Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) rétisün


rétisün
veterán

két kérdés:

- 40-es nyeregcsőből 15 centi van a vázban, az elég, ugye?

- van valakinek tapasztalata ilyen összeállításokkal: rövidebb váz-hosszú stucni/hosszabb váz rövidebb stucnival? van érezhető különbség?
most nem arra gondolok, hogy a rövid váznál minden kanyarban beleverem a térdem a kormányba, azért nem ennyire rövid vázra gondolok.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25852) dqdb válasza rétisün (#25851) üzenetére


dqdb
nagyúr

40-es nyeregcsőből 15 centi van a vázban, az elég, ugye?
Elvileg van a csövön jelölés, de szerintem elég. Nekem a mostani beállítással a 350 mm-ből 12 cm van a vázban. Szóval arányaiban ez még jobb is lenne.

van valakinek tapasztalata ilyen összeállításokkal: rövidebb váz-hosszú stucni/hosszabb váz rövidebb stucnival? van érezhető különbség?
Én egyértelműen az előbbire szavaznék, legalábbis terepen. Sokkal fordulékonyabb és mozgékonyabb a kisebb vázú a bringa, a 18"-as Cinder Cone után a 17"-es Kula teljesen máshogyan mozog.

Giant lesz ebből most már ;]

#25853: látom, kompenzálni kell azt a titándarabot :DDD

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25853) rétisün válasza dqdb (#25852) üzenetére


rétisün
veterán

"Sokkal fordulékonyabb és mozgékonyabb a kisebb vázú a bringa."

és könnyebb :U :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25854) venember83 válasza rétisün (#25851) üzenetére


venember83
nagyúr

15 centi elég kell, hogy legyen.

Országúti viszonylatban viszont nem tudom, mennyit számít a stucni/váz méretének változtatgatása.

(#25855) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Lehet egy intim kérdésem?

Ti hogy vagytok az alkoholfogyasztás kontra kerékpározás témával? Persze nem arról van szó, hogy elmész berúgni és utána hazakacsázol a 11-esen... Elgurulsz egy találkára, aminek az lesz a vége, hogy beültök valahova, és lecsúszik 2-3 sör. Az valljuk be nem túl combos, rendőr legyen a talpán, aki (szaglás nélkül :D ) megmondja, hogy bármit is ittál. Viszont a szonda bizony megvág 30 ezrerre, ha peches vagy, és pont téged szúrnak ki.

Illetőleg annak kapcsán sejlett ez fel, mikor múltkor összehoztam egy búfelejtő estét, és azért adtunk az örömöknek a cimbivel - lecsúszott vagy 4 sör, meg 2 jéger is. Pihentünk rá egy órácskát, beszélgettünk jó sokat, utána indultam haza. Az egy dolog, hogy 100%-ig rendben voltam mind fejben, mind reakcióidőben, de itt a szonda már 60k-t akasztott volna a nyakamba. Ilyen formán elkezdtem félni, mert úgy terveztem, hogy hozzám nő a tekerő, de emiatt nem túl nyerő ötlet.

Szóval Ti hogy szoktátok? Még egyszer mondom, nem arról van szó, hogy az ember elmegy bulizni, albánszamár lesz, és hazacikázik egy sinus görbe nyomvonallal.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25856) Misály válasza venember83 (#25854) üzenetére


Misály
addikt

Szvsz egy orszaguti stabilabban futna hosszabb vazzal...

(#25857) GeneraL_XTX válasza hoffman_ (#25855) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én 5 sörig atombiztos vagyuk. Utána inkább már csak a járdán megyek.

(#25858) salieri.


salieri.
őstag

Mi lehet a reális ára egy újszerű Morati MTB váznak?

(#25859) hoffman_ válasza GeneraL_XTX (#25857) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igazából nem is a "teherbírásra" vagyok kíváncsi. Van akinek 2 sör is bőven jó(szűkösebb időkben volt, hogy becsíptem ennyitől :DDD ), van hogy 4-5 után is sima liba. Viszont 2 sörért már menne a csekk, ha megfújod a varázs-masinát. Szóval inkább az érdekel, hogy előfordul-e egyáltalán, hogy sörike/borocska/akármi után felültök, vagy zéró-tolerancia van?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25860) salieri. válasza :MTC:kandur (#25815) üzenetére


salieri.
őstag

szerintem rakjál még hozzá kis pénzt! 40 ezertől már jóval korrektebb gépek vannak!

