Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26051) vadászcsiga válasza Vasinger! (#26050) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Még sosem.

(#26052) Barcode_Rec


Barcode_Rec
tag

Geekbench 4 megjelent és ingyenes szeptember 13-ig. [link]

(#26053) -secret- válasza Barcode_Rec (#26052) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#26054) atees válasza Elims (#26046) üzenetére


atees
őstag

Sorry tenyleg nincs, furcsa. Teljesen korrekt app

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#26055) lacy86 válasza -secret- (#26053) üzenetére


lacy86
addikt

Tesztelheted majd a 6S-ed 😜

(#26056) -secret- válasza lacy86 (#26055) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vagy a hetesen. ;]

(#26057) Tibee86 válasza -secret- (#26030) üzenetére


Tibee86
veterán

Nálam csak akkor megy ha elindítom az app.-ot.

(#26058) joey04 válasza Vasinger! (#26050) üzenetére


joey04
titán

nekem jó.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26059) Nescafé


Nescafé
őstag

ACDSee Pro- ról valaki valamit?
Most ingyenes..

 iPhone 15 Pro

(#26060) matyi19 válasza Nescafé (#26059) üzenetére


matyi19
őstag

Ha ingyenes, le kell tolteni es kiprobalni...

(#26061) Elims válasza atees (#26054) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!
A lényeg,hogy megtudtam a létezését. :-)

(#26062) Nescafé válasza Mela Kehes (#26039) üzenetére


Nescafé
őstag

Beszerezve :)

 iPhone 15 Pro

(#26063) Auratech válasza Nescafé (#26062) üzenetére


Auratech
őstag

Meglepően sokoldalú. Bár a favoritomat az Instaflash Prot a szín-fény szerkesztésében nem előzi meg, nagyon jól használható. jó "vétel" volt. Tetszik, hogy fotózashoz is kiváló, bár keresném a mentési képméret opcióit..
Az elmenthető presetek is prímák. Érdekes, hogy a szerkesztési ikonok designje azonos az Instaflash Pro piktogramjaival...
Ja látom, hogy a fejlesztő azonos:

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#26064) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Csak nekem tűnt fel,hogy az Instagramon belül,mintha kisebb lett volna a szöveges rész?

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#26065) r3dsnake válasza Ngtx (#26064) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Végre skálázódik a rendszerbetűkhöz, amit beállítottál.

(#26066) Ngtx válasza r3dsnake (#26065) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Létezik olyan navigációs alkalmazás ami nem használ internetet?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#26067) Ragnar95 válasza Ngtx (#26066) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze, ingyenes a Here, fizetős Sygic, iGO, Navigon.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26068) erdoke válasza No.01 (#25950) üzenetére


erdoke
titán

Hoppá, erről lemaradtam.
Nincs értelme kapcsolgatni a WiFit, szinte semmit nem lehet vele megtakarítani,
Az AppStore osztályzatokat mutatja az AppShopper is, de csak az összesítést, egyenként nem.

A legjobb aláírás a héten

(#26069) ERipley


ERipley
tag

Üdv!

A YouTube alkalmazás másnak is összeomlik? Elindul, majd mire betöltene, kidob a főképernyőre. (9.3.5)

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#26070) #68372224 válasza ERipley (#26069) üzenetére


#68372224
törölt tag

Rendszeresen problémák vannak vele.
Néha csak második nekifutásra tölti be a videót, stb.
(pedig a nettel -ekkor- biztosan nincs gond)

Bezzeg a reklámok hibátlanul működnek...

(#26071) zuioch


zuioch
aktív tag

Srácok, létezik megoldás arra telefonon hogy egy filmet letöltsek pl 6-8 rar-ban, tehát vmi letöltésvezérlővel, kicsomagoljam egy másik programmal, majd lejátszam pl playerxtreme-ben?

[ Szerkesztve ]

(#26072) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Messengerben sokszor van az, hogy valami ismerős akivel beszélgetek vált profilképet akkor nem frissül az appban. Reinstall és frissül a kép, na most ugyanez van csak haver nevet váltott, hiába töröltem tettem újra nem frissült az új nevére. Mit csináljak, hogy frissüljön?

