Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-12 14:56:01

LOGOUT.hu

IQOS cigaretta

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) zeon.hu válasza Bozek (#2050) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

És addig mit szívjak, a fogamat? :D
Engem hogy fog keresni, szó szerint sose vagyok otthon, minden nap máshol dolgozom.

Egyébként azóta viszont rendesen működik.

#?*@&!

(#2052) Bozek válasza zeon.hu (#2051) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egyeztet időpontot. :D Amúgy én is ezzel voltam gondban, hogy fogalmam sincs, hogy éppen mikor merre járok. Végül csak megegyeztünk a hevítő cserekódban. Mondjuk nekem van egy sima IQOS 3.0-m is tartalékba.

(#2053) Iramirez


Iramirez
aktív tag

Új Iqos:
A Laguna Swift egy trópusi gyümölcsös aromajegyekkel rendelkező, üdítően mentolos ízvilágú dohánykeverék.

Ez az ízvariáns megegyezik az Ukrajnában és Oroszországban kapható Tropical Swift dohánytöltettel.

Látszik hasít a Neo Tropic vagy mi :D :D

(#2054) #23310336


#23310336
törölt tag

És vajon ennek az íze is "le van butítva" EU konformra mint a többi Heetsé?

(#2055) timirosicka


timirosicka
tag

Sziasztok.
Még csak 2 szálat szívtam el próbaképpen, de valahogy nekem kevés volt. Utána rá kellett gyújtanom cigire. Na meg ugye itt csak 14 slukk van, a 100-as cigiből kijön 21-24 slukk.
Ti hogy vagytok ezzel?

(#2056) zeon.hu válasza timirosicka (#2055) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Én előtte évekig töltöttem a cigit, így nekem végtelenül sokáig tartott eleinte az iqos :D
Eleinte a nikotin is kevésnek tűnt,, de igazából elég, csak szokni kellett.

#?*@&!

(#2057) zeon.hu válasza Iramirez (#2053) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Horvátországban vagyok épp dolgozni, itt alig van választék.
Purple itt sincs, de még Mauwe se, így marad a Turqoise (amit amúgy az asszony is használ, így nem szokatlan).
Jövő héten Bulgária, ott van Purple (ha mégsincs még, akkor út közben Szerbia, ott többször is vettem már) és lényegesen olcsóbb is (kb 1000 ft).

#?*@&!

(#2058) fant0mi


fant0mi
addikt

Rátettem a telefonom az iqosra. Aktív Bluetooth és NFC, de sosem volt összepárosítva a telefonnal.
Erre feljön egy ablak, chrome üzenet, és menne fel az iqos oldalára... :F :)

(#2059) Iramirez


Iramirez
aktív tag

Akit érdekel vagy érint : jövő hétfőtől az IQOS 2.4 Plus termék ára 19 990 Ft lesz, míg az IQOS 3 DUO készülék 24 990 Ft-os áron lesz elérhető.

#2057 Magyarországi árképzés,katasztrófa.Ebben is.

(#2060) Silverboy válasza Iramirez (#2059) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Visszaemelik az akciós árat, normálra, konkrétan.

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#2061) fant0mi válasza Iramirez (#2059) üzenetére


fant0mi
addikt

Ha ez beszarik és nem cserélik ki többet, én nem veszek másikat. Max valami olcsó utánzatot. A minőség nem tükrözi az árát... Már minden nap kell resetelni, mert nem akar tölteni. Egyszer már volt cserélve.

(#2062) SztiviVander válasza fant0mi (#2061) üzenetére


SztiviVander
őstag

nekem is addig lesz iqos amig cserelgetik. utana hitaste p8. vagy ha addig lesz kaphato valahol eu-ban normal aron megbizhato boltbol akkor mar elobb. glot kiprobaltam nem jott be, meg annyi para se jon belole mint heetsbol. arra nincs ertelme valtani hiaba olcsobb a keszulek is meg a toltet is.