(#25861) sanzi89 válasza hoffman_ (#25855) üzenetére


sanzi89
addikt

A kerékpár is jármű, iszik vagy vezet, ennyi a véleményem.

Már várom az autósokat, akik váltig állítják, hogy 3 sörrel ugyanúgy vezetnek, mégse örülnénk szerintem mi sem, ha ilyenek kocsikázgatnának.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#25862) hoffman_ válasza sanzi89 (#25861) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Tiszta sor :R 3 sör azért szép is lenne... de egy sör beleférhet(mármint nem tolerancia, hanem "képesség-romlás" nélkül), azért nem egy alkat és testsúly mindenki, ez meg szimpla biológia és fizika.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25863) rétisün válasza hoffman_ (#25855) üzenetére


rétisün
veterán

pár éve még volt, hogy bringázás végén, hazafelé megittam egy sört, de már erről is leszoktam.
ha bringázok, nincs alkohol, legfeljebb utána. persze ezt könnyű úgy megvalósítani, hogy olyankar, amikor ivászat (is) van, eleve nem bringával megyek.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25864) dqdb válasza sanzi89 (#25861) üzenetére


dqdb
nagyúr

A kerékpár is jármű, iszik vagy vezet, ennyi a véleményem.
Ennyi :R Én amúgy még a harmincezres belépőt is kevesellem.

hoffman_: egy sör beleférhet(mármint nem tolerancia, hanem "képesség-romlás" nélkül
Akármennyit iszol, van képességromlás. Ráadásul az elmondásod szerint éjszaka, a sötétben tekernél, ekkor még kipihenten is rosszabbak lennének a "képességeid", fáradtan és némi véralkohollal főleg. Ha iszol, sétálj, ilyen egyszerű a képlet.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25865) Zebu válasza rétisün (#25863) üzenetére


Zebu
addikt

Tökre visszaesik a teljesítményem néhány pohárka után....

(#25866) venember83 válasza salieri. (#25858) üzenetére


venember83
nagyúr

A csillagos égig terjedhet, mivel titánból készült, és már nem gyártják. Tehát amennyiért meg tudod venni. Bikemag fórumban vannak titános emberek, tőlük pontosabb infót kapsz.

(#25867) hoffman_ válasza rétisün (#25863) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Korrekt :R

dqdb:

Ezért kérdeztem, ezekre a véleményekre voltam kíváncsi. :R

Akármennyit iszol, van képességromlás.

Nyilván, csak előfordulhat - könnyen - hogy olyan kismértékű, amit észre se lehet venni. Kismilló tesztet csináltak már erről, zömmel autósokra gondolok, ahol a legtöbb felnőtt férfinél egy sör zéró érzékelhető változást hozott egy tesztpályán. Na de nem ez a lényeg, ezen nem veszünk össze :N

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25868) salieri. válasza venember83 (#25866) üzenetére


salieri.
őstag

Veszek egy merev vázasat másodgépnek,nagyon tetszik.

(#25869) :MTC:kandur válasza salieri. (#25860) üzenetére


:MTC:kandur
tag

pont ez lenne a lényege... nem akarok többet kiadni érte.

★★★★★

(#25870) D.Orion


D.Orion
veterán

No megérkezett délelőtt a Gepida Alboin CRS kerékpárom. De nagyon nem vagyok boldog. :((( A vázon több festék sérülés is van. Van közte karc és van ahol a fém is látszik. Direkt elpofáztam mail-ban, hogy 15h után hozza a futár, mert akkor vagyok csak otthon. Erre fel 9:30kor már hív az magyar posta futár, hogy mindjárt ott van és, hogy pontos pénzzel fizessek, mert nem tud visszaadni...

