Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) WonderCSabo válasza fatal` (#900) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ja, most néztem meg. Köszi szépen! Frankó volt az uccsó 10 perc. Radicsevicset megkövetem, Lunde és Löke pedig óriásit játszott a végén. Valamint Kovacsics is jó volt, bár sztem Ő végig nem volt gáz.

(#902) fatal` válasza WonderCSabo (#901) üzenetére


fatal`
titán

Megnéztem én is, nem semmi végjáték. :)

(#903) leslieke


leslieke
Jómunkásember

„Noooltchim”, „Drámai és igazságtalan” - román sajtóvisszhang

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#904) Traxx válasza leslieke (#903) üzenetére


Traxx
őstag

Ambros Martín interjú

A végén lévő stat nagyon beszédes...az indításgólok száma 1 vs. 7, és az átlövések sem mentek. Egyedül szélen voltunk sokkal hatékonyabbak.

De Martínnak igaza van: akármekkora favoritnak is kiáltották ki a Győrt, történhet bármi...de az is biztos, hogy még egyszer ilyen rosszul nem fognak játszani. Igaz, a női kézilabdában minden lehet :D :U

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#905) leslieke válasza Traxx (#904) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szombaton a ellenfél is kiderül. Az se egy lefutott meccs.

Digisport 1, 20:25 Kézilabda (élő) EHF női Bajnokok Ligája, Krim Ljubljana-Larvik

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#906) vans? válasza leslieke (#905) üzenetére


vans?
őstag

A Krim jobb lenne, kozelebb van. :)

hábm bábm

(#907) Traxx válasza vans? (#906) üzenetére


Traxx
őstag

Ilyen szempontból igen, bár a Larvikot oda-vissza ütötték a lányok. Tudom, hogy ez már egy teljesen más meccs lenne, de nagy előny, hogy Edint és társait jól ismeri Lunde, ez a csoportmeccseken is látszott, gyakran már a lövéseik előtt tudta, merre kéne mennie.

Viszont a Krim sem verhetetlen, erről a Fradi is tudna mesélni :K Összességében szerintem mindegy ki jön...aki jön, azt el kell verni, mint jég a határt és levan a gond :D

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#908) leslieke válasza Traxx (#907) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Krimet is oda-vissza megverték, legalábbis itt azt írják: [link]
:)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#909) Traxx válasza leslieke (#908) üzenetére


Traxx
őstag

Jogos :B Sőt, még jobban megcsapták őket, mint a Larvikot...de nem tudom, ezek mennyire mérvadóak még / már, tekintve, hogy az évben már jócskán előrehaladtunk, és mindkét csapat sokat csiszolódhatott...

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#910) vans? válasza Traxx (#909) üzenetére


vans?
őstag

Remelem oriasi erot ad a lanyoknak, hogy tegnap a szarbol epitettek varat 10 perc alatt. :)

hábm bábm

(#911) WonderCSabo válasza vans? (#910) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azért most nagyon sok elemzés, munka kell, hogy még egyszer a tegnapi ne fordulhasson elő, főleg egy BL döntőben ne. De én bízom benne, hogy nem fog.

(#912) mefistofeles válasza Traxx (#904) üzenetére

Valahol veled értek egyet! Egy ilyen szintű csapat mégegyszer nem játszhat ennyire gyengén!
Úgy gondolom, hogy ez a győr ha a tudása 85-90 %-át tudja hozni, egy-két extrával akkor mindegy melyik csapat lesz az ellenfél.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#913) vans? válasza WonderCSabo (#911) üzenetére


vans?
őstag

Persze, viszont arra is eleg kicsi az esely, hogy az ellenfel ilyen szinvonalon kezilabdazzon, mint tegnap a romanok 50 percig.

hábm bábm

(#914) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A Larvik lesz az ETO ellenfele!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#915) Traxx válasza leslieke (#914) üzenetére


Traxx
őstag

27:19, idegenben...hát, kicsit odapakolták magukat. Sajnálom, hogy nem láttam a meccset, lehet visszanézem az ehftv-n. Nem lehetett piskóta.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#916) vans?


vans?
őstag

Kedden sorsolas, hogy hol kezdunk!

hábm bábm

(#917) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Úgy látszik a Larvik megrázta magát, az otthoni meccsen alulmúlták magukat. Azért remélem a Győrnek nem lesz probléma. Jó lenne, ha a második meccs lenne itthon.

Szerk.: Állítólag a bírok nagyon a Larviknak fújtak. Látta vki a meccset?

[ Szerkesztve ]

(#918) mefistofeles

A Larvik azért Larvik! Az kell, hogy lebegjen a lányok szeme előtt, amit Ambros szokott mondani. A múlt nem számít. Két iszonyatkemény meccs lesz! Igazából szerintem mindegy hol kezdenek, pont az elődöntők bizonyítják, hogy nem feltétlenül előny ha otthon játszuk a másodikat!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#919) vans? válasza mefistofeles (#918) üzenetére


vans?
őstag

Unneples szempontjabol nem mindegy. :)

hábm bábm

(#920) peterszky válasza vans? (#919) üzenetére


peterszky
őstag

Szerintem idegenben sokkal hangulatosabb. Már persze ha ott az ember :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#921) vans? válasza peterszky (#920) üzenetére


vans?
őstag

Nem olcso egy norveg kor... :(

hábm bábm

(#922) peterszky válasza vans? (#921) üzenetére


peterszky
őstag

Ez tény és való, a skandináv túrák kifejezetten drágák sajnos.

