Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32701) God Vazzeg válasza TeeBee73 (#32697) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem ittál eleget? :D Nyugi már, ki nézne meg egy nyuggeres dácsiás reklámot? :DDD

(#32702) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Valakit érdekel egy Véjtek 70dci vs. Samu 2 7.0 teszt? Ma még nálam van mindkettő. (A Samu megy anyámnak könyvet olvasni.) :U

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#32703) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Anomália vaaaan!!! :Y
A juzerek belépése az utolsó hsz.-ok ELŐTT van??? :F

(#32702) TeeBee73: engem érdekel :K
Melyik kapcsol ki hamarabb, ha víz alá nyomod őket? :U ;]

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#32704) alázógyík válasza TeeBee73 (#32702) üzenetére


alázógyík
őstag

Engem nagyon nem érdekel. :N ;]

(#32705) daninet


daninet
veterán

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32706) vikcsi


vikcsi
aktív tag

sziasztok!

Keresek S1155 cpu-t, min G620, hűtőt-gyári is jó, DDR3 asztaliba való memóriát, min 2x2gb, és ezekhez alaplapot, holnapi átvétellel!
Ha van valakinek, akkor írjon privit, innét ha beszámol valamit, az még külön jó lenne.

köszi

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#32707) Outlander válasza TeeBee73 (#32697) üzenetére


Outlander
őstag

CSak neked!!!! ;]

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32708) poffsoft válasza Outlander (#32707) üzenetére


poffsoft
addikt

kill R

[ Szerkesztve ]

(#32709) Outlander


Outlander
őstag

Cipő vásárlás elött állok...

És szomorúan tapasztaltam, h gyakorlatilag a "lelőhelyek" 90%-ban,
Tisza Cipő - torna cipők vannak, 2590 től egészen 7-8k ig...

Én nem tudom, h ez mióta divat és miért ilyen drága, de mikor ezeleött 10-20 évvel, mikor még az akkori inflációhoz képest is 1-200 ft volt, én már akkor is sz@r valaminek gondoltam, nincs talpa, nem lehet bekötni...

Ja, és kijavítottak ez nem tisza cipő-torna cipő, hanem dorkó, kotsog! :U :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32710) fero02 válasza vikcsi (#32706) üzenetére


fero02
veterán

És hol akarod átvenni? :U

Ha lap+cpu+hűtő+ram viszed egybe, akkor megbontom a gépet. Persze ehhez meg is kell egyezni előtte...)

(#32711) Outlander


Outlander
őstag

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32712) DeltaPower válasza Outlander (#32709) üzenetére


DeltaPower
őstag

Manapság gyakorlatilag 3 féle cipőt lehet kapni:
- tornacipő
- rövid szárú boxcipőre vagy focicsukára hasonlító izék
- deszkás cipő alias konverz

Én bőrcipőt akartam venni jómúltkor, hát meglepődtem hogy nekem milyen durva igényeim vannak: legyen fekete színű, kerek orrú és fűzős. Na ilyen gyakorlatilag 2 féle volt az egész boltban.
De nézzétek meg ezt: [link] az itteni választék jellemző az általános kínálatra is...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#32713) Norb3rto válasza fero02 (#32710) üzenetére


Norb3rto
senior tag

ezeöccáz :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#32714) WunderKinder válasza DeltaPower (#32712) üzenetére


WunderKinder
tag

Mi ma voltunk az Auchan-ban levő CCC vagy milyen boltban (kint a kajáldák mellett) ott sokféle bőrcipő volt. Elég konszolidált árakon, bár kerek orrú feketére konkrétan nem emlékszem. Viszont Outlandernek való tornacsuka volt sokféle, de azt nem tudom mennyért.

(#32715) aXXon


aXXon
senior tag

Normál USB hosszabbító kellene nekem. Van esetleg valakinek elfekvőben? Esetleg Gyíkusz, árulsz ilyet?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#32716) bartucc válasza Outlander (#32709) üzenetére


bartucc
addikt

Deichmann-ban vettem kb két hete egy ilyet. Nekem a minőségével sincs baj, egy Nike Air után se, jó benne járkálni, hosszabb ideig is. Megtetszett, márkát nem ismertem eddig, de tornacipőért nekem is sok a 6k+ kategória, meg akkor már inkább mezítláb járok kb... Más ötletem nincs hirtelen, esetleg, lesz ruha rendelésem UK-ból, olcsósított oldalról, ha érdekel, privát, kb 60%-os áron vannak márkás cipők (is), hazai boltokhoz képest. Egy hét múlva kb. rendelés, addig szólj, ha érdekel. :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32717) Chaser válasza bartucc (#32716) üzenetére


Chaser
titán

D-ben ne vegyél semmit, kötsögök ha gariztatni kell.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32718) bartucc válasza Chaser (#32717) üzenetére


bartucc
addikt

Volt már garanciális probléma családon belül, akkor nem volt semmi gond, korrektek voltak.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32719) Chaser válasza bartucc (#32718) üzenetére


