Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) WonderCSabo válasza leslieke (#700) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igen, ez így van, nagyon drukkolni kell a Fradinak, nehéz lesz a meccs!

(#702) Sickboy25 válasza peterszky (#692) üzenetére


Sickboy25
addikt

Hajrá csajok!!

dobtam egy képet a focis topicba, biztos értékelni fogod :DD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#703) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mindjárt kezdődik! Hajrá Fradi!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#704) fatal`


fatal`
titán

HAJRÁ FRADI!!

(#705) Sdi


Sdi
addikt

Hajrá lányok :), legalább így az egész meccsen.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#706) Sickboy25


Sickboy25
addikt

hajrá hajrááá csajok....

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#707) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Kezd nagyon szétesni a Fradi. Kár, az első félidő nagy részében jól játszottak. :(

És 7 góllal vezet a Krim nem hiszem el...

[ Szerkesztve ]

(#708) fatal` válasza WonderCSabo (#707) üzenetére


fatal`
titán

Ennek a meccsnek nagyon úgytűnik, hogy sajnos annyi :( Viszont jó lenne kevesebb góllal kikapni, mint, amennyivel nyertünk Dabason.

Nincs se védekezés, se kapusteljesítmény. :(

[ Szerkesztve ]

(#709) WonderCSabo válasza fatal` (#708) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hát igen, nekem is már csak ez tűnik reális célnak.

(#710) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez a meccs elment, de szerencsére a továbbjutási esély nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#711) WonderCSabo válasza leslieke (#710) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igen, csak jó lett volna az első helyen továbbmenni. Így viszont arra már nem sok esély van. Vagy igen?

Egyébként nagyon kár ezért a meccsért, 2 helyen aludtak be, akkor ment le a vezetés, illetve másodszor meg növelték 6 gólra az előnyt.

(#712) leslieke válasza WonderCSabo (#711) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem van esély az első helyre is, csak ahhoz már a Krimnek pontot kell veszítenie. Ha jól emlékszem ők mennek még a románokhoz, szóval még bármi történhet. Meg persze a Fradinak is hoznia kell a maga pontjait.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#713) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez lesz még a csoportban:

Március 9.: FERENCVÁROS–Oltchim Valcea
Március 10.: Krim Ljubljana–Zvezda Zvenyigorod
Március 16.: Zvezda Zvenyigorod–FERENCVÁROS
Március 17.: Oltchim Valcea–Krim Ljubljana

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#714) Egon válasza leslieke (#713) üzenetére


Egon
nagyúr

Sajnos az a nagy helyzet, hogy ezzel a tegnapi eredménnyel jó eséllyel elszálltak a továbbjutási esélyek (nemhogy a csoportelsőség, a továbbjutás).
A románok feljövőben (a Krimnél erősebb kerettel); ha nem nyerünk ellenük a héten (pontosabban ha kikapunk), akkor jó eséllyel annyi a továbbjutásnak. Még ha nyerünk is az oroszoknál (ami nem lesz egyszerű), akkor is valószínűleg lesz 3 db 8 pontos csapat, és az egymás elleni fog dönteni - az meg ebben az esetben nem nekünk fog kedvezni. Még annak lehet drukkolni, hogy a szlovének ne kapjanak ki a románoktól.
Max. 3 góllal kellett volna kikapni, és akkor jóval nagyobb esély lenne a továbbjutásra.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#715) peterszky


peterszky
őstag

Tegnap kb. egy terített betli volt a csapat, sajnos vannak ilyen napok. Erre szerintem "rásegített" az is, hogy az utolsó itthoni edzésen Deákinak megsérült a térde, így nem tudott kiutazni. Ennek köszönhetően Tomorinak nem volt pihentető cseréje, jó lehet így pályára lépni... Sajnos kicsit elfogytunk, plusz tényleg semmi nem jött be, míg a Krimnek igen. És így kaptunk ki hat góllal. Egy közepes teljesítménnyel nem lett volna gond.

