Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Sdi


Sdi
addikt

Ez kemény volt, de meglett :R

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#352) Sickboy25


Sickboy25
addikt

IGGGGGGGGGGEENNNNNNNNNNNN!!!!! :C :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#353) peterszky


peterszky
őstag

Szaros edzőmeccs :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#354) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Na, csak megvan az érem oly sok idő után, gratula!

(#355) vans?


vans?
őstag

:C

hábm bábm

(#356) peterszky


peterszky
őstag

A döntő is komoly volt, elég keményen próbálták megtolni a norvégokat (Bulatovics kiállítását még most sem hiszem el...), de végül nyert az igazság és Montenegró.

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#357) fatal` válasza peterszky (#356) üzenetére


fatal`
titán

"de végül nyert az igazság"

Ez azért túlzás azok után, hogy milyen ketrecharcot játszott Montenegró végig az EB-n.

(#358) peterszky válasza fatal` (#357) üzenetére


peterszky
őstag

Megkapják érte a kiállításaikat.

What else you gonna do on a Saturday?

(#359) fatal` válasza peterszky (#358) üzenetére


fatal`
titán

Attól még nem lesz szép és megérdemelt, sokkal inkább a kézilabda tönkretétele.

Amúgy nem mindig, mert eleve abból indulnak ki, hogy nem oszt ki 15 kétpercet meg 5 piroslapot a bíró, és igazuk is van.

(#360) concret_hp


concret_hp
addikt

Görbicz miért játszott ilyen keveset a bronzmeccsen? nem volt egészséges?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#361) leslieke válasza concret_hp (#360) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még a csoportmeccsek alatt lebetegedett. Szerintem azóta se jött teljesen rendbe és ezért kímélő üzemmódban játszott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#362) fatal` válasza leslieke (#361) üzenetére


fatal`
titán

Azért így is bőven hozzátette a magáét a győzelmekhez. :) Ahogy szerintem mindenki ezen az EB-n.

(#363) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

:)

[ Szerkesztve ]

(#364) leslieke válasza WonderCSabo (#363) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó kép!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#365) Dyrtyho válasza WonderCSabo (#363) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Azért látszik a képen, hogy kire néz fel igazán a csapat :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#366) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Böhn: Ez a magyar mentalitás hatalma!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#367) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Férfiak kerete januárra. Hát Fazekas nagyon hiányozni fog, az biztos.

(#368) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Férfi kézi-vb: Mocsai fiatalítani és kísérletezni is szeretne

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#369) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Másik hír, hogy állítólag Császár a szezon végén eligazol Párizsba.

(#370) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jól sikerült a felkészülési meccs, a fiúk 33-27-re nyertek a románok ellen. [link]

Vasárnap következik Szerbia 12.10-kor az RTL Klubon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#371) WonderCSabo válasza leslieke (#370) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az első félidő jó volt, amikor az ismert arcok játszottak, de a második már nem volt túl fényes, főleg védekezés tekintetében. Liszkai pedig katasztrofális volt, egy nulla. Viszont azért jó volt látni, hogy van pár ember akit talán be lehet építeni az olimpián részt vett csapatba. Mocsai fiatalítani akar, akkor nem tom miért kell Krivokapicot erőltetni pl. Mindenesetre én nagyon szurkolok a srácoknak, mert legtöbben megérdemlik!

Szerk.: Császár meg annyira ködösítve nyilatkozott az eligazolásáról, hogy sztem tutira el fog menni. :(

[ Szerkesztve ]

(#372) leslieke válasza WonderCSabo (#371) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az interjút nem láttam, de amiket eddig olvastam, az alapján én is arra szavazok, hogy váltani akar.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#373) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mindjárt kezdődik a szerbek elleni meccs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#374) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Magyarország-Szerbia 37-31! :C Szép győzelem volt!!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#375) WonderCSabo válasza leslieke (#374) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jó volt ez a meccs. Izgi, sok szép góllal. Nagy Kornél nagyon jól játszott, remélem a VB-n is hozza ezt a formáját. Az RTL Klubot pedig el kéne tiltani az összes közvetítéstől, katasztrófa volt.

A többi felkészülési meccset adja valamelyik csatorna?