(#2063) zoltan6 válasza SztiviVander (#2062) üzenetére


zoltan6
őstag

Nem ismerem ezt a hitaste p8-at,ez is olyan böszme nagy? Van egy Iqos lil solid készülékem,de abba is azt utálom hogy nagy,meg kb.1 perccel kevesebb a dohányzás ideje vele mint a 3 duoval vagy a multival,ami amúgy a kedvencem.A glot én is eladtam,nem jött be,köhögtem tőle,meg büdös pipadohány ize volt az összes töltetnek.

(#2064) expander válasza SztiviVander (#2062) üzenetére


expander
senior tag

en megvettem a Hi10-et, kb. kizarolag csak az akksi/uzemido (hivatalosan 32-t toltet) miatt, gyakorlatilag kevesebbet bir, mint egy 2.4+ :U

(#2065) Iramirez válasza expander (#2064) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Azt látom ez a hevítéses dohányzás,nagyon nem probléma mentes,az eszközök szempontjából...
Nem hiszem el ,hogy nem lehetne ezen javitani..
:U

(#2066) zeon.hu válasza Iramirez (#2065) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

De, lehetne és fognak is, csak mint minden új dolog, ez is küzd pár gyermekbetegséggel.
Én a problémák ellenére se bántam meg, hogy váltottam.

#?*@&!

(#2067) #23310336 válasza Iramirez (#2053) üzenetére


#23310336
törölt tag

Laguna Swift egy trópusi gyümölcsös aromajegyekkel rendelkező, üdítően mentolos ízvilágú dohánykeverék.

próbáltad, vagy valamelyikőtök próbálta már?
milyen?

(#2068) focvis válasza fant0mi (#2061) üzenetére


focvis
veterán

Eddig 3 db 2.4+-t vettem, a másodikat lassan 14 hónapja használom különösebb hiba* nélkül. Az első penjét elhagytam. A 3. a tartalék, lassan befogom párhuzamos használatra.
Vegyétek Szlovákiából, úgy lényegesen kedvezőbb, legutóbb kb. 8 e. Ft-ra jött ki.

*A hiba: időnként piros fénnyel pulzál - nem villog mint hiba esetén, simán pulzál - a tok mikor tölti a pent. De feltölti. A piros fény okát nem tudom.

(#2069) SztiviVander válasza expander (#2064) üzenetére


SztiviVander
őstag

marmint hogy az is csak 15-20-at bir mint a 2.4-et ahanyszor feltolti a tok? jo en a kinai dolgoknal eleve osztom kettovel a leirast, ha 15-ot bir valosagban a nekem tetszos hofokon az mar jo. napkozben en tudom tolteni, duot is szoktam. en is 10-est neztem eleinte mert azt hittem ha mar uj cucc akkor abban is biztos a dupla futes van de aztam rajottem azt csak a p8 tudja.

(#2070) SztiviVander válasza zoltan6 (#2063) üzenetére


SztiviVander
őstag

nem lattam meg eloben, de a leirasos meretei alapjan nem az a boszme meret. szerintem multinal vallalhatobb. meg az ido es a hofok beallitas meg hogy latod mennyi idod van meg az azert sokat hozzaad. persze minel tobb a funkcio annal tobb minden romolhat el, nem veletlen hogy pm inkabb marad ezeknel a kvazi buta hevitoknel.

(#2071) fant0mi válasza focvis (#2068) üzenetére


fant0mi
addikt

Hát a Duos nem sikerült ennyire problémamentesre.
És ismeretségi körben is előjönnek ezek sajnos a Duosnál.
Az analóg cigi leváltását nem bántam meg. Csak sokallom a szívást egy 30ezres készülék esetén.

(#2072) timirosicka


timirosicka
tag

Sziasztok. Az normális, hogy a cigi így megég, ahogy a fotón látjátok.? És amikor kiveszem a hevítőből, még füstöl is.

[ Szerkesztve ]

(#2073) timirosicka válasza zeon.hu (#2056) üzenetére


timirosicka
tag

Akkor te erősebb dohányos voltál mint én 😁.

(#2074) SztiviVander válasza timirosicka (#2072) üzenetére


SztiviVander
őstag

Az.

