Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-12 14:56:01

LOGOUT.hu

IQOS cigaretta

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) expander válasza timirosicka (#2097) üzenetére


expander
senior tag

kb. 4-4.5 perc után, 250-260 fokos hőmérsékletnél már élvezhetetlen a dolog, "nincs több" a szufla a heetsben

(#2102) SztiviVander válasza timirosicka (#2097) üzenetére


SztiviVander
őstag

szia. nekem sajnos nincs ugyhogy annyit tudok rola amennyi a leirasokban van. ott meg nem emlekszem hogy lattam volna konkret slukk szamokat. heat180. com - on se irnak egyiknel se slukk szamot, de a p8-at ellegge lehuztak. ottani iras alapjan a p6 es a hi10 jobb valasztas.
viszont a cseh webshop elerhetoseget megkoszonnem ha kozzetenned :R

(#2103) timirosicka válasza expander (#2101) üzenetére


timirosicka
tag

Szia.
Köszi. Hát akkor csak ez miatt nem éri meg készüléket cserélni, mert kb ugyan ott vagy.

(#2104) timirosicka válasza SztiviVander (#2102) üzenetére


timirosicka
tag

szia.
Persze, itt a link : [link]

Itt néztem a heccig és nuso cigiket. Páran azt írták, hogy jobb mint a heets és erősebb is. (0,86 a nikotin)

(#2105) zeon.hu


zeon.hu
Topikgazda

Aki Purple-t keres, Szerbiában van (elvileg Bulgáriában is június óta, de ott nem néztem most, mivel tele voltam), méghozzá 3€/ doboz áron.
Ha valaki arra utazik, érdemes venni és bárhol kapható.
Horvátország és Szlovénia volt mostanában még, egyik országban sincs sajnos.

#?*@&!

(#2106) onkelz


onkelz
aktív tag

Sziasztok

Gondolom már előttem vagy százan panaszkodtak, elnézést, hogy nem nyáazom végig a topikot.
2.4-et használok, és pár hete elkezdett vacakolni.Sokszor a rezgés után 3-4 másodperccel kikapcsol, úgy hogy egyet sem szívtam bele.Visszateszem a töltőjébe és akkor is az egyik LED pirosan világít, de feltölti magát.

Hívjam a supportot és kérjek cserét?

(#2107) zeon.hu válasza onkelz (#2106) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Reset volt?

#?*@&!

(#2108) onkelz válasza zeon.hu (#2107) üzenetére


onkelz
aktív tag

10 mp-ig nyomvatartottam a bekapcsológombot a rúdon, mintha ezt olvastam volna

(#2109) zeon.hu válasza onkelz (#2108) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Az a 3 (Duo) tudtommal.
Nézz rá az Iqos oldalán!

#?*@&!

(#2110) jUUh válasza onkelz (#2108) üzenetére


jUUh
addikt

2.4 reset: tokba a pent, és a Bluetooth gomb + bekapcsoló gomb amíg nem villog.

Samsung Galaxy S23+

(#2111) onkelz válasza jUUh (#2110) üzenetére


onkelz
aktív tag

Köszi, kipróbálom.

(#2112) timirosicka


timirosicka
tag

Sziasztok. Szlovákiában már kapható a Lil Solid készülék 5 doboz Fiit-el akciós áron 45 € - ért.

(#2113) zoltan6 válasza timirosicka (#2112) üzenetére


zoltan6
őstag

Ez a Lil Solid 1 vagy 2?
Én személy szerint nem szeretem az 1-et annyira,mert nagy bumpszli a készülék,meg kb.1 percel kevesebb a dohányzási idő vele,mint a duó vagy multimmal.

(#2114) timirosicka válasza zoltan6 (#2113) üzenetére


timirosicka
tag

2-es

(#2115) Godfather


Godfather
aktív tag

Szisztok. Valaki tudja, hogy az iqos iluma keszulek mikortol lesz elerheto az eu-ban?

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#2116) eboostr


eboostr
aktív tag

(#2117) Amos17


Amos17
tag

Sziasztok.
Egy hete van meg az Iqos 3 duom és ma belefutottam egy olyanba, hogy a pengére ráragadt a dohány emiatt volt egy kis égett mellékíz. Rányomtam egy öntisztitást aminek a vége füstölés és büdös szag lett. Ezután a tisztítóval finoman le tudtam szedni az odaégett dohányt a pengéről de az égett szag megmaradt a készülékben. Az lenne a kérdésem, hogy mivel lehet a pengét tisztítani úgy, hogy ilyen ne forduljon elő? Btw: mindennap kitisztítom és használat után is kirázom a benne maradt dohány a cap-ből és alatta is.
Illetve nektek is szokott olyan lenni, hogy nehezen csússzan be a cigi a készülékbe?