(#26073) SzPeti87 válasza -secret- (#26072) üzenetére


SzPeti87
tag

Barátnőm 2 hete váltott profilképet, de messengerben még mindig a régit mutatja. Már töröltem, újratelepítettem, fb-ból is ki- bejelentkeztem, hátha jó lesz, de semmi

(#26074) -secret- válasza SzPeti87 (#26073) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem a profilképdolgot megoldotta egy sima reinstall, de mondom ez a név dolog nagyon idegesít. :(((

(#26075) kezo0 válasza -secret- (#26074) üzenetére


kezo0
addikt

Engem az idegesít, hogy egyesek állandóan váltogatják a nevüket a fb-on. Sosem értettem, ez mire jó. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#26076) danilla válasza kezo0 (#26075) üzenetére


danilla
őstag

Allandoan? Ez nalad mit jelent? Tudtommal ha egyszer megvaltoztatod, akkor honapokig nem valtoztathatod meg ujra.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#26077) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Segítséget kérnék, windowsos telefonon a kontaktok exchange fiókban vannak, azokat hogyan tudnám átköltöztetni iosre?
Köszi

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#26078) -secret- válasza atees (#26077) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beállítások > Mail, Kontaktok, Naptárak menüpontot, majd koppintson az Exchange-fiókjára, és kapcsolja be a Kontaktok funkciót.

(#26079) atees válasza -secret- (#26078) üzenetére


atees
őstag

Köszi! Biztam benne, hogy ilyen könnyű lesz :) Ilyesmire gondoltam én is :)

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#26080) vadászcsiga válasza -secret- (#26072) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Facebook appal is megtetted ugyanezt?

(#26081) -secret- válasza vadászcsiga (#26080) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem. Azzal nem.

(#26082) vadászcsiga válasza -secret- (#26081) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Próba

(#26083) kezo0 válasza danilla (#26076) üzenetére


kezo0
addikt

Ha valaki évente egyszer megváltoztatja, nekem az is sok. Érthetetlen, indokolatlan.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#26084) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

iPhocus. Most ingyenes kamera app, érdemes rápillantani.

(#26085) Zsolt7981


Zsolt7981
tag

Sziasztok!
Eddig nem volt semmilyen ios termekem, de most lenne lehetosegem alkalmi aron venni egy ipad air 2ot. Mivel munkatarse, 2 napra odaadta kolcsonbe, mert mondtam neki, hogy csak akkor veszem meg, ha az altalam androidon hasznalt programokra talalok ios alternativat. Egesz jol allok eddig, mar csak 2 program hianyzik, ebben kernem a segitsegeteket.

Kene egy normalis RSS olvaso. Fontos szempontok:
-a letoltott cikkeket mentse el kepekkel egyutt hogy offline ugyanazt lassam, mint online. Eddig az osszes altalam kiprobalt program vagy csak az elso bekezdest mentette le, vagy a cikk valamekkora reszet (fele es 80% kozott) vagy a kepeket felejtette ki
-tamogassa a feedlyt
-ha van ra lehetoseg (erre meg androidon se talaltam megoldast), hogyha egy blog utan van forum (nem facebookos, hanem az oldalhoz kapcsolodo), akkor azt is toltse le
-legyen ingyenes, vagy legalabb ingyen kiprobalhato (ha tetszik, termeszetesen megvennem)

Kene egy rendes podcast app
-olyan kene ami hogyha felbehagyok egy adast, akkor megjegyzi, hogy hol tartottam. Eddig szinte mind tudja, de amin az altalam eddig kiprobaltak elvereztek, hogy mindezt tobb, mondjuk 5 adasnal is tudjak.
-van nehany olyan, ami bizonyos podcastokat nem ismer fel. Probalom kezzel hozzaadni, hogy beirom a cimet, es azt valasszolja, hogy az adott cimen nincs podcast, ugyanez a cim android es wp alatt hiba nelkul mukodik
-egyenkent lehessen megadni, hogy melyik podcastokat szeretnem automatikusan letolteni, es melyikeket nem. Illetve be lehessen allitani, hogy a meghallgatott adasokat automatikusan torolje.
-opml fajlt tudjak beimportalni
-szinten legyen ingyenes vagy kiprobalhato

De foleg az rss elso pontja lenne fontos. Koszi!

[ Szerkesztve ]

(#26086) #03372544 válasza Zsolt7981 (#26085) üzenetére


#03372544
törölt tag

Az Instapaper képes normálisan lementeni a cikket, és működik közvetlenül a Feedly-ből is, de Safari-ból is megosztható vele a cikk.

A podcast-ot nem tudom, de van gyárilag podcast app az iOS-ben.
Azt nézted már?