Chaser
titán

Tsókos vagy?:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32720) bartucc válasza Chaser (#32719) üzenetére


bartucc
addikt

Nem, csak szolidan megnyerő. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32721) alázógyík válasza Chaser (#32717) üzenetére


alázógyík
őstag

Én is vettem már ott pár cipőt, és sose volt gond a gar.-al. Igaz, tán 1x ha volt valami kisebb gond.
Amit Bartucc is linkelt, jó minőségűek. :K

(#32722) bsh


bsh
őstag

(#32723) TeeBee73 válasza alázógyík (#32704) üzenetére


TeeBee73
addikt

Mondjuk, engem sem. Inkább iszok, mint, hogy ezekkel szarakodjak. Az legalább meglátszik. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#32724) DeltaPower válasza bartucc (#32716) üzenetére


DeltaPower
őstag

Majdnem pont ilyenem van, szintén deichmannból :K

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#32725) bartucc


bartucc
addikt

Még a végén kiderül, hogy van ízlésem. Vagy egyikünknek sincs. ;] :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32726) TeeBee73 válasza bartucc (#32725) üzenetére


TeeBee73
addikt

Utóbbi. ;] :P :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#32727) csaszi72 válasza TeeBee73 (#32726) üzenetére


csaszi72
aktív tag

+ 1 :D

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#32728) Outlander


Outlander
őstag

Abban a ccc-ben voltam, de nem láttam semmi nekem tetszőt... :(

Ellenben a Deichmanban még nem voltam...oda még nekukkantunk..

Tegnap bent voltunk a centrumban, ami skála, ami mostmár Kínai.. na ott majdnem vettem egy tetsző cípőt, 3590-ért, csak a pénztárnál mikor kérdeztem a garit , aszondták 3 nap. :Y :W
Én meg otthagytam az pénztárgép mellett és mondtam h páááá

Múltkor az ósanban nem is tudom mit vittem vissza, de vagy fél év után, és simán vissza adták az árát. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32729) WunderKinder válasza alázógyík (#32721) üzenetére


WunderKinder
tag

Az utóbbi időben 3 cipőt vettem a Deichmannban mind a 3 szétkopott max. 3-4 hónap alatt. Amit persze nem cserélnek, mert erre nem vonatkozik a garancia. Meg arra se, hogy mindnek beszakadt a sarka belül. Ezek olyan közepes árú cuccok voltak, 2 pár bakancs olyan 15k körül meg egy utcai cipő az talán 8-9k volt. Szerintem ez is elérte a kínai boltok minőségét, mondjuk árban is lementek arra az árszintre (vagy a kínaiak mentek föl).

(#32730) Chaser válasza WunderKinder (#32729) üzenetére


Chaser
titán

Nekem 1x k-s nike cipőt nem cseréltek, mert szétkopott a sarka belül. Ph is teli van vele mekkora kötsögök, de vannak tsókosok:D Ellenben tesco, auchan, hervis soha nem problémázott ha visszavittem valamit.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32731) alázógyík válasza TeeBee73 (#32723) üzenetére


alázógyík
őstag

:K :C

(#32732) daninet


daninet
veterán

Melyik akart fekete kerek orrú cipőt? Converse is gyárt

De én ezeket preferálom ilyet vettem
Ezzel szemeztem még, csak elég 50k sok egy cipőért, meg egy kicsit hipszter, de tiszta bőr még a fűzője is.

Egyébként azon a véleményen vagyok, főleg fiúk körében, hogy mivel mi többnyire egy szezonban egy cipőt hordunk, simán megéri, hogy minőségesebb darab legyen, és nem szabad megállni a kínai gagyiknál, azt tuti széttapossa az ember. Ami márka űber tuti, az a Caterpillar, 2 cipőm volt ebből a márkából, és 2 év után azért cseréltem le őket mert meguntam. De mostanában ilyeneket nézek mint a fent linkelt, ez is patika minőség, viszont 30k felé mozdul az áruk :U (de nem is kell soha visszavinni, hordhatod 2 év után is)

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32733) DeltaPower válasza daninet (#32732) üzenetére


DeltaPower
őstag

Bocs, azt nem írtam hogy alkalmi. Ezt öltönyhöz fel nem venném :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#32734) daninet válasza DeltaPower (#32733) üzenetére


daninet
veterán

Ja, mesemondó cipő. :) Az mástészta

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32735) TeeBee73 válasza God Vazzeg (#32692) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ezt tegnap akartam, csak elmaradt.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#32736) DeltaPower válasza daninet (#32734) üzenetére


DeltaPower
őstag

[link] ilyesmi lett a vége, csak nem deichmannos. btw mitől mesemondó egy cipő? :U

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#32737) God Vazzeg válasza DeltaPower (#32736) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Öltöny+nyakkendő= mesemondás (Lásd: politikus :D )