(#2118) #23310336


#23310336
törölt tag

sziasztok!

van itt akinek sikerült már vennie Laguna Swift Heets-et? Ugyan új, de azt hallottam már kint van dohányboltokban, nekem viszont még nem sikerült hozzájutnom.
Aki próbálta annak mennyire jött be?

(#2119) Empsepo válasza Amos17 (#2117) üzenetére


Empsepo
senior tag

Egy idő után marad valamennyi dzsuva akárhogy takarítod.

Nekem ha nehezebben megy bele, jobb a hatás.
Ha könnyen, túl száraz a cucc.
Legalábbis én így tapasztaltam.

(#2120) Silverboy válasza #23310336 (#2118) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Tegnap kérdeztem, jövőhét végén / azutáni hét elején talán már lesz (~ kőbánya)

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#2121) Iramirez válasza #23310336 (#2118) üzenetére


Iramirez
aktív tag

jövőhét vége felé kapható.még rendelni sem lehet boltokba.

(#2122) SztiviVander válasza timirosicka (#2104) üzenetére


SztiviVander
őstag

Na végre eszembe jutott hogy rendeljek egyet, hát persze hogy a paypal fizetés csak valami vevőcsalogató kamu a shipping/payment faq-ban, rendeléskor nem lehet kiválasztani semmit csak a banki utalás van euro-ban vagy czk-ban. Azt meg HUF-os bankszámláról kissé nehézkes lenne... Kár értük :( De majd egyszer hátha valamelyik magyar bolt is hoz be.

(#2123) -Pityer-


-Pityer-
csendes tag

Oldalbordámat meglepném egy IQOS Duo-val. Sajnos lemaradtam a nagy akcióról, mennyibe kerül akció nélkül most a dohányboltokban?

(#2124) Empsepo válasza -Pityer- (#2123) üzenetére


Empsepo
senior tag

25ezer úgy tudom.

(#2125) eboostr válasza -Pityer- (#2123) üzenetére


eboostr
aktív tag

Életembe nem láttam hogy valaki így hivatkozik az asszonyra 😄 5*

(#2126) jUUh válasza eboostr (#2125) üzenetére


jUUh
addikt

Mi haverokkal rendszeresen szoktunk így poénkodni :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#2127) Iramirez


Iramirez
aktív tag

Holnaptól kapható az uj Heets.

(#2128) -Pityer- válasza eboostr (#2125) üzenetére


-Pityer-
csendes tag

És még IQOS-t is vennék neki :D

(#2129) e34power


e34power
csendes tag

Sziasztok, valami trukk letezik esetleg, hogy ne csak 14 slukkot engedjen a keszulek..? :U :) ez az egy ami visszatart, mert probaltam mar es nem tunik rossznak, de 100as cigit szivok.. sose szamoltam de hogy 14tol tobb slukk kijon belole az biztos.. :)

(#2130) e34power válasza e34power (#2129) üzenetére


e34power
csendes tag

Illetve meg egy kerdes, a heets -ekbol melyik a legerosebb, ami felveszi a versenyt a piros marlboroval..? Koszonom

(#2131) Tibee86 válasza e34power (#2129) üzenetére


Tibee86
veterán

Nincs, vagyis ha 3.0 duot veszel akkor el tudsz szívni egymás után kettő heets-et.
Heets az meg nagyon egyénfüggő, hogy kinek melyik jön be. Szerintem a russet a "legerősebb", utána a sienna, a többi az harmatgyenge nekem.

(#2132) wzol válasza e34power (#2129) üzenetére


wzol
tag

Szerintem számold meg :K Én is 100ast szívtam, simából meg gyakran kettőt, ebből pedig elszívok egyet (nem számoltam) és pont elég. Nincs baj duplázáskor, de nem is érzem, hogy kellene. Akkor lehet kicsit problémás, ha cigizős+beszélgetős (gondolkodós/olvasós/borozós stb.) alkat vagy, mert időre (is) megy - 6 perc vagy 12 slukk. De igazából a heets-ben sincs több "anyag", hiába tudnál többet szívni. Az elején szokatlan, hogy esetleg hamarabb vége, de nem nehéz átállni. Esetleg nézd meg még a multit, lehet hogy az jobban fog tetszeni.

