Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-12 14:56:01

LOGOUT.hu

IQOS cigaretta

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) patex1983 válasza bghistvan (#2300) üzenetére


patex1983
őstag

Én még soha nem éreztem ilyet... Russet-et, meg Ambert szívok főleg, de mindig kipróbálom az újdonságokat is. Fura... Lehet sokáig álltak raktárban amiket te vettél..., vagy éppen valami olyan helyen, ahol nem kellett volna :F

X

(#2302) fant0mi


fant0mi
addikt

A töltőtok szarakodott, valószínű emiatt elrontotta a hevítőt is (második shot rövidebb ideig tartott, és hirtelen kapcsolt ki). 2 napi küzdelem volt az üfsz-szel, egyszerre nem cserélték, mert hátha megjavul az új toktól a hevítő... Pedig volt keresztpróba.
Mindenképpen szakértőt akartak küldeni lakásra, úgy kellett cserekódot kunyizni.
Ahova mentem, nem volt kék tok. Hát akkor legyen arany.
Másnap megint üfsz-szel küzdelem, végre lett a hevítőre is kód. Megyek dohányboltba, kérek arany hevítőt, hogy passzoljon a tokhoz. Hát akkor jött a meglepi. Addig nem adhatnak eltérő színű eszközt, amíg van készleten a hibással azonos színű... :W Nem fogadta el a rendszer. Nem volt kedvem olyan dohányboltot keresni, amiben van arany hevítő, de nincs kék készleten.
Úgyhogy most van egy új arany tokom, meg egy új kék hevítőm. Csodás.

[ Szerkesztve ]

(#2303) zeon.hu válasza fant0mi (#2302) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Nem mondok rá semmit inkább... :DD

#?*@&!

(#2304) trebrona válasza fant0mi (#2302) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Szakértő nekem a másfél éves 2.4+ állandóan kinyíló pocket charger-t zokszó nélkül cserélte. Kb negyedóra volt. Lehet jobban jártál volna vele.
Oda megy ahol éppen vagy, nem csak lakásra. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2305) xenom0rph válasza fant0mi (#2302) üzenetére


xenom0rph
őstag

Én ezt úgy oldottam meg, hogy először a hevítőre kértem cserét. Hívás közben pedig mondtam, hogy szerintem a töltőtok is hibás lehet mert elég lassan tölt és az üfsz-os kollega megjegyzeskent oda írta a profilomra, majd mondta hogyha az új hevitovel és szarakodik akkor hívjam és küldenek arra is cserét.

halahala

(#2306) zeon.hu válasza zeon.hu (#2299) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Szlovákia, Heets, 3.9 Euró.

#?*@&!

(#2307) zoltan6 válasza zeon.hu (#2306) üzenetére


zoltan6
őstag

Akkor már onnan se érdemes hozni a magas euró miatt.December már Cseheknél is 4 euro felett volt,4,10-4-20.

(#2308) zeon.hu válasza zoltan6 (#2307) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Németeknél 6.50€...
Nem baj, kivárjuk, míg Ukrajna EU tag lesz :DD

#?*@&!

(#2309) smileismarci


smileismarci
tag

Sziasztok azt nem tudjátok, hogy a reptéren tudok e venni Heets-et, hogy ne kelljen vinnem, csak ott venni.
Köszi

#%

(#2310) trebrona


trebrona
Topikgazda

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2311) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok. Elképzelhető, hogy a telefon töltője (Samsung gyorstöltő) tönkreteszi a töltőtok aksiját? Panaszkodtam itt már nem egyszer, hogy a Duo-m töltőtokja egyre gyakrabban "felejti el" feltölteni a hevítőt. Beteszem a hevítőt a teljesen feltöltött tokba, majd kiveszem egy félóra múlva, meg se nyikkan. Van hogy elkezdi tölteni ugyan, de valahol félúton abbahagyja, meg olyan is van, hogy el se kezdi tölteni. Csatlakozókat hiába tisztítom, nem segít. Az előző DUO ezt egy év után kezdte olyan mértékben csinálni, hogy már használhatatlan volt. A mostani Duo-t decemberben vettem, és szinte pár héten belül kezdte ezeket a tüneteket produkálni. Februárban az ügyfélszolgálat telefonon keresztül megállapította, hogy a töltőtok a hibás, így kaptam cserekódot. Most az új töltőtok is ezt csinálja. Tehát gondolom a hevítő (is) lesz a ludas. Arra gyanakszom, hogy mivel a telefonom gyorstöltőjével szoktam tölteni a készüléket, ami olykor igen gyorsan töltődik fel, viszont gyorsan is merül le, esetleg tönkrevágja a töltőtok (és a hevítő) aksiját. :F

(#2312) Empsepo válasza HellGreg (#2311) üzenetére


Empsepo
senior tag

Célszerű a gyári töltőt használni.

