Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) galaxys80 válasza r3dsnake (#25895) üzenetére


galaxys80
veterán

Jó poén.

(#25902) solties


solties
tag

Sziasztok! Van olyan alkalmazás ios-re ami egy eseményrögzítőként használja a kamerát? Szóval csak egy bizonyos periódust rögzít, pl fél óra, óra stb.. Aztán törlődik és kezdi előlről.
Van ilyen?

(#25903) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Létezik olyan app ami a saját hangomon olvas fel egy szöveget amit én begépeltem? Vagy ez a világ legnagyobb parasztvakítása?

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#25904) nofi válasza Ngtx (#25903) üzenetére


nofi
őstag

Olyan biztos nincs ami te hangodon olvas fel, hiszen ehhez elég összetett hanganalízisre lenne szükség. "Beépített" hangon több app is olvas fel, nekem pl. a Pocket ilyen, de kimondottan erre van a NaturalReader. Van egyébként beépített felolvasás a gyengén látók miatt, amit a kisegítő lehetőségeknél lehet bekapcsolni.

Xbox GT: nozsolt

(#25905) pHantom x


pHantom x
tag

Sziasztok, nem tudom, hogy jó helyre írom-e.
Szóval előre is elnézést kérek.

A kérdésem az lenne, hogy ha Eurós az én App storeom és veszek Magyarországon Itunes kártyát (ugye az meg Forint), akkor én azt tudom használni?

Előre is köszönöm.

(#25906) nofi válasza pHantom x (#25905) üzenetére


nofi
őstag

Fogod tudni használni, napi árfolyam szerint fog leemelni az ajándékkártyáról. Más ország kártyáját viszont nem tudnád használni a hazai App Storeban.

Xbox GT: nozsolt

(#25907) pHantom x válasza nofi (#25906) üzenetére


pHantom x
tag

Köszönöm szépen a gyors válaszod:)

(#25908) banán007 válasza oszy (#25879) üzenetére


banán007
tag

Na ezt sajnos nem tudom neked megmondani. :F

(#25909) Ragnar95 válasza nofi (#25906) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mióta van magyar store-ba giftcard :F

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25910) nofi válasza Ragnar95 (#25909) üzenetére


nofi
őstag

Fizikailag nem tudom van-e, de elektronikus van

Xbox GT: nozsolt

(#25911) Ragnar95 válasza nofi (#25910) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez Apple Store ajándékkártya, nem AppStore. Ki is emelik, hogy ez az AppStore-ban nem használható.
"Ne feledd, hogy az Apple Store ajándékkártyái csak az Apple Online Store áruházban és az Apple-üzletekben válthatók be, az iTunes Music Store és az App Store áruházban nem. Az iTunes Music Store vagy az App Store áruházban való vásárláshoz vásárolj iTunes-ajándékkártyát."
Jól sejtettem, hogy nem volt változás az utóbbi időben ezen kérdésben és továbbra sincs magyar giftcard.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25912) nofi válasza Ragnar95 (#25911) üzenetére


nofi
őstag

Ach so! :R

Xbox GT: nozsolt

(#25913) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok! Tudja valaki, hogy ha egy Facebook ismerősöm profilkepet cserél, akkor a messengerben miért marad a régi es miért nem frissül? Most frissitettem de meg mindig a régi kep van a neve mellett.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#25914) vadászcsiga válasza Diokhan (#25913) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lépj ki-be

(#25915) Diokhan válasza vadászcsiga (#25914) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi, de nem sikerült! Ugyanaz a helyzet, pedig ujra is telepitettem...!

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#25916) vadászcsiga válasza Diokhan (#25915) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor passz, nálam segített két platformon is.

[ Szerkesztve ]

(#25917) erdoke válasza Ragnar95 (#25911) üzenetére


erdoke
titán

Egymásnak lehet küldeni AppStore giftcardot. Főoldal, jobbra lent.

A legjobb aláírás a héten

(#25918) Diokhan válasza vadászcsiga (#25916) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszönöm!
Más:
A Jofogas app nem rendelkezik értesítés funkcióval? Androidon régen mindig kaptam értesítést ha üzenetem jött, iPhone-on most nem sikerült beállítani, pontosabban nem is találok beállítási lehetőséget erre vonatkozólag!
iPhone 5S, ios 10 public béta 6.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#25919) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Melyik alkalmazás tud fényképet készíteni és küldeni egy tolvajról?

