Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32851) bartucc válasza laci1978 (#32849) üzenetére


bartucc
addikt

Kicsit túlkomplikálod. Keresel valakit, aki frissítené a tableted 4.1-ről 4.2-re. Ennyi. Kérdezd meg ezt a srácot, eléggé ért az ilyen dolgokhoz, nem dolgozik túl olcsón, de tényleg ért hozzá, van neki pendrive-ja is! ;]

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32852) Devid_81 válasza bartucc (#32851) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Kicsit sokat dolgozom mostanaban, pechetekre pont ma vagyok szabados.
De ugy erzem a tablet es a Laci nev itt sikeres lesz hamar! :DDD

...

(#32853) laci1978 válasza bartucc (#32851) üzenetére


laci1978
tag

Kicsit én is fáradok már a nap végére.Meg a lányom is itt csüng a nyakamon. :Y
köszi
:R

[ Szerkesztve ]

(#32854) daninet válasza laci1978 (#32853) üzenetére


daninet
veterán

szerintem nincs rá 4.2 hacsak nincs valami nemhivatalos mindenrejó rom. A wifi antenna pedig nem lesz erősebb, max egy fokkal stabilabb a jel ha új modemet kap. Ezek a kínai tabletek mindig szenvednek valami bajtól, kevés van ami hibátlan. Az enyém az pl halk (a fülhallgató és a hangszóró is) de ez a wifi gond is elég általános.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32855) Outlander válasza daninet (#32854) üzenetére


Outlander
őstag

Van mikor igenis segít a "firmware"... :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32856) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Fényképészek véleményére lennék kíváncsi: [link]
2009-es gép, 30 papírt kérnek érte!

(#32857) M_o_g_y_i válasza Outlander (#32850) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Igazán nincs mit, és az eredményt tekintve tényleg. :DDD
Pedig látod, ott a szükséges fesz., de akkor a f@cé' nem tölti? :F
Én köszönöm az akkukat, majd ha időm engedi szétbombázom őket. :)) :R

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#32858) daninet válasza Outlander (#32855) üzenetére


daninet
veterán

ja, enyémen is segítene, mert két értéket kéne átállítani és hangosabb lenne, de nincs még rá normális root :F

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32859) bartucc válasza chipi-85 (#32856) üzenetére


bartucc
addikt

Hát, ha hobbifotózás is bejátszik, akkor azért arra kevés, ennyiért van jobb is, vagy nem sokkal többért. (40k-ért nem kicsit jobbat kapni) Mennyire kell a HD videó? :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32860) laci1978 válasza Outlander (#32855) üzenetére


laci1978
tag

Én is abban bízok. :DD

[ Szerkesztve ]

(#32861) chipi-85 válasza bartucc (#32859) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Hát igazából nem fontos!
Tudsz ajánlani ilyen 30as árban jobbat? 40et már nem akarok költeni rá!

(#32862) bartucc válasza chipi-85 (#32861) üzenetére


bartucc
addikt

Továbbra is kérdés akkor, mennyire használnád manuális beállításokkal a gépet? :)

Egyébként talán a Fuji T200, elsőre jobbnak tűnt annak idején, mikor ilyet akartam venni, pont, mint amit linkeltél.

Szerk: mégse, bár olcsóbb jelentősen. Ha beltéri fotózás vakuval jó, és csak emlékbe kell a kép, akkor inkább az olcsóbban. De rálesek apróra, hátha van valami jó ajánlat épp.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32863) bartucc


bartucc
addikt

Ez bár kisebb kijelzős gép, és nincs HD videó, cserébe van a videó alá stereo hang, és sokkal jobbak a fényértékei, még teljes zoom tartományban is. Bár kicsit hiányzik a nagylátószög (vagyis, kevesebb dolog fér ugyanonnan nézve a képbe, mint a H20-nál), meg nagyobb méret. De képminőségben jobb.