(#2313) fant0mi válasza HellGreg (#2311) üzenetére


fant0mi
addikt

A szar tok tönkretette a hevítő akksiját. Nekem is ez volt. Pedig általában a sajátjával töltöttem, de mindegy is a feszültség ugyanaz, áramot meg annyit vesz fel, amennyit akar. Cserélve lett mindkettő. Ez már a 2. tok és a 3. hevítő másfél év alatt. Ez a minőség...

(#2314) HellGreg válasza fant0mi (#2313) üzenetére


HellGreg
őstag

Még jó, hogy jövő héten akciósak lesznek :W

(#2315) Tibee86


Tibee86
veterán

Vissza kell szokni a rendes cigarettára, ott nincs ami elromoljon. :K

(#2316) fant0mi válasza Tibee86 (#2315) üzenetére


fant0mi
addikt

A semminel jobb, de budos nagyon. Nem esik jol mar a cigaretta.

(#2317) fant0mi válasza HellGreg (#2314) üzenetére


fant0mi
addikt

Annyit sem er. Nekem nagy csalodas a minoseg.

(#2318) SztiviVander


SztiviVander
őstag

En. meg vettem egy cubic stark-ot a corvin mozi oldalaban levo dohanyboltban 15-ert es azota a duot csak akkor veszem elo ha ez tolton van. Eg es fold. Vegig normalis para jon, nem is feketedik be annyira a heets kozepe mint a dounal, konnyu pucolni, a harom ledjevel jelzi mennyi ido/slukk (ami 15) van vissza, magneses fedel ami nem esik le mint a lil solidnal, lezaroval hogy ne menjen tele szosszel. Nekem bejott. Ja es penges (ami otthon cserelheto, 3e egy uj), ami szinten szempont volt nekem mert a tuskes switch valahogy nem az igazi, felidotol az mar nem ad parat gyakorlatilag.

(#2319) jUUh


jUUh
addikt

Én közbe letettem 8 hete.

Nem tudtam elképzelni, hogy ennyire jó lesz. :C

Samsung Galaxy S23+

(#2320) HellGreg válasza fant0mi (#2317) üzenetére


HellGreg
őstag

Én már a mostani Duo előtt is megfogadtam, hogy nem veszek többé, és inkább visszatérek az elektromos cigihez. De nem megy, nem bírok lejönni az iqosról. A cigiről lejönni az iqos miatt ehhez képest sétagalopp volt. :((( Ez sokkal erősebb függőség számomra, mint a rendes cigi volt.

[ Szerkesztve ]

(#2321) buci30


buci30
addikt

Iqos 3 duo vagy ecigaretta?
Az ecigi liquid olcsóbb de más téren pro/kontra?

Köszönöm előre is a választ

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2322) zeon.hu válasza buci30 (#2321) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Ecigiben a dohányzás élménye teljesen hiányzott...
Ízre sem találtam olyat, ami kicsit is emlékeztet a hagyományosra.

#?*@&!

(#2323) HellGreg válasza buci30 (#2321) üzenetére


HellGreg
őstag

Nekem is ez volt a gondom vele. Nikotinban ugyan kielégítő, annyit teszek bele amennyire szükségem van, viszont egy idő után unalmassá váltak a mindenféle édes ízek, és egyre gyakrabban nyúltam hagyományos cigihez. A dohányízű liquidek meg inkább gyógyteára emlékeztettek, borzalmasak voltak.

(#2324) norynella válasza stemplar07 (#2252) üzenetére


norynella
friss újonc

Szia! Honnan rendeled?

(#2325) Belba válasza stemplar07 (#2251) üzenetére


Belba
őstag

Szia Stemplar07!

Mi egy hete vettünk ilyen IQOS LIL SOLID 2.0 készülékeket a családban...
Az eladó külföldről hozta be MO-ra, sajnos nincs hozzá magyar használati, még csak angol sincs, csak szlovén nyelvű.
Látom neked megvan a magyar nyelvű, hogy lehet hozzájutni?
Tudnál segíteni?... :F

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#2326) zelos


zelos
aktív tag

Üdvözlet!

Az mitől lehet hogy teljesen új iqos (ami ugye 350 fokon megy) sokkal gyengébb ízt és erőséget produkál mint egy másik készülék ami 280 fokon izzít?

(#2327) eboostr válasza zelos (#2326) üzenetére


eboostr
aktív tag

Előfordul, még egy dobozon belül is, hogy különböző a heets minősége...

(#2328) zelos válasza eboostr (#2327) üzenetére


zelos
aktív tag

Igen ezt már olvastam is valahol, viszont ismerős körökben is kipróbáltam több iqost és mind ugyanolyan.

(#2329) zelos válasza eboostr (#2327) üzenetére


zelos
aktív tag

250-300 fok között akárhová állítom sokkal ízletesebb, több pára és erősebb mint az Iqos. Kíváncsi voltam milyen az iqos 350 fokkal de jóval alul maradt.