What else you gonna do on a Saturday?

(#716) WonderCSabo válasza peterszky (#715) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egyébként nem értem mi volt. Az első 15. percben teljesen jó volt a játék, 2 góllal is vezetett a Fradi sokáig, aztán ott volt egy kihagyás, amikor visszajött a Krim, de aztán a félidő végéig is tartották magukat. A 2. félidő elején viszont teljesen nullázódás, akkor vesztették el a meccset. Kapusteljesítmény 0, védekezés se az igazi, szélsőjáték zéró. Nagyon kár ezért a meccsért. :(

(#717) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Látta vki a mai meccset? Sok gól volt. :)

(#718) fatal` válasza WonderCSabo (#717) üzenetére


fatal`
titán

Én láttam, jó meccs volt. Kár, hogy nem sikerült behúzni :) Amorim meg...

(#719) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Sajnos nem láttam. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#720) WonderCSabo válasza fatal` (#718) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én csak az uccsó 10 percet láttam sajna. Remélem a Fradi nem fárad el a hétvégi BL meccsre...

(#721) peterszky


peterszky
őstag

Szerintem mindkét csapat helyén tudja kezelni az eredményt, sok hiba volt, de így egy élvezhető mérkőzés lett belőle. Remélem, hogy szolgálta a szombati napra felkészülésünket.

What else you gonna do on a Saturday?

(#722) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Csak most vettem észre, hogy Tomori már a BL góllövőlista első helyén van.

(#723) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Meccsek hétvégén:

Március 9. 16:00
FTC Rail Cargo Hungaria - Oltchim Valcea

Március 9. 16:00
Váci NKSE - Issy Paris Hand

Március 10. 19:00
Buducnost Podgorica - Győri Audi ETO KC

Nem tévedés, a Fradi és a Vác meccse pont egyidőpontban lesz...

(#724) leslieke válasza WonderCSabo (#723) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez sajnos óriási baki, főleg mert mindet adja valamelyik sportcsatorna.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#725) Egon válasza leslieke (#724) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem feltétlenül.
A háztartások X százalékában van DigiSport, de nincs SportKlub; Y százalékában pedig fordítva. X+Y pedig nem sokkal marad el a 100%-tól. Ergo csak marginális számú nézőt veszít bármelyik sportcsatorna.
Egyébiránt a SportKlub választotta ezt az időpontot (a Digis meccs időpontjáról már korábban megállapodtak), ahol jó eséllyel a fő szempont a külföldi focibajnokik elkerülése volt.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#726) leslieke válasza Egon (#725) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

TV+stream lenne a megoldás és egyszerre nézni a kettőt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#727) fatal`


fatal`
titán

HAJRÁ FRADI!
HAJRÁ VÁC!

(#728) leslieke válasza fatal` (#727) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#729) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sajnos nagy baj van most a Fradinál. :(

(#730) fatal` válasza WonderCSabo (#729) üzenetére


fatal`
titán

Nagy a baj sajnos. :( Támadásban megálltunk teljesen. Kezd elúszni a meccs :(

[ Szerkesztve ]

(#731) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A vége nagyon elment.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#732) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A Vác-Issy Paris végeredménye: 24-23, vékonyka előny.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#733) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Elfáradtak. Elek idióta volt, a győri meccset simán le lehetett volna adni tartaléksorral.

"So say we all"

(#734) WonderCSabo válasza TaliGa (#733) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az az igazság, hogy ez a realitás, a Fradi jelenlegi állapotában papírformával vesztett. Nem hiszem, hogy sokat számított volna a szerdai meccs. :(

Van még esély a továbbjutásra, vagy az is elszállt?

