Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) sssent válasza salieri. (#25946) üzenetére


sssent
senior tag

Akkor értem ;) Az "ami nem szól az új mellett" nem a korábban írtakra utalt, hanem a később írt értékcsökkenésre, csak lenyelted a "hogy" szócskát, ezért máshogy értelmeztem. Korán van még nekem.

Amúgy lehetőség szerint én is a használtra voksolnék. Az a baj, hogy jópár új bringáról hallottam, hogy valószínűleg nem egészen úgy lettek üzembehelyezbe, ahogy azt tényleg kellett volna. Innentől viszont tulajdonképpen az új bringával is szinte ugyanaz a lutri, mint a használttal. A természetes használatból eredő kopásra nem vonatkozik a jótállás, a bringa meg csupa ilyen kopó alkatrészből áll. Én még nem hallottam szervizt elismerni, hogy hát igen, lehet, hogy ezt a csapágyat nem egészen sikerült beállítanunk, azért hullott szét ilyen gyorsan. Őszintén szólva itt sokaktól még ismeretlenül is nyugodtabban vennék használt bringát, mint kereskedőtől újat, mert erős a gyanúm, hogy ezek legalább rendesen karban vannak tartva.

(#25952) Toomy válasza hoffman_ (#25950) üzenetére


Toomy
senior tag

Hát mit mondjak szki barátunknak köszönhetően tartok most ott ahol... Ő hívott be egy két challange-be. Miután elkapott keményen a gépszíj engem is. De júniustól megpróbálom egy kicsit visszafogni magam :K Tényleg iszonyat ösztönző ereje van :K Az meg hogy közben érzed a fejlődésedet csak hab a tortán :K Be is jelöltelek ;)

(#25947) Zebu - hát lehet hogy begorombulok és keresek egy kint dolgozó emberkét, hogy szerezze be a dolgaimat, mert ez itthon katasztrofálisan siralmas :W

[ Szerkesztve ]

(#25953) jazzkifli válasza Toomy (#25952) üzenetére


jazzkifli
tag

Nekem is nagyon tetszik, egyre jobban érzem a vágyat, hogy legyen egy szívritmus érzékelő is hozzá :P

Aláírás

(#25954) szki válasza Zebu (#25947) üzenetére


szki
őstag

A trekkinget hajtom még. Tudod létezik a hobbi, a gyerekeim, meg a nők. Be kell osztani az erőforrásaimat:)

Kellene egy outi is, de erősen kérdéses hol fogok vele száguldozni 35-ös átlaggal, mert a környező utak állapota szörnyű. A hosszú csomagos túráimra se való outi. Jelenleg csak évente 3 versenyen tudnám igazán kihasználni az outi sebességét. Az erőnlét fenntartása miatt bicajozok. Jelenleg ehhez jó bármilyen bicaj. Persze változhat a helyzet:U

#25949) Toomy: Jaja, Csabi94 nyomja keményen!!
#25952) Toomy: Néztem is, hogy nem csak a magyar havi km kihívást nyerted, nyered mostanában, hanem az Endo nemzetközin is előkelő helyen vagy!!

[ Szerkesztve ]

(#25955) hoffman_ válasza Toomy (#25952) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen-igen, már pittyent is a mail a telefonon(ezt annyira imádom amúgy, minden eszméletlenül gyors lesz emiatt, szuper dolog). De hogy honnan tudjátok, hogy a nick kit takar, az nekem rejtély marad :D

Nekem sajnos egyelőre nincsenek betervezve ilyen 50-100-200km-es túrák, mert ezzel az egysebivel azért sok értelme nincs, ez tényleg ide városba jó(de ott mondjuk egy nap alatt simán bele lehet rakni 50 fölött). Viszont egyre inkább hajlok az outira is, nem tudom még mi lesz a jövőben. Arról nem is beszélve, hogy én montit szeretnék elsősorban, csak az drága/hosszú projekt még, és ha emellé jönne egy outi is... 3 bringa már több a soknál :D De majd elválik, addig is szorgosan tekergetek a kis sebességecskémmel, aztán alakul :)

mod:

Ha már az ösztönzésnél tartunk :D ludsimon hívott egy best 10km-re talán 1-2 hete. Volt hangulatom elmenni, nyomtam is egy Pomáz-Kalász kört, kicsit több volt. Aztán ahogy néztem, nem sikerült challenge-n belül csinálni, gondolom ezt el kell indítani, és csak egy sima tekerés lett belőle. Ugyanakkor megnéztem az eredményt, és hiába nyomtam meg rendesen a 12km valami 25 perc volt, ebből a 10km se lett volna fényes :D 20 perc alá bevinni a 10km-t illene, de olyan eredményeket láttam Endomondoban, hogy csak hüledeztem. Nem tudom, hogy lehet 8-10 perc alatt letekerni, én vért izzadva is 20 perc körül mozgok.