(#2330) eboostr válasza zelos (#2329) üzenetére


eboostr
aktív tag

Ez melyik készülék? Hitaste?

(#2331) zelos válasza eboostr (#2330) üzenetére


zelos
aktív tag

(#2332) eboostr válasza zelos (#2331) üzenetére


eboostr
aktív tag

Hmm, én iqos ilumát vennék. Csak az még eu-n belül csak Svájcban kapható. 2.4esemet elavult technológiának érzem már..

(#2333) zelos válasza eboostr (#2332) üzenetére


zelos
aktív tag

Nézegettem azt is, ki tudja itt mikor lesz ha lesz egyáltalán. Abba más fajta töltet kell, itt még iqos hibridet sem kapni..

Meg vagyok elégedve ezzel, sima cigit egyből abba hagytam, lehet állítani az erőséget, ízletesebb, és nem kell olyan nagy töltőt magammal hordani mint ami az iqost tölti, kibír egy töltéssel 40 szálat is.
Titán-acélötvözetű penge, nem tud eltörni, van auto tisztító funkció, szívási időt is lehet állítani max 6 percig, van heets számláló..

(#2334) fant0mi válasza eboostr (#2332) üzenetére


fant0mi
addikt

Aztán Svájc még csak nem is EU-s ország. :)

(#2335) zelos válasza eboostr (#2332) üzenetére


zelos
aktív tag

Spanyoloknál is lehet kapni az uniós.
Viszont Terea nevű töltet kell bele az nálunk nincs, ha lesz is biztos hogy drága lesz mivel minden szál tartalmaz egy fémlapkát.
Ami nem tetszik az iluma-ban a max 5 perc szívási idő, illetve hogy ennél is hord magaddal azt a nagy töltőt.

[ Szerkesztve ]

(#2336) Zsolaf válasza zelos (#2331) üzenetére


Zsolaf
addikt

Üdv!
Innen rendelted amit linkeltél?

[ Szerkesztve ]

(#2337) zelos válasza Zsolaf (#2336) üzenetére


zelos
aktív tag

Igen, 6-ik munkanapon érkezett meg német raktárból. Hivatalos weboldal. Más webshopokban található pozitív visszajelzések alapján választottam. Olyan vásárlók visszajelzései akik más készülékeket is próbáltak, köztük az iqos-t.

(#2338) eboostr válasza zelos (#2333) üzenetére


eboostr
aktív tag

Nem kényelmetlenül nagy? Elfér nadrág zsebben?

t0mi: európán értve

(#2339) Zsolaf válasza zelos (#2337) üzenetére


Zsolaf
addikt

:R Köszönöm! Mondjuk szállítással már eléggé drága.

[ Szerkesztve ]

(#2340) SztiviVander válasza Zsolaf (#2339) üzenetére


SztiviVander
őstag

En is ezert tettem le rola, pedig sokaig meg volt nyitva az oldaluk a bongeszoben. Meg a mostani euro arfolyam se a baratunk.

(#2341) zelos válasza Zsolaf (#2339) üzenetére


zelos
aktív tag

Itt 10 ezer ft-al olcsóbb, ismerősöm innen rendelt 3ik munkanap megérkezett.

[link]

(#2342) zelos válasza eboostr (#2338) üzenetére


zelos
aktív tag

(#2343) zelos válasza eboostr (#2338) üzenetére


zelos
aktív tag

Ebben a videóban mutatja mekkora az iqoshoz képest (iqos töltővel együtt), illetve a gőz mennyisége is..

[link]

(#2344) Zsadi


Zsadi
őstag

Sziasztok!
Lassan egy hete használom a Duo 3-at.
Ma kezdte el azt csinálni, hogy a hevítes végén rezeg, villog, de a villogás folyamatos marad, nem alszanak el a ledek. Ki bekapcsolás után egy ideig megint jó. Ez mitől lehet?
(Tisztítás rendszeres)

(#2345) zeon.hu válasza Zsadi (#2344) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Villogás után még 2 slukk, utána ki kéne aludnia.
Ha nem, akkor egy reset segíthet: hosszan nyomod addig, amíg végig nem fut az összes LED, ezután be lehet kapcsolni megint.

#?*@&!

(#2346) Zsadi válasza zeon.hu (#2345) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi. Megnézem.

(#2347) Csigusz 1 válasza zeon.hu (#2345) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Ez csak a kikapcsolás. A resethez minimum 10 másodpercig kell nyomva tartani, majd felengedni a gombot.

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#2348) zeon.hu válasza Csigusz 1 (#2347) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

:R

#?*@&!

(#2349) bghistvan


bghistvan
senior tag

Elég jónak tűnik ez a lambda cc, viszont ha jól értem akkor az iqos heets nem kompatibilis vele?

(#2350) SztiviVander válasza bghistvan (#2349) üzenetére


SztiviVander
őstag

de az

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.