(#376) leslieke válasza WonderCSabo (#375) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem találtam erről infót, hogy adná valamelyik csatorna.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#377) WonderCSabo válasza leslieke (#376) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mindenesetre köszi szépen. Én úgy látom, hogy a jobb szél problémája azért meg fog oldódni. Kapusposzt miatt aggódom nagyon. Mikler azért belejön, ha jobb a védekezésünk és Ő is jobban fel tud pörögni, de egyrészt senki se tud egy meccset ilyen szinten végigjátszani, másrészt sajnos az alternatívák harmatgyengék, sajnos értékelhetetlen volt ezen a tornán is a szereplésük. Fazekas Nándi nagyon hiányozni fog, de az indokait teljes mértékben elfogadom.

(#378) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sziasztok!

Nem tud vki TVt/streamet a csehországi felkészülési meccsekhez?

(#379) leslieke válasza WonderCSabo (#378) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem találtam streamet, de még szöveges közvetítést se.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#380) WonderCSabo válasza leslieke (#379) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Szövegesen a Facebookon a válogatott oldala közvetíti. Azt olvastam, hogy ma a csehek nem is veszik fel a képet, szóval nem csoda, ha nincs stream. A holnapi meccsről elvileg lesz stream.

(#381) Traxx válasza leslieke (#379) üzenetére


Traxx
őstag

A mérkőzésről sajnos a csehek nem készítenek tv-közvetítést, így magyar csatorna sem tudja átvenni a képet.
:( ennyi infót találtam a neten a mai meccsről...

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#382) WonderCSabo válasza Traxx (#381) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez a Facebook oldal részletesebb szöveges közvetítést nyom.

(#383) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Köszönöm az infókat! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#384) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jó meccs lehetett a lengyelek elleni. Kár, hogy nem volt közvetítés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#385) WonderCSabo válasza leslieke (#384) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nagy Laci azt írta facebookon, hogy nem álltak a helyzet magaslatán.

(#386) leslieke válasza WonderCSabo (#385) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Értem. Szerencsére nem most kell, majd a VB-n.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#387) Traxx


Traxx
őstag

A cseh-magyar meccsről lesz közvetítés itt. Regisztráció kell, és elég szívatós a megerősítő captchájuk :) Legalábbis én vagy 5x próbálkoztam, mire sikerült eltalálni...

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#388) WonderCSabo válasza Traxx (#387) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én regisztráltam, el se indul a player, állítólag vki azt írta, hogy már megy a kép. Nektek? A cseh TV közvetíti online, de ők meg azt írják, hogy: This content is not available at your territory due to limited copyright.

(#389) Traxx válasza WonderCSabo (#388) üzenetére


Traxx
őstag

Nekem megy...kezd pufferelni, és közben rákattintottam a play-re, és szakadás nélkül tolja a jóságot :K

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#390) WonderCSabo válasza Traxx (#389) üzenetére


WonderCSabo
félisten

irigyellek titeket, nekem xbmc-vel és borzalmasan szaggat

(#391) leslieke válasza Traxx (#387) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszönöm a linket!! :R :R

VLC Playerrel tökéletesen megy!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#392) WonderCSabo válasza leslieke (#391) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nálam szinte nézhetetlenül akad. :(

(#393) Traxx válasza WonderCSabo (#390) üzenetére


Traxx
őstag

Azért nekem is gyakran leáll :U De ennek az is oka lehet, hogy 5 megás netet mondanak hozzá, 4000 kbps maga a stream. Tehát megeshet, hogy ez alá esik a netem sebessége (hivatalosan 5 megás van), és ezért az akadozás. 14:13 ide a félidő...és a cseh csapatból szégyen vagy nem, nem nagyon találok ismerős nevet :B

leslieke: nincs mit :R

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#394) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nálam egyáltalán nincs akadás. 40/20-as netem van. Nem fut mellett más.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#395) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Újabb döntetlen, újra az utolsó pillanatokban szerzett góllal. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#396) WonderCSabo válasza leslieke (#395) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nagy Laci: A mai meccset inkabb nem ertekelnem...

Egyetértek...

(#397) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A harmadik meccsen megvan a győzelem is:

Szlovákia–Magyarország 25–31 (12–15)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#398) WonderCSabo válasza leslieke (#397) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Asszem a többieket is verhettük volna, ha akartuk volna. Remélem a VB-re felpörgünk, ott nagyon kelleni fog a 120%-os teljesítmény...

(#399) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mocsai Lajos: Több biztató jelet láttam

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#400) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megvan a végleges, utazó keret: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.