Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26501) -secret- válasza Diokhan (#26500) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:N

Nekem 6s-en frissítés után nincsenek fent azok a faszságok. Érdekes. De. :(((

[ Szerkesztve ]

(#26502) Diokhan válasza -secret- (#26501) üzenetére


Diokhan
addikt

Először én is azt hittem, hogy nincs, amikor láttam a legnagyobb közösségi oldalon a Hungarian Apple users csoportban, hogy ki tették a képet. Örültem, hogy nekem nem olyan. Erre elindítom, és akkor már úgy töltött be. rettentően boldog voltam tőle... Ha ilyen marad, akkor le fogom szedni a fenébe...

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#26503) lacy86 válasza Diokhan (#26500) üzenetére


lacy86
addikt

Masreszt folyton novekszik a merete de erdemi valtozas nincs :/

(#26504) Diokhan válasza lacy86 (#26503) üzenetére


Diokhan
addikt

Van, mert most is megváltozott a kinézet teljesen, csak éppen nagyon rossz irányba megy egy ideje... Én eddig az iOS appokat épp a letisztultság miatt szerettem a legjobban. Ez pedig szöges ellentéte annak.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#26505) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok!
Megoldható, hogy a messenger csak rezegjen ha írnak, úgy hogy a telefon mellette nincs lenémítva?SEhogy se sikerült megoldani :F

Tisztelet a Gépésznek!

(#26506) Diokhan válasza VMatteo (#26505) üzenetére


Diokhan
addikt

Beállítások, ertesitesek, messenger es ott a hangokat kapcsold ki, elvileg igy nem lesz hangja.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#26507) VMatteo válasza Diokhan (#26506) üzenetére


VMatteo
őstag

hangja se lesz, és rezegni se fog. Pedig a rezgés része kellene :DDD

Tisztelet a Gépésznek!

(#26508) -secret- válasza VMatteo (#26507) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha a hangot kikapcsolod ki attól még fog rezegni szvsz.

(#26509) -secret- válasza Diokhan (#26500) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Remélem ezt megcsinálják előbb utóbb iOS-ra is.

(#26510) Frozzy válasza -secret- (#26509) üzenetére


Frozzy
őstag

Szinte biztosra mondom, hogy nem lesz ilyen.

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#26511) -secret- válasza Frozzy (#26510) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem nem tetszenek ezek az újítások se Messengerben se Instagramban, sorolhatnám még....iMessageben sem. Szóval én reménykedem benn.

(#26512) VMatteo válasza -secret- (#26508) üzenetére


VMatteo
őstag

sajnos nem.

Tisztelet a Gépésznek!

(#26513) foresz


foresz
tag

Másnál is ilyen rohadt lassan indul el a Viber?

(#26514) leslieke válasza foresz (#26513) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#26515) Diokhan válasza -secret- (#26509) üzenetére


Diokhan
addikt

Hat nem ártana...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#26516) Laca1212 válasza Diokhan (#26500) üzenetére


Laca1212
őstag

Erről " A napom" faxságról van szó?

(#26517) scr006 válasza -secret- (#26509) üzenetére


scr006
tag

Volt róla hír, itt mobilarénán is, hogy nem lesz iOS-re mivel itt "egy" készülékre kell optimizálni és/vagy, mindegyiken akadás mentesen fut a messenger, így nincs rá szükség.

(#26518) Diokhan válasza Laca1212 (#26516) üzenetére


Diokhan
addikt

Igen.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#26519) Laca1212 válasza Diokhan (#26518) üzenetére


Laca1212
őstag

Hányok tőle...

(#26520) Diokhan válasza Laca1212 (#26519) üzenetére


Diokhan
addikt

Hat en is. De nem ugy tűnik, hogy kikapcsolható lenne...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#26521) Laca1212 válasza Diokhan (#26520) üzenetére


Laca1212
őstag

Mára eltűntek szerencsére felül a négyzetek. Csak a nagy kör maradt alul.

(#26522) Diokhan válasza Laca1212 (#26521) üzenetére


Diokhan
addikt

Jó neked, nekem még mindig ott vannak.... :W

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#26523) Lefty válasza Diokhan (#26522) üzenetére


Lefty
addikt

Borzaszto egy szar lett, mintha ilyen 15 eves lanyoknak terveztek volna, mint egy fos snapchat utanzat.