Ja, hogy email, így már értem :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25956) Toomy válasza jazzkifli (#25953) üzenetére


Toomy
senior tag

Én is pont most kezdtem el nézegelődni utána. Idáig a POLAR jeladója a befutó :K De még próbálok olvasgatni róla :K

(#25955) hoffman_ - "De hogy honnan tudjátok, hogy a nick kit takar, az nekem rejtély marad"
Az email-ed alapján talál meg :K

[ Szerkesztve ]

(#25957) Toomy válasza hoffman_ (#25955) üzenetére


Toomy
senior tag

"Nem tudom, hogy lehet 8-10 perc alatt letekerni, én vért izzadva is 20 perc körül mozgok."
Akik sokat tekernek azoknak sokszor van hátszelük. Van amikor 50km-en keresztül is. :K Ilyenkor nem nehéz csúcsokat javítani egy 10km-es szakaszon. Mert mindig a legjobb szakaszodat veszi figyelembe, akár egy 100-150km-es utadon is. Én azért nem ugrottam még be oda, mert van egy iszonyat bug-os mérésem amivel beugrottam majdnem a versenyzők elé a legjobb 100km-es szakaszon. Ha vége a májusi összesítőnek akkor azt az utamat ki is szedem, hogy nem vegye figyelembe. :K

(#25958) hoffman_ válasza Toomy (#25957) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Értem. Akkor az általam használt, hétköznapi útvonalakon ez nem nagyon fog menni, mármint a jó idő elérése és a hosszú tekerés sem. 1,5-2km a leghosszabb szakasz, amit nyugiban végig tudok tekerni(ott rendre hozom a leggyorsabb km-t is). Na de majd csalok egyet, feltekerek Pilisszentlászlóra, és nekieresztem Szentendrére a hegyről ;]

Amúgy nem célom semmilyen csúcs, vagy szuperjó idő, igazából csak magamban csalódtam, azt hittem ennél azért gyorsabban tekerek. Na de majd nyár végén visszatérünk erre, ha nem változott semmi, akkor menthetetlen vagyok :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25959) dqdb válasza Xantomas (#25945) üzenetére


dqdb
nagyúr

CX gumi nélkül akkor inkább Zuzu Petals :D

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25960) Xantomas válasza Vasinger! (#25903) üzenetére


Xantomas
őstag

Mini pumpákból ami megéri, az a decathlonos, 950ft-os egyszerű pumpa. olcsó, egyszerű, nagy nyomást bír, és ha elhagyod, nem kár érte.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#25961) csabi94 válasza Toomy (#25949) üzenetére


csabi94
őstag

Jelentem, hazaértem, zuhanyzok, eszek, és megyek is az eredményhirdetésre. :)
Ha minden igaz, ezüstöt kapok majd. :DDD
Szokatlan nekem ez a 35,3-as átlag, egész el vagyok képedve. Zozó, aki 10 éve bicózik, és outival volt, 20 másodpercet vert rám kb. (Ő lett az első). Annyi a különbség, hogy Ő még bírta volna jobban is nyomni, én viszont nagyon éreztem, hogy ennyi a max.
Azért azt meg kell említenem, hogy ez középtáv volt, tehát hosszútávon nem kapnék érmet. :)

(#25962) fpeter07 válasza csabi94 (#25961) üzenetére


fpeter07
veterán

"Azért azt meg kell említenem, hogy ez középtáv volt, tehát hosszútávon nem kapnék érmet."
Azért nem kell ennyire szerénykedni, nagyon is megérdemled azt az ezüstöt!

(#25963) Toomy válasza csabi94 (#25961) üzenetére


Toomy
senior tag

Tudtad hova kell jelentkezni, ahol biztos érem lesz :DDD ;)
Viccet félretéve nagyon durvát nyomtál ismét a mountival aszfalton! Le a kalappal! :K :R

(#25964) Muton válasza Xantomas (#25960) üzenetére


Muton
addikt

nekem is van ilyen alja pumpám, szerintem tök fölösleges. Otthon úgy is műhellyel fújja az ember, ha meg defekt miatt kell egy, amit állandóan hurcol az ember, ahhoz ezek az olcsó "kicsik" túl nagyok és nehezek. én is e miatt be fogok lassan rendelni egy tényleg kicsit, a Brizman zacoo mini-re gondoltam, mert az tényleg kicsi.
Kereket fújni meg nem sokkal nagyobb csumbi, mint egy hervisessel, ugyanúgy nagy szívás, viszont könnyű és kicsi, marad hely sörnek a hátizsákban :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25965) hoffman_ válasza Muton (#25964) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jááj, hát ez nagyon édes, szerelmes lettem :DDD 28-as vékonykerékhez nem hiszem, hogy túl sok haszna van, max hogy éppen haza tudj tekerni, de montihoz, ahova nem kell sok bar, nagyon tuti! Tetszik nagyon.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25966) Muton válasza hoffman_ (#25965) üzenetére