Ebből kifolyólag nem is én vettem át hanem édesanyám és öcsém. Én így tuti nem vettem volna át. Faszom kivan a magyar postával. Most átolvasom a garanciális feltételeket a mellékelt kiskönyvben és írok a boltnak, hogy mennyire nem vagyok boldog, hogy egy 140ezer Ft-os kerékpár karcosan, lebaszott festékkel érkezik meg. :((( És nem az előre megbeszélt időpontban.

Képek a hibákról:
1 2 3
Hát ezt így hogy sikerült összerakni?

A második képen látható leverődésnél a fémig le van verve a festék és némi barnás rozsda is felfedezhető... Lehet nem is a postás kocsiban verődött le?

(#25871) Toomy


Toomy
senior tag

Megvolt a heti 200-as kanyarom.
1 defefekt megint azért megint befigyelt Káloznál. Balatonig szinte hátszelem volt utána fokozatosan romlott. Dég után meg megkaptam a pofaszelet telibe :(
A szép felhős Balaton látványa felüdítő volt. Legalább annyira mint a sör amit most épp most puszilok be :DDD
A kép valahol Balatonvilágos magasságában készült. Gyönyörű rálátás volt hosszában a Balatonra le is ültem a padra kicsit gyönyörködni :K

(#25872) dqdb válasza Toomy (#25871) üzenetére


dqdb
nagyúr

Szép.

Ja, és rosszul viseled a sisakot :P Elöl annyira rá kell húzni a homlokodra, amennyire csak lehet, szinte a szemöldök felett kell kezdődnie.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25873) hoffman_ válasza D.Orion (#25870) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Lehet nem is a postás kocsiban verődött le?

Nem hát. Csesznek rá a raktárban/boltban/összeszerelésnél. Amikor hajtottam a Csepel Royal vázam, akkor nagyon sokat beszéltem ezügyben a bringaboltosommal, aki járt a nagykerbe. Azt mondta, nem volt, hangsúlyozom, nem volt olyan váz/vázszett, amin ne lett volna hiba. Nem is utolsó darabok a raktárban, vadi új szettek, frissen érkeztetve. F*snak rájuk, dobálják, húzzák stb. gondolom. Próbálta kiválasztani a kettő legszebbet, amit magának meg nekem vett, de még ezeken is voltak apróbb hibák. Vicc.

Szóval megértem a dühödet, sajnálom, a posta csak az i-re a pont.

Toomy:

Ez nem gyenge etap volt :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25874) salieri. válasza :MTC:kandur (#25869) üzenetére


salieri.
őstag

akkor vedd meg ha ennyi pénzed van.

D.Orion: ne idegesítsd magad, sajnos ez belefér,szerintem így adták fel ,mert a posta a bringákra szerintem odafigyel

(#25875) D.Orion


D.Orion
veterán

hoffman_ & salieri.: Értem, és akkor mit csináljak a vázzal ott ahol kilátszik a fém és már barna rozsdafolt van rajta? Nem azért vettem 140K-ért kerékpárt, hogy 2 hónap múlva azon a helyen már köröm nagyságú rozsda legyen. Átolvastam a garanciális feltételeket, de gyanítom, hogy ez a "jelentéktelen hiba" kategóriájába esik.

Első körben írom a levelet a boltnak, hogy ilyen hibákat találtam.

[ Szerkesztve ]

(#25876) Toomy válasza dqdb (#25872) üzenetére


Toomy
senior tag

Menet közben úgy van :K Csak amikor megállok, akkor lazítok a menetfelszerelésen :D :D

(#25877) :MTC:kandur válasza hoffman_ (#25873) üzenetére


:MTC:kandur
tag

az én merida vázam pl karcmentesen került összeépítésre. utolsó darabos volt, akkor én mázlista voltam? szerintem nem normális ez a dolog, nem így kellene átadni/postázni az ÚJ bringát. ha használtan veszi, akkor oké, belefér. Újonnan nem szvsz.

★★★★★

(#25878) hoffman_ válasza D.Orion (#25875) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Sajnos nem tudom, hogy mit lehetne tenni, ilyennel konkrétan még nem volt dolgom. Ami nekem van, az nem ennyire csúnya bibi, nem kell kezelni, meg ez az "olcsóbringa", nem is érdekel.