Ez biztos hogy jobb, mint a H20, és olcsóbb is. Fényértékben rosszabb mint az előző, szolgáltatásban jobb. (fényérték: mennyire érzékeny a fényviszonyokra a gép)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32864) tibibi


tibibi
őstag

(#32865) M_o_g_y_i válasza chipi-85 (#32861) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Kérdezz rá mennyi lenne, 35-40e. között jó vétel. :K

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#32866) Outlander


Outlander
őstag

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32867) daninet válasza Outlander (#32866) üzenetére


daninet
veterán

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32868) bsh


bsh
őstag

(#32869) fero02 válasza daninet (#32867) üzenetére


fero02
veterán

Loool baszki! :C

(#32870) ekrisztian válasza Outlander (#32820) üzenetére


ekrisztian
senior tag

A nejem első fizuja 9850Ft-volt.Vett belőle egy pumpálos Reebokot 13000Ft-ért.
Akkor még nem esett le,hogy nem fog tudni spórolni:-)
Most 98500Ft a keresete,de nincs 15000Ft csizmára.Mondjuk erősen moderálok,ha már a nevemen van:D

(#32871) M_o_g_y_i válasza M_o_g_y_i (#32780) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Isten nem ver bottal... :C ;]
Kicsit tudok örülni az ilyen "történetek" olvasásakor. :K :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#32872) DeltaPower válasza M_o_g_y_i (#32871) üzenetére


DeltaPower
őstag

Tippelhetek? Nulla szellőzésű ház és bentről szívja a levegőt a szerencsétlen tápegység?

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#32873) daninet válasza DeltaPower (#32872) üzenetére


daninet
veterán

Micsoda gondjai vannak az embereknek.. :U Nekem 85 fok körül megy a notim munka alatt végig, süvít alatta a hűtőpad, mégsem sírok. De szegény nem tud crysysozni mert süvít a propeller.. Következőnek hangtalan egeret akar venni majd vagy mi? :U

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32874) M_o_g_y_i válasza DeltaPower (#32872) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Jól szellőzik a háza, szerintem a "megölt" alaplapjának a szelleme kísérti! :DD :C

(#32873) daninet: :R Látom nem bírtad ki szó nélkül... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#32875) daninet válasza M_o_g_y_i (#32874) üzenetére


daninet
veterán

ez nettó hülye :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32876) bsh


bsh
őstag

(#32877) bartucc válasza bsh (#32876) üzenetére


bartucc
addikt

Ha ilyen hatarozott, biztos ert hozza, meg szerintem pendrive-ja is van!

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32878) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Lehetek elso?
Van pendriveom! ;)

...

(#32879) kangool


kangool
tag

Sanglass cégről tudtok valami infót? Sűrűn keresnek oda embert, gondolom ennyire jó munkahely? :F

(#32880) faragojof válasza Devid_81 (#32878) üzenetére


faragojof
senior tag

Itt mindenkinek van pendriveja. A lényeg az, hogy mekkora az a pendrive?!! :DDD

laci üdv
devid üdv
józsi
:U

"Formicate Under Command of the King,,

(#32881) alázógyík válasza bsh (#32876) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y

(#32882) Outlander válasza alázógyík (#32881) üzenetére


Outlander
őstag

Eeeellllls#sssőőőő.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32883) daninet válasza Outlander (#32882) üzenetére


daninet
veterán

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32884) alázógyík válasza daninet (#32883) üzenetére


alázógyík
őstag

The Evil killer of the totyik! ;]

(#32885) faragojof válasza alázógyík (#32884) üzenetére


faragojof
senior tag

;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#32886) daninet válasza alázógyík (#32884) üzenetére


daninet
veterán

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32887) Devid_81 válasza faragojof (#32880) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mik az elvarasok? :D

...

