Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32501) Devid_81 válasza M_o_g_y_i (#32499) üzenetére


Devid_81
nagyúr

De maa megint mit csinalnak ejj
Tutter nagy otlettel jonnek elo az aprokkal...
Vagy az uj szabalyzatot alakitjak...
Mindig olyan sok jo dolgot kapunk...biztos vagyok benne megint csak jobb lesz (5ev mulva) ;]

...

(#32502) Chaser válasza M_o_g_y_i (#32497) üzenetére


Chaser
titán

503 az szponzor nem? Mert nálam mindig az reklámozza az oldalt mostanában:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32503) Devid_81 válasza Chaser (#32502) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En nem tudom...de minnya felpozok nyo'c apacsot...
Tiszta menstruacios gorcseim vannak ma'...loPHaszt ezeknek...fejlesszek hajnal 2 kor amikor mar en is alszok. ;]

...

(#32504) bsh válasza Devid_81 (#32501) üzenetére


bsh
őstag

nekem ezt löki folyton.
biztos megint a rohadt apacsok floodolják a szervert (ami amúgy tökéletes persze!!!4)

(#32505) Devid_81 válasza bsh (#32504) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nekem azt irja,hogy hiba volt a kapcsolatban,igy gyorsforditassal.
Napkozben is volt parszor de azt hittem megint csak a net vacakol...ami nem meglepo itt.

...

(#32506) daninet


daninet
veterán

Szerintetek ez jó transzmitter lehet? Van valakinek tapasztalata ezekkel? [link]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32507) bartucc válasza daninet (#32506) üzenetére


bartucc
addikt

Hát, szerintem csak akkor szabad transmittert használni, ha nincs más. Minősége végett. Az adott típusról nem tudok nyilatkozni. :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32508) faragojof


faragojof
senior tag

Csak így egyszerűen: Első.

"Formicate Under Command of the King,,

(#32509) Outlander válasza daninet (#32506) üzenetére


Outlander
őstag

Sztem nincs olyan h jó transzmitter...
Olyan van h kínai szutyok a bótból drágáért, meg piacról ezeé.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32510) bartucc válasza Outlander (#32509) üzenetére


bartucc
addikt

Akkor, amikkel és egyik se volt jó, az alapvetően technológia hibája, nem? :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32511) Outlander válasza bartucc (#32510) üzenetére


Outlander
őstag

Az a hibája h kicsi a jeladó, ellenben nagy a fogadó (antenna)
Mire beállítasz egy megfelelő üres sávot, mész 5 km-t már sistereg mert vmelyik rádió pont azon frekin szolgáltat, németben annyi a rádió h gyakorlatilag 10 km kent újra kell hangolni.

Vannak jók, de én nem adnék egy "mini rádióért" 5-7k... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32512) Steve1979 válasza daninet (#32506) üzenetére


Steve1979
csendes tag

Arra, h gyakorlatilag ingyen szóljon az mp3 a kocsidban, arra tökéletesen megfelel.
Nekem van volt és lesz is szerintem hasonló, a hangzás valóban nem a csúcs, de a szartól is messze van.

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#32513) WunderKinder válasza bartucc (#32510) üzenetére


WunderKinder
tag

Van olyan transzmitter is amit az antennakábelbe be lehet kötni, azok nem sisteregnek meg nem kell őket újrahangolgatni. Cserébe picit drágábbak.
A minőséget meg eleve az FM sáv átviteli képességei korlátozzák (a beleépített kínai mp3 lejátszók minősége meg még inkább). Aki általában rádiót hallgat a kocsiban, annak nem lesz feltűnő.

(#32514) Outlander válasza WunderKinder (#32513) üzenetére


Outlander
őstag

Na jah, de annyi pénzért már inkább másik fejegység nem?! :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32515) WunderKinder válasza Outlander (#32514) üzenetére


WunderKinder
tag

így van. Egy normális transzmitter árán már kapsz egy belépő szintű fejet. Akkor lehet létjogosultsága, ha nem akarod/lehet a gyári rádiót kicserélni.

(#32516) bartucc válasza Outlander (#32514) üzenetére


bartucc
addikt

Ezt akartam pont írni, az előbbiek miatt... Használtan 7-8 ezerért már elég jókat lehet kapni, MP3 meg minden, igaz, USB és SD olvasó nem valószínű, hogy lesz rajtuk.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32517) daninet válasza Outlander (#32514) üzenetére


daninet
veterán

Egyik kocsiba vettem fejegységet, de a másikban gyári rádió van beépítve. Lejátszik mp3-at stb, de ugye cd-t írogasson akinek Béla az anyja (régen mondjuk ennek is hogy örültem :D )

Azt mondták, hogy be lehetne forrasztani jackdugót az áramkörbe, és egy 60 perces néma cd-t ha elindítok akkor úgy lehetne használni, csak kerítsem elő a kocsi rádiójának nyáktervét. Nem lenne vele baj, de nem akarom. Ezért nézegetem ezeket a szarokat.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32518) Outlander válasza daninet (#32517) üzenetére


Outlander
őstag

A második részre... MIVA???? :DDD

Amúgy mini iso csatival elég sok ráadió kompatbilibil, de a blau meg a grundig biztos.. azt meg beppattintod auxra kapcsolsz (persze ha van) és mp3-4 lejátszóról vagy telóról nyomod a cuccost..