Muton
addikt

elvileg a 10 centis 9,7 bar-t tud. mondjuk valószínűleg nagyobb edzés egy kereket ezzel 9 barra felfújni,mint letolni egy 100 km-t szembe szélben. meg vihetsz csere (alsó)gatyát is :DDD
de mivel nekem 4 bar a max, arra még jó lehet :K

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25967) Zebu válasza hoffman_ (#25965) üzenetére


Zebu
addikt

Nekem is megdobogtatta a szívem anno, csak a dizájnon kívül csupa rosszat olvastam róla... :(

(#25968) Toomy válasza hoffman_ (#25965) üzenetére


Toomy
senior tag

:DDD Majdnem elfér egy gyufás skatulyában, a gázgyújtósban :)

(#25969) Nyugdíjas válasza Muton (#25964) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát ez tényleg cuki. Tetszik. Majdnem azt mondom, hogy veszek ilyet,de mi a francnak, amikor 15-ös kulcsot hordok magammal? :DDD Onnan már nagyon nem lehet könnyű a táska.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#25970) hoffman_ válasza Muton (#25966) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ahogy mondod, nadrágcserés :D Szerintem outihoz kevés, legalábbis 100%-os további használathoz. De akkor is nagyon gyere be :)

Zebu:

Nekem 2-3 ezres b+ minupumpám van, attól se vagyok hasra esve, cserébe még rohadt nagy is... Erről mi rosszat hallottál? Nem hiszem, hogy olyan nagyon lehetnek a különbségek. Csak nem :/

Toomy:

Még börtönből is ki lehet csempészni könnyen :DDD

Nyugdíjas:

Az nem olyan para, ami nekem van, nem túl nagy, szerintem 300g lehet max, szóval van még hely a spórolásnak :D Mondjuk az Evo lakat egy kiló, na emiatt meg pláne szükség van a spórolásra máshol! :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25971) Zebu válasza hoffman_ (#25970) üzenetére


Zebu
addikt

Itt

(#25972) tzimash válasza csabi94 (#25961) üzenetére


tzimash
őstag

Maximum respect! :R Gondolj bele mit mennél egy 8kg-os outival :Y

(#25973) fpeter07 válasza hoffman_ (#25970) üzenetére


fpeter07
veterán

Intersportos minipumpával is élvezet ám 1.5 bar felett pumpálni! Akkor már alig tudok bele levegőt nyomni.

(#25974) hoffman_ válasza Zebu (#25971) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez nem olyan vészes, ahogy nézem csak a "teljesítménye" kevéske, amire számítok is, ilyen kis méretben. Oké, hogy 130 psi van rajta, de tényleg Popeye legyen a talpán, aki azt belefújja. Az, hogy a montiba belerakok 3-at, és elmegy rá 2-3 percem, egye fene - tényleg nagyon kicsi a pumpa :D

Azt hittem minőségbeli problémák lesznek vele, ez így - szerintem - vállalható.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25975) szki válasza csabi94 (#25961) üzenetére


szki
őstag

Gratulálok! Nagyot tekertél a montival, és ez komoly teljesítmény! :R

#25964) Muton: Azért outihoz nem árt minőségibb hordozható pumpa. 8-10 Bar-t belefújni már jobb cucc kell. Én 3000 Ft-ért vettem tavaly ilyen Giyo fém minipumpát, ami jó autó, és presta szelephez is. Teleszkópos, meg kulacstartóhoz van rögzítve tépőzárral. Nem nehéz, de nem is kis könnyű valami, de a 15 kilós bicajomon nem is lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#25976) Muton válasza Nyugdíjas (#25969) üzenetére


Muton
addikt

nekem is cél a szerszám súly csökkentés, pont azért szeretnék egy tényleg kicsi minipumpát
mondjuk ha 15-ös kulccsal szaladgálsz, akkor annyi erővel vihetnél műhelypumpát is :P

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25977) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Na vettem egy minipumát Memétől.

Őt vettem: Blackburn MOUNTAIN AIR ANYVALVE

3.5k-ért jutottam hozzá, természetesen ez kedvezményes ár volt számomra.

