Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) leslieke válasza vans? (#450) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Így van, és a VB után szinte azonnal jönnek a nemzetközi kupák, ahol lehet szorítani a magyar csapatokért.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#452) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hajrá magyarok! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#453) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Edzőpartnernek is gyenge ez az ausztrál csapat. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#454) fatal` válasza leslieke (#453) üzenetére


fatal`
félisten

Viszont szimpatikusak, kűzdenek.

Azért kiváncsi lennék, hogy Új-Zéland csapata milyen lehet, ha az ausztrálok 20 gól körüli különbséggel verték egymás után kétszer :D

(#455) leslieke válasza fatal` (#454) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Abszolút szimpatikusak, csak hát nincsenek egy súlycsoportban velünk (se).

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#456) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Hajjaj, ma horvát meccs, vajon mi lesz itt.

(#457) leslieke válasza WonderCSabo (#456) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Remélem magyar győzelem. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#458) fatal` válasza WonderCSabo (#456) üzenetére


fatal`
félisten

Remélem örömünnep. Bár igazából, ha megverjük algériát és csoportharmadikként megyünk tovább, az erőt a kieséses szakaszra tartogatva, akkor sincs gond.

Szerintem majdnem mindegy hogy másodikként, harmadikként vagy elsőként jutunk tovább, a másik csoportból, ahonnan az ellenfelet kapjuk nagyjából azonos erősségű csapatok jöhetnek (Lengyelország, Szlovénia, Szerbia).

(#459) WonderCSabo válasza fatal` (#458) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Valóban azonos szintű ellenfeleket kapunk. Csak kérdés megéri-e megnyomni a csoportmeccseket jobb eredmény érdekében, később elfáradhatunk miatta. Én örülnék egy mai hosszú idők utáni horvátok elleni győzelemnek, csak nem vagyok benne biztos h. a VB-n hosszabb távon megéri-e belefektetni. De biztos vagyok benne, hogy a csapat és Mocsai mester jobban tud taktikázni, és kitalálja h. legyen a legjobb.

(#460) fatal` válasza WonderCSabo (#459) üzenetére


fatal`
félisten

Ugyanezt írtam én is :)

Algériát meg kell verni, a többi mindegy. Inkább a legjobb 16, 8 és 4 közötti meccset kéne megnyomni. :)

(#461) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mai eredmények a csoportból:

Spanyolország–Ausztrália 51–11 (24–6)
Algéria–Egyiptom 24–24 (12–16)

A spanyolok nagyon durván megverték az auszikat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#462) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kezdődik! Hajrá magyarok!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#463) fatal` válasza leslieke (#462) üzenetére


fatal`
félisten

Hajrá magyarok!! :C

[ Szerkesztve ]

(#464) fatal`


fatal`
félisten

Ennyi eladott labdával nem lehet meccset nyerni :(

(#465) leslieke válasza fatal` (#464) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem nagyon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#466) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Gyengén kezdték a második félidőt. Félek, hogy ez a hajó már elment. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#467) fatal` válasza leslieke (#466) üzenetére


fatal`
félisten

Ez nagyon gyenge :( Ennek annyi. Mondjuk mindegy hogy második vagy harmadik helyen megyünk tovább sztem. Talán a harmadik hely (ha a franciák nyerik a csoportjukat) még jobb is :D

(#468) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Szarul játszottunk ez tény. Az eladott labdákon ment el az első félidőben. Picit röhejesek a magyar szurkolók. Egyiptomi meg ausztrál nulla válogatott elleni meccsek győzelmei után agyondicsérik a fiúkat, most meg lehordják a sárga földig, az összes hibájukat fel sorolva, amik sokszor nem is léteznek.

(#469) leslieke válasza WonderCSabo (#468) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Így van. Végig futottunk az eredmény után, a horvátok meg kihasználták a hibákat. Mindegy, nem most volt fontos nyerni, hanem a csoportmeccsek után.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#470) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#468) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Végigolvastam az nson a kommenteket, kár volt. Katasztrófa ami ott folyik, egyesek már ki akarják írtani az egész "Mocsai-családot". Nem is értem az ilyet, gondolom ha legyőzzük Algériát akkor meg megint a mennyben látják a csapatot...

Egyesek taktikát vélnek felfedezni a mai zakóban. Én nem úgy láttam, hogy nagyon leadtuk volna ezt a meccset, jó lenne, de ez a sok eladott labda sokkoló. Remélem összekapják magukat a srácok a tétmeccsekre és egy egész más válogatottat fogunk látni. Mondjuk az vigasztal, hogy az olimpián is meglehetősen hullámzó volt a teljesítményünk.

[ Szerkesztve ]

(#471) peterszky válasza WonderCSabo (#470) üzenetére


peterszky
őstag

Miért bünteted magad NSO-s hozzászólásokkal? :) Amőba szintje alatt vannak kb.

What else you gonna do on a Saturday?