A bolttal kontaktolj, mindenféleképp. Nem tudom, hogy mennyire lehet a fogyasztóvédelmet belekeverni a dologba, ha szívóznak megéri szerintem felhozni, legalább a reakciójuk kiderül - ugyanakkor én is attól tartok, hogy ez jelentéktelen hiba címszóval lesz eltussolva.

Ha semmi esetre sem sikerül jól kijönnöd belőle, akkor nem tudsz mit tenni, csak puffogni. Illetve le kell kezelni a problémás területet, ha nem is lefesteni, de rozsda letakarít, és valami lakk, vagy hasonló megy rá - de erről fogalmam sincs, hogy megy.

:MTC:kandur

Nem törvényszerű, hogy ilyen egy váz, de látod, előfordul. Hogy szerencsés voltál-e? Nem tudom, lehet :) A lényeg, hogy örülj, hogy nincs ilyen gondod :)

belaazallat:

A 35km/h nekem is nagyon a teteje ezzel az áttétellel, már éppen hogy, de nem érem el - ennyit számít neked a 3 foggal kevesebb? Ugyanakkor azt hiszem pont tőled olvastam anno, hogy nem szeretsz elpörögni, és éppen a lassabb fordulatok híve vagy.

Igazából mindegy is, 44 kerül előre, azért köszönöm a kiegészítő infót :)

Engem a pomázi úton késő délután hagyott le egy outis, amikor mentem haza. Elhúzott mellettem, dombon felfele - ezért aztán rákapcsoltam, és tudtam is tartani a tempóját. Egy jó 2 percig se :DDD Én tekertem, pörgettem, mint az állat, ő meg épphogy csak tekergetett... :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25879) belaazallat válasza hoffman_ (#25848) üzenetére


belaazallat
addikt

hali

En 36-13 fokozatban 35km/h sebesseget ki tudok tekerni, szembeszelben 5km-en at kergettem egy outist.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#25880) salieri. válasza D.Orion (#25875) üzenetére


salieri.
őstag

Mondd el a boltnak a problémádat, de egy vázat nehéz karcmentesen megőrizni ha használva is van a gép.
Nem is olyan rég vettünk egy magellan bringát és azon is van kettő leverődés sajnos.

(#25881) Eagl3 válasza D.Orion (#25870) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez nagyon durva...
Én a helyedben elállnék a vásárlástól, azt hiszem 2 munkanapod van rá.

(#25882) D.Orion válasza Eagl3 (#25881) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha én tudtam volna átvenni, akkor ezt így át sem veszem. De hát ugye magyar posta baszik az előre megbeszélt időpontra. :((( Boltnak most írom a mail-t majd bemásolom ha kész.

Mail:
Tisztelt Pilis Sport!

Mai napon megérkezett az 1690-es számú rendelésem tárgya, a 2010 Gepida Albion 500 CRS kerékpár.
Először is örülök neki, hogy sikerült teljesíteni a megrendeléskor vállalt időt és az 5. munkanapra ideért a kerékpár.

Szeretnék egy észrevételt tenni:
Mail-ben jeleztem önök felé, hogy csak 15:00 után tudom átvenni a kerékpárt a szállítási címen. Önök ezt tudomásul vették és jelezték, hogy továbbították a futár felé az időpontot. Ennek ellenére a mai napon 2012.05.25.-én 9:30kor már hívott a futár, hogy 20 perc múlva ott van a ház előtt és ez az első fuvarja, lehetőleg pont annyit adjak neki amennyi a kerékpár ára, mert nem tud visszaadni. Szerencse, hogy édesanyám és öcsém ez időpontban otthon tartózkodott. Röviden a futár vagy semmibe vette az időpont megjelölést vagy nem kapta meg az értesítést. A kerékpárt én személyesen sajnos nem tudtam átvenni, csak rokonaim.

