Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-12 14:56:01

LOGOUT.hu

IQOS cigaretta

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) ronin79 válasza kl122 (#2750) üzenetére


ronin79
őstag

Nincs még hivatalos ár, kedden 19:00 csak a bemutató, dohányboltokban kb. szerdától lesz kapható. Prime 120 Eur, a legolcsóbb (lil solidhoz hasonló) 69 lesz állítólag.
Terea árról nincs infóm.
Fő különbség a korábbiakhoz képest, h nem kell többé tisztítani, dobozában már csak töltő és kábel kapott helyet.
Terea zárt és ebben van a fűtőszál.
Ízről majd ha már kipróbáltam, pont ezért készülök Kassára vagy Losoncra egy hivatalos iqos boltba, ahol vásárolás előtt ki is lehet próbálni. 120 Eur más mint 15 a lil solidért .

[ Szerkesztve ]

(#2752) kl122 válasza ronin79 (#2751) üzenetére


kl122
tag

Köszönöm.
Majd légyszíves írd meg a tapasztalataidat.

Azt még megkérdezhetem tőled hogy ilyen szempontból a lil solid mennyire más mint az Iqos? Ha jól tudom az is Philip Morris termék

[ Szerkesztve ]

(#2753) hallerlaller válasza kl122 (#2752) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nekem van 3.0 duo és lil solid is, a solidot könnyebb takarítani, viszont a 3.0 duot jobban szeretem, tovább tart és valahogy nekem jobban is tetszik, nem véletlen olcsóbb az iqos lil solid.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2754) ronin79 válasza kl122 (#2752) üzenetére


ronin79
őstag

Ma próbáltam ki, duo 3 ill. Lil solidhoz képest ég és föld :)
Korábbiakkal ha kint cigizek szinte alig látni gőzt, ilumabol mint a rendes cigi. A terea nehezebben megy bele a penbe, viszont behelyéskor automatikusan be is kapcsol, nem kell a gombot nyomkodni.
Sajnos csak holnaptól lehet megvásárolni, hiába volt már mind a 3 készülék a boltban.
A prime tetszik a legjobban, viszont az ilumahoz képest csak a tok más és az ára meg 119 Eur vs 69 (a one pedig 49 Eur).
Akció keretében beszámítják a régi készüléket (lil vagy duo) így lehet az árból faragni, terea 4 eur úgyhogy ugyanaz az ár mint a heets viszont az íz teljesen más.

(#2755) eboostr


eboostr
aktív tag

[link] jövő év október 23-tól nem lehet ízesített hevített dohányterméket forgalomba hozni

(#2756) SztiviVander válasza eboostr (#2755) üzenetére


SztiviVander
őstag

Szuper, akkor van még egy év leszokni erről is... +felkészülnek a csempészek.

(#2757) Logan_M válasza eboostr (#2755) üzenetére


Logan_M
csendes újonc

kb akkorra tervezek leszokni úgyis.

Meg most az egész unióban be van elvileg tiltva a mentolos cigi, nálunk meg a németeknél legalábbis. Portugáliában (szeptemberben voltam ott) meg Szlovákiában (most szombaton voltam) még van mentolos L&M

Egy dal szavak nélkül, mint egy éjszka álom nélkül...

(#2758) zoltan6 válasza ronin79 (#2754) üzenetére


zoltan6
őstag

Ennyibe kerül ha viszel be régi készüléket.
A töltet 4 Eur.
Párkányba állítólag van bőven.Úgy döntöttem kell nekem ilyen.(Még nincs)
Még egy infó.Állítólag sima heets is elszívható vele kis hack-el,át kell rakni a kis fémlapot az elszívott terea-ból a heetsbe. :K

Ezek a töltetek vannak:

[ Szerkesztve ]

(#2759) ronin79 válasza zoltan6 (#2758) üzenetére


ronin79
őstag

Nekem már megvan :) Heets vs. Terea ég és föld, duo3 vs iluma detto :K Épp most szívtam egy amelia pearl Heets-et vele, mivel Tereabol még csak a klasszikus ízek ( russet, bronze, mauve, stb.) voltak a boltban de kb. pár hét és lesz Briza, Abora is. Nem olyan macera a fémlap átszúrás.