What else you gonna do on a Saturday?

(#923) mefistofeles válasza vans? (#919) üzenetére

Inkább ünneplek ezer kilóméterre egy sörrel, mint szomorkodok a helyszinen!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#924) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ha már az MKSZ-nek nincs esze, legalább a kluboknak van... [link]

(#925) mefistofeles válasza WonderCSabo (#924) üzenetére

Ez szép dolog! Grat a Fradinak! :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#926) WonderCSabo válasza mefistofeles (#925) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Kár, hogy a Fradi-Valcea meccs előtt nem húzták meg ezt, bár akkor az MKSZ-nek is bele kellett volna egyeznie.

(#927) mefistofeles válasza WonderCSabo (#926) üzenetére

Igazából ez egy sportszerű gesztus. Régen természetesek voltak az ilyenek, mára kuriózum (minden sportágban)..........

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#928) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

(#929) fatal` válasza WonderCSabo (#928) üzenetére


fatal`
titán

Én azt gondolom, hogy akkor többet ne is legyen válogatott. Ez a rinyálás nevetséges. Ettől függetlenül persze sajnálom.

A szenzációhajhász ***** mindenit, csak a cikk címét olvastam és az alatta lévő kis leírást olvastam elsőre. Ezekszerint ugyanolyan indokból mondta le mint IG. Én ezt elég furcsának tartom, szerintem ezt a keretet összeállító szövetségi kapitány dolga eldönteni...

[ Szerkesztve ]

(#930) WonderCSabo válasza fatal` (#929) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azt a cikket n + 1 -szer módosították, és most pedig kijött egy újabb:

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-tatai-tovabbra-is-vallalja-a-szereplest-a-valogatottban-2235915

Úgy tűnik vmi idióta félreolvasott vmit és rögtön generált belőle egy sok kattintást érő cikket, aztán meg átvették. Remélem Tatai fel tudja szívni magát, mert jó kapus lenne Ő, csak mentálisan vannak bajai sztem.

(#931) leslieke válasza WonderCSabo (#924) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szép gesztus! :R :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#932) vans?


vans?
őstag

Idegenben kezdunk!

hábm bábm

(#933) vans? válasza vans? (#932) üzenetére


vans?
őstag

Es 10k a jegy a kapuk mogotti szektorokba, 12k oldalra.

hábm bábm

(#934) vans?


vans?
őstag

16:30 ETO-Fradi!

hábm bábm

(#935) Traxx válasza vans? (#934) üzenetére


Traxx
őstag

Az első félidő után sima volt...Tomorinak pedig jobbulást...

Más: Ilic Veszprémben! Az utolsó mondat pedig szerintem vágyálom...vagy passz. Jicha legalábbis mindenképpen csak az.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#936) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ez komoly hogy Tomorinak eltört a könyöke?

(#937) peterszky válasza WonderCSabo (#936) üzenetére


peterszky
őstag

Hivatalos információ még nincsen, de valószínű, hogy ez történt :(

What else you gonna do on a Saturday?

(#938) WonderCSabo válasza peterszky (#937) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Rohadtélet, nem hiszem el. Szegény Fradi, minden jó játékosa lesérült, de ami még jobban idegesít, hogy Tomori mennyire tud felépülni. :(

Szerk.: Közben úgy tűnik, hogy Steinbach tényleg a Fradiba igazol?

[ Szerkesztve ]

(#939) mefistofeles válasza WonderCSabo (#938) üzenetére

Steinbach realitás lehet, bár közben már a fél Valceával is szóbahozták őket, mint kiderült alaptalanúl.
Azért az sem lenne semmi húzás ha a Győr megszerezné Bulatovicsot!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#940) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#938) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#941) vans? válasza WonderCSabo (#940) üzenetére


vans?
őstag

Pont most akartam linkelni. Szomoru. :( Megy a pocskondiazas, hogy szandekos volt, Tervelt el kene tiltani, meg hasonlok. :W

hábm bábm

(#942) WonderCSabo válasza vans? (#941) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A szabálytalankodás direkt volt, a sérülésokozás gondolom nem.

(#943) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Na látom az NSO kommentelők megint elkezdték.

(#944) fatal`


fatal`
titán

Eddig jó a kezdés :) Hajrá Veszprém!!

(#945) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

1-el megyünk a szünetben! Csak így tovább!

(#946) wmarci


wmarci
senior tag

Valahol lehet nezni digin kivul? streamet valaki :R

[ Szerkesztve ]

(#947) mefistofeles

4 közte nekünk és pár perc van vissza! Gyerünk srácok!!!!
...na jó még kicsit több mint pár perc....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#948) wmarci válasza mefistofeles (#947) üzenetére


wmarci
senior tag

közte 6 :Y

na mar is csak 2 :U

[ Szerkesztve ]

(#949) fatal` válasza wmarci (#948) üzenetére


fatal`
titán

Mindenre kapjuk a két perceket, szánalom bírók...

Laluska... Már a második labdát szerencsétlenkedi el.

[ Szerkesztve ]

(#950) WonderCSabo válasza fatal` (#949) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mocskos bírok rohadjanak meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.