Sajnos itt jön a panasz rész:
Az első csak egy apró kellemetlenség, a hátsó fék "távtartója" egyik oldalon nem lett megfelelően rögzítve. Véleményem szerint lemaradt egy alátét, ezért jöhetett le a csavarról.
A többi hiba viszont már súlyosabb és rettentően csúnya. A kerékpár vázán több kisebb-nagyobb sérülés található. A sérülések többsége különböző mélységű karcok. Van amelyik, csak a lakkot érinti, van amelyik az alapozóig hatol. Azonban akad egy sérülés melynél a festék borsó méretű helyen a fémig le van pattanva. Ez a fehér kerékpáron nagyon látványos és ronda. Tovább tetézi a bajt, hogy a festék leválás helyén már vékony barna színű rozsda képződmény is látható. Csatolva küldöm a sérülésekről készült képeket. Meglátásom szerint a váz és ezzel a kerékpár is jelen állapotában nem elfogadható termék.

Hogyan írjam tovább?

[ Szerkesztve ]

(#25883) dqdb válasza Eagl3 (#25881) üzenetére


dqdb
nagyúr

Mivel netes vásárlás, ezért 8 napja van rá.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#25884) Eagl3 válasza D.Orion (#25882) üzenetére


Eagl3
veterán

Írd a végére, hogy amennyiben nem küldenek egy ugyan ilyen sérülésmentes kerékpárt, elállsz a vásárlástól.

(#25885) D.Orion válasza Eagl3 (#25884) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezt szeretném elérni. Írtam a fogyasztóvédelmes topikba is. De tőletek is szívesen fogadom továbbra is a tanácsokat.

(#25886) Zebu válasza D.Orion (#25870) üzenetére


Zebu
addikt

El kell állni a vásárlástól. 8 napon belül szíved joga még ha nem lenne baja akkor is.

Fogyasztóvédelem nem is kell hozzá. Online vásárlás a kulcsszó. Így rendelkezik a magyar és az EU-s jog.

Itt vannak infok: [link]

[ Szerkesztve ]

(#25887) szki válasza hoffman_ (#25859) üzenetére


szki
őstag

Szerintem ha lehet, akkor el kell kerülni az alkoholos állapotban a bringázást. Autót meg eleve bűn ittasan vezetni.
A bicajban az a jó, hogy ittasan is haza tudod tolni (rá is lehet támaszkodni:) ). Míg a kocsit bizony ott kell hagyni a kocsma/buli helyszínen.
Ha kocsival is akartam valahonnan hazamenni akkor még egy sört se ittam az elmúlt 22 évben. Bicajnál egy sört meg szoktam engedni, de az kb 10 perc alatt felszívódik a szervezetben, és utána se tekerek a 86-os főúton kamionok közt:)

#25871) Toomy: Frankó kör:) Na ott tényleg jó a rálátás a Balatonra. Csak előbb fel is kell tekerni. Látom extra méretű kulacs befigyelt!

(#25888) D.Orion válasza szki (#25887) üzenetére


D.Orion
veterán

A zéró tolerancia a kerékpárra is vonatkozik. :( Magyarul egy sör után sem ülhetsz fel tekerni még a legkisebb faluban sem. Rendőr megállíthat és szondáztathat. Aztán pénz kér...

Zebu: Köszönöm. Elállni ugyan nem akarok, de sérülés mentes termékre cserét mindenképpen kérek.

(#25889) sssent válasza Zebu (#25886) üzenetére


sssent
senior tag

Nem akarok vészmadár lenni, de a fenti elállás feltétele, hogy a terméket hibátlanul kell visszajuttatni. Mivel a futárral nem vettetek fel jegyzőkönyvet a sérülésekről, így nem tudod bizonyítani, hogy a bringát így kaptad, vagyis innentől minden a kereskedő jóindulatán múlik.

Engem is rohadtul zavarna - már csak elvből is - de logikusan belegondolva aligha ezek lesznek az utolsó karcok azon a bringán. Szvsz javítgasd őket ki egy kicsit, és sz*rj az egészre. Feltéve persze, hogy más baja nincsen.