(#472) leslieke válasza peterszky (#471) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C Jól beszélsz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#473) WonderCSabo válasza peterszky (#471) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Teljesen igazatok van. :( Holnapi meccsre mit tippeltek? Megpróbáljuk felvenni a versenyt az elején vagy eleve leadjuk és pihenünk inkább. Az is érdekes kérdés, hogy be lehet-e egyáltalán játszani egy Algéria elleni zakót a továbbjutás szempontjából legjobb 4. csoporthelyért?

[ Szerkesztve ]

(#474) peterszky válasza WonderCSabo (#473) üzenetére


peterszky
őstag

Nem tudom, mi lenne a jó. Nagyon leülni sem kéne, mert akkor felpörögni is nehezebb. Legyen legalább úgy, mint az olimpián és akkor én már örülni fogok :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#475) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kezdődik a spanyolok elleni meccs! Hajrá!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#476) Alg


Alg
veterán

Ha valakit érdekel Sport1 közvetítés streamelve:
[link]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#477) Vladi válasza leslieke (#475) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, igen jó napot fogott ki a válogatottunkból.... mindenki. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#478) leslieke válasza Vladi (#477) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Maradjon is így!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#479) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez a vereség vállalhatóbb, mint a horvátok elleni. Sajnos nem bírtuk a végét.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#480) Vladi válasza leslieke (#479) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, így van. A 3 7-es az nagyon sok volt, meg 1-2 kisebb dolog. De 28 percig magabiztosan vezettünk. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#481) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Jól játszottunk, de Laci kivételére és a vegyes védekezésre nem tudtunk válaszolni. Császár semmit se csinált, nem értem mi van vele a vb-n. :( Tatai jó védéseit viszont ki kell emelni.

(#482) Sickboy25 válasza WonderCSabo (#481) üzenetére


Sickboy25
addikt

Sajnos ez volt a gyökér ok... Hiányzott a csapatjáték, egy embert kivettek meghaltunk... Nem szoktam ilyen borúlátó lenni, de valami nincs rendben a csapatnál... Szerencsék, hogy a mi águnkon lévő csoport kb. a mi erőnket képviseli, így kicsi esélyünk van azért még 2 meccset nyerni...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#483) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ma este Algéria elleni meccs. Mocsai azt nyilatkozta, hogy nyerni akarunk, nem számolgatni. Császár állítólag beteg volt, ezért nem játszott jól. Hát remélem tényleg így van, és meggyógyul hamar. Elvileg ma már játszhat.

[ Szerkesztve ]

(#484) leslieke válasza WonderCSabo (#483) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nehéz kérdés, hiszen nem mindegy, hogy milyen ágra kerülnek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#485) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Egyiptom győzött Ausztrália ellen, jelenleg ők állnak a negyedik helyen. Algériának minimum egy döntetlen kell a továbbjutáshoz, így ők biztosan hajtani fognak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#486) leslieke


leslieke
Jómunkásember

14-8 a félidőben, magabiztos vezetés.

Győzelem (pontszerzés) esetén a lengyelek jönnek, vereséggel a szlovének.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#487) fatal`


fatal`
félisten

Ezt a meccset kb. lehetetlen lett volna leadni. :)

A lengyelek jönnek a 16 között.

(#488) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A végét kicsit elszórakozták, de így is jöhetnek a lengyelek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#489) leslieke


leslieke
Jómunkásember

(Nagyítható)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#490) WonderCSabo válasza leslieke (#489) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ha sikerül verni lengyel barátainkat, akkor a dánokat még nehezebb lesz. Remélem Császár meggyógyul hétfőre...

(#491) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Két továbbjutó már megvan:

Németország–Macedónia 28–23 (13–9)
Oroszország–Brazília 27–26 (14–14)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#492) WonderCSabo válasza leslieke (#491) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Papírforma eddig, bár látom a brazilok keményen tartották magukat. Nagyon szurkolok holnap a srácoknak.

(#493) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megvan a mai nap másik két továbbjutója is:

Dánia–Tunézia 30–23 (16–11)
Franciaország–Izland 30–28 (15–14)

Itt sincs meglepetés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#494) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ma lengyel-magyar nyolcaddöntő 21:30-kor. Ki milyen eredményre számít? Császár nem biztos h. játszhat, és ha igen, akkor se lesz max formában. Nehéz lesz mindenképpen.

(#495) leslieke válasza WonderCSabo (#494) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1-2 gólos magyar győzelem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#496) Sickboy25 válasza WonderCSabo (#494) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ma győznünk kell nincs mese!!!! :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#497) WonderCSabo válasza Sickboy25 (#496) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Császár Gábor pályára fog lépni este, ez mindenképpen jó hír. Már csak az kérdés, milyen formában.

(#498) fatal`


fatal`
félisten

HAJRÁ MAGYAROK!!!!

(#499) fatal`


fatal`
félisten

Óriási játék! :) Jöhetnek a dánok.

(#500) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A tipp fele és a lényeg megvan: magyar győzelem!!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.