Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) Ragnar95 válasza nofi (#25850) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Komoly valóban :C
Kíváncsi leszek, meddig kell rá várnunk, mivel megjelenési dátum még nincs.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25852) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ingyenes az Adventures of Poco Eco 3 eur helyett! A zenéjét ráadasul magyar producersrác, iamyank írta.

(#25853) lacy86 válasza r3dsnake (#25852) üzenetére


lacy86
addikt

Megneztem.
Hagyjuk ;]

(#25854) Frozzy


Frozzy
őstag

van olyan professzionális kamera app amivel tudom manuálisan állítani az ISO, záridő, fényérték, fehéregyensúly, fókuszálás módja (akár teljesen skálázható manuális fókusszal..) ? :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#25855) r3dsnake válasza lacy86 (#25853) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

User error.

(#25856) lacy86 válasza r3dsnake (#25855) üzenetére


lacy86
addikt

Szerintem nem
Kinek mi tetszik

(#25857) galaxys80 válasza r3dsnake (#25855) üzenetére


galaxys80
veterán

User error, ha valakinek nem tetszik?
Érdekes szemlélet.

(#25858) oszy válasza r3dsnake (#25855) üzenetére


oszy
veterán

Nekem elég volt csak a "bemutatót" megnézni. Gyerekeknek való. És ezt nem bántásként írom! De semmiképp user error!!!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#25859) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Waze-nél ki lehet kapcsolni azt, hogy ha nem fut az alkalmazás ne használja a GPS-t? Az adatvédelem menüpont alatt, csak a mindig és soha opció van csak...

(#25860) #03372544 válasza Vasinger! (#25859) üzenetére


#03372544
törölt tag

Alkalmazáson belül előhozod oldalról a menüt, fent kikapcsoló gomb, átmegy Alvó módba.

(#25861) Vasinger! válasza #03372544 (#25860) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszönöm! :R

(#25862) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Legegyszerűbben hogy tudom telepíteni egy iphonera a pokemont, ha az ország store-ja (valószínűleg kínai v hasonló) alapértelmezésben nem találja meg?
Munkatársnak akarok segíteni... Ha esetleg saját Apple id-vel letoltom, radugom a telefonját a macbookomra, az alkalmazások fulrol tudom neki telepíteni?

Köszi.

yo

(#25863) Ragnar95 válasza kenny123 (#25862) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Létrehoz munkatársad egy másik Apple ID-t olyan ország store-jában, ahol elérhető az adott játék.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25864) kenny123


kenny123
addikt

Ha esetleg az én id-mmel belépek az övébe, letoltom, kilepek, akkor o továbbra is el tudja indítani?
Nem tudom mennyire ok az új id, mert az ő store-ukban sok a kínai szar játék, ami nem tudom van-e máshol..

yo

(#25865) Jeffi


Jeffi
aktív tag

Helló.
Biztos hogy volt már ilyen kérdés, sry de nincs időm visszakeresgélni. Egy normális zenelejátszó programot tudna linkelni nekem valaki? Androidon powerampot használtam, és azután ez az alap semmitelen zenelejátszó számomra nagyon zavaró.

X1X

(#25866) banán007 válasza Jeffi (#25865) üzenetére


banán007
tag

VOX

van ingyenes változata is.

[ Szerkesztve ]

(#25867) galaxys80 válasza Jeffi (#25865) üzenetére


galaxys80
veterán

Capriccio.

(#25868) Frozzy válasza banán007 (#25866) üzenetére


Frozzy
őstag

És persze nem rég még ingyenes volt egy időre. Hatalmas app én már csak ezt használom! :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#25869) banán007 válasza Frozzy (#25868) üzenetére


banán007
tag

Én is akkor szereztem meg! :C Ha nem lenne Spotify előfizum akkor ezt használnám csak, bár van pár zene ami csak Soundcloud/Youtube-n elérhető így azokat ezzel tökéletesen tudom hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#25870) Ragnar95 válasza kenny123 (#25864) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem kell lecserélnie az ID-ját, használhat 2-t egyszerre. Frissíteni nem fogja tudni az appot a jelszavad nélkül, ami egy online appnál elég ciki.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25871) kenny123 válasza Ragnar95 (#25870) üzenetére


kenny123
addikt

Jah, hogy kettőt is lehet egyszerre?
Mar csináltam neki egy USA accountot, le is töltöttem neki a játékot... Most nem látjuk majd 3 hétig. :D
Viszont a storeban kiléptettem a kínai profilból. Hogyan tudok akkor egyszerre kettőbe belépni?
Köszi!

yo

(#25872) Kicsirics77 válasza kenny123 (#25871) üzenetére


Kicsirics77
veterán

egyszerre sehogy vagy az egyikben vagy vagy a másikban.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#25873) Ragnar95 válasza kenny123 (#25871) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Értelemszerűen 2 store-ba egyszerre nem lehetsz bejelentkezve, de erre nincs is szükség, elég, ha a kínaiban marad bejelentkezve, a frissítéseket így is feldobja majd a rendszer, csak akkor kell bejelentkezni a US store-ba, ha új appokat szeretne letölteni az ember azzal az ID-val.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25874) kenny123 válasza Ragnar95 (#25873) üzenetére


kenny123
addikt

Értem, világos, köszönöm szépen a segítséget! :R

yo

(#25875) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok,Androidon poweramp az asz(zenelejatszo),ios-en?

(#25876) Ragnar95 válasza fcbarca (#25875) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha a hangzás az elsődleges szempont, akkor Capriccio-t szokták ajánlani.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25877) Mela Kehes válasza banán007 (#25866) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Ma lett ingyenes!