Ui: legjobb h Szlovákiában vétel előtt ki is lehet próbálni, a one gyengének tűnt mauve Tereaval, a prime szuper. Kérdezz rá Párkányban majd, h van-e próba lehetőség ott is.

[ Szerkesztve ]

(#2760) SztiviVander válasza zoltan6 (#2758) üzenetére


SztiviVander
őstag

Erre az egy évre már minek bevezetni ennyi új terméket :D
Ha jól látom ugyanazok a nevek mint a heetsnel, kíváncsi lennék azért hogy a terea türkiz másabb e izre mint a heets. És akkor ez alaphangon fél év mire nálunk kapható lesz :((

[ Szerkesztve ]

(#2761) ronin79 válasza SztiviVander (#2760) üzenetére


ronin79
őstag

Majdnem, én ahogy láttam van két új íz is, Abora és Briza Pearl. Előbbi mentol, utóbbi zöldalma mint Heets-ből Romániában.
Magyarországra a Lil solid és Veev sem jutott el egyelőre holott a szomszédban már azokhoz is új ízek jöttek ki és több mint fél éve kaphatóak.

(#2762) zoltan6 válasza ronin79 (#2761) üzenetére


zoltan6
őstag

Na ezt én sem tudtam.Csak egy német dohány webshopból másoltam a képet.
[link]

(#2763) dokee78


dokee78
félisten

Párom cigiről váltana Iqos-ra vagy valami ilyesmire.
Melyik ajánlottabb?
Full nem értünk hozzá.

(#2764) zeon.hu válasza dokee78 (#2763) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Iqos 3 Duo, ízeket viszont próbálgatni kell hozzá.

#?*@&!

(#2765) csucsu52 válasza dokee78 (#2763) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Van iquos-on, Glo-m és Pulze-om is, a Pulze-t ajánlom ezekből, nincs külön töltőtok, több slukk (20 pulze vs 13 iquos), talán nem koszolódik annyira a kerámiapenge a pulzeben, jobb, több "füstélmény".

[ Szerkesztve ]

(#2766) Logan_M


Logan_M
csendes újonc

a Veevnek mi köze van az iqoshoz azon kívül hogy a philip morris csinálja? egy sima patronos eciginek tűnik

Egy dal szavak nélkül, mint egy éjszka álom nélkül...

(#2767) stuckart válasza csucsu52 (#2765) üzenetére


stuckart
csendes tag

Pulze-ba működik a Heets?

(#2768) eboostr válasza stuckart (#2767) üzenetére


eboostr
aktív tag

[link]
Igen. De várj vele nem szabad bele erőszakolni.

(#2769) Logan_M válasza SztiviVander (#2760) üzenetére


Logan_M
csendes újonc

Szlovákban szerintem lehet majd mentolos meg levendulás

Egy dal szavak nélkül, mint egy éjszka álom nélkül...

(#2770) csucsu52 válasza stuckart (#2767) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Az utánad válaszoló az iquosban működik-e az ID kérdésre válaszolt :)
Nem tudom, mióta megjelet az ID olcsóbban, mint a heets és SOKKAL jobb minőségben csak azt vettem, mikor még csak iquosom volt abban is azt használatam, ég és föld az ID javára heetssel szemben!

(#2771) Iramirez válasza csucsu52 (#2770) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Hivatalosan,ha eltöröd az ID miatt a pengét,és véletlenül elszólod magad,akkor nem érvényes a gari.Másképp ég le az ID és a Heets is.
Attól még,használják keverve természetesen :)

(#2772) hallerlaller válasza csucsu52 (#2770) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nekem az ID ugyanúgy kapja a torkom mint a neo, gondolom az aulfólia miatt, úgyhogy nekem nem jött be, nálam a top még mindig a heets+3.0 duo, van ilyen kesernyés íze a pengén maradt kosznak, a terea nekem túl steril (igaz csak egyszer próbáltam)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2773) SztiviVander válasza Logan_M (#2769) üzenetére


SztiviVander
őstag

Ezt sose értettem, van EU tagállam amire nem vonatkozik az EU-s szabályozás? Minden szopatás csak ránk van alkalmazva? Na nem mintha meglepne azok után hogy ott lehet mentolos cigit is kapni.