(#25920) 20ár válasza huan (#25919) üzenetére


20ár
tag

Jailbreakkel pl. lehet. Tweak: iCaughtU Pro

(#25921) Frozzy válasza huan (#25919) üzenetére


Frozzy
őstag

tippeim szerint csinált egy képet és felment az icloudba :DDD

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#25922) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv!
van olyan progi ios-ra ami kimutatja az akksi hibáját ( cella,vagy stb. )ha van neki?
mert ahogy nézem mind csak a töltotséget mutatja meg,hogy mennyi töltésen van túl, de nekem olyan kellene,hogy a hibát ki tudjam deríteni vele!
kösz a tippeket!

(#25923) r3dsnake válasza tomyka74 (#25922) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

(#25924) tomyka74 válasza r3dsnake (#25923) üzenetére


tomyka74
senior tag

igen ez fent van nekem is a telón és Very good ,meg 97%-os az akksi meg 14 töltésen van túl ( mert amugy 2 hónapja cseréltettem újra )!! mégis 38 % körül kikapcsol a telefon,hogy rakjam töltőre! akkor még sem Very good!!!!!! :W
és töltőre dugom és 38 %-tól indul a töltés, akkor valami nem stimmel az akksival de a hibát nem mutatja a progi!
azért kellene valami más a battery life-on kívül, ami tényleges valós állapotot mutajta az akksinak!

(#25925) r3dsnake válasza tomyka74 (#25924) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez az app tényleg valós állapotát mutatja az akksinak. Ott a RAW Data az app-ban.

(#25926) tomyka74 válasza r3dsnake (#25925) üzenetére


tomyka74
senior tag

battery charge 100 %
capacity 96 %
voltage 4.15 v
cycles 14
temperature 29,6 c
discharge current -290 mA

ezt mutatja! ha 96 %-os az akksi akkor miért kapcsol ki a teló kb 38 %-nál,dugjam töltőre képernyő ,mondván lemerült?
hol van ez a 38 % romlás? vagy valamit nem jól értelmezek vagy már nem is tudom mi van!

[ Szerkesztve ]

(#25927) tomyka74 válasza r3dsnake (#25925) üzenetére


tomyka74
senior tag

vagy az lehet,hogy maga a 9.3.4. ios szivat? valami bug miatt?

(#25928) erdoke válasza tomyka74 (#25926) üzenetére


erdoke
titán

Vagy csak szimplán gagyi az akksi. Beejti a feszültséget a kritikus szint alá, a telefon pedig lekapcsol.

A legjobb aláírás a héten

(#25929) Lizardman


Lizardman
tag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne, amire remélem tudtok válaszolni:

- Saját csengőhang beállítása (hogyan, miként)
- Youtube videók HD lejátszása (Safarin keresztül nem HD, és állítani sem tudok, ráadásul már reklámok is vannak a videók előtt (azt hiszem a 9.3.4 update előtt ilyen nem volt)

Köszi előre is a válaszokat

(#25930) galaxys80 válasza Lizardman (#25929) üzenetére


galaxys80
veterán

Olyan minőségben játsza le amilyet tud a kijelződ.
Reklámokhoz meg semmi köze az ios-nak.

[ Szerkesztve ]

(#25931) tomyka74 válasza erdoke (#25928) üzenetére


tomyka74
senior tag

kurva élet, pedig zsír új (volt) !! 2 hónapos! :Y :W

(#25932) tomyka74 válasza erdoke (#25928) üzenetére


tomyka74
senior tag

mellesleg ezt a hibát battery life,hogy nem látja? miért írja,hogy 96 %-os az akksi ha hibás?
na mindegy ez is rejtély marad! :) majd kicseréltetem valamikor.

(#25933) #68372224 válasza tomyka74 (#25932) üzenetére


#68372224
törölt tag

A Battery Life 80% felettinek jelezte azt az akkumulátort is, ami elkezdte szétfeszíteni a telefont.

(#25934) Lizardman válasza galaxys80 (#25930) üzenetére


Lizardman
tag

Amilyet tud a kijelződ? Akkor érdekes, ugyanis Youtube app-al HD minőségben játsza le a videókat, míg safarin SD (látom a minőségbeli különbséget).

(#25935) tomyka74 válasza #68372224 (#25933) üzenetére


tomyka74
senior tag

:Y :Y

(#25936) adise válasza Lizardman (#25934) üzenetére


adise
őstag

kb az ilyen. marad hogy megnyitod a youtube appban.

(#25937) galaxys80 válasza Lizardman (#25934) üzenetére


galaxys80
veterán

Bocs nem figyeltem. Én mindig a YouTube appban nézek mindent.