(#2133) e34power


e34power
csendes tag

Koszonom mindkettotoknek :R :)

(#2134) pilipi válasza Tibee86 (#2131) üzenetére


pilipi
aktív tag

Az a gond ezzel az elmélettel, hogy normál cigi árban van a heets.
Jó esetben kijön belőle 6-7 normál szívás 1 szálból.
Aztán már csak bohóckodás van füst nélkül, így egyáltalán nem kifizetődő.
Mert ha kiszámolod duplája a hagyományos ciginek az ára és nem hozza azt az érzést semmiképpen.
Inkább kérjen kölcsön 1-2 napra egy készüléket nehogy úgy járjon mint sokan, hogy elhittük a 14 szívás / heets dumát.

(#2135) Tibee86 válasza pilipi (#2134) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem számolgattam soha, de 6-7 slukknál biztos hogy több. Én régen egy sima cigit is elszívtam annyi slukkból kb, mint most a heets-et. De mondjuk a kettőt tök máshogy kell szívni, idő kell míg ráérez a megfelelő technikára az ember, nem 1-2 nap lesz.
Anyagi megfontolásból alapból deficitás áttérni, senki nem amiatt vált rá.

[ Szerkesztve ]

(#2136) SztiviVander válasza e34power (#2130) üzenetére


SztiviVander
őstag

nikotin tartalom mindben azonos, ha azt erted erossegen. ha azt hogy melyik kapadohanyabb akkor ugy lehet valogatni koztuk.

(#2137) e34power válasza SztiviVander (#2136) üzenetére


e34power
csendes tag

Ezt (sem) tudtam, koszonom!

(#2138) Sandor543


Sandor543
újonc

Üdv! megvettem a második iqosom 5990 forintért. most volt az akció november 25.-28.-ig. az elsőt egy éve vettem, de akkor még nem tartottam elég kielégítőnek, így elpasszoltam tesómnak, ő meg továbbadta tesójának, aki azóta is használja. pénteken egy teljes napig nem toltam a régi töltöttet. a lényeg a lényeg, rákövetkező nap elszívtam reggel egyetkettőt és tisztán kivehető volt a benne levő méreg íze. úgyhogy ennyit a cigiről. viszlát füst!! :R
Ja, annak akinek nem jön ki az iqosből a bűz, az ózon generátort biztos kiszedi, de azzal óvatosan, mert az is méreg és nem szabad belélegezni!! :Y

(#2139) eboostr


eboostr
aktív tag

Az új heets sárgadinnye ízű.

(#2140) patex1983 válasza eboostr (#2139) üzenetére


patex1983
őstag

Mellette okádék mennyiségű a mentol, mint a lilában?

X

(#2141) eboostr válasza patex1983 (#2140) üzenetére


eboostr
aktív tag

Nincs kisprólólva

(#2142) Iramirez


Iramirez
aktív tag

Számomra az illata elviselhetetlen.
Lehet csak szokni kell.

(#2143) ron8


ron8
senior tag

Sziasztok! Tegnap vásároltam egy duót. De rájöttem hogy nem nekem való ez.. A kérdésem, hogy csak postai úton van lehetőség elállásra? Dohányboltban, egyéb helyeken nem veszik vissza?

(#2144) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Ti is kaptatok emailt Iqos 3 duo szoftver frissítéséről?
Mit tartalmazz ez a frissítés?

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#2145) ratcache


ratcache
aktív tag

huhh, ez a Laguna Swift tényleg... khm, érdekes lett :U (:()

(#2146) Iramirez válasza Maffia91 (#2144) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Azt mondja az emil,hogy müködési stabilitás--jelentsen ez bármit-- meg nő az aksi ideje..

(#2147) SztiviVander válasza Iramirez (#2146) üzenetére


SztiviVander
őstag

Ja biztos feltalálták a szoftveres akkumulátort :D De inkább az lesz h partiz mp-el kevesebbet fog heviteni vagy valahany fokkal alacsonyabbra fut. Ezeket lehet szoftverbol szabalyozni. Adott kapacitasu akkubol hosszabb mukodest kihozni csak a fogyasztas csokkentesevel lehet. Mindket opcio roppant hasznos lenne, foleg hogy igy is gyenge mindket erteke. Inkabb egy perccel hosszabb hevites kellene, kit erdekel hogy akkor nem 15* csak 14* tudna ujratolteni a tok...

(#2148) Iramirez


Iramirez
aktív tag

Ugye tudja mindenki holnap emelkednek az árak.....

(#2149) Tibee86 válasza Iramirez (#2148) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem mindenki dohányboltban dolgozik, szóval szerintem nem.

(#2150) patex1983 válasza Iramirez (#2148) üzenetére


patex1983
őstag

Mármint minek az ára emelkedik?

X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.