Nekem is így van megoldva... csak én meg inkább cd írok, mintsem mindig előkeressem az mp3 lejátszót, meg rádugjam, utána meg feltöltsem ha lemerül, mert jacken nem tölt... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32519) WunderKinder válasza daninet (#32517) üzenetére


WunderKinder
tag

Dension-nek vannak usb-s illesztői a gyári rádiókhoz. Bár nem olcsó mulatság, de van belőle olyan is amiben van blútúsz is. Vagy sok újabb gyári rádió kezel ipod-ot is.

[ Szerkesztve ]

(#32520) KTU


KTU
addikt

még mindig vennék SATA DVD írót vagy ROM-ot PC-be!!!

megnéztem az aprót, akár adok érte 1500 huf-ot :U
ez szánalmas 3-4eFt-ért hirdetik a szarkat :W ez az új ára a lingóba 4039Ft
de ez a legjobb, előlap 1500Ft :W :W jó ez ezüst, lingoba fekete 254Ft :W :W

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#32521) Outlander válasza KTU (#32520) üzenetére


Outlander
őstag

Van egy IDE-sem... az a tied lehet ezeöcccá :) .... mondjuk nem emlékszek h jó-e... de elég ha teszt után fizetsz...
Ha én tesztelem az + 5k... ;] :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32522) alázógyík válasza Outlander (#32521) üzenetére


alázógyík
őstag

Gondolom csak poénból írta oda hogy SATA. ;]

Szerk.: KTU! Ha meg ennyire kivagy a használtaktól, meg az áruktól, vegyél újat a Lingóba, hisz csak 4K. :U :U

[ Szerkesztve ]

(#32523) Outlander válasza alázógyík (#32522) üzenetére


Outlander
őstag

Csak a lámák nem tudják át alakítani.... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32524) alázógyík válasza Outlander (#32523) üzenetére


alázógyík
őstag

:K :DDD

(#32525) bartucc válasza daninet (#32517) üzenetére


bartucc
addikt

Hát, szerintem, még mindig a CD írást ajánlanám, annyi idő kb, mint egy 2Gb-os pendrive-t megtölteni zenével, igaz, nincs annyi rajta, de egy útra biztos elég. 3-4 CD-re meg ráfér szerintem annyi zene, amit hallgatnál. Jó, én is inkább az AUX+MP3-at választanám talán, vagy az USB-s megoldást, de meglennék ezzel is. (fizetni meg annyit nem akarnék, csak azért, hogy a gyári fejegységet használjam továbbra is)

alázógyík: gondolom nem saját részre kellene... Úgy meg nem igen éri meg, de ez van. Én se adnám el az enyémet 2500 alatt, kb egy éves, egy megvett komplett gépből hagytam meg, a többi cuccot meg elbontottam. Telepíteni mindig jól jön, nagyon néha írni is. Saját részre csak újat vennék, ha ez nem jött volna. :U

Outlander: Ide író: 1500, ami általában fehér, hozzá előlap 2-300, meg egy Ide-Sata átalakító 2000kb. Így ki is jött a használt, IDE-s író 3700-ból. Legalább vagy két kávé árát megspóroltad! :DDD :C

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32526) Outlander válasza bartucc (#32525) üzenetére


Outlander
őstag

Annyiért már megérte... :DDD :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32527) KTU válasza alázógyík (#32522) üzenetére


KTU
addikt

direkt nem írtam hogy nagykerből, meg nettó stb. :U
mert olyan elcsépelt duma
:D

bartucc: pont ahogy írod, :K magamnak újat vennék :U :D
de kellene hogy ne legyen lyuk a helyén, meg az alaplapon nincs ATA

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#32528) bartucc válasza Outlander (#32526) üzenetére


bartucc
addikt

Ja tényleg, telót megcsináltam keddi kemoterápiáról hazaérve. Mert hát mikor nem, ha akkor?! Nem tudom mit raknak bele a kezelésbe, de máskor józanul felfogni se tudtam, mi hogy, így meg találtam rövidebb leírást, és fél óra alatt már kész is voltam. :DDD

4.12-es CM10 van rajta, magyar, szemben a gyárival, jóval testre szabhatóbb, (itt nem az intruderes-szarvas unikornisos hátteremre gondolok, hanem végre kikapcsolható mobilnet, CPU downclock, stb) mint az eddigi, nem sokkal gyorsabb, de stabilabb sokkal. Már tudok hívást fogadni, és hívni, amikor csak akarok, a telefonnal. :DDD :K

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32529) Outlander válasza bartucc (#32528) üzenetére


Outlander
őstag

Mondtam én h nem nagy cucc... csak oda kell figyelni...

