Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) fatal`


fatal`
titán

Ha valahogy le tudnánk gyűrni a dánokat (amire azért nem sok esélyt látok), akkor szerintem meg lehet a bronzérem. Utána Francia/Horvát az elődöntőben és, ha kikapunk, akkor a bronzmeccsen valószínűleg az oroszok vagy a szlovének jönnének. Mindkettő verhető.

Mondjuk én a 8 közé vártam a csapatot, azt már teljesítették :)

[ Szerkesztve ]

(#502) WonderCSabo válasza fatal` (#501) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nagyon nagy meccset játszott a válogatott, öröm volt nézni. Az is jó volt, hogy csomó ember (pl. Iváncsik) megmutatta, hogy jó játékos, illetve a hiányos elemek (sok eladott labda, felfutások hiánya) is erősen visszaszorultak. Sztem eddig se kellett volna, és ezek után meg pláne nem kell temetni a srácokat Dánia ellen. Belevetik magukat, aztán lesz ami lesz. Az is jó volt, hogy a mindig überrealista Mocsai is pozitívan nyilatkozott. Igazából még ezer pozitívumot tudnék írni a meccsről, de ne kilógna a fórumról. :) Hajrá magyarok!

(#503) fatal` válasza WonderCSabo (#502) üzenetére


fatal`
titán

Nem temetem a csapatot, csak leírtam a papírformát. :) Egy meccsen bármi lehet, Izlandot is elkaptuk az olimpián.

(#504) WonderCSabo válasza fatal` (#503) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igazából ezt nem is konkrétan rád értettem, hanem azokra, akik már a lengyel meccs előtt is azt hangoztatták, hogy tökmindegy, hogy mi lesz a lengyel meccsen, a dánoknál úgyis kiesünk. Az ilyen hozzáállással ennyi erővel ki se kéne menni világversenyekre... A mai szép játék után is fikázzák a válogatott, mert gagyik voltak a lengyelek, Dánia majd jól kiüt minket. Tényleg a végén már szétesett az ellenfél, de ehhez 40-45 peren keresztüli iszonyatos nyomásgyakorlás volt szükséges. És az ilyenek aztán hazaárulózzák Nagy Lacit...

(#505) leslieke válasza WonderCSabo (#504) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak nem NSO-t olvastál? :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#506) WonderCSabo válasza leslieke (#505) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hogy találtad ki? :) Tényleg katasztrófa. Egymást anyázzák, meg !fejbelövésekkel! fenyegetőznek, szidják a válogatottat is. A moderáció is katasztrofális mondjuk.

Tényleg baromi jó csapat ez a dán, de én azt mondom, reális esély az ő győzelmük, de azért a mi srácaink is felvehetik a kesztyűt, 25% esélyük sztem van.

(#507) vans?


vans?
őstag

Gyonyoruen jatszott a csapat, remelem atmentik a format..!

hábm bábm

(#508) leslieke válasza WonderCSabo (#506) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Néha elolvasom én is ott a hozzászólásokat, ha röhögni akarok. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#509) WonderCSabo válasza leslieke (#508) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az a baj, hogy én ilyenfajta mocskolódáson, kicsinyességen és veszekedésen mindig felhúzom magam. Sokszor megígérem magamnak, hogy nem olvasom végig, aztán mégis. De mondjuk azért ott is vannak értelmes hozzászólók, pl. pár srác érdekes statisztikákat hoz mindig.

A legjobbak azok, akik a magyar csapat ellen tesznek, hihetetlen.

(#510) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Jó ezeket a képeket látni. :)

Továbbiak.

(#511) leslieke válasza WonderCSabo (#510) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi a linket! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#512) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Azt a mindenit: tegnap több mint 700 ezren követték a meccset élőben a SportTv-n! Sajnálhatja az MTV, hogy kihagyta a VB-t...

(#513) fatal`


fatal`
titán

HAJRÁ MAGYAROK!!!!!

(#514) fatal`


fatal`
titán

Pocsék kezdés :(

(#515) fatal`


fatal`
titán

Kb. Ausztrália szintjén kézilabdázunk ma.

