Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) fatal`


fatal`
titán

Metz-FTC 27-31 (12-17) :C :C

Közelebb kerültünk a KEK döntőhöz :)

(#52) peterszky


peterszky
őstag

Kb. egy oraja ertem haza, majd irok beszamolot az egesz hetvegerol.

What else you gonna do on a Saturday?

(#53) fatal` válasza peterszky (#52) üzenetére


fatal`
titán

Várom :) A meccset sajnos nem láttam még streamen sem. :(

Innen már csak egy fél lépés a döntő. :C

(#54) peterszky válasza fatal` (#53) üzenetére


peterszky
őstag

Íme: http://ulloi129.wordpress.com/2011/04/13/kek-metz-kimehetsz/

Vasárnap telt ház, már elfogyott minden jegy. Jó lesz. Remélem holnap azért sikerül a Debrecent is megverni :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#55) peterszky válasza peterszky (#54) üzenetére


peterszky
őstag

Csodálatosak voltak a lányok tegnap Debrecenben és öt góllal nyertek! Így május elsején lesz a döntő találkozó a Népligetben!

Vasárnap meg jön a Metz, nagyon nehéz meccs lesz, de a lányok ismét varázsolni fognak :K

What else you gonna do on a Saturday?

(#56) fatal` válasza peterszky (#55) üzenetére


fatal`
titán

Bejutnak a lányok a döntőbe! :)

(#57) peterszky válasza fatal` (#56) üzenetére


peterszky
őstag

Be is jutottak! :K

Az ETO meg hozta a "szokásost".

What else you gonna do on a Saturday?

(#58) fatal` válasza peterszky (#57) üzenetére


fatal`
titán

:C Gratula. Nem voltam itthon, de már jön le a meccs, ha leért meg is nézem.

Kár az ETOért :(

Fradinak pedig be kell húzni mostmár azt a KEK trófeát :)

(#59) peterszky


peterszky
őstag

Holnap KEK-döntő :K

Ma meg férfi kézin megvertük a Tatabányát a bronzcsata első meccsén! Pénteken lehet, hogy elmegyünk idegenbe.

What else you gonna do on a Saturday?

(#60) fatal` válasza peterszky (#59) üzenetére


fatal`
titán

Nah, holnap (azaz ma) remélem vagy 10-el megverjük a spanyolokat és már el is dől a döntő. :DD

(#61) peterszky válasza fatal` (#60) üzenetére


peterszky
őstag

"Csak" öt gól lett belőle, de fantasztikus délután volt!

Itt meg lehet nézni a teljes mérkőzést kommentátor nélkül: [link]

What else you gonna do on a Saturday?

(#62) fatal` válasza peterszky (#61) üzenetére


fatal`
titán

Jó meccs volt, sajnos a buzi digi miatt az első 20 percet nem láttam, mert nem volt adás...

Miért egy ilyen nyomorék TVnek kellett adni a jogokat... :O

(#63) fatal`


fatal`
titán

Na akkor:

HAJRÁ FRADI!!! :)

(#64) Szólista


Szólista
senior tag

KEK-gyöztes a FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :C :C :C
Szép volt lányok!Gratula! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#65) fatal`


fatal`
titán

Szép volt csajok! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#66) peterszky


peterszky
őstag

Este 21.50-kor érkeznek Ferihegyre, megyünk köszönteni őket :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#67) peterszky


peterszky
őstag

:C :C :C

What else you gonna do on a Saturday?

(#68) venember83


venember83
nagyúr

Nézem ezt a német-magyar női kézilabda meccset, és nem rossz ez a magyar válogatott, de hiányolom a magyar oldalon az igazi klasszisokat. Lemenő ágban lenne ez a magyar sikersportág is? :(

(#69) venember83


venember83
nagyúr

Nagyon megnyomják a németek, nem bírja a magyar csapat a végén a tempót. :(

(#70) fatal` válasza venember83 (#69) üzenetére


fatal`
titán

Emberhátrányban vagyunk. Egyébként leszállóágban van válogatott szinten, de a németeké is. Remélem a jövőhéten nyerünk (több góllal mint amennyivel most kikapunk), mert, ha nem akkor az óriási baj. :(

Ferlinget nem értem miért van pályán, mindent mellé/fölé lő...

[ Szerkesztve ]

(#71) venember83 válasza fatal` (#70) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyon kemény lesz ez. :(

(#72) fatal` válasza venember83 (#71) üzenetére


fatal`
titán

26-24 lett. Nagyon kemény lesz a visszavágó. :(

(#73) venember83 válasza fatal` (#72) üzenetére


venember83
nagyúr

Én is erre értettem, egy felpaprikázott és az esélyében hívő német válogatott ellen kell győzni a biztonság kedvéért 3 góllal.

(#74) fatal`


fatal`
titán

Hajrá Lányok!