(#32738) daninet válasza DeltaPower (#32736) üzenetére


daninet
veterán

volt egy haverom, az úgy hívta mikor kiöltözött, hogy "feldobom az öltönyzoknit meg a mesemondó nadrágot" :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32739) DeltaPower válasza daninet (#32738) üzenetére


DeltaPower
őstag

Na ezt se hallottam még :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#32740) csaszi72 válasza Chaser (#32730) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Dejkman-ban vettem két éve nájkot, semmi problém, kölöknek itt vesszük ákcijós cipőket focizni, egy év, szétrúgja, de amúgy is kinövi. Lányomnak símán cserélték a sarkalevált topánkáját.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#32741) daninet válasza csaszi72 (#32740) üzenetére


daninet
veterán

mind közül a legjobb a dechatlon.
Faterék teniszeznek a kecskeméti bajnokságban, ez 2-3 meccs hetente. Tenisz cipő elég nagy igénybevételnek van kitéve, folyamatos csúszkálás és sprintelés, a 40ezres csúcscipő is szétszakad egy szezon végére ilyenkor. Az egész teniszklub azt nyomja, hogy vesz egy 6ezres dechatlon tenisz cipőt, és 2 hónapon belül ronggyá szakad. Visszaviszik, megkérdezik tőlük emnnyit teniszeznek, azt mondják heti fél-egy óra és kapnak egy újat :D
Nyilván nem vágja oda a multit, de ilyenkor kicsit jól érzi magát az ember, hogy az egyébként sok dolgot áron felül adó multiktól egy kicsit vissza tud kapni :)

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32742) Chaser válasza csaszi72 (#32740) üzenetére


Chaser
titán

Mondom én hogy vannak tsókosok:D:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32743) Outlander válasza daninet (#32732) üzenetére


Outlander
őstag

Nem tudom ki hogy van vele, de én inkább vezsek 4-6 havonta 3-4k ért egy új cipőt és nem sajnálom, mintsem h ilyen összegekért vegyek egyet és majd 6 hónap múlva mikor már ez is okádékúl néz ki, sajnáljam kidobni, mert még "nem jártam le" az összeget.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32744) csaszi72 válasza Chaser (#32742) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:R :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#32745) DeltaPower válasza Chaser (#32742) üzenetére


DeltaPower
őstag

Tsókosok bizony :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#32746) bartucc válasza Outlander (#32743) üzenetére


bartucc
addikt

Nekem konkrétan annyi "bajom" van most a nike-mal, hogy két éves, és még nem ment tönkre kategória, picit viseltes, de ha nagyon esős idő van, inkább azt veszem fel, mint a velúrt, amit linkeltem.

Másik kérdés, hogy most is csak azért vettem meg a deichmann-ost, mert tényleg kényelmes is, cipőn nem szoktam spórolni, eleve elég sokat sétálós vagyok, meg aztán eleve ott van az, hogy nem tökéletes a tartásom, inkább javítani kellene, mint rontani, pár ezer spórolás nekem annyit nem ér. :N

WunderKinder: kínaiak durván drágák lettek utóbbi időben, minden téren, malomban van, hogy olcsóbb a ruha, szóval innentől nekem meg szinte mind felejtős.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32747) daninet válasza Outlander (#32743) üzenetére


daninet
veterán

Hát kinek mi, nekem pl az a butaság, hogy játszani vesz valaki 40-50ért videokártyát, hogy jobban mutasson a játék, ahelyett, hogy a haverjaival lenne pl. Nem rád értem, általában mondom. Ha egy jó cipőt találok ami illik az öltözködésemhez és 30k akkor annyi. Tudom, hogy hordani fogom sokat, nem úgy vagyok mint a nők, hogy van 30 cipőm. Nyilván mindenkinek megvan valami hülyesége amire többet költ (nekem ez és a zenei cuccok), bár lehet te egyedüli kivétel vagy ;] :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32748) Outlander válasza daninet (#32747) üzenetére


Outlander
őstag

De ha hordod, akkor kopik... és ha kopott akkor az gusztustalan és inkább nem jelenek meg benne..

Nálam ez olyan fél évente van, és akkor is ki kellett dobnom, mikor épp 9-10-ért vettem...

Én a cipőt általában használom, tehát reggel felveszem este leveszem, ha közbe meg kellett rugdosnom a tp laptopot mert sz@r volt, akkor ugyanezzel a cipővel tettem.. :) , és ugyanezzel sétálok, vezetek, bicajozok, tehát elkopik...

Amúgy megértem.. csak hát na, tudván tudva h elhasználom, nem veszek sokszoros áron.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32749) daninet válasza Outlander (#32748) üzenetére


daninet
veterán

Próbálj ki egy caterpillar cipőt egyszer.. Nagyon magas minőség, nem lehet őket széttaposni. Office shoesban lehet venni. Dizájnban nem nagy szám, nagyon átlagosak.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32750) Outlander


Outlander
őstag

Teszteltem az ezeréves ezüst pasztát....

Hát stabil 5-7 fok.... pluszban! :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.