(#516) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ami az egyik oldalon sikerül, az a másikon nem. Dánia így könnyedén begyalogol az elődöntőbe.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#517) vans?


vans?
őstag

:(

hábm bábm

(#518) vans?


vans?
őstag

A vegen pedig mar elhittem.. A birok teljesitmenye szanalmas volt, de nem foghatjuk arra a vereseget, ennyi hibaval nem lehet megverni a danokat... Ok is sokkal rosszabbul jatszottak, mint ahogy tudnak, meg lehetett volna fogni oket... A gyenge kezdes nem kellett volna, kihagyott hetesek, ziccerek... A szelrol barmikor megvertek kb., Zubai elete egyik legszarabb meccset hozta le. Nagy Laci meg szegeny fantasztikus mit jatszott, de egyedul nem lehet megverni a vilag egyik legjobb csapatat... Mocsai meg kerhetett volna idot idoben is... Es ha Roli beleer a vegen a megpattano labdaba... Sok a ha. :)

hábm bábm

(#519) peterszky


peterszky
őstag

Nem kellett volna elengedni őket hét góllal, ennyi a titok. Sajnálom nagyon a dolgot. Azért csalódást nem okozott a csapat.

What else you gonna do on a Saturday?

(#520) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Rámcáfoltak a fiúk. Az első félidő alapján féltem, hogy egy nagy verésbe szaladnak bele. Visszajöttek a meccsbe, de sajnos már fordítani nem sikerült.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#521) fatal`


fatal`
titán

Gratulálok a csapatnak, hogy sikerült visszakapaszkodni!

Sajnos a végén mégsem jöttünk ki jól :(

(#522) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Simán pariban voltunk a dánokkal, a fogadóirodák 6-os szorzója közel sem valós. Az első félidőt viszont nagyon elaludtunk, nem értem mi volt. A végén nem állt mellénk a szerencse, de ettől függetlenül hihetetlenet produkáltunk a második félidőben, ha jól számolom 6 góllal vertük őket. Nagyon nagy tisztelet a srácok előtt, nem tudom mit kéne még kitalálni, hogy az első félidőinket ne rontsuk el.

(#523) fatal`


fatal`
titán

Dánok szétestek a döntőre, 14 (!!!) góllal vezetnek a spanyolok.

(#524) Traxx válasza fatal` (#523) üzenetére


Traxx
őstag

Borzasztó verést kapnak...és nem csak azért, mert Árpi valami brutálnagyot nyújt. Nagyon félnek már tőle a dánok, továbbá iszonyat sok labdát adtak el, ez is az oka a nagy különbségnek.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#525) peterszky


peterszky
őstag

Pénteken irány Valcea :K

What else you gonna do on a Saturday?

(#526) vans? válasza peterszky (#525) üzenetére


vans?
őstag

Adjatok a szajuknak!

Nekunk meg itthon kene verni a Podgoricat.

hábm bábm

(#527) fatal` válasza peterszky (#525) üzenetére


fatal`
titán

:) Szurkoljátok ki! Én TV-ben nézem :) Remélem adunk nekik!

Hajrá Fradi!

(#528) WonderCSabo válasza fatal` (#527) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mikor lesznek, melyik csatornákon a meccsek?

Szerk.: Más: egy egész normális cikk az NSOn a ffi kézilabdaválogatott utánpótlásáról.

[ Szerkesztve ]

(#529) fatal` válasza WonderCSabo (#528) üzenetére


fatal`
titán

Szombat, Digi1:
15:45
Kézilabda (élő)

EHF női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Buducsnoszt

Vasárnap, Digi1:
17:55
Kézilabda (élő)

EHF női Bajnokok Ligája, Valcea-FTC-Rail Cargo Hungaria

(#530) WonderCSabo válasza fatal` (#529) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Köszi. Nem igaz, h. ez a mocsok digi adja, amit az én területemen a büdös életben sem fognak sosem adni... Streamek meg csak nagyon gyatrák szoktak lenni. :(

Szerk.: Bár ha közvetíti az EHF TV, akkor azért talán oké, bár a BL meccseken nekem picit hiányzik a magyar kommentátor hazai szurkolása. De legalább adja, ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

(#531) fatal` válasza WonderCSabo (#530) üzenetére


fatal`
titán

Más csatornát sajnos nem is nagyon érdekeltek a jogok szerintem. Mert a kézilabda gondolom sokkal olcsóbb, mint a foci, mégsem vette meg senki csak a DIGI. Korábban a Viasaton ment. Pedig én örültem volna, ha a sport tv-hez kerül.