Kipróbáltam, leengedtem a kerekemet és felfújtam. Nem azt mondom, hogy egy műhelypuma teljesítményét hozza, mert azt nem is hozhatja, de nem volt egy kínszenvedés felfújni. Kb. 3-3.5 bar-ig nagyon könnyű fújni, aztán a felett kell egy kis izom is, de a célnak számomra teljesen megfelel. Csak arra az esetre vettem, ha túra közben szükség lenne rá, erre meg kiváló lesz.

Amit még kiemelnék, hogy a vázra szerelhető tokja nagyon masszív, erősen tartja ott a pumpát, nem csak az a bepattintom és szevasz megoldás, van egy tépőzáras rögzítés is rajta pluszba, ami jól tud jönni azoknak akik terepen is mozognak.

A pumpa szerencsére nem nagy darab, bár van ennél kisebb is, de az nyilván kevesebb levegővel dolgozik. 162 grammjával nem tartozik a nehezek közé és hát mégis csak Blackburn...

(#25978) Nyugdíjas válasza Muton (#25976) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Meg imbuszkészlettel, pótbelsővel, leszedővel, satöbbivel :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#25979) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Most vettem észre hogy az új bringán a hátsó keréken egy egyik küllő szinte teljesen laza (a többi nagyjából rendben van).

Jövőhéten elviszem centíroztatni, de addig azért használható így szerintetek?

(#25980) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Húúú, én ettől a képtől nagyon padlón vagyok! Nagyon tetszik! Elkapta a feelinget, ilyet akarok a lakásban mindenhová :D Eszméletlen jó szerintem.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25981) dqdb válasza hoffman_ (#25980) üzenetére


dqdb
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25982) dqdb válasza hoffman_ (#25980) üzenetére


dqdb
nagyúr

A Tumblr post linkjét be tudnád dobni a kép helyett? Sajnos csak pár óráig él a hotlinkelés, és ez a kép hatalmas :K

GeneraL_XTX: küllőkulccsal óvatosan húzd meg (kettes méret), hogy ne lötyögjön annyira, de ne túl nagyon, nehogy nyolcas legyen a vége. Járatódik be a kereked.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25983) hoffman_ válasza dqdb (#25981) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Sajnos ez az oldalon is direktbe volt :( Középtájt.

Sajnos csak pár óráig él a hotlinkelés, és ez a kép hatalmas

Ez mit takar? :F

mod:

Basszus, ezen az oldalon vannak eszméletlen gyönyörű képek.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25984) Muton válasza szki (#25975) üzenetére


Muton
addikt

kb nekem is ilyesmi van. a problémám az, h a t nyél ellenére is tudja vágni a kezem, meg nagy. ha berakodok a hátizsákba , akkor az oldalsó zsebekbe megy a pótbelső, vizsgálókesztyűk, ragasztó, multitool, kulcs, előre naptej, pénz, igazolvány, a fő zsebbe a 3 literes vizes-ballon, és ilyenkor kapok hülyét, hogy rakjam be még a pumpát is mellé (meg széldzseki, vagy térdmelegítő, stb.). szóval jó lenne, ha csak az oldalsó zsebeket tömné meg. kulacstartós rögzítő ehhez is járt, csak én sokszor megállok fagyizni, sörözni, boltba, és nem kicsit kiborít ha a lámpák és komputer mellett még a pumpát is le kellene állandóan szedni.
meg nagyon ritkán kapok defektet, általában csak a lépcsőházban szurkálják ki, szóval inkább defekt riasztóként viszem magammal :))

fpeter07: ja, 1,5 felett kezd nehezedni a dolog, 3 bar felett, meg mondhatni gyilkos. ennél meg már csak az rosszabb, ha a szomszéd lány bicaját kell 4 barra fújni ilyen kis izéve, az orra előtt, amikor ciki előtte szétszakadni, meg a formás fenekétől amúgy is alig bírok a pumpálásra koncentrálni :DDD

műhely pumpa & kompresszor ftw!!!4négy!négy4!

GeneraL_XTX: én tavaly több hétig törött küllővel jártam. És tudod mi történ? Semmi! Szóval ne aggódj pár nap miatt...

