Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) br4adam válasza r3dsnake (#25042) üzenetére


br4adam
aktív tag

Nekem az egyszerű felület miatt a Finances néven futó jött be.

(#25052) #99546112


#99546112
törölt tag

Miért van az h ocsmány minőségben tölti fel a videókat az instagram? Hiába 1 perces már a videó időkorlátja , ha ronda... :Y

(#25053) Nescafé válasza vadászcsiga (#25040) üzenetére


Nescafé
őstag

Érdemes megvenni vagy nem?
iphone 6 plus-om van.

 iPhone 15 Pro

(#25054) vadászcsiga válasza Nescafé (#25053) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem tudom, nincs iPhone-om, ipadre meg nem veszem meg. Csak linkeltem.

(#25055) legiaap


legiaap
nagyúr

Egy kis beszámoló az Opera VPN-ről: Megjelenés óta be volt kapcsolva az IPad-en és az iPhone-on is. Nem valami hatékony szerintem. Nem minden reklámot tüntet el. Safariban is kb. fele ott marad. Instagram, Facebook meg egyéb appokban szintén. Nagyon sokszor ki kellett kapcsolnom, mert semmit sem töltött be az adott App úgy meg akasztotta. Mikor kilőttem mintha semmi sem történt volna betöltődött minden. :U
Data-t sem szévingelt annyira mivel néha újra be kellett töltetni a dolgokat, szóval e téren is megbukott. A sebesség is jóval lassabb lett, mind mobil mind wifis neten. Egyelőre még nem ajánlom ezt az appot senkinek sem. Kell még neki jó pár Update, hogy jó legyen. Ebben a formájában még gáz.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25056) pomk válasza Mela Kehes (#25032) üzenetére


pomk
őstag

Szintén. Nagyon ajánlom!
Nem csilli-villi, de sok hasznos funkcióval rendelkezik. Jelszavak, hitel és bankkártya adatok tárolására is alkalmas, van saját (feltételezem titkosított), beépített böngészője. Ill. természetesen tud generálni jelszót a beállított kódolással ill. hosszal.
Ezen kívül van Chrome, Safari beépülő modulja. iCloud, Dropbox, Wifi szinkronizálás.

[ Szerkesztve ]

(#25057) gzbotii


gzbotii
veterán

Tubex mar nem tudja azt, hogy fut a háttérben?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25058) norbi2010 válasza gzbotii (#25057) üzenetére


norbi2010
őstag

De tudja. :K

(#25059) gzbotii válasza norbi2010 (#25058) üzenetére


gzbotii
veterán

Valamint be kell állítani? Ha nyomok egy Home gombot, 2mp es leáll...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25060) norbi2010 válasza gzbotii (#25059) üzenetére


norbi2010
őstag

Két lehetőség van, az egyik amit te is írsz, abban az esetben fel kell húzni a control center-t és elindítani a lejátszást, mintha zenét indítanál el. A másik, hogy a videó felett benyomod a fülhallgató ikont, ekkor nem játssza le a videót, csak a hangot viszont ott nem kell újra elindítani Home gomb benyomása után.

(#25061) nofi


nofi
őstag

Használ valaki VLC playert? SMB megosztást akarok beállítani otthoni hálózaton, látja is a gépem, de csak pörög a betöltés és semmi nem történik. Ugyanez nPlayerrel működik tökéletesen, csak az új verzió óta ugye próbálja újból megvetetni magát, ezért néztem másik lejátszót. A VLC fórumon is többen panaszkodtak, de állítólag már sokat javítottak rajta. Működik innen valakinek?

Xbox GT: nozsolt

(#25062) univerzita válasza nofi (#25061) üzenetére


univerzita
addikt

Én használom,most jött rá frissítés ( ac3 már működik). Nálam kapcsolódik gépre és NAS -ra. Esetleg töröld ki és újból tedd fel.

(#25063) #99546112


#99546112
törölt tag

Tudtok ajánlani egy jó, reklammentes QR kód olvasót?!