Apropó, aluvázon rozsda :F

(#25890) hoffman_ válasza szki (#25887) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Autóba ülni egy korty sör után sem, szigorúan tabu. De a kerékpárral én is kicsit elnézőbb vagyok, mint a többség :B (kocsit se kell otthagyni, a sofőrszolgálatról egyre jobbakat hallok, lassan ki kéne próbálni)

D.Orion:

szki szervezetében egy sör ahogy leküldte, fel is szívódik :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25891) Toomy válasza szki (#25887) üzenetére


Toomy
senior tag

Ja, Akarattyánál volt a mostani utam legnagyobb mászása. Rosszabbra emlékeztem :DDD Magasra kell menni, de a szerencsére hosszabb útszakaszon.
Nekem mindig ez a kulacsom. Ez kitart egy darabig :K A kis kulacsban a szerszámok és a 2db tartalék belsőm van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25892) D.Orion válasza sssent (#25889) üzenetére


D.Orion
veterán

Alá nem is néztem még. :Y Még a garanciát se érvényesítettem a Gepida oldalán. Megvárom a válasz mail-t. Egészen pontosan kedd reggelig várok, aztán jön a következő lépés, ha nem válaszolnak. Addig is visszacsomagolom a kerékpárt, mert én marha kicsomagoltam. Mondjuk ez a legkevesebb, mert azt a kartonpapírt simán visszarakom rá.

Az alumínium is meg tud rozsdásodni, hogy ha a rajta lévő természetes vagy mesterségesen megnövelt oxid réteg megsérül. Egyébiránt szerintem itt ami rozsdásodás az valójában az alapozó elszíneződése lehet.

[ Szerkesztve ]

(#25893) belaazallat válasza hoffman_ (#25878) üzenetére


belaazallat
addikt

hali

Amig csak tapostam a pedalt, addig valoban nagy attetelel alig porgetve tekertem. Miota meg van az spd, azota inkabb pörgetve tekerek, igy valahogy kevesebb energiamba kerul ugyan akkora sebesseg elerese.

Bocs, telorol vagyok.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#25894) ludsimon


ludsimon
veterán

Áramot szereltünk, erre 12 óra alatt sikerült ismét 120 +++ hsz-t termelni. :Y :Y
Nem olvasom át inkább... :U

[ Szerkesztve ]

undefined

(#25895) tvamos válasza Zebu (#25886) üzenetére


tvamos
nagyúr

En ugy tudom, ha a vasarlastol valo elallast valasztja, akkor neki kell a szallitast mindket iranyban fizetnie. (Kiveve persze, ha ingyenes kiszallitassal opcioval vasarolta a termeket.) Valoszinuleg a fogyasztovedelem segitsegevel lehetne bizonyitani, ha a serulesek regiek, de minden keppen azonnal lepni kell!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#25896) hoffman_ válasza belaazallat (#25893) üzenetére


hoffman_
nagyúr

No problem, köszi a tippet :) :R Ugyanakkor erre a gépre nem hiszem, hogy kerül SPD, legalábbis jó ideig nem.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25897) csabi94 válasza Toomy (#25891) üzenetére


csabi94
őstag

Micsoda megoldás! :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25898) deicide válasza Toomy (#25871) üzenetére


deicide
veterán

Ez igen! :Y
Viszont a kilátásba belelógsz... :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#25899) CHIPman válasza dqdb (#25828) üzenetére


CHIPman
nagyúr

4000ft-os szar Dorco utánzat talpának a szélét úgy felrojtosítja hogy öröm nézni. :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#25900) Toomy válasza deicide (#25898) üzenetére


Toomy
senior tag

Hidd el nem nagy kunszt, csak szabadidő kérdése az egész :K Azt viszont sajnálom, hogy a tervezett nagyobb távom nem fog összejönni, mert úgy fest, hogy a jobb lábam ekkora távra van bekalibrálva. Olyan 170-180 környékén mindig el kezd fájni és 10km-ént hatványozódik a fájdalom. Lehet megnézetem. Bár már látom előre, hogy a doki azt fogja mondani ne terheljem ennyire :U Az is lehet, hogy a köv. 200-as távon megpróbálom befáslizni és megnézem mit segít.
Itt egy kép a nagy buta fejem nélkül :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.