Picsázzátok el ezeket a németeket :DDD

(#75) kali válasza fatal` (#74) üzenetére


kali
legenda

az - sajnos - nem most lesz... :(
nekem egyedül az lenne némi öröm az ürömben, ha mátéfi eszter menne végre a levesbe!

[ Szerkesztve ]

(#76) fatal` válasza kali (#75) üzenetére


fatal`
titán

Nagyon remélem én is...

93 óta minden világversenyen kint voltunk..

Hihetetlen. Azt hiszem kijelenthető, hogy a válogatott (női) kézilabdánk mélyrepülésben van. :(

(#77) fatal`


fatal`
titán

Szégyen, nem tudok mást írni. Az elmúlt 18 év legmélyebb pontja :(

(#78) venember83


venember83
nagyúr

Nem tudom eldönteni, hogy a klasszisok hiánya vagy a szakmai stáb nem megfelelő munkája tehető felelőssé. De szégyen mindkét gárdának.

(#79) Traxx válasza venember83 (#78) üzenetére


Traxx
őstag

Klasszisaink most is vannak. Itt sokkal inkább valahol fejben voltak komoly gondok, meg valahol biztosan a stábnak is van felelőssége (fel lehet hozni az EB-t, ahol csak tizedikek lettünk, de ha az utolsó meccset nyerjük, akkor megvan az elődöntő...ez is, az is irreális lett volna szerintem. Nem vagyunk ma a legjobb 4-ben.)

Viszont tény, hogy ez az eredmény nagyon nagy csalódás :(

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#80) fatal` válasza venember83 (#78) üzenetére


fatal`
titán

Egyértelműen az MKSZ és a szakmai stáb a felelős ezért.

(#81) venember83 válasza Traxx (#79) üzenetére


venember83
nagyúr

Klasszisok? Mutass már pár olyan játékost innen, aki meghatározó egyéniség, kihagyhatatlan az európai topcsapatból (EHF BL szereplő), ahol játszik? A nőknél mindenki itthon ragadt, senki nem játszik a dánoknál, norvégoknál, spanyoloknál, ez elég sokat elmond szerintem a jelenlegi felhozatalról.

(#82) fatal` válasza venember83 (#81) üzenetére


fatal`
titán

Görbicz pl. az egyik legjobbnak számít a posztján.

Tökmindegy, klasszisok nélkül is ki kell jutni egy vbre. Egyébként ez nem foci, nem gyenge a magyar bajnokság.

Itt nem (csak) a játékosok a felelősek, sokkal inkább az MKSZ és a szakvezetőség.

[ Szerkesztve ]

(#83) peterszky válasza fatal` (#82) üzenetére


peterszky
őstag

Az a baj Görbiczcel, hogy vesztes. Lehet, hogy fáj ezt kimondani, de az. Amúgy aláírom, hogy jelenleg is az egyik legnagyobb tudású játékos, de ez sajnos kevés.

Minden szinten megy a rohadás, elég komoly gond, hogy egycsapatossá varázsolták a bajnokságot, véleményem szerint ennek isszuk most a levét. És ezt nem irigységből mondom!

Klasszisok megvannak most is, lehet, hogy nem akkorák, mint Görbicz, de vannak. A szélen Vérten, egyik legjobb a maga posztján. Tomori, ha jól kezelik, akkor szintén fantasztikus dolgokra képes. Zácsik azért nem mutatott semmit, mert még nem jött helyre, ahogy Elek Gábor is mondta, ezen a nyáron fogja "helyretenni" és a következő szezonban talán újra régi fényében ragyoghat, megviselte a szlovéniai sérülése, valamint az idei gyomorbetegsége. Pálinger Kati még mindig a legjobb kapus az egész világon, nagyon sajnálom, hogy lemondta a válogatottságot.

És Szucsánszki Zitát nem említettem, mert lehet, hogy Ő nem klasszis. De alázatos, igazi csapatember és győztes alkat (24 évesen magyar bajnok, EHF Kupát és KEK-et is nyert).

What else you gonna do on a Saturday?

(#84) fatal` válasza peterszky (#83) üzenetére


fatal`
titán

Nem akartam folytatni a sort.

Pálinger lemondta a válogatottságot? :O

Nem olvastam kézis híreket a meccs óta.

(#85) Traxx válasza venember83 (#81) üzenetére


Traxx
őstag

Pálinger Kati, Görbicz, esetleg Szucsánszki? ;)

A Győr ugye vagy 5-6 éve eléri a BL 4-et, a Fradi kupagyőztes lett az idén. Oké, Szucsánszki azért nem ér fel Kristine Lundéval, de Kati és Görbe simán a legjobbak között vannak a posztjukon. Vérten szintén nem kispadmelegítő az ETO-ban. Szóval én azt gondolom, van emberanyag, de az is tény, hogy nem jut korántsem minden posztra világklasszis. Olyan jól nem állunk sajna.