(#25064) erdoke válasza #99546112 (#25063) üzenetére


erdoke
titán

Én a Qrafter Pro-t használom ilyesmire már évek óta.

A legjobb aláírás a héten

(#25065) R19 válasza #99546112 (#25063) üzenetére


R19
senior tag

Ez az i-nigma egész jónak tűnik.
Itt találsz még egy kis gyüjteményt. :)

[ Szerkesztve ]

(#25066) Laca1212 válasza #99546112 (#25063) üzenetére


Laca1212
őstag

Én ezt használom.

(#25067) R19 válasza Laca1212 (#25066) üzenetére


R19
senior tag

Köszi, ez még jobb, mint amit linkeltem! :)

(#25068) Treff válasza #99546112 (#25063) üzenetére


Treff
aktív tag

Kipróbáltam már egy párat, de egyik megbízhatatlanabb, mint a másik!!!!

Melegen ajánlom a Neoreader appot, nem fogsz benne csalódni! ;)

(#25069) Treff válasza Treff (#25068) üzenetére


Treff
aktív tag

Ja és mindössze 8 mega :)

(#25070) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Ez az app mennyire reális? Lehet neki hinni?

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#25071) Diokhan


Diokhan
addikt

Hello srácok! fent van a Facebook app es a messenger is. Ha en csak a Facebook appot használom a messenger akkor is kiírja hogy aktív vagyok Facebookon vagy az csak azt írja, hogy messengeren mikor voltam aktív?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#25072) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszönöm az ajánlásokat! :)

(#25073) madgie válasza Ngtx (#25070) üzenetére


madgie
titán

Valami valóságalapja lehet, mert az asszony régi iPhone ötösére 18% "fáradtságot" ír. Ami kábé igaz is, elég hamar merül.

(#25074) chatran


chatran
őstag

Sziasztok,

Korábban használtam egy appstore akciókra kihegyezett app-ot, de úgy tűnik már nem frissítik.
Melyik jelenleg a legjobb ilyen akciókra figyelmeztető app?

(#25075) 20ár válasza chatran (#25074) üzenetére


20ár
tag

AppZapp elég korrekt. :)

(#25076) vadászcsiga válasza chatran (#25074) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Appshopper talán? Én még mindig azt használom

(#25077) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#25076) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én is, attól még, hogy nem frissítették egy ideje tökéletesen használható továbbra is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25078) erdoke válasza vadászcsiga (#25076) üzenetére


erdoke
titán

Nekem még megvan a nagyon régi AppShopper is, amin ki lehet listáztatni az összes alkalmazást. Ugyan telefonon már nem teljes képernyős (még 3:2-es), de iPaden igen. (Igaz, hogy már jó ideje nem nyitottam meg a listázós fülét...)

A legjobb aláírás a héten

(#25079) vadászcsiga válasza erdoke (#25078) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Arról beszélek én is, meg szerintem Ragnar is.

(#25080) csimpas


csimpas
tag

Sziasztok! 9.3.1 van az 5s készülékemen, szeretném felrakni a Kodi nevű alkalmazást, viszont ezt elvileg csak cydiából lehet...
Tudnátok segíteni hogy hogy tudnám felrakni a cydiát? Vagy a Kodi-t hogyan tudnám telepíteni? :R

(#25081) TheMarci válasza csimpas (#25080) üzenetére


TheMarci
addikt

A cydiához jailbreak kell, ami sajnos még nincsen, és nem is nagyon valószínű, hogy a közeljövőben lesz.

Do You Dream?

(#25082) r3dsnake válasza csimpas (#25080) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Használj Plex szervert helyette.