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#25985) GeneraL_XTX válasza dqdb (#25982) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

küllőkulccsal

Na látod ilyenem nincs :DDD :B

(#25986) rétisün


rétisün
veterán

nézi valaki a giro-t?

most mennek a mortirolo-n (11,4 km átlag:10,5% legmeredekebb 22% :Y ), még nézni is fárasztó

(#25983) hoffman_: melyik, a sram-kilincs? :C

mod: a bikemag aprón láttam 20k-ért, igaz nem volt hozzá középcsapágy meg lánctányér, de a kilincshez az úgyse kell :N

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25987) hoffman_ válasza rétisün (#25986) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen-igen, abba a koncepcióba szerelmes lettem :D Igaz, hogy nem hiszem, hogy egyhamar annyi pízem lesz, hogy 40 ezer/ bal oldali karbon SRAM hajtókar legyen minden kilincs helyén, de a terv elkészült :D

Amúgy vannak fantasztikus, gyönyörű bringák, és nők is tényleg, igazán szépek. El lehet lapozgatni az oldalt, az már biztos :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25988) dqdb válasza hoffman_ (#25983) üzenetére


dqdb
nagyúr

A kép direkt linkje pár óra után hibát fog dobni, ezért a teljes post címét érdemes megosztani. Tumblr designtól függ, általában a megosztás idejére kell kattintani ehhez (mobilról vagyok, ezért sajnos nem tudok most jobban segíteni a körülírásnál).

Az egy dolog, mennyibe kerül egy karbon SRAM hajtókar, de milyen rondán néz ki, ha karcolódik, és nagyon karcolódik :( Tetszik az X.9 hajtókar, de sose lesz olyanom emiatt.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25989) hoffman_ válasza dqdb (#25988) üzenetére


hoffman_
nagyúr

No problem, én lementettem, akármi van, elő tudom bányászni, ez a lényeg :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25990) rétisün válasza hoffman_ (#25989) üzenetére


rétisün
veterán

le kell tölteni a képet, és feltenni ide....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25991) hoffman_ válasza rétisün (#25990) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:D :C :R

mod:

Áh, nem bírok betelni vele, zseniális :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25992) dqdb válasza hoffman_ (#25989) üzenetére


dqdb
nagyúr

Jó ez az Opera Mobile, azt hittem macerásabb: permalink

rétisün: fizikai billentyűzettel és desktopon könnyű :P

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25993) GeneraL_XTX válasza GeneraL_XTX (#25985) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Jobban megnézve mégis volt küllőállító kulcs itthon, most legalább már tudom h mire való :DDD

(#25994) ludsimon válasza rétisün (#25990) üzenetére


ludsimon
veterán

Mi a helyzet mi lesz akkor a bringával? Cserélik? Vagy már kicserélték?
Nem tudtam követni mostanában a topicot brutál mennyit termeltek fél nap alatt. :Y

undefined

(#25995) rétisün válasza ludsimon (#25994) üzenetére


rétisün
veterán

link

aszonták, addig is használhatom így (bár most, hogy a doki eltiltott a felkarrögzítőtől, megint elkezdtem fájni :((( ) ha mélyebb, mint egy sima lakkozás/festés-repedés, akkor úgyis észreveszem, mert recsegni fog.

ha vége lesz a giro-nak (mármint a mai szakasznak :DDD ) megpróbálok csinálni képeket az okozott károkról. (telefonnal nem biztos, hogy tudok normálisat csinálni)

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25996) ludsimon válasza rétisün (#25995) üzenetére


ludsimon
veterán

Te is giro-t nézel. Én is. :D

[ Szerkesztve ]

undefined

(#25997) rétisün válasza ludsimon (#25996) üzenetére


rétisün
veterán

mér' nem bringázol? :F

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25998) ludsimon válasza rétisün (#25997) üzenetére


ludsimon
veterán

/Punnyadás/ eladtam valamit és várom vissza a hívását, hogy hánykor találkozunk. (< Kifogás.)
Egyébként meg más is. De beszerzek minél hamarább egy görgőt most már mert ez így nem mehet tovább. :K

undefined

(#25999) csabi94 válasza ludsimon (#25998) üzenetére


csabi94
őstag

Minek görgő? Majd ősszel vegyél, tök unalmas... :DDD

Más: köszönöm mindenkinek a gratulációt, valóban én lettem a 2., szóval egy ezüst éremmel, egy könyvvel, és rengeteg tapasztalattal lettem gazdagabb. Tavalyhoz képest 10 percet javítottam, ami szerintem elég jó. Mondjuk tavaly nem voltam annyira edzett, és még spd-m sem volt. :)

(#26000) ludsimon válasza csabi94 (#25999) üzenetére


ludsimon
veterán

Olvastam én is csak nem volt még időm válaszolni!
Ezúton gratulálok az elképesztő teljesítményedhez!!!!!!!! :R :R
Nagyon ügyes vagy és kitartó!

Én meg megígérem holnaptól véget vetek a kockulásnak és reggel elkezdem ismét amit eddig is kellett volna.... tekerni.

undefined

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.