[ Szerkesztve ]

(#2774) Logan_M válasza SztiviVander (#2773) üzenetére


Logan_M
csendes újonc

Előszor a németeknél, angoloknál (Brexit előtt) meg nálunk volt betiltva

Egy dal szavak nélkül, mint egy éjszka álom nélkül...

(#2775) ronin79


ronin79
őstag

Valaki próbálta már?

(#2776) Tibee86 válasza eboostr (#2755) üzenetére


Tibee86
veterán

Végre.

(#2777) dokee78 válasza csucsu52 (#2765) üzenetére


dokee78
félisten

Eddig a Pulze felé hajlok,egyéb vélemény?
Akciósan be lehet valahol szerezni ezeket?

Van belőlük ízesítés nélküli is?

Iqos-hoz olcsóbbak ezek a külső céges cuccok?

[ Szerkesztve ]

(#2778) stuckart válasza csucsu52 (#2770) üzenetére


stuckart
csendes tag

köszönöm válaszod!
a Bronze-hoz melyik ID áll a legközelebb?

(#2779) ronin79 válasza SztiviVander (#2760) üzenetére


ronin79
őstag

Teljesen más ízre a két termék, Tereaban már nincs a filter és dohánytöltet között az a műanyag vacak ami mindig megolvadt és nincs égett íz sem + soha többé nem kell tisztítópálcika (habár azt Szlovákiában úgyis ingyen adják, nem mint itthon)

Amúgy kiegészítőket is "nagyon jól" beárazták, vacak gyűrű a pen tetejére 11 matyi :W

Habár készülék sem itthoni árakhoz (fizukhoz) lett igazítva, akciósan is + kuponnal 20% kedvezményre 39 ezer Ft :(((
Kíváncsi leszek, ha Mo-n is véletlenül forgalomba kerül milyen áron majd .... egyszer....a távoli jövőben....ha egyáltalán :D

(#2780) Iramirez válasza ronin79 (#2779) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Megkérdezem majd a hivatalos szerveket :)

(#2781) Logan_M válasza ronin79 (#2775) üzenetére


Logan_M
csendes újonc

Kelenföldi aluljáróban árulják már?

Egy dal szavak nélkül, mint egy éjszka álom nélkül...

(#2782) ronin79 válasza Logan_M (#2781) üzenetére


ronin79
őstag

Nem tudom sajnos, most nem járok arrafelé + Heets is már a múlté 😉

(#2783) stemplar07 válasza ronin79 (#2759) üzenetére


stemplar07
őstag

valóban nagy különbség van a Duo és a Iluma rendszer között, sokkal jobb íz, könnyebb szívni, kevesebb ,égéstermék,,simább, nem karcos (lehet emiatt van akinek nem fog tetszeni,gyengébbnek tűnik,..de valójában nem.. nekem tetszik..) a fémlapot áttenni nem nagy dolog, de azért bevallom, kevesebb füst jön ilyenkor egy kicsit mint a ,,gyári terea-ból, de ha elfogy, a célnak megfelel így a Heets is, a Szlovákoknál sajnos nincs silver, de a Heets-ből sem..

[ Szerkesztve ]

(#2784) ronin79 válasza stemplar07 (#2783) üzenetére


ronin79
őstag

Heets-et próbálni ilumaban csak teszt jelleggel, hiába maradt majdnem két karton Heets-em itthon, veszem inkább a Tereat és érdekes módon azok az ízek jönnek be, amik korábban Heets-ből annyira nem.
Kíváncsiságból kipróbáltam egy hét használat után mennyi kosz lesz ilumaban ha már nem igényel tisztítást, duonal elment két pálcika is és picit másképp festett :)

(#2785) stemplar07 válasza ronin79 (#2784) üzenetére


stemplar07
őstag

hát igen ez így van, a Silvert sajnálom csak, hogy nincs a szlovákoknál ..mert azt szoktam meg a Heets-ből.. azért kíváncsi leszek mikorra jön meg ide is .. Svájcban már egy éve van ( 8Chf ! a Terea ...)a szlovákokhoz most jött meg 10 napja .. na majd meglátjuk..

[ Szerkesztve ]

(#2786) Logan_M


Logan_M
csendes újonc

Csak egy teória, de szerintem egy lil solid 2-t át lehetne hekkelni tereára.