(#32888) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Valakinek van eladó 2,5" 5400rpm sata vinyója, minimum 120 gigás? :U persze picióccópézé :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#32889) faragojof


faragojof
senior tag

;] Sírás? Nevetés? Rátok bízom. Egy biztos. A nyugdíja miatt senkinek nem kell aggódnia.... :W

MOD:

Devid_81: Vastagság, hossz, szín? Erre gondolsz? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#32890) Devid_81 válasza faragojof (#32889) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ha pendrive, akkor ezek mindenkeppen fontos tenyezok!
Meee nekem fekete van, annyira nem hosszu, deeee ha megnyomok egy gombot rajta akkor a vege kibujik a helyerol, es ugy mar egeszen hosszu! :D

...

(#32891) M_o_g_y_i válasza faragojof (#32889) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

1:05 körül megállítottam, mert nem akarom szétb@cni a monitort "véletlenül"... :W
Mossák kezeiket, "Hátőknemtuggyákésnemisértnekhozzá!!!" - a f@szér' nem mondja akkor meg a gyökér, hogy b+ "én lesz@rom a nyugdíjatokat"...
Az legalább őszinte lenne. Ja, hogy azt nem tudnak ők, mármint őszintének lenni... :((

mod: 2M+ forintocskát zsebeltek be csak tőlem, hányan is léptek át "önként, dalolva" (mivel a maradókat kvázi megfenyegették, hogy így is-úgy is megy a pénzük)??? :O

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#32892) bubi92 válasza Devid_81 (#32890) üzenetére


bubi92
őstag

ha már úgyis pendrájv a téma. nincs valakinek túró rudis ?:D egyik lány ismerősöm nagyon rá van cuppanva, és az én fülem rágja, hogy szerezzek....

(#32893) faragojof válasza Devid_81 (#32890) üzenetére


faragojof
senior tag

:C Te nyertél! :))

MOD:

Mogyi: Őszinteség? :F Az egy másik idő hurok...

Ezmeg... meg... Ezténnemistodtam. Ha elmegy, akkor csak úgy elmegy. De ha visszajön az gáz. :F

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#32894) Chaser válasza M_o_g_y_i (#32891) üzenetére


Chaser
titán

Az jobb, amikor azt mondja a tag, hogy ami pár hete volt, pár hónapja, az egy dolog, az módosulhat is, nincs ebben semmi kivetnivaló. Hát igen, pontosan. Tehát ha őket megválasztották 4 éve, akkor most húzhatnak a jó ................... oda, nincs ebben semmi kivetnivaló szerintem:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32895) Devid_81 válasza bubi92 (#32892) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Monnyad neki van rudi ha kell, de nem pirospottyos...mert ebbol a fajtabol a pirospottyos nem a legjobb, max a bor es nemi beteg gondozoban dijazzak... :DDD

...

(#32896) Devid_81 válasza faragojof (#32893) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nah egesz jo, szinte ereztem amikor felkeltem ma...sokadjara, hogy ez egy jo nap lesz! :DDD
Amugy errol a penes temarol am lemaradtam, az elmult par napban 16 oraztam...parszor...
Nah majd visszalesek mik mentek itt! :K

...

(#32897) M_o_g_y_i válasza Chaser (#32894) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Nadebáááááázzz, akkor ne a pénzünkkel húzzanak (ami mondjuk már a MOL-ban van), hanem "kopasz seggel" és vonyítva... :O

(#32895) Devid_81: milyen az a "borgondozo"? :F Az a pince? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#32898) Devid_81 válasza M_o_g_y_i (#32897) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Bőr és nemi beteg gondozó...vagy milyaz...szerencsemre meg soha nem voltam ott, de valami ilyesmi a neve annak a letesitmenynek ahol a pirospottyost kezelik, nem? :DDD

...

(#32899) Chaser válasza M_o_g_y_i (#32897) üzenetére


Chaser
titán

Persze hogy ne, megnyúzva mint a nyulak ;] mert félő hogy a bőrük alá is tettek pár számjegyet..

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32900) alázógyík


alázógyík
őstag

Mekkora szívás egyedül tolni ekkora böhöm autót! :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.