(#25938) tylerddd


tylerddd
veterán

Korábban volt róla szó, h miért online a Prisma app. Ma jött hozzá a frissítés, már offline működik a cucc.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#25939) erdoke válasza tomyka74 (#25932) üzenetére


erdoke
titán

Utángyártott akkumulátorok, erősen változó a minőség. Nekem egy i4S-be raktak ilyet, aztán kétszer cserélték "garanciában", amíg végre a harmadik megbízhatóan működött. Vidd vissza, ahol cserélték, nekik egy ezresbe se fáj a csere, és ha sok a gagyi, úgyis leverik a kínaiakon.

A legjobb aláírás a héten

(#25940) tomyka74 válasza erdoke (#25939) üzenetére


tomyka74
senior tag

igen majd mindenképp visszaviszem,csak vidéki vagyok nem tudok akármikor pestre szaladgálni! 6 hó garit adtak rá ugyhogy még cirka 4 hónapom van rá! :)

(#25941) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Régen használtam pdf olvasót, most meg egyáltalán nem emlékszem melyik lehetett. Nincs nagy igényem, kezelje a dropboxot és lehessen benne könyvjelzőt betenni. Tud valaki ajánlani?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#25942) r3dsnake válasza Mela Kehes (#25941) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Foxit PDF

(#25943) nofi válasza Mela Kehes (#25941) üzenetére


nofi
őstag

Nálam a UI miatt bukott anno, de kétségtelen, hogy nagyon komplex olvasó: PDF Reader

Xbox GT: nozsolt

(#25944) tylerddd válasza Mela Kehes (#25941) üzenetére


tylerddd
veterán

Én a GoodReadert használom mindenféle dokumentum olvasásához.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#25945) Mela Kehes válasza tylerddd (#25944) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Erre emlékeztem szerintem, de nekem nem indul el, pedig a képek alapján ez lehetett az.

Köszönöm a többieknek is, megnézem. :)

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#25946) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Egy olyan alkalmazásra lenne szükségem lehetőleg ingyenesre ,amivel a felvett videót össze tudom vágni ,több video fájlt össze illeszteni stb.
Legjobb lenne ha a videó minőségét sem rontaná el ,butítaná le.

:R

(#25947) kleinguru válasza TechN7ne (#25946) üzenetére


kleinguru
addikt

iMovie

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#25948) No.01


No.01
őstag

Meg mindig kicsit tavmegoldokent mukodok (hugom multheten valtott androidrol) es engem kerdezget de nekem sincs sokkal tobb tapasztalatom, mint neki... sot :B

2 dolgot kerdeznek:
Van arra mod, h a letoltott appok automatikusan frissuljenek es ne kelljen megcsak jovahagynom sem (csak egyszer amolyan auto update-kent)?

A masik, h az appok kozul latja azt, h v.mi x csillagos, de azt nem sokat mond, ha csak pl 7 ember szerint jo legalabbis en jobban bzom az olyanokban amirol mar akar tobb ezer allitottak, h jo. (remelm ertehto amit kerdezni akarok) :U

(#25949) erdoke válasza No.01 (#25948) üzenetére


erdoke
titán

A Beállítások iTunes & App Store alatt az első blokk utolsó kapcsolója (Frissítés) elvileg pontosan ezt állítja. Alatta a mobil adatot is lehet hozzá kapcsolni. Ettől függetlenül előfordul, hogy csak akkor indul el a frissítés WiFi-n, ha belép az App Store-ba. Különösen ha az ember ki-beszaladgál WiFi és mobilnet között, és a mobilnetes update le van tiltva.
Az alkalmazásboltban csak a magyar értékeléseket mutatja. Egy alkalmazáskövető app (pl. AppShopper) viszont megmutatja az amerikai boltban kapott "csillagokat", ott azért a kevésbé népszerű alkalmazások is több értékelést kapnak.

A legjobb aláírás a héten

(#25950) No.01 válasza erdoke (#25949) üzenetére


No.01
őstag

Koszonom!
Igen gyanitom, h neki is le van tiltva a mobilneten keresztuli frissites... (itt kicsit off, de azert halkan megkerdezem, h Iphonon van ertelme a wifit ki-be kapcsolgatni? Marmint akksi szempontjabol... mert ha nem akkro mondom, h hagyja bekapcsolva es ha kier a wifi hatosugarabol akkor majd atvalt magatol ugyis mobilnetre)

Ez az AppShopper esetleg kepes arra is, h megmutassa, h hagy ember mondta azt v.mir, h jo vagy epp rossz? Vagy esetleg van erre barmilyen mas megoldas?

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.