(#26524) Diokhan válasza Lefty (#26523) üzenetére


Diokhan
addikt

E pontosan az, egy snapchat utánzat. Menj fel appstore-ba, nézd meg a kommenteket a messenger alatt. Én is írtam oda, mindenki követeli vissza a régi kinézetet. Majd ha képet akarok postolni a barátaimnak, akkor majd elindítom az Instagramot...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#26525) Rage47


Rage47
veterán

az a baj hogy már annyian használják a messengert hogy át sem lehet állni más appra

(#26526) Laca1212 válasza Diokhan (#26522) üzenetére


Laca1212
őstag

Vissza jött újra. :(

(#26527) Totheground


Totheground
addikt

Engem inkább az zavar, hogy érzetre ez most valami fótós app mellékesen chat funkcióval. Mindenhonnan a kib* kamera indul el.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#26528) Eclips21 válasza Diokhan (#26500) üzenetére


Eclips21
őstag

Nalam megkerdezte frissitesko hogy akarom e azokat a kepeket felulre. Szoval nalam nincs semmi ilyen halistennek. Mondjuk a kamera meg ezek ugyan ugy vannak, ami szerintem jo fejlesztes lett.

[ Szerkesztve ]

(#26529) bigdady


bigdady
nagyúr

Ezt a fos messengert...

(#26530) huan


huan
őstag

Fotómegosztásnál a "család" megosztásból hogyan lehet törölni a megosztást? (a fotókat természetesen nem szeretném törölni)

(#26531) Diokhan válasza Eclips21 (#26528) üzenetére


Diokhan
addikt

Nálam nem kérdezte meg, csak fogta magát es ilyen lett.
Ma reggelre a viber alsó vezérlő szekciója is megváltozott. Mondjuk az legalább nem ilyen ronda...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#26532) Lefty válasza Diokhan (#26531) üzenetére


Lefty
addikt

Nalam sem kerdezett. En azt nem tudom, hogy miert gondoljak, hogy ez kell az embereknek? Mar az instagramba is belevittek, hogy kicsit snapchat legyen az is, de ez mar a next level.

(#26533) Diokhan válasza Lefty (#26532) üzenetére


Diokhan
addikt

Hát na... Mondjuk a messenger eddig sem igazán kérdezett. Mondjuk ez már nekem a toomuch level...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#26534) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ipad messengert halisten eddig békén hagyták, telefonnak meg androidot használok, ott több lehetőség is van kiváltani a gyárit, lásd fentebb Secret linkjét. iPhone-nál azt csinálnak veletek amit ők akarnak. Megszokod, vagy megszokod :)

(#26535) Lefty válasza vadászcsiga (#26534) üzenetére


Lefty
addikt

Ez a facebook messenger, azt, hogy valtod ki?

(#26536) vadászcsiga válasza Lefty (#26535) üzenetére


vadászcsiga
félisten

[link]
Androidrol van szó ne felejtsd. És ezen kívül ott van még a Swipe for Facebook. Mindkettő kisfogyasztású, es mentes a cég nyalóka es cukoripari részlegének ujításaitól.

[ Szerkesztve ]

(#26537) Lefty válasza vadászcsiga (#26536) üzenetére


Lefty
addikt

Ja ok, ezt nem ismertem. :) Bizom benne, hogy engednek a tomeg akaratanak egyelore.

(#26538) bigdady válasza Lefty (#26535) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én friendly-vel

(#26539) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Messengerben felül ezt "a napom" sáv funkciót hol lehet kikapcsolni? Nem találom, és nagyon nem kell nekem az oda.

(#26540) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#26539) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem nagyon szeretsz vissza olvasni mi? :)

(#26541) B-L-A-C-K válasza vadászcsiga (#26540) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem, de ennyire erővel már a megoldást is beírhattad volna.

(#26542) davidsz válasza B-L-A-C-K (#26539) üzenetére


davidsz
őstag

Ez engem is érdekel, mert nem találom.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#26543) galaxys80 válasza B-L-A-C-K (#26539) üzenetére


galaxys80
veterán

Sehol :(

(#26544) bigdady válasza B-L-A-C-K (#26541) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nehezen mert az nincs. Elég fos lett

(#26545) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#26541) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Előtted 10-15 hsz errol szólt.

(#26546) Tressy válasza Lefty (#26535) üzenetére


Tressy
senior tag

Régebbi facebookkal pl amiben még egyben van a messenger.Ott ki lehet kapcsolni a hangot de marad a rezgés ha aktiv az app.

(#26547) B-L-A-C-K válasza vadászcsiga (#26545) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem érdekel, azért írtam be mert nem néztem utána, és kedvem se volt hozzá, máskor ha nem tetszik egy hasonló szitu, és segíteni se akarsz akkor egyszerűn lapozz át rajta. ;)

(#26548) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#26547) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Így lettél jómunkasember mi? :D

(#26549) B-L-A-C-K válasza vadászcsiga (#26548) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te míg így akarsz az lenni, hogy 1 normális válasz helyett írod már a harmadikat? Egy évben kérdezek ~ötöt iPhone topikokban, és segítek több ezerszer, szóval csak megtehetem ha nincs kedvem utána olvasni, egyből megkérdezem nem? Ha meg fáradt vagy és kötekedni akarsz inkább pihenj le.

[ Szerkesztve ]

(#26550) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#26549) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ne húzd fel magad inkább olvass.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.