(#532) WonderCSabo válasza fatal` (#531) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hét én a Viasatnak is jobban örülnék. Egyébként sztem a kézilabda egyre népszerűbb itthon. Több mint 700 ezren nézték a Lengyel-Magyart a Sport 1-en, ez engem meglepett, tutira megérte nekik. De szerkesztettem a hszt, nézhető az EHF TVn legalább a BL.

[ Szerkesztve ]

(#533) peterszky válasza WonderCSabo (#530) üzenetére


peterszky
őstag

Az EHFTV-n csak akkor tudod nézni, ha nem magyar ip-ről nyitod meg.

What else you gonna do on a Saturday?

(#534) WonderCSabo válasza peterszky (#533) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Modify Headers Fx kiegészítővel eddig én ki tudtam játszani ezt.

Szerk.: Egyébként valszeg ezt a régiós korlátozást is a diginek köszönhetjük.

[ Szerkesztve ]

(#535) peterszky válasza WonderCSabo (#534) üzenetére


peterszky
őstag

Nem, ezt az EHF-nek lehet megköszönni, amelyik országnak eladta a közvetítési jogokat, azt letiltja.

What else you gonna do on a Saturday?

(#536) WonderCSabo válasza peterszky (#535) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ok, de gondolom szinte minden európai országban adják a BLt valamelyik adón, akkor tehát sehol sem lehet nézni a BLt az EHF TVn?

[ Szerkesztve ]

(#537) peterszky válasza WonderCSabo (#536) üzenetére


peterszky
őstag

Adott mérkőzésekre szól a dolog. Tehát ha pl. egy Larvik meccset nem ad a Digi, azt meg tudod nézni az EHFTV-n.

What else you gonna do on a Saturday?

(#538) WonderCSabo válasza peterszky (#537) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Értem, tehát meccsenkénti kizárólagos közvetítési jogot ad el az EHF.

(#539) peterszky válasza WonderCSabo (#538) üzenetére


peterszky
őstag

Nem, mert szezonra vásárol be a Digi. Csak gondolom van valami jelzés, hogy mi kerül műsorra és az alapján tiltják le az EHFTV-s adást.

What else you gonna do on a Saturday?

(#540) fatal`


fatal`
titán

Ez lemaradt a hétvégi programok közül:

Podravka Koprivnica - Váci NKSE
Női KEK - Kapronca
2012.02.02. 14:15 DigiSport2

(#541) Sdi


Sdi
addikt

Egyenlőre a Győr nagy él :) 17-8, 39 perc alatt 8 gólt ért el a BL címvédő :D

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#542) Sdi


Sdi
addikt

Szép volt lányok :R , 27-17 :) , bár a végére ellazultak egy kicsit, volt 14 különbség is, igaz a legjobbak már pihentek.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#543) WonderCSabo válasza Sdi (#542) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igen, én is úgy láttam, hogy a végére már kiengedtek, de végig teljesen uralták a meccset, szép volt. :K

(#544) vans?


vans?
őstag

Csak az ETO, oriasi volt!

hábm bábm

(#545) fatal`


fatal`
titán

Grat. az ETO-nak a győzelemhez!

Holnap pedig hajrá Fradi!!! :C

(#546) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Szünetben 9-10 a Fradinak. Az félidő uccsó 5 percén kívül frankón játszottak.

(#547) Traxx


Traxx
őstag

Ez nagyon nagy győzelem volt...elismerésem a Fradinak :R Erőn felül teljesítenek érzésem szerint a BL-ben, KEK-győzelem ide vagy oda, nem vártam, hogy a BL-ben is ilyen jól szerepelnek, a mostani meccsen győzelemre nem igazán számítottam. Ráadásul Zácsik nélkül...ha ő visszatér, akkor még jobb lehet a csapat. (van valakinek infója arról, hogy hogyan áll a felépülése?)

A Győr meg brutális volt, igaz meggyengült a címvédő, de akkor is. Szép üzenet ez a riválisoknak :K Még sok ilyen kézis hétvégét, mint amilyen ez volt! :C

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#548) WonderCSabo válasza Traxx (#547) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Zácsik elvileg tavasz végén játszhat először.

(#549) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Remek meccsek voltak a hétvégén. A Győr kvázi kötelező győzelmet aratott, a Fradi szenzációsat! Kár a Vác vereségéért.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#550) peterszky


peterszky
őstag

Ez a valceai kiruccanás nagy élmény volt :K

What else you gonna do on a Saturday?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.