Mod: peterszky megelőzött :B

hunfatal: sajnos igen...egyik nagy kedvencem :O Az előző hozzászólásodra: a női bajnokság nem gyenge. A férfiaké sajnos az...3 éve nyer makulátlanul a Veszprém, ami a többiek kritikája is valahol, nem csak az ő érdemük...

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#86) fatal` válasza Traxx (#85) üzenetére


fatal`
titán

Itt a női kézilabdáról volt szó, a férfiak kint vannak a VB-n (a németektől pont mi vettük el a lehetőséget) :D

Pálingerről: Igen, olvastam közben, sajnálom :( De mindenképpen így cselekedett volna, ha kijutunk, akkor is. Még 1 évig lesz Győrben utána családot alapít, legalábbis a cikkben, amit olvastam ezt írták.

(#87) vikvuk válasza peterszky (#83) üzenetére


vikvuk
aktív tag

Görbicz vesztes? Miért?

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#88) peterszky válasza vikvuk (#87) üzenetére


peterszky
őstag

Miért, szerinted győztes? Volt esélye már párszor valami igazán jelentőset nyerni a csapatával, még nem jött össze neki. Mindig elbuktak vagy a döntő mérkőzésen vagy az elődöntőben, nem csak a Bajnokok Ligájában. Korábban játszottak EHF Kupa és ha jól emlékszem, akkor KEK döntőt is.

Most a magyar bajnokságot nem mondanám jelenleg nagy dolognak, mivel az ETO mindent összevetve közel milliárdos pénzből gazdálkodik, ha ezt összevetjük a második DVSC és a harmadik Fradi költségvetésével, akkor jól látható, hogy majdnem 5x pénz, de legrosszabb esetben is 4x. Ekkora különbségeket már szívvel nem igazán lehet ledolgozni. Amikor még 2-3x volt, akkor egyszer sikerült, pont nekünk.

What else you gonna do on a Saturday?

(#89) Traxx


Traxx
őstag

Ezt muszáj belinkelni: [link]

Nagyon jó videó :K

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#90) venember83


venember83
nagyúr

[link]

Ez kézilabda, nem a hasizom számít. :K

(#91) venember83


venember83
nagyúr

Ki a jobb? Magyarok!

(#92) Boxer001 válasza venember83 (#91) üzenetére


Boxer001
veterán

Meglett bazzeg. :Y :R

(#93) venember83 válasza Boxer001 (#92) üzenetére


venember83
nagyúr

Meg bizony, innen már akkor ez a csapat bárkit meg tud verni? :)

(#94) Boxer001 válasza venember83 (#93) üzenetére


Boxer001
veterán

Meg hát. :K

(#95) XDmanus


XDmanus
tag

MAGYARORSZÁG 26-23 Franciaország

Micsoda GYŐZELEM!!!!!!!!!! SZÉP VOLT !!!!!!!!!

(#96) fatal`


fatal`
titán

Hahaha veretlenül 3 ponttal tovább a halálcsoportból, ez igen.

Gratulálok a csapatnak, mindenki óriási teljesítményt nyújtott! :)

(#97) BéHGT


BéHGT
senior tag

Amit műveltek ma... csodálatos volt!! :) :C :C :R

(#98) Traxx


Traxx
őstag

Húvazzeg :C :R Ez a sportág nem az én érzékeny idegrendszeremnek való...és a körmöm se nő 2 nap alatt valami sokat :D Ez a meccs valami nagyon állat volt, az utóbbi évek egyik legnagyobb meccse. A spanyolon se sok hiányzott a szívrohamhoz, de ez valami csúcs volt...köszönjük srácok :R

A csoport meg érdekes lesz...Izland, szlovének, horvátok még mellettünk, papíron az utóbbi meccs lesz a legnehezebb. De nem lesz sétagalopp egyik sem. Ha a franciák akarnak még valamit ettől az eb-től, akkor fel kell alaposan kötniük a felkötnivalót. Kis szerencsével viszont ez a csapat elcsípheti az első 2 hely valamelyikét...akár az elsőt is...és akkor pedig...a csillagos égig :DD

Egy tuti: ha valaki a múlt héten azt mondja nekem, hogy pontot szerzünk az oroszok ellen úgy, hogy azt bánjuk, hogy nem 2 lett, szintén pontot szerzünk a spanyolok ellen, és 3-mal verjük a csigazabálókat, megkérdezem, hol kapott januárban napszúrást :B Ez az eb eddig a legszebb álmaimat is felülmúlja...nagyon-nagyon jó csapatunk van. Nincs világsztárunk, de ettől még jók vagyunk. :K

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#99) spammer


spammer
veterán

Vasárnap hány órakor lesz az izlandiak elleni meccs? m1 fogja közvetíteni?

Köszi előre is a választ!

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#100) tope válasza spammer (#99) üzenetére


tope
addikt

16:10 és jó kérdés a másik, tuti adják valahol

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.