Amúgy online szuggesszió 4,5k... :DDD ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32530) faragojof válasza Outlander (#32529) üzenetére


faragojof
senior tag

Villog az a qrva felirat. Állapotba kerültem, behabzott az arcom... :W :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#32531) alázógyík válasza bartucc (#32528) üzenetére


alázógyík
őstag

Megtunyingolták az agyadat, azé vagyol okosbölcsügyesrafináltmindenhezértő. ;]

Jaa nem, mindenhez értő csak GrandePéé lehet. :B :U

(#32532) faragojof válasza alázógyík (#32531) üzenetére


faragojof
senior tag

Adhatnának neki valami izom-tuningot is, mert előbb-utóbb elrántja az agya... ;] :DD :DD

"Formicate Under Command of the King,,

(#32533) daninet válasza Outlander (#32518) üzenetére


daninet
veterán

Van ilyen megoldás igen :)
Ismerős foglalkozott vele. És nem is kókány, ha hamutartóban vagy ahova fér lesz egy RCA csatlakozásod, beraksz egy néma cd-t és az szól ami a jacken van. Oda kötik be az RCA-t ahol a cd erősítetlen jele az erősítőbe mefy. Egy mazda6ban hallgattam és így full minőség is.
CD tényleg nem opció, a laposomban sincs már ssd van a helyén, usb cdirot meg ma már nincs kedvem cipelni. Teszek egy próbát egy transzmitterrel, külföldre ritkán járok, akkor is inkább repülünk.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32534) daninet


daninet
veterán

Olyan jo, hogy orvosok között ilyen nagy az egyetértés. Kecskeméten azt mondtak 4 hetig leszek gipszben eljottem pecsre aszonta az öreg doki azok hülyék ezt 2 hétig kell gipszelni es levagta rolam. Döntsd el melyik az igaz :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32535) alázógyík válasza daninet (#32534) üzenetére


alázógyík
őstag

Ha majd magától nyílt törésed lesz, akkor ne szipogjál itten nekünk. ;] :DDD

Faragojof: Van ott izom, csak virtuális v. cloud alapú. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#32536) Chaser válasza faragojof (#32532) üzenetére


Chaser
titán

Degetzi:D
Laci üdv Laci

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32537) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Ez itt a reklám helye :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#32538) bartucc válasza faragojof (#32532) üzenetére


bartucc
addikt

Azért utóbbi időben combosodtam, jobb az étvágy, csak itthon vagyok már, nincs kórházkoszt. Már olyan karom van, mint egy 12 éves kislánynak, szóval vigyázzál! ;] :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32539) daninet válasza bartucc (#32538) üzenetére


daninet
veterán

Napi gyakorlat

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32540) faragojof válasza bartucc (#32538) üzenetére


faragojof
senior tag

Ebben a topikban végzetes felelőtlenség egy tizenkét éves kislányhoz hasonlítgatni magad!! :Y :DDD :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#32541) Chaser


Chaser
titán

Edigiben akcijók'.
Laci Üdv Laci

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32542) akom válasza Norb3rto (#32537) üzenetére


akom
senior tag

Oszt ár hun marad? :U :DDD

(#32543) Chaser válasza akom (#32542) üzenetére


Chaser
titán

Benn van a hirdetésben :U
Laci Üdv Laci

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32544) DeltaPower válasza Chaser (#32541) üzenetére


DeltaPower
őstag

Szépen színesben össze van gyűjtve hogy áprilisban miért mennyivel fizetsz többet ha nincs kuponod.
Galaxy S2-re úgy tudom min 3 év garancia jár, ezek 2-vel hirdetik.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#32545) daninet válasza DeltaPower (#32544) üzenetére


daninet
veterán

két év, és ha regisztrálsz a samsungon akkor kapsz +2 hónapot

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32546) daninet válasza faragojof (#32540) üzenetére


daninet
veterán

Literes Jack Daniels!!!!

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32547) bartucc válasza daninet (#32546) üzenetére


bartucc
addikt

Hogy néz már ki a fehér elöltöltős mosógép ebben a konyhában. :U ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32548) Outlander válasza bartucc (#32547) üzenetére


Outlander
őstag

Na itt látszik, h ki a kislány...
A nyugati, elöltöltős mosógépet nézed, mikor ott van mellette egy cirill betűs tűzhely! :U ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#32549) bartucc válasza Outlander (#32548) üzenetére


bartucc
addikt

Hát, oroszul nem tudok, de én kérek elnézést ezért! :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#32550) Outlander


Outlander
őstag

gratula...

Mai bünti... :DDD [link]
Epilepsz Warning!

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.