(#2075) fant0mi válasza timirosicka (#2072) üzenetére


fant0mi
addikt

A pára átnedvesíti. Lesz ez még csúnyább is. :)

(#2076) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok.
A barátnőm vett egy iqos 2.4 pluszt, és van vele egy olyan problémája, hogy szívás közben égett ízt érez.
Bevittük egy iqos szakértőhöz, aki megállapította, hogy a hevítő túlzottan felmelegszik, ki is cserélték a hevítőt.
Viszont most újra előjött a probléma, és az új hevítőnél, valamint a réginél is, a heets úgy néz ki, mintha megégett volna.
20 szálanként tisztítja.
Lehetséges, hogy a töltőtokkal van valami probléma, vagy mi okozhatja ezt a jelenséget?

(#2077) Empsepo válasza jeromosi (#2076) üzenetére


Empsepo
senior tag

Én azt nem tudom, de gyakrabban tisztítsa szerintem.

:K

(#2078) zoltan6 válasza Empsepo (#2077) üzenetére


zoltan6
őstag

Én kb.akkor tisztitom amikor eszembe jut meg már nem megy rá a cap,ez olyan hetente a kefével,meg 3 hetente fültisztitó ecettel.Úgyhogy az nem befolyásolja.

(#2079) Empsepo válasza zoltan6 (#2078) üzenetére


Empsepo
senior tag

A konkrét problémához nem tudok hozzászólni sajnos.
Csak egy észrevétel volt.
Tudtommal sűrűbben kéne tisztogatni.

De persze mindenki ahogy érzi.
:)

(#2080) SztiviVander válasza Empsepo (#2079) üzenetére


SztiviVander
őstag

majd harom honap utan nem fogod naponta max 3-4 naponta, egy ev utan meg rajossz h eleg azt hetente 1x is. azt is csak azert mert alul megtelik es nem megy ra rendesen a cap es fals levegot szivsz. a penge ami beleer abba amit szivsz nem koszolodik annyira mert arrol allandoan fel le huzogatod a heetset ami meg letolja rola a dzsuvat. szoval ez a tisztitsd husz szalankent mert nem lesz olyan az izelmeny inkabb marketing szoveg. cap-et is akkor mosom at ha erzem hogy nehez rajta atszivni. mondjuk a hamutalat se uritgettem regen naponta, pedig biztos szebb lett volna a szemnek :)

[ Szerkesztve ]

(#2081) Empsepo válasza SztiviVander (#2080) üzenetére


Empsepo
senior tag

Ez nem afféle tisztaság mánia a részemről.
Egyszerűen tapasztalat.
Megfelelőbb a hatás vagy mi, ha ki van tisztítva.
Én ezt vettem észre. Ennyi.

Nem szívok el naponta egy dobozzal és minden reggel kitakarítom.

(#2082) SztiviVander válasza Empsepo (#2081) üzenetére


SztiviVander
őstag

szived joga akar minden szal utan is ha ugy erzed ettol jobb a hatas. de az erzes az egy egyedi dolog.

(#2083) patex1983 válasza SztiviVander (#2082) üzenetére


patex1983
őstag

Pedig én is megerősíteni tudom Empsepo fórumtárs "érzését". Kb. fél éve használom a Duo-t és sokkal jobbak az ízek és maga a dohányzási élmény is, ha rendesen ki van takarítva a cucc. De persze az ízlés egyéni preferencia...

X

(#2084) SztiviVander válasza patex1983 (#2083) üzenetére


SztiviVander
őstag

izek? csak a mentolosnak van ize. az meg kethetesen is pont olyan mentolos mint kipucolva. nincs ertelme ezen vitazni, magadat meg tudod győzni hogy az afonya illataromaju heetsnek afonya ize is van (kar hogy valodi izesitett dohanyt a mentoloson kivul - cigibe mar azt sem- nem forgalmazhat a pm, de ez az apro teny ne zavarjon senkit a hitebe) de engem nem tudsz :)

(#2085) Empsepo válasza SztiviVander (#2084) üzenetére


Empsepo
senior tag

Senki nem akar téged meggyőzni.

