Hirdetés

Aktív témák

  • tzimash

    őstag

    válasz Fej1973 #23068 üzenetére

    Semmi gond, közben mentem egy kört a Velencei-tó körül :) Igaz, szokás szerint pocsék átlaggal. Ilyenkor azzal vigasztalom magam, hogy olyan mintha az ideális súlyommal vinnék egy kisiskolást a csomagtartón, úgy azért már nem olyan rossz :DD
    Izomlázam sosem szokott lenni. Talán azért mert, ha tehetem inkább pörgetek 85-90-nel, mint erőlködjek.
    Ezt a platót tapasztaltam tavaly előtt meg tavaly is. 2010-ben 104-ről fogytam 90-re, de kb. 4 hónap alatt, aztán aug. környékén megállt a dolog, pedig október végéig bringáztam folyamatosan. (meg két hónapot szedtem adipokillt hülye fejjel bringázás mellett). Télen visszajött 5kg, tavaly tavasszal 95-ről indultam, csodaszerek nélkül, csak bicó + L-karnitin, nyár közepéig 90-ig jutottam, majd volt egy hónapos megtorpanás (pedig ugyanúgy tekertem) és 86-tal fejeztem be ősz végén. Most télen megint visszajött minimum egy ötös, kb 3 hete kezdtem el újra a bringát + L-karnitin kombót.
    Az a baj, hülye vagyok, és nyomom neki... Van pulzusmérőm de mindig felidegesít, mert ha már meglátom a bringát 120-szal ver a szívem. Ha a zsírégető zónában akarok tekerni, akkor nem mehetnék többel, mint 20km/h...
    Ilyen 155-160 körül van menet közben síkon. Emelkedőn 170-173. Az átlag olyan 155-160.

    Doki1978
    Ijj, jobbulást, gondolom nem volt egy leányálom kitisztítani... :(

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés