem a világ leggyorsabb csapata, én ilyen sebességet még nem láttam kézilabda pályán, amit prezentálnak. Egyáltalán nem triviális a győzelem ellenük a kemény téttel bíró mérkőzéseken. Persze mi sem voltunk csúcsformában, ez tény és való, de a legtöbb, ami a tegnapiban benne volt, az egy szoros győzelem, ami arra lett volna elég, hogy talán elég lenne egy góllal kikapni a Buducnost ellen.

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#1600) WonderCSabo válasza peterszky (#1599) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sajnos én nem látom a mostani Fradiban, hogy nyerni tudjon Moracaban. Ha azt mondod, hogy a negrók csak azért tudtak nyerni, mert hagyták a durva játékukat, akkor ellenünk miért ne engednék? De ha totál korrekt bíráskodás lenne, akkor sincs sok esélyünk. Ráadásul az EHF-nek gondolom jobban tetszene, hogy több nemzet csapat jutnak be a 8-ba, mint két magyar.
Nem tudom mi a szar van a Fradival ebben a szezonban, de semmi se megy nekik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.