A minap láttam egy ruszki teardownt és ugyanolyna tekerccsel (indukcióval hevíti a pengét, nem rendes fűtőszállal mint a Duo meg a többi) van megoldva a fűtése mint az ILUMA nak csak abban a penge fix a gépben. Viszont a lil solidban meg a penge a hőszenzor is egyben szóval nem tudom hogy lehetne e kivitelezni. Nincs kedvem elrontani az enyémet egy ilyen hülyeség miatt.

Mondjuk amikor kinn voltunk portugálban és többen vettünk iqost az egyikőnk jjó magyarosan kitalálta hogy eltöri a pengét és kicserélteti hogy egy vadi újat vigyen haza és kombinált fogóval se sikerült neki (itt viszont senkinek se mondom hogy próbálja meg ha meg van elégedve a gépével) :D

Egy dal szavak nélkül, mint egy éjszka álom nélkül...

(#2787) stemplar07 válasza Logan_M (#2786) üzenetére


stemplar07
őstag

van lil-em, de inkább ,,becserélem,, és 38€-ért veszek egy Iluma One-t :D tartaléknak

(#2788) ronin79


ronin79
őstag

Karácsonyi akció


[ Szerkesztve ]

(#2789) hallerlaller válasza ronin79 (#2788) üzenetére


hallerlaller
addikt

türkíz meg a piros 13e lesz, de nem ezek amiket linkeltél

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2790) focvis válasza hallerlaller (#2789) üzenetére


focvis
veterán

Ma jött:

(#2791) hallerlaller válasza focvis (#2790) üzenetére


hallerlaller
addikt

És ennyiért kapják:

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2792) SztiviVander válasza hallerlaller (#2791) üzenetére


SztiviVander
őstag

És csak azért 30% a haszon mert nem a kiskereskedőn múlik, különben a szokásos 80-200% lenne rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#2793) viralmind


viralmind
aktív tag

Az 27% es az az afa / 7.866 netto / amugy,mert bizomanyban arulja, tehat nem itt nyer a kereskedo, hanem bizomanyosi dij van es az ilyen akciokor kevesebb is mint normal aron, persze igy viszont tobb megy el.jobb helyen pedig minden eladas utan visszaoszt az alkalmazottnak persze zsebbe, de azt le fogja adozni :-) marmint a kereskedo.

[ Szerkesztve ]

(#2794) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A nikotin mentes rúd egész jó,a citromos :K

(#2795) KillerATi


KillerATi
tag

Sziasztok! Nemrégóta használok iqost, nagyjából utána néztem a dolgoknak, de maradt bennem pár kérdés.
Olvastam itt hogy a bekapcs gomb 5x gyorsan, elindítja a tisztítást, na az nálam nem megy, mit csinálok rosszul? Duo3 amit használok.
Ízek közül, melyik a "leggyengébb"? A ruby fusiont vettem eddig de most nem lehet kapni, a coraltide nem rossz csak nem szeretem a mentolt, a teakot vettem most, de néha az is túl karcos. Tudom szubjektív, de melyiket érdemes még kipróbálni, amelyik nem mentolos? Csempész, vagy nem gyári netről rendelhető töltényekkel nem biztos hogy szeretnék próbálkozni, bár utóbbival esetleg igen, ha van értelme.
Az utolsó kérdésem az lenne, hogy jelenleg itthon, hivatalosan kapható iqosok közül a duo3 a legjobb? Láttam vannak más rendszerű hevítők is, de az iqos volt a leginkább szimpatikus.

(#2796) ronin79 válasza KillerATi (#2795) üzenetére


ronin79
őstag

Öntisztítás funkció Lil Solid II, iqos 3 duo nem tudja.

(#2797) zeon.hu válasza KillerATi (#2795) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Automatikus tisztítás az Iqos alkalmazáson belül elérhető, legalábbis ezt írja, én még nem próbáltam.

Hivatalosan igen, a Duo 3, holnaptól 9990 Ft lesz az ára.

Az íz tényleg szubjektív, kinek mi jön be, próbálgatni kell.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#2798) trebrona válasza zeon.hu (#2797) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Automatikus tisztítás működik alkalmazásból.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2799) zeon.hu válasza ronin79 (#2796) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

#?*@&!

(#2800) zeon.hu válasza trebrona (#2798) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Ok, én is így tudtam, csak nem használtam még.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.