(#735) fatal`


fatal`
titán

:(

Én is bíztam a győzelemben, de ez van. Egy rossz szó nem érheti a lányokat, bravúrt bravúrra halmoztak a szezonban. Mostanra pedig a sérülések (plusz Tomori betegsége) és a rövid pad közbe szólt. :(

Én nem hiszem, hogy a Krim nyerni fog Romániában, holnap megverik a Zvezdát és csoportelsők.

(#734) WonderCSabo: Ha a Krim megveri a Valceat jövőhéten és a Fradi a Zvezdat, akkor továbbjutunk.

[ Szerkesztve ]

(#736) WonderCSabo válasza fatal` (#735) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hát akkor nagyon kicsi az esély. Az első félidő elég jó volt pedig, a másodikra eléggé beragadtak a lányok.

(#737) peterszky válasza TaliGa (#733) üzenetére


peterszky
őstag

Semmi köze nem volt a szerdai meccsnek a mai vereséghez. A zsoldosok lassan megkapják a pénzüket a románoknál, mellé nálunk Tomori vírusos betegséggel küzdött (a végén szerintem ájulás közeli állapotban volt, mikor le kellett cserélni). Sajnos az előnyös játékunk nagyon gyenge volt, ezen pedig elment a mérkőzés. Van ilyen, hiányzik Szani, Nere, Deka. Ilyen hiányzókat még a bő kerettel rendelkező Győr is megérezne.

Emellett egy szavunk se lehet az idei évre, ha megverjük idegenben a Zvezdát, akkor nyolc ponttal zárunk, az a mi szerencsétlenségünk, hogy ennyivel is ki lehet esni a körbeverések miatt.

What else you gonna do on a Saturday?

(#738) fatal` válasza WonderCSabo (#736) üzenetére


fatal`
titán

Tévedtem, nem csoportelsők, rosszul számoltam. :) Szóval abban lehet bízni, hogy nem szeretne a Krim a Győrrel elődöntőzni és ezért megverik a Valceat idegenben jövőhéten. :) Feltéve, hogy megverik a Zvezdát is holnap (bár ebben én nem kételkedem).

Nekünk ugye mindenképp ütni kell a Zvezdát a jövőhéten, ez nem is kérdés.

(#739) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hajrá Győr!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#740) vans? válasza leslieke (#739) üzenetére


vans?
őstag

Behuztak a lanyok ezt is! Ha iden sem nyerjuk meg a BL-t, akkor nem tudom mikor..! Bar ezt mar mondtuk parszor. :D

hábm bábm

(#741) WonderCSabo válasza vans? (#740) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Elég ronda egy meccs volt...

(#742) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hétvégi meccsek:

Március 16., 13.55: EHF női Bajnokok Ligája, Zvezda Zvenyigorod - FTC-Rail Cargo Hungaria
Március 16. 15:45 EHF női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Randers

Március 17.,14:45 EHF férfi Bajnokok Ligája, Pick Szeged-Vive Targi Kielce
Március 17.,16:55 EHF férfi Bajnokok Ligája, Ademar León-MKB Veszprém

Valamennyi meccs élőben a Digi Sport1-en.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#743) fatal` válasza leslieke (#742) üzenetére


fatal`
titán

És ma játszik a Vác a KEK-ben, de ezt sajnos nem közvetíti a TV.

(#744) leslieke válasza fatal` (#743) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor azért nem találtam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#745) leslieke válasza fatal` (#743) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos nem sikerült a Vácnak a továbbjutás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#746) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hajrá Fradi!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#747) fatal` válasza leslieke (#746) üzenetére


fatal`
titán

Nem kezdünk valami jól :(

(#748) leslieke válasza fatal` (#747) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most már azért jobban áll a Fradi, de az egész félidő kapkodós volt mindkét csapat részéről.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#749) fatal` válasza leslieke (#748) üzenetére


fatal`
titán

Nem baj az, kapkodjanak a második félidőben is, ha nyerünk 4 góllal :D

(#750) fatal`


fatal`
titán

Szétestünk sajnos :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.