(#2086) patex1983 válasza SztiviVander (#2084) üzenetére


patex1983
őstag

Utálom ezeket a mentolos, áfonyás ízeket. Kipróbáltam mindet, gusztustalan számomra az ízük.
Ezzel szemben a különböző dohány "ízű" tölteteknek is van egy-egy jellegzetes aromája. Nekem pl. az amber és a russet jön be, a többi nem annyira.
Ha te nem érzed ezek között az ízbeli különbséget, az már ismét csak egyéni ízlelési sajátosság. Valószínűleg ezért nem érzed a kitakarított eszköz és a dzsuvás eszköz közötti ízkülönbséget sem. Örülj neki.

Nem tudom egyébként mi ez a támadó, beszóló hangnem rögtön... Sajnos az emberek többsége ilyen, ha már valaki eltérő állásponton van, mint ő, akkor az már tutira hülye... Ezért tart itt a világ, ahol...

X

(#2087) SztiviVander válasza patex1983 (#2086) üzenetére


SztiviVander
őstag

a laposfold meg gyikember hivok is lehet hogy csak eltero allasponton vannak... :) ugyanakkor nem hulyeztelek le, ha a tenyeket tamadasnak veszed az erzeseiddlel szemben azzal nem tudok meg nem is akarok foglalkozni. a demagog szolamokkal hogy miert tart itt a vilag (amugy szerintem az elbutulas meg a lustasag miatt) meg plane nem.

[ Szerkesztve ]

(#2088) #23310336


#23310336
törölt tag

Ha belefér a költségvetésbe vegyetek ultrahangos tisztító készüléket (~10.000Ft), jobban kitisztítja a Glo-t is, Iqos-t is, mint bármilyen vatta, kefe vagy folyadék.

(#2089) focvis válasza #23310336 (#2088) üzenetére


focvis
veterán

Nem kell víz mindegyik ultrahangos tisztítóba? Vagy csak a capet tisztítod benne?

(#2090) Empsepo


Empsepo
senior tag

Kösz az infót az akcióról!
Vettem egy 2.4 plust vagy mi a neve.

Nagyobb, elegántosabb és sokkal macerásabb, mint a 3 duo (?).

Tartaléknak jó lesz.
Amúgy jól működik.

(#2091) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!
Ha nekem a piros már túl erős, akkor mely színeket érdemes próbálgatnom? Eddig a zöld (mentolos, nem pattintós) és a lila (erdei gyümölcsös) esett át a próbán, az mindkettő elég jó, ezen felül kóstolóba kaptam egy pirosat, de az már nekem sok.

(#2092) zoltan6 válasza v.attis (#2091) üzenetére


zoltan6
őstag

Ha hagyományos kellemes dohány izt szeretnél akkor az ezüst silvert tudom ajánlani.

(#2093) Silverboy válasza v.attis (#2091) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Ezüst, Bronze

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#2094) jUUh válasza #23310336 (#2088) üzenetére


jUUh
addikt

A GLO-t hogy teszed bele? :Y

Samsung Galaxy S23+

(#2095) v.attis válasza zoltan6 (#2092) üzenetére


v.attis
őstag

Tényleg nem rossz, köszönöm!

(#2096) v.attis válasza Silverboy (#2093) üzenetére


v.attis
őstag

Ezüst megvan, a bronz lesz a következő. Köszönöm a tippet!

(#2097) timirosicka


timirosicka
tag

SztiviVander

Szia.
Ezt a hitase-t én is nézegettem.Azt már tudom,hogy itt az időt be lehet állítani akár 6 percre is, de akkor több slukkot is enged,mint 14?
Találtam egy csehországi, megbízató üzletet, akik szállítanak Magyarországra is. Viszont a gép drágább mint az iqos.

[ Szerkesztve ]

(#2099) timirosicka válasza focvis (#2068) üzenetére


timirosicka
tag

Szlovákiában jelenleg a 3duo 69€ a 2.4plus 49€ + mind a két modellhez 5 doboz cigi jár.
De ha valaki tervezi, hogy Szlovákiában vesz iqos-t, nekem van egy 10€-s kuponom, amit felhasználhat.

(#2100) timirosicka


timirosicka
tag

Ti próbáltátok már Nuso és Heccig cigiket? Ha igen, érdekelne a véleményetek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.