(#26087) Zsolt7981 válasza #03372544 (#26086) üzenetére


Zsolt7981
tag

Koszi a valaszt, sajnos az instapaper is abba a hibaba esik, hogy a kepeket csak mukodo net mellett mutatja (nem mindig, de sokszor). Tehat ilyen szempontbol ennyi erovel konyvjelzot is csinalhatnek a bongeszoben

Illetve a funkcioja is mas, mert napi 400-450 cikket nem fogok egyenkent lementeni, valami olyasmi kene, ami arra jo, hogy gyorsan atfussam a cikkeket. Mert ugye olvasas utan mar nem aktualis, illetve ha az, mondjuk egy recept, amit szeretnek eltenni az utokornak, azt most is instapaperbe mentem.

A podcastot neztem, marmint a gyarit, pont ott jott elo a fentebb irt problema. Nem is tudtam, hogy letezik, mert valoszinuleg androidon el voltam kenyeztetve :) Lehet hogy ez csak az en hulyesegem, de mindig legalabb 3-4 podcastot hallgatok "parhuzamosan". Mast hallgatok munka kozben, mast vezetes es megint mast mondjuk sportolas kozben attol fuggoen, hogy mennyire tudok odafigyelni (munka kozben csak valami zene lehetoleg enek nelkul, a masik veglet, amikor tudok koncentralni akkor valami beszelgetos cucc akar idegen nyelven is) Marmost a beepitett cucc tobbszor eljatszotta velem, hogy ha sok volt "fuggoben", akkor nullazodott a szamlalo, es elorol indult amikor megnyitottam valamit

[ Szerkesztve ]

(#26088) erdoke válasza Zsolt7981 (#26087) üzenetére


erdoke
titán

A Sticher Radiot próbáltad már podcastra? Van még 2-3 jó minőségű fizetős alkalmazás is, de meg kell néznem a nevüket.
RSS-t már évek óta nem használok, de furcsa lenne, ha nem tudnák az alkalmazások azt, amit már akkor tudtak. Maga a Feedly nem tud offline mentést? Illetve ott a Newsify, a Mr. Reader, a Pocket, stb.

A legjobb aláírás a héten

(#26089) Zsolt7981 válasza erdoke (#26088) üzenetére


Zsolt7981
tag

Mindegyik tud offline mentest a felsoroltakbol, es valamilyen szinten mukodik is, csak az a bajom, hogy a lementett anyagba nem kerul be az osszes informacio. Speciel nekem azert fontos, mert szeretem gyujteni a recepteket, es az kep nelkul nem sokat er. Illetve egyebkent is marhara bosszanto, hogy peldaul egy autotesztnel lementi a szoveget rendesen, a beillesztett kepeket meg sokszor kihagyja, pont azt, amire lehetne csorgatni a nyalat :) Mondjuk ebbol a szempontbol az androidos feedly se tokeletes, de azert egy fokkal jobb, mint az ios. Viszont androidon van 2-3 masik program, ami tudja hiba nelkul.

A sticher radiot pont nem probaltam, koszi a tippet, majd delutan ranezek.

Azert fontos az offline mod az rssnel, mert olyan helyen elek (Innsbruck mellett), ahol az Alpok miatt sok helyen nincs normalis net.

[ Szerkesztve ]

(#26090) nofi válasza Zsolt7981 (#26089) üzenetére


nofi
őstag

Podcastra Overcastot javaslom,ha a gyárit kevésnek ítéled ;)

Xbox GT: nozsolt

(#26091) Nocsesz1 válasza Zsolt7981 (#26089) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Szia. Én a recepteket olvasási listába rakom safarin és látom a képeket is ha nincs net akkor is. Neked ez a megoldás nem jó?

HAJRÁ VIDI !!

(#26092) #03372544 válasza Nocsesz1 (#26091) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ez tökjól működik, nem is tudtam, hogy ez ilyen offline megoldás.
Kösz a tippet!

(#26093) Zsolt7981 válasza Nocsesz1 (#26091) üzenetére


Zsolt7981
tag

Ok, koszi, de nem ez volt a kerdes, mert nyilvan csak azt lehet listaba rakni, amit mar lattam. Viszont az rss lenyege az uj cuccokra vonatkozik! Tehat ahol van netem egy gombnyomassal letoltom az anyagot, es utana napkozben aprankent vegignezem. Legalabbis eddig androiddal tokeletesen mukodott, nem hiszem, hogy nincs iosen megoldas, foleg, hogy minden "szakerto" meg van rola gyozodvve, hogy az ios appok jobb minoseguek mint a konkurencia.
Hogy konkret peldat is irjak, ott van peldaul a legnagyobb magyar receptoldal, a nosalty.hu. Altalaban az ioses feedly csak a "focimet" tolti le, az androidos meg ha olyanja van, az egeszet.Es akkor ugyanannak a programnak 2 valtozatat hasonlitottam ossze, de mas programokkal (kedvencem a greader)100%os a megoldas
Erre se az olvasasi lista se az instapaper nem megoldas.

(#26094) Nocsesz1 válasza Zsolt7981 (#26093) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Én nem használok ilyeneket de lehet van benne megosztás rész vagy valami ilyesmi és ott lenni kellene hogy megnyitás szafariban és utána olvasási lista. :U

HAJRÁ VIDI !!

(#26095) Zsolt7981 válasza Nocsesz1 (#26094) üzenetére


Zsolt7981
tag

Nem erted a problemat, semmi koze a megosztashoz a kerdesemnek.

Leirom mire gondolok, illetve mire jo az rss.

Az emberek tobbsege tobb honlapot/blogot latogat rendszeresen. Namarmost a blogoknal ugye nem minden nap van uj post, es ha mondjuk szereted az utazasos irasokat, akkor a hiresebb utazok blogjait szereted olvasni. Amig csak 2-3 ilyen van, addig nem tart semmi idobe vegigkattintani azt a nehanyat. Viszont ha tobb100 ilven blogot kovetsz, akkor eselyed sincs mindet vegigkattintani es lefrissiteni, hogy kerult-e ki uj tartalom. Raadasul az ertekesebbek elegge ritkan frissulnek (mondjuk hetente vagy havonta esetleg meg ritkabban) es igy gyakran elofordul, hogy mire eeszedbe jut, hogy megnezd az adott honlapot, addigra az uj tartalom, mar tobb hetes lesz. Na ilyenkor jo az rss szolgaltatas, mert eleg a programon belul egyszer feliratkozni az adott honlapra, es akar percenkent akar naponta (beallitas kerdese) vegigellenorizi az osszes honlapot, hogy van-e ujdonsag.
Vagy a masik veglet, kepzeld el, hogy feliratkozol mondjuk az index.hu-ra, es az osszes cikket, ami megjelenik letolti egy gombnyomasra, es utana idealis esetben a komplett indexet elolvashatod net nelkul az rss kliensen belul. Es ha talalsz valamit, ami erdekel, akkor termeszetesen megnyithatod bongeszoben, kinyomtathatod, elkuldheted emailben, elmentheted instagramba/konyvjelzonek.

Nem ismerlek, nem tudom, mi erdekel, de ha mindent osszeadsz, gondolom neked is van legalabb 100 honlap, amit kulonbozo rendszeresseggel latogatsz, es bizonyos reszenel gondolom te is csalodott vagy, ha mondjuk megnyitod 1 nap utan, es latod, hogy a legutolso cikket mar olvastad.

Ez pontosan olyan, mint a youtubenel, hogy fel tudsz iratkozni, es szol a rendszer, ha az adott csatornan uj tartalom kerul fel. Ennek hianyaban az osszes teged erdeklo csatornat egyenkent allandoan ujra vegig kene ellenorizni.

Nekem 2 orankent frissit, igy garantaltan nem maradok le semmirol.

Namost a problemam, hogy olyan klienst mar talaltam, ami szol ha erkezett uj tartalom, de a kliensen belul egyik se jeleniti meg hibatlanul a tartalmat, azaz ahhoz, hogy elolvassak egy cikket, ahhoz meg kell nyitnom a bongeszoben

[ Szerkesztve ]

(#26096) univerzita


univerzita
addikt

Ingyenes a Ampli Tube ( 20€)

(#26097) Totheground válasza Zsolt7981 (#26095) üzenetére


Totheground
addikt

RSS: Mr. Reader vagy Reeder 3. Mindkettőnél tudod állítani, hogy mit töltsön (mobile view vagy full page).

Podcast: Castro vagy Overcast.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#26098) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!

Van valami app ami figyeli a mobilnetet?
Sajna mostanában többször megszakad az online rádió és szeretném kideríteni, hogy miért.

Telekomos SIM.

(#26099) Imy válasza univerzita (#26096) üzenetére


Imy
veterán

És ez mire jó? :)

(#26100) nofi válasza univerzita (#26096) üzenetére


nofi
őstag

Hűűű, nagyon köszi! Eddig a Jamupot használtam, de rápróbálok erre is :K

Imy
Én pl. gitáreffektezőnek használom a telefont/tletet egy iRig segítségével.

Xbox GT: nozsolt

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.