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#25878) banán007 válasza Mela Kehes (#25877) üzenetére


banán007
tag

És tényleg, meg is néztem. Ráadásul elég hamar lett akkor megint ingyenes.

Szólok is egyik haveromnak hogy ingyenes, mert amikor én megszereztem akkor ő pont lecsúszott róla. :DDD

(#25879) oszy válasza banán007 (#25878) üzenetére


oszy
veterán

Csak iPhone-ra lett ingyenes?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#25880) Mela Kehes válasza banán007 (#25878) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Tegnap ahogy olvastam, betettem wish list-be. Ma meg jelzett. Ráéreztem. :DD

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#25881) Frozzy válasza Mela Kehes (#25880) üzenetére


Frozzy
őstag

ezt a Wish list-et, hogy érted ? hol tetted be ? ez érdekelne :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#25882) Ragnar95 válasza Frozzy (#25881) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

AppShopper például

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25883) Mela Kehes válasza Frozzy (#25881) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

AppZapp

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#25884) Lizardman válasza Воланд (#25648) üzenetére


Lizardman
tag

Igaz, hogy nagyon régi már a poszt, de megígértem, hogy reagálok, amint FREE lett a program (és AppZapp jelzett is kb 1 hete), így alkalmam volt kipróbálni!

Ez a program majdnem tökéletesen működik, sőt, igazából az összes FREE és PAID app közül ez méri a legpontosabban (közel 97 %-os pontossággal) a mobil adatforgalmat! :)

Köszönöm szépen még egyszer a javaslatot woland_y2k (aka cigarettás ember :D ), tényleg szuper ez a kis program! :C

[ Szerkesztve ]

(#25885) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Nagyon uj vagyok a temaban, jobban mondva a hugom, de ez most lenyegtelen mert a problemat nekem kell megoldani helyette :DDD

Most valtott Androidrol es van 1 app amit mar androidnal is csak trukkozve lehetett foltenni mert "regio fuggo" ez konkretan a Kaufda nevu nemet online akciosujsag. Ok Belgiumban laknak kozel a hatarhoz igy a vasarlast rendszerint a nemeteknel intezik. Androidnal szimplan letoltottem az apk-t majd folmasoltam. Itt amennyire jol lattam nincs hasonlo es a regio csere + nemet ip sem oldotta meg a dolgot... szoval erre barmilyen megoldas erdekelne.

+1 Ott kint nincs normal dombornyomott kartya. Maestro-juk van, de azt meg nem tudtak beregistralni mert hivatalosan csak Visa, MC, Amex opciok leteznek. Akkor ok csak "kuponnal" tudnak egyenleget feltolteni?

(#25886) Ragnar95 válasza No.01 (#25885) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Regisztrálni kell egy német Apple ID-t és le fogja tudni tölteni az újságot. Biztos, hogy ott is van MC, maximum drágább, ezért alapból nem azt adnak. Vagy váltani kell arra vagy ahogy írod, marad a giftcard.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25887) No.01 válasza Ragnar95 (#25886) üzenetére


No.01
őstag

Koszonom! Van/lesz ennek barmilyen hattalutoje ha o csinal egy masik Apple id-t egy nemet cimre? Ugyertem ossze tud kavarodni a 2? Onnan neki semmi mas nem kellene ezt az egy appot kiveve szoval a Belga lenne az default (felteve ha ott van ilyen :U )

(#25888) r3dsnake válasza No.01 (#25887) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Bármennyi ID-d lehet, sőt még iCloud restore-nál is lehúzza az appokat, ha más ID-ről voltak. Csak kérni fogja a jelszavát.

(#25889) No.01


No.01
őstag

Akkor mar csak 1 kerdesem lenne: Ezt a masodik ID-t mikent a legegyszerubb letrehozni? (tovabbra is a keveredesek elkerulese vegett kerdezem) Erdemesebb PC-rol vagy lehet direktbe a telefonrol is?

(#25890) Ragnar95 válasza No.01 (#25889) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Telefonról ismehet nyugodtan.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25891) Воланд válasza Lizardman (#25884) üzenetére


Воланд
titán

Igazán nincs mit.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25892) Hajas Mao


Hajas Mao
tag

Sziasztok!

Létezik olyan program mint androidnál a traffic monitor plus. Roamingban ne csak a net fogyasztást, hanem a beszélt perceket is mutassa?

(#25893) r3dsnake válasza Hajas Mao (#25892) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem.

(#25894) bubi92


bubi92
őstag

Legjobb geocache app?

(#25895) r3dsnake válasza bubi92 (#25894) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pokémon GO

(#25896) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

iPad-re létezik olyan program, amivel pdf-ben lehet szerkeszteni? (irni, rajzolni,aláhúzni)

Pdf-ben van egy munkafüzet, és nem akarom kinyomtatni. :)
Az sem baj ha fizetős.

Köszi!
:U

(#25897) nofi


nofi
őstag

Deus Ex GO végre!

Xbox GT: nozsolt

(#25898) adise válasza nofi (#25897) üzenetére


adise
őstag

tud valamivel többet mint a többi go játék?
monjduk a hitman árát én visszaigényeltem mert számomra 10perc után unalmas lett

(#25899) Ragnar95 válasza koxkids (#25896) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Notability vált be nálam a legjobban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25900) nofi válasza adise (#25898) üzenetére


nofi
őstag

Én a Lara Croft GO-val kezdtem, ahhoz képest a Hitman nekem is uncsi volt. Van hackelés, meg különböző képességek amik színesítik a játékmenetet, gameplay alapján nekem tuti vétel lesz, amint holnap visszakapom az iPademet.

Xbox GT: nozsolt

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.