(#25083) csimpas válasza r3dsnake (#25082) üzenetére


csimpas
tag

Movieshark plugin miatt kellene a kodi :F

[ Szerkesztve ]

(#25084) Ragnar95 válasza erdoke (#25078) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

16:9-es a legutolsó verziója az AppShopper Socialnek, i6-on használom és full screen. Miután az eredeti verziót törölték, ezt hozta ki az AppShopper és ugyanazt tudja, mint az eredeti.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25085) pomk válasza #99546112 (#25063) üzenetére


pomk
őstag

(#25086) Diokhan válasza Diokhan (#25071) üzenetére


Diokhan
addikt

Erre senki nem tudja a választ?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#25087) chatran


chatran
őstag

Akinek van Flickr az iPadjén nézze már meg nekem legyen olyan kedves, hogy a képei full screenben, pixelesek-e. Akkor látszik a legjobban, ha van nyomtattott szöveg is a képen.
Nekem a feltöltött képek nagy része "recés", olyan mintha kissebb képet nagyítana ki. Ha lementem Flickr-ből a képet a gyári Fotók app-ba, ott már mindegyik éles. Szóval szerintem a Flickr lesz a ludas.

(#25088) vadászcsiga válasza chatran (#25087) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fullscreen

[ Szerkesztve ]

(#25089) chatran válasza vadászcsiga (#25088) üzenetére


chatran
őstag

Ez is "recés". :DDD Akkor a Flickr sz@r.
Köszi

(#25090) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Tudnatok nekem nehany olyan mobiladat-figyelo alkalmazast, amely alkalmazasra lebontva kiirja a fogyasztast, ill. beallithato a feltoltesi periodus? :R

(#25091) pomk válasza motoflug (#25090) üzenetére


pomk
őstag

iOS alapból megmutatja melyik alkalmazás mennyit fogyaszt.
Sajnos a nullázási periódust nem lehet rajta beállítani. Ezt vagy manuálisan állítod be, vagy külső alkalmazást használsz. Én a Data Widget-et használom, notification centerbe is beállítható. Esetleg nézz körbe szolgáltatók alkalmazásai között, mert pl. T-mobilnak egész jól használható app-ja van.

(#25092) 20ár


20ár
tag


Spotify akció!

[ Szerkesztve ]

(#25093) erdoke válasza Ragnar95 (#25084) üzenetére


erdoke
titán

Igen, de én az eredetit használom, amit éppen azért töröltek, mert tükrözte az AppStore-t, és teljes app listát lehetett vele készíttetni. Ennek a telefonos változata még 3:2-es, az ikonján pedig A betű van, nem emberkék.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#25094) Vasinger! válasza pomk (#25091) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, ezzel csak az a baj, hogy a Vodafone app teljesen más adatokat mutat, mint a program és elég fura periódusba zárja a forgalmat. Tehát van olyan 2-3 nap, amikor hiába netezek, nem számít sehova se, de azt a widget számolja.

Aki Vodás, talált olyan adatforgalom számláló appot, ami pontos volt mindig?

(#25095) Nus válasza 20ár (#25092) üzenetére


Nus
tag

Hello!

Ezt az akciót hol találom, mert én csak 3 havit látok 4.99-ért ?!

Üdv...

The sky was pink...

(#25096) Ragnar95 válasza erdoke (#25093) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tudom, én is erről váltottam a Socialre, de pont ez az, hogy a Social is tudja 100%-ban ugyanazt, mint az eredeti verzió, ugyanúgy megjeleníti az AppStore teljes tartalmát.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25097) 20ár válasza Nus (#25095) üzenetére


20ár
tag

Nekem emailben jött. Nézd meg a gmail promóciókban, hátha ott van. :)

(#25098) kleinguru válasza 20ár (#25092) üzenetére


kleinguru
addikt

Sikerült, köszi a felhívást:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#25099) Tibee86 válasza 20ár (#25092) üzenetére


Tibee86
veterán

Na akkor csinálnom kell egy másik acc.-ot, 15 vs 1 euró azért nrm mindegy.

(#25100) Nus válasza Tibee86 (#25099) üzenetére


Nus
tag

Én is csináltam egy másik fiókot és már van 0.